Νέα

Μασάζ προστάτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trfr50
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 119
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
ειναι απιστευτη αισθηση !
σκετη καυλα ειναι,θελει οντως υπομονη μου εκανε προσφατα η ντομινα ερικα,εβαλε γαντι στο χερι της και για αρκετη ωρα με καυλωνε πισω ειχα αναψει ολοκληρος αλλα οταν εχυσα ηταν πρωτογνωρο για εμενα πολυ δυνατο χυσιμο.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
εχω ακουσει ότι το μασαζ στο προστατη βοηθαει στο να εχουμε καλυτερη στυση και αντοχή στο σεξ εννοω αντοχή να μην εχουμε προωρη εκσπερματωση κλπ.θα ηθελα να ακουσω γνωμες ισχυει αυτή η θεωρεια?
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Τον χειμώνα είχα μια συνάντηση με τις αφεντρες Κατια και Μισελ, μου είχαν βάλει έναν δονητή και με μαλακιζαν από πισω για αρκετή ώρα, Ε κάποια στιγμή και χωρίς να αγγίζω τον μπουτσο μου αρχίζω να χύνω τρελα και να σπαρταραω σαν ψάρι, ήταν ο πιο έντονος οργασμος που είχα μέχρι σήμερα και ειμαι 40 ετών. Δυστυχώς ειμαι μακρι τώρα διαφορετικά θα πήγαινα πιο συχνά μαζί τους. Thanks girls

Το "με μαλάκιζαν" μου άρεσε ιδιαίτερα...!!!!!

Γιατί δεν γράφεις "με κωλογαμούσαν", αφού αυτό σου κάνανε...;;;;  :gay:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
εχω ακουσει ότι το μασαζ στο προστατη βοηθαει στο να εχουμε καλυτερη στυση και αντοχή στο σεξ εννοω αντοχή να μην εχουμε προωρη εκσπερματωση κλπ.θα ηθελα να ακουσω γνωμες ισχυει αυτή η θεωρεια?
Πιστευω οχι αλλα βοηθαει στην υγεια του προστατη.
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
7
Like
308
Πόντοι
280
Ο φιλος Singer τα έγραψε πολύ σωστά. Η αντοχή όταν νιώθεις ότι εισαι στα πρόθυρα εκσπερμάτωσης με αυτόν τον τρόπο, σημαινει κιολας να μην ξενερώσεις που δυσκολεύεσαι να τελειώσεις και να μείνεις ντούρος. Αν όμως, υπάρχει εκει γυναικα που σε καβλώνει και ξέρει να το δουλεύει, μη φοβάσαι τίποτα.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Ο φιλος Singer τα έγραψε πολύ σωστά. Η αντοχή όταν νιώθεις ότι εισαι στα πρόθυρα εκσπερμάτωσης με αυτόν τον τρόπο, σημαινει κιολας να μην ξενερώσεις που δυσκολεύεσαι να τελειώσεις και να μείνεις ντούρος. Αν όμως, υπάρχει εκει γυναικα που σε καβλώνει και ξέρει να το δουλεύει, μη φοβάσαι τίποτα.

Ξέρουμε αν η tantrazoe κάνει και... μασάζ προστάτη στο τάντρα που λέει?
Αυτό μήπως εννοεί πως κάνει ταντρα μασαζ?
Δεν έχω κάνει μαζί της ταντρα ,αλλά σκέφτομαι να το τολμήσω
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
7
Like
308
Πόντοι
280
Ξέρουμε αν η tantrazoe κάνει και... μασάζ προστάτη στο τάντρα που λέει?
Αυτό μήπως εννοεί πως κάνει ταντρα μασαζ?
Δεν έχω κάνει μαζί της ταντρα ,αλλά σκέφτομαι να το τολμήσω

Φίλε,στη θέση σου θα έκανα μια ερώτηση στην κοπέλα. Το όνομα, όπως σωστά επισήμανες, υποδηλώνει ότι κάνει το μασάζ. Όμως, υπάρχουν και τύπισες που χρησιμοποιούνε πιασάρικα ονόματα μόνο για να τραβήξουν προσοχή με ελκυστικό όνομα.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Φίλε,στη θέση σου θα έκανα μια ερώτηση στην κοπέλα. Το όνομα, όπως σωστά επισήμανες, υποδηλώνει ότι κάνει το μασάζ. Όμως, υπάρχουν και τύπισες που χρησιμοποιούνε πιασάρικα ονόματα μόνο για να τραβήξουν προσοχή με ελκυστικό όνομα.

thanx!
 

mainomenosorlandos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2015
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
Το "με μαλάκιζαν" μου άρεσε ιδιαίτερα...!!!!!

Γιατί δεν γράφεις "με κωλογαμούσαν", αφού αυτό σου κάνανε...;;;;   :gay:

ή "με καρφωτιμονιάζανε" θα ακουγόταν περισσότερο ρεαλιστικό  :effemine:  :gay: :effemine: :gay:
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
21
ή "με καρφωτιμονιάζανε" θα ακουγόταν περισσότερο ρεαλιστικό  :effemine:  :gay: :effemine: :gay:
Φίλοι μπήκα σε ένα θέμα το οποίο λέει για το μασάζ του προστάτη και έγραψα μια απάντηση, το τι μου έκαναν είναι δικό μου θέμα, όπως θέλετε πείτε το, εγω ξέρω ότι μου άρεσε και έπαθα την πλάκα μου με τον έντονο οργασμο που είχα, απλά τα πράγματα
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Φοραει κανεις πρωκτικη ταπα οταν πηγαινει σε μπουρδελο; Βοηθαει στη στύση ή τον οργασμο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom