Νέα

Μασάζ προστάτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα godar23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    κρήτη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.419
Πόντοι
2.487
Όλοι αυτοί που σε κράζουν σε κράζουν γιατί το δοκίμασαν και δεν τους άρεσε, κ θελουν.να σε σώσουν από τις ενοχές του να νιώθεις αδερφή μάλλον  :dancing:
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
616
images


αυτος ειναι??
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.323
Κριτικές
16
Like
13.396
Πόντοι
5.577
τυπε αμα μιλησεις με μασαζοκοριτσο θα σου πει ότι οποιος ζηταει αυτή τη υπηρεσια δεν σημαινει ότι τον παιρνει κι ολας. Μην τον αδικούμε τον ανθρωπο  :S
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
τυπε αμα μιλησεις με μασαζοκοριτσο θα σου πει ότι οποιος ζηταει αυτή τη υπηρεσια δεν σημαινει ότι τον παιρνει κι ολας. Μην τον αδικούμε τον ανθρωπο  :S

εσυ τυπε το απολαμβανεις η' απλα μιλας με στουντιοκοριτσα?
 

guru

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
114
Like
6
Πόντοι
1
Όλοι αυτοί που σε κράζουν σε κράζουν γιατί το δοκίμασαν και δεν τους άρεσε, κ θελουν.να σε σώσουν από τις ενοχές του να νιώθεις αδερφή μάλλον  :dancing:
ολοι αυτοι ειναι τοσο κομπλεξικοι κι ανυπαρκτοι στη ζωη τους, που μονο να γραφουν προσβλητικες παπαριες σε εναν υπολογιστη και να παιζουν ολη τη μερα το πουλακι τους ειναι ικανοι
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Εδώ στο Ηράκλειο δεν υπάρχει ούτε απλό μασαζάκι με φραπέ  :cum: ...
Εσύ ψάχνεις και specia πρόγραμμα  :dancing:
Όποιος βρει κάτι καλό ας στείλει μήνυμα
 

dimitriskef

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2020
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Το μασάζ προστάτη από γυναίκα είναι η μεγαλύτερη απόλαυση που μπορεί να έχει ένας άντρας. Φίλε αν βρεις μου στέλνεις επί τόπου pm.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
809
Κριτικές
10
Like
1.295
Πόντοι
376
Το καλύτερο μου το έχει κάνει πορνοστάρ από Τσεχία.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
μασαζ προστάτη εννοούμε κωλοδάχτυλακι??
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Λοιπόν, πέραν της πλάκας, έχω να πω το εξής:

Γενικά δεν γουστάρω ούτε να με κωλοδαχτυλιάζει η γκόμενα ούτε καν να μου κάνει γλειφοκωλάδα. Χέρια, δάχτυλα, γλώσσες κτλ ούτε καν κοντά στην σούφρα μου!!!

Όμως.........

Σε μπουρδελάκι και μάλιστα στο Μετάξι (ούτε καν Φυλής), ειλικρινά δεν θυμάμαι σε ποιο, μιλάμε για 4-5 χρόνια πριν, πουτάνα άγνωστη (όχι καμία από τις τουρμπάτες που έχουν πέσει κριτικές στο site), αρκετά καλής εμφάνισης και καλής συμμετοχής. Αυτό που θυμάμαι από αυτήν ήταν ότι την στιγμή που την είχα στα 4 κι ήμουν έτοιμος να αδειάσω, με το που καταλαβαίνει ότι κοντεύω να εκραγώ βάζει το χέρι της από κάτω και με δύο δάχτυλα άρχισε να μου τρίβει απαλά τον προστάτη, κάτω από τα αρχίδια, χωρίς να μου βάλει δάχτυλο.

Άρχισα να χύνω ΚΟΥΒΑΔΕΣ σπέρμα και η κάβλα ήταν απίστευτη!!!! Ένα από τα καλύτερα χυσίματα που έχω κάνει στην ζωή μου.

 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Αυτό που θυμάμαι από αυτήν ήταν ότι την στιγμή που την είχα στα 4 κι ήμουν έτοιμος να αδειάσω, με το που καταλαβαίνει ότι κοντεύω να εκραγώ βάζει το χέρι της από κάτω και με δύο δάχτυλα άρχισε να μου τρίβει απαλά τον προστάτη, κάτω από τα αρχίδια, χωρίς να μου βάλει δάχτυλο.

Άρχισα να χύνω ΚΟΥΒΑΔΕΣ σπέρμα και η κάβλα ήταν απίστευτη!!!! Ένα από τα καλύτερα χυσίματα που έχω κάνει στην ζωή μου.
Kαμία σχέση με προστατη αυτό που έκανε. Το περίνεο σου χάιδευε που θεωρείται ερωτογενής ζώνη.
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
451
Πόντοι
36
Πολλοί είναι που δεν ξέρουν καν που ειναι το περινεο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom