Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 441K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
241
Like
327
Πόντοι
21
Συναγωνιστές έχει πάει κανείς στο χαμάμ στην κεντρική πλατεία;
Δεν ρωτάω απαραίτητα αν παίζει κάτι ..θέλω να δω αν άξιζει και σαν εμπειρία να πάω..
 

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Συναγωνιστές έχει πάει κανείς στο χαμάμ στην κεντρική πλατεία;
Δεν ρωτάω απαραίτητα αν παίζει κάτι ..θέλω να δω αν άξιζει και σαν εμπειρία να πάω..
Με τέτοιες τιμές και επαγγελματικό μασάζ να έχει καλύτερα να πας σε ένα κέντρο αισθητικής σε φυσικοθεραπευτη η σε κάποιον ειδικό μασέρ τεσπα....
 

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Η viktoria ανανέωσε την αγγελία "μασάζ"... Είχε δοκιμάσει κανείς παλιότερα;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Kakouris(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2021
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Η viktoria ανανέωσε την αγγελία "μασάζ"... Είχε δοκιμάσει κανείς παλιότερα;;
Ειναι λιγο παχουλα μασαζ οχι κατι ιδιετερο αν πας πρωτη φορα κανει μονο φραπεδακι απο τη δευτερη παμε στο φουλ και ειναι μια χαρα καθαρη κοπελα τιμια τα χρηματα
 

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Με Κατερίνα χαλεπα(226) προχωρησε κανείς;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ειναι λιγο παχουλα μασαζ οχι κατι ιδιετερο αν πας πρωτη φορα κανει μονο φραπεδακι απο τη δευτερη παμε στο φουλ και ειναι μια χαρα καθαρη κοπελα τιμια τα χρηματα
Πολυ καλός να σαι καλά!! Χαλεπα πηγες τελικά;
 

Kakouris(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2021
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Με Κατερίνα χαλεπα(226) προχωρησε κανείς;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πολυ καλός να σαι καλά!! Χαλεπα πηγες τελικά;
Ναι δε προχωραει μονο βραπε και οχι καλο αδικα λεφτα και πολυ ψυχρη
 

goustaro_milf

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
67
Like
106
Πόντοι
0
Ειναι λιγο παχουλα μασαζ οχι κατι ιδιετερο αν πας πρωτη φορα κανει μονο φραπεδακι απο τη δευτερη παμε στο φουλ και ειναι μια χαρα καθαρη κοπελα τιμια τα χρηματα
κοστος συνεδριας; επιτρεπει αγγιγματα χουφτωματα κατα τη διαρκεια;
 

Kakouris(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2021
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
30 το μασαζ και 40 με φραπε χωρις χουφτωματα και γενικα αγγιγματα πολυ ψυχρη για μενα πεταμενα τα 40 ευρω απο μασαζ ομως καλο
 

Kakouris(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2021
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
30 το μασαζ και 40 με φραπε χωρις χουφτωματα και γενικα αγγιγματα πολυ ψυχρη για μενα πεταμενα τα 40 ευρω απο μασαζ ομως καλο
Συγνωμη η απαντηση αυτη πηγενε για τη κατερινα στη χαλεπα η βικτωρια παιδια οπως σας ειπα πρωτη φορα μεχρι να σε μαθει εχει μονο μασαζ με φραπεδακι στα 30 ευρω και εννοειται πολυ γλυκια αν και παχουλα με χουφτωματα κανονικα δευτερη φορα με 50 υπαρχει φουλ
 

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Στο 447(natalia) και στο 313(αγνωστο) έχει παρει/παει κανείς;;
 

Kakouris(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2021
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Λοιπον στη ναταλια που λες που τελιωνει σε 47 πηρα μολις τωρα και απο οτι δειχνει κατι κανει αλλα δε λεγονται μου ειπε απο το τηλ αυτα τωρα μεχρι που προχωραει δε ξερω ισως παω αυριο να δω τωρα η αλλη που τελιωνει σε 13 το ξεκοβει απο την αρχη
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
1
Κυριοι χαιρετε!
Μπορει καποιος να με διαφωτισει που θα βρω την αγγελια της victoria.
Αν ειναι στα χανιωτικα σε τι τελειωνει ο αριθμος της?
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
1
Λοιπον, σημερα επικοινωνησα με την ναταλια 447. Της λεω θελω να κλεισουμε ραντεβου για μασαζ και με ρωτησε τι προβλημα εχω και οταν της ειπα οτι θελω χαλαρωτικο μου απαντησε χαλαρωτικο δεν κανω και μου το εκλεισε...
Η βικτωρια δεν σηκωνει τηλεφωνο...
 

Kakouris(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2021
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Λοιπον παιδια σημερα πηγα στη ναταλια που τελιωνει το τηλ της σε 447 η αποψη μου ειναι οτι ειναι οτι χειροτερο υπαρχει μακραν μασαζ δε ξερει καθολου ολο στο ιδιο σημειο μου εκανε ειναι πολυ χοντρη ασχημη αγελαστη φραπε κανει αλα ως εκει με λιγα λογια οποιος θελει να πεταξει λεφτα το τηλ το ξερετε???
 

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Λοιπον παιδια σημερα πηγα στη ναταλια που τελιωνει το τηλ της σε 447 η αποψη μου ειναι οτι ειναι οτι χειροτερο υπαρχει μακραν μασαζ δε ξερει καθολου ολο στο ιδιο σημειο μου εκανε ειναι πολυ χοντρη ασχημη αγελαστη φραπε κανει αλα ως εκει με λιγα λογια οποιος θελει να πεταξει λεφτα το τηλ το ξερετε???
Ρε μυστη μου μπας και δεν της αρεσες δεν γίνεται στο τηλ να σε έψησε έτσι και μετά να ξενέρωσε κάτι θα προεκηψε κατά την είσοδο σου??
 

likosk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Κοπέλια καλησπέρα.. ξέρουμε πόσο πλήρες πρόγραμμα κάνει η Ντέμη;παίζει πρωκτικό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom