Νέα

Μασαζ-ο-μπάζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποσα ειναι τα μπαζα στα μασατζιδικα?

  • 0-25%

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 26-50%

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 51-75%

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 76-100%

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
τα 'χουμε ξαναπεί αλλά άντε μια πάλι. φάπες πολλές στα δύο της ηρ. πολυτεχνείου (4 κ 85 νομίζω) αλλά κ της φίλωνος στον πειραιά. το ότι το προσωπικό στα δύο της ηρ. πολ/νείου είναι milf είναι το λιγότερο, το θέμα είναι ότι δεν βλέπονται κ το ότι το γαμήσι που κάνουν είναι για κλάματα. στη φίλωνος τώρα έχω καιρό να πάω (πάνω από χρόνο) αλλά εκεί σου βγάζουν την παναγία για να γαμήσεις ενώ οι γκόμενες είναι να σε παρακαλάνε όχι το αντίθετο...
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
τα 'χουμε ξαναπεί αλλά άντε μια πάλι. φάπες πολλές στα δύο της ηρ. πολυτεχνείου (4 κ 85 νομίζω) αλλά κ της φίλωνος στον πειραιά. το ότι το προσωπικό στα δύο της ηρ. πολ/νείου είναι milf είναι το λιγότερο, το θέμα είναι ότι δεν βλέπονται κ το ότι το γαμήσι που κάνουν είναι για κλάματα. στη φίλωνος τώρα έχω καιρό να πάω (πάνω από χρόνο) αλλά εκεί σου βγάζουν την παναγία για να γαμήσεις ενώ οι γκόμενες είναι να σε παρακαλάνε όχι το αντίθετο...

Στη Φίλωνος τρως με την 1η. Το θέμα είναι πως το μαγαζί είναι παρακμιακό. Η πιτσιρίκα που έχει είναι ξεπέτα και από μασάζ μηδέν, ενώ η Στέλλα που είναι κάπως καλύτερη σε υπηρεσίες, είναι ψιλομπάζο. Την τελευταία φορά που πέρασα, πριν κανά δίμηνο, έπαιζε και μια τετράπαχη φακλάνα Ελληνίδα.
Αν έχει περάσει κανείς πρόσφατα, ας ενημερώσει.
 

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6
εγω παντως θα συμφωνησω με τον φιλο 21grams.
φιλωνος τρως με την μια...και απο ολες εκει μεσα,παντα τρωω την ελενη.καλο μασαζακι μιση ωρα τουλαχιστον,και παντα ρωτα αν θελω να γαμησω...πολλες φορες απλως την βαζω να μου κανει φραπεδακι....
αλλα και στη μπριζολα ειναι καλη.και δε τρωωει χρονο.
για ηρωων πολυτεχνειου,το λεει και η οδος...ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΗΡΩΕΣ!!!!milf και χαλια...μασαζ μηδεν και μπριζολα μηδεν!!
 

shy_rider

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Να λοιπόν, κάθε χρόνο τα ίδια.
Πέρσι, θυμάμαι, τον Αύγουστο αν δεν κάνω λάθος, είχαμε μέχρι και οργανωμένη αποχή από τις μασαζερί, με κάποιους πιό τολμηρούς "συνδικαλιστές" του κλάδου μας να κάνουν έφοδο και να "τα λένε" στα ίσια τα παράπονα στις σερίφισσες.
Δεν είναι λοιπόν τυχαίο που τρία θρεντ (το παρόν, το "μασατζίδικα που γαμάς" και το "μασεζ της φάπας") ασχολούνται με το ίδιο θέμα.
Υπάρχει μεγάλη κρίση στην παροχή υπηρεσιών στον κλάδο.
Ή μήπως οι αξιόλογες κοπέλες την έκαναν για διακοπές;
Ή τις χτύπησε η ζέστη, όπως και μένα που βλέπω κάμψη στην απόδοση μου στην εργασία μου ;
Εμένα πάλι η πορεία μου ήταν αντίθετη, από τον προγράψαντα συναγωνιστή, από τα cg στα μασάζ, μετά τις φόλες που έφαγα και την απώλεια άκρης σε αξιόλογη (για τα γούστα μου πάντα) cg.
Τέλος πάντων, ο καιρός γαρ εγγύς, μια και φαίνεται ότι πλησιάζουμε να ζήσουμε και τον έρωτα στα χρόνια της χολέρας γρίππης τύπου Α, τα πράγματα θα δυσκολέψουν πολύ.
Μετά λοιπόν τις φιλοσοφίες αυτές, αφού η κατοικία μου στην περιφέρεια δεν μου επιτρέπει προς το παρόν κάτι άλλο (κριτική), αναρρωτιέμαι, υπάρχει αυτή τη στιγμή ίδρυμα που να προσφέρει καλές υπηρεσίες, στο κέντρο ή πλησίον ;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
εγω τα εχω κοψει αρκετο καιρο τα μασαζ.Ειναι σκετη κοροιδια πλεον. :tickedoff: :tickedoff:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και το ξαναλέω.
συνεχίστε στο ανάλογο θρεντ.
εδώ απλά θα ξαναγράφετε τα ίδια που γράφουμε αλλού κάθε τρεις και λίγο.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

chris_mark

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια ειμουν χανια για 4 μηνες λογω δουλειας πραγματικα ευχαριστηθηκα μασαζ αλλα και μπριζολα και τσαμπα σε σχεση με εδω Αθηνα το μασαζ με φραπε πηγαινε απο 30(Free agent) εως 50 σε ιδρυμα.
Με μια ελευθερη επαγγελματια μετα απο 4 επισκεψεις επεσε και η μπριζολα και μαλιστα πιθανολογω επειδη γουσταρε δεν μου πηρε παραπανω απο αυτα που εδινα οποτε φαγαμε μπριζολα με μασαζ 40 λεπτων παρακαλω μονο με 30 ευρω. Μετα απο αυτην την εμπειρια ειλικρινα εχω κοψει τα μασατζιδικα που μπριζολιαζεις και ισως επισκεφτω κανα μασαζερι για φραπεδες.
Καλα βολια συντεκνοι αρε τυχεροι που ειστε ακομα!!
 
OP
OP
I

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
καλησπερα παιδια ειμουν χανια για 4 μηνες λογω δουλειας πραγματικα ευχαριστηθηκα μασαζ αλλα και μπριζολα και τσαμπα σε σχεση με εδω Αθηνα το μασαζ με φραπε πηγαινε απο 30(Free agent) εως 50 σε ιδρυμα.
Με μια ελευθερη επαγγελματια μετα απο 4 επισκεψεις επεσε και η μπριζολα και μαλιστα πιθανολογω επειδη γουσταρε δεν μου πηρε παραπανω απο αυτα που εδινα οποτε φαγαμε μπριζολα με μασαζ 40 λεπτων παρακαλω μονο με 30 ευρω. Μετα απο αυτην την εμπειρια ειλικρινα εχω κοψει τα μασατζιδικα που μπριζολιαζεις και ισως επισκεφτω κανα μασαζερι για φραπεδες.
Καλα βολια συντεκνοι αρε τυχεροι που ειστε ακομα!!
να σαι καλα συντεκνε!!!
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
καλησπερα παιδια ειμουν χανια για 4 μηνες λογω δουλειας πραγματικα ευχαριστηθηκα μασαζ αλλα και μπριζολα και τσαμπα σε σχεση με εδω Αθηνα το μασαζ με φραπε πηγαινε απο 30(Free agent) εως 50 σε ιδρυμα.
Με μια ελευθερη επαγγελματια μετα απο 4 επισκεψεις επεσε και η μπριζολα και μαλιστα πιθανολογω επειδη γουσταρε δεν μου πηρε παραπανω απο αυτα που εδινα οποτε φαγαμε μπριζολα με μασαζ 40 λεπτων παρακαλω μονο με 30 ευρω. Μετα απο αυτην την εμπειρια ειλικρινα εχω κοψει τα μασατζιδικα που μπριζολιαζεις και ισως επισκεφτω κανα μασαζερι για φραπεδες.
Καλα βολια συντεκνοι αρε τυχεροι που ειστε ακομα!!

Εχεις pm
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
Στη Φίλωνος τρως με την 1η. Το θέμα είναι πως το μαγαζί είναι παρακμιακό. Η πιτσιρίκα που έχει είναι ξεπέτα και από μασάζ μηδέν, ενώ η Στέλλα που είναι κάπως καλύτερη σε υπηρεσίες, είναι ψιλομπάζο. Την τελευταία φορά που πέρασα, πριν κανά δίμηνο, έπαιζε και μια τετράπαχη φακλάνα Ελληνίδα.
Αν έχει περάσει κανείς πρόσφατα, ας ενημερώσει.






αυτη ειναι η μαρια που γυριζη ολα τα μαγαζια και κανει την τσατσα την πληρωνουν αναλογα με τα ραντεβου. κανω διακοπες τωρα  αλλα δεν μπορω να μη κοιταξω το σαιτ εδω που ειμαι.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
αυτη ειναι η μαρια που γυριζη ολα τα μαγαζια και κανει την τσατσα την πληρωνουν αναλογα με τα ραντεβου. κανω διακοπες τωρα  αλλα δεν μπορω να μη κοιταξω το σαιτ εδω που ειμαι.

Την είχα δει στην Αγίου Μελετίου παλιότερα και στη Θησέως, στο 79 (μπουρδελοστούντιο). Εκεί έκανε την τσατσά. Στη Φίλωνος κάνει και μασάζ. Έτσι μου είπε τουλάχιστον. Η φάλαινα πρέπει να είναι γύρω στα 150 κιλά.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
μασεζ της φαπας ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ή ΔΕΝ ΗΤΑΝ(για οσες εχουν σταματησει) η νανσυ απο θησεως 27 μαρουσι,η καρλα και η αγκατα απο μιχαλακοπουλου,η μαρια απο συγγρου 12 και η σαντρα επισης απο εκει, ερικα απο ποσειδωνος 67,η τανια απο ζησιμοπουλου 12,η ολγα απο ωρημου και η ξενια με την πωλινα,και την ειρηνη απο ωρρημου επισης,η σεριφισσα της καλλιροης που δουλευε στη φραντζη,η θοδωρα η σεριφισσα της φραντζη τωρα(αν και παντα ηταν φραγκοφονισα και χρονοφονισσα αλλα παντα η πουτσα σηκωνοταν μεχρι τον πλανητη ουρανο),η μαρσυ της στουρναρη 63 παλιοτερα,η αντα της σκρα 4 οποιος θυμαται,η στελλα η νυν σεριφισσα της καφανταρη(πρωην σκρα 4),η ρωξαννη(πρωην σκρα),η μελινα και η δεσποινα-πατριτσια-αμαντα-λολα(μελινοσπιτο),οι περισσοτερες κοπελες της πρωην οικονομου 1 στα εξαρχεια(νυν σολωμου 33 7ος),η μαγια η γεωργιανη,η καιτη και η λανα απο λεκκα 19 παλια,η τρελλη ξανθια καυλιαρα στη μονης προδρομου(μου διαφευγει το ονομα),η βιβη η ελληνιδα και καποιες αλλες ακομη.......και οταν λεω οτι δεν ειναι της φαπας εννοω οτι κατι εχουν να σου προσφερουν δηλ.ενα συνδυασμο απο εμφανιση-υπηρεσιες-καυλοσυνη.Ασχετα αν καπου εφαγα μπριζολα ή κοτοπουλο ή ηπια απλα το καφεδακι μου.Στο μασατζιδικο πας για να ξεκαυλωσεις ωραια και να φυγεις με ευχαριστη διαθεση και οχι ξενερωμενος απο τη βλακεια και το ξενερωμα που βιωσες σε καποιο ιδρυμα.
Η Ρωξάνη (πρώην Σκρα) μασέζ της φάπας, όπως λες, δεν είναι. Ποια είναι τα χαρακτηριστικά της; Το’ κανε το … πρόγραμμα όλο; Παρακαλώ ενημέρωση. Και εν πάση περιπτώσει, επειδή δεν την ‘’πρόλαβα’’ στη Σκρα, μπορείς να μου πεις που βρίσκεται τώρα; Μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Η Ρωξάνη (πρώην Σκρα) μασέζ της φάπας, όπως λες, δεν είναι. Ποια είναι τα χαρακτηριστικά της; Το’ κανε το … πρόγραμμα όλο; Παρακαλώ ενημέρωση. Και εν πάση περιπτώσει, επειδή δεν την ‘’πρόλαβα’’ στη Σκρα, μπορείς να μου πεις που βρίσκεται τώρα; Μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση!

δεν ξερω.Την εχω χασει τη λεγαμενη εδω και 3 χρονια
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
δεν ξερω.Την εχω χασει τη λεγαμενη εδω και 3 χρονια
Η Ρωξανη ηταν απιθανη στη Σκρα ,μπορει να εκανε μικρης διαρκειας μασαζ αλλα στην μπριζολα καθοταν οσο αντεχες , τοτε εδινα 70 ευρω και εκανε τα παντα ακομα και λοκο χωρις καμμια επιβαρυνση σε μενα μια και ημουν σταθερος της πελατης.Μου ειχε δωσει και το κινητο της αλλα σε καποια αλλαγη συσκευης το εχασα, εμενε Π. Φαληρο στον Φλοισβο κοντα ,στην παραλιακη.Αν καποιος συναγωνιστης ξερει που μαλαζει τωρα ας μας ενημερωσει.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
μαρια απο καλλιροης 48
αντε γειααααααααα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :zombie: :zombie: :zombie: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom