Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 433K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πάντως καλό είναι οι πληροφορίες να βγαίνουν προσεκτικά λόγω της μικρής κοινωνίας εδώ κάτω....δεν θέλει και πολύ να καεί κάνα καλό χαρτί....
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Πάντως καλό είναι οι πληροφορίες να βγαίνουν προσεκτικά λόγω της μικρής κοινωνίας εδώ κάτω....δεν θέλει και πολύ να καεί κάνα καλό χαρτί....

Γι αυτο και το pm. Την Π******** την ξερω πανω απο 13 χρονια, οσα ειναι εδω, και τοτε την τιμουσα με 15000δρχ. σε δικο της σπιτι κοντα στο Πανοραμα
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
ρε παιδια να ρωτησω κατι, τα Χανια ειναι τιγκα στο μουνι απο φοιτητριες και τουριστριες, 2 φορες εχω κατεβει διακοπες, εβγαλα γκομενα και τις 2, ειναι πολυ ευκολο να βρεις γκομενα να γαμησεις ..

γιατι ψαχνετε να πληρωσετε για να γαμησετε σε εναν τετοιο ευλογημενο τοπο?
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
ρε παιδια να ρωτησω κατι, τα Χανια ειναι τιγκα στο μουνι απο φοιτητριες και τουριστριες, 2 φορες εχω κατεβει διακοπες, εβγαλα γκομενα και τις 2, ειναι πολυ ευκολο να βρεις γκομενα να γαμησεις ..

γιατι ψαχνετε να πληρωσετε για να γαμησετε σε εναν τετοιο ευλογημενο τοπο?

Γιατι εσυ εισαι gamikoulien, κι εμεις οχι  :2funny: :2funny: Αλλα, περα απο την πλακα, αλλο μια αβγαλτη φοιτητριουλα (μη εδω, μη εκει, κωλο ;;;; απαπαπαπα), κι αλλο μια εμπειρη
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Γιατι εσυ εισαι gamikoulien, κι εμεις οχι  :2funny: :2funny: Αλλα, περα απο την πλακα, αλλο μια αβγαλτη φοιτητριουλα (μη εδω, μη εκει, κωλο ;;;; απαπαπαπα), κι αλλο μια εμπειρη
γαμικουλας δεν ειμαι, παω κι εγω στα μπουρδελα!
αλλα οχι να παω στα Χανια και να ψαχνω μπουρδελο, παραπαει!

εσυ προτειμας τη βρωμοπουτανα απο το φρεσκο μπουμπουκακι?
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Αρτι αφιχθεις απο Πιθαρι. Review αργοτερα. Παω τωρα να διασταυρωσω (και ισως κλεισω μια ωριτσα), πληροφορια για τεμαχιο στη Ν. Χωρα. Μολις εχω νεοτερα σας ενημερωνω.
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια να ρωτησω κατι, τα Χανια ειναι τιγκα στο μουνι απο φοιτητριες και τουριστριες, 2 φορες εχω κατεβει διακοπες, εβγαλα γκομενα και τις 2, ειναι πολυ ευκολο να βρεις γκομενα να γαμησεις ..

γιατι ψαχνετε να πληρωσετε για να γαμησετε σε εναν τετοιο ευλογημενο τοπο?

μην μπερδευεις την μπουτσα με την βουρτσα
σαφως και υπαρχουν πολλες γκομενες εδω αλλα αλλο πραμα η πουτανα αλλο η γκομενα φιλε.
στην πουτανα πας γαμας εφυγες αδερφε
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε παιδια να ρωτησω κατι, τα Χανια ειναι τιγκα στο μουνι απο φοιτητριες και τουριστριες, 2 φορες εχω κατεβει διακοπες, εβγαλα γκομενα και τις 2, ειναι πολυ ευκολο να βρεις γκομενα να γαμησεις ..

γιατι ψαχνετε να πληρωσετε για να γαμησετε σε εναν τετοιο ευλογημενο τοπο?
εγω παντως εχω ενα φιλο που δεν εχει αγορασει ποτέ του αυτοκινητο. συνεχεια με νοικιασμενο ειναι..
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Λοιπον... παμε για Πιθαρι.. Χωρος, ΤΕΛΕΙΟΣ, κυριλε, μου θυμισε τα ΚΑΛΑ μασατζιδικα στην Αθηνα. Η εμφανιση της ιδιοκτητριας.... χμμμμ ας μην το σχολιασω.Αφου ημουν ετοιμος να φυγω, αλλα μου προσφερε φραπε (κανονικο  :2funny: :2funny:) και ειπα να τον πιω πρωτα και την κανω μετα. Σκεφτομουν λοιπον, τι δικαιολογια να βρω, οταν ηρθε μπροστα μου !!! Κατι μουρμουρισε που δεν καταλαβα, αλλα οταν εστριψε και μου εκανε νοημα να ακολουθησω, το ματι μου επεσε στο κωλαρακι και απλα... την ακολουθησα (μην ψαρωνετε ρε, οχι η ιδιοκτητρια, το κοριτσι που θα με μασαζαρε....). Καταγωγη απροσδιοριστη, κατι σε Μογγολια μου εφερνε, αλλα εγω ειχα φερμαρει κωλο. Ηλικια 20-22 το πολυ. Μου δειχνει το δωματιο, φευγει να αλλαξει μουσικη, απο ποπ σε slow (oh yes) και επιστρεφει, για να με δει να καθομαι ακομα ντυμενος... Τα ρουχα σας, μου λεει και ξαναβγαινει. Μπηκε ενα λεπτο μετα, οταν ημουν ολογυμνος και προσπαθησα να καλυφτω με μια πετσετα, αλλα αν και το παλαμαρι ηταν εξω, δε φανηκε να κοκκινιζει. Καλο σημαδι, λεω. Ξαπλωνω και ξεκιναει, πολυ καλο μασαζ, πρωτα απο τα ποδια, σημαντικο για οσους ξερουν απο μασαζ. Να μην πολυλογω, 35 λεπτα αργοτερα, ειχε φτασει στο επιμαχο σημειο. το οποιο αρχισε να περιποιειται δεοντως. Πολυ δεκτικη σε χαιδεμα και γλυψιμο βυζιων, χαιδεμα κωλου και νουνιου. Να πω οτι προσπαθησα να κατεβασω το παντελονι της και ειπε μονο.... ΟΧΙ ΤΩΡΑ, ΑΙΜΑ. Με το αναλογο ψαξιμο ειδα οτι οντως φορουσε μουνοπανο. Τωρα τι σημαινε αυτο.... φτιαχνω μπριζολα, αλλα οχι σημερα, δεν ξερω, θα το μαθω ομως σιγουρα την επομενη εβδομαδα, οταν οι Ρωσσοι θα εχουν οπισθοχωρησει. Στο ρεζουμε, 45 λεπτα με φραπε, μασαζ και παλι... φραπε  :2funny:, το συνολο 60€, μια πολυ καλη τιμη θα ελεγα. Συνισταται.....
 

alex1963

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
174
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
1
ελα ρε φιλε πες μας για Νέα Χωρα μην τρέχουμε και στο Πυθάρι καλοκαιριάτικα.....
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Βρε φωτιές που μας άναψε το Πυθάρι........έχω και γάμο να πάω!!!!!
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
ελα ρε φιλε πες μας για Νέα Χωρα μην τρέχουμε και στο Πυθάρι καλοκαιριάτικα.....

Ξερετε οτι ενημερωνω, ΜΟΝΟ οταν εχω ΙΔΙΑ αντιληψη και γνωμη. Σιγουρα παιζει κατι Νεα Χωρα, αλλα δεν εχω δοκιμασει ακομη και δε θελω να σας παρω στο λαιμο μου. Πολυ συντομα ομως  :cheesy: Μεινετε συντονισμενοι.....
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
review με τα ολα του.xouzel εισαι πρωτος respect
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
628
Κριτικές
9
Like
219
Πόντοι
26
καλησπερα το πυθαρι που κοντα ειναι γιατι κατεβαινω κρητη....
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
ελα ρε φιλε πες μας για Νέα Χωρα μην τρέχουμε και στο Πυθάρι καλοκαιριάτικα.....

Αλεξ, κακα νεα φιλαρακι. Το εν λογω τεμαχιο, εχει φυγει απο τα 50 τωρα και καιρο. Το ανακαλυψα γυρω στις 8 το απογευμα, αλλα οταν το ειδα εξω, δε μπηκα καν στον κοπο να κατεβω απο το αυτοκινητο. Την εκανα με ελαφρα. Παντως για οποιον γουσταρει γιαγιαδες, ειναι τερμα Σελινου, αριστερα στα 100 μετρα, σε ενα στενο. Αν θελετε και τηλ. σε pm μονο. Αλλα για να δειτε οτι ειμαι καλο παιδι, σας εχω SUPER νεα απο Μινωος!!!!!! Σε λιγα λεπτα, στο αντιστοιχο hread.
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Αλεξ, κακα νεα φιλαρακι. Το εν λογω τεμαχιο, εχει φυγει απο τα 50 τωρα και καιρο. Το ανακαλυψα γυρω στις 8 το απογευμα, αλλα οταν το ειδα εξω, δε μπηκα καν στον κοπο να κατεβω απο το αυτοκινητο. Την εκανα με ελαφρα. Παντως για οποιον γουσταρει γιαγιαδες, ειναι τερμα Σελινου, αριστερα στα 100 μετρα, σε ενα στενο. Αν θελετε και τηλ. σε pm μονο. Αλλα για να δειτε οτι ειμαι καλο παιδι, σας εχω SUPER νεα απο Μινωος!!!!!! Σε λιγα λεπτα, στο αντιστοιχο hread.

πμ γρηγορα γιατι ειμαι στο φευγα να παω!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom