Νέα

Μασαζ με κοπελες με μεγαλο στηθος στη Θεσσαλονικη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα boobssucker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166

tongue_009

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Μεγάλο στήθος.....την Δήμητρα-Έρικα ξεχάσατε να αναφέρετε.
 
OP
OP
boobssucker

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
16
Eβίτα...Μαριάννα...Ανήκουν στην κατηγορία του θεματος ή όχι? Αν ναι...πως και μου διέφυγαν τόσο καιρό,τον μεγα βυζολάγνο?
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Eβίτα...Μαριάννα...Ανήκουν στην κατηγορία του θεματος ή όχι? Αν ναι...πως και μου διέφυγαν τόσο καιρό,τον μεγα βυζολάγνο?
Η Εβίτα είναι χοντρή αγαπητέ μου. Την άλλη, αν και πελάτης στο Βαρδάρη, δεν την έχω δει
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.574
Κριτικές
61
Like
39.349
Πόντοι
21.555

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
amjik μου δινεις και μενα πληροφοριες σε παρακαλω?
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
χμ... υπαρχει αυτο το θεμα ακομα??? :huh: :huh: :huh:
 

debatelaw1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2011
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
επαναφερω αυτο το θεμα για μας τους  :tits:λάγνους, μπας και γνωριζει κανεις καμια καλη πληροφορια. προσωπικα εμεινα στα παλια και δεν εχω νεα ενημερωση, δηλαδη η τινα (πολυ μεγαλα  :tits:, αλλα και πολλα κιλα) στης δημητρας αγ. παντων υπαρχει ακομη και με τι τιμες ? καμια πληροφορια ? κατιτις ?
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
επαναφερω αυτο το θεμα για μας τους  :tits:λάγνους, μπας και γνωριζει κανεις καμια καλη πληροφορια. προσωπικα εμεινα στα παλια και δεν εχω νεα ενημερωση, δηλαδη η τινα (πολυ μεγαλα  :tits:, αλλα και πολλα κιλα) στης δημητρας αγ. παντων υπαρχει ακομη και με τι τιμες ? καμια πληροφορια ? κατιτις ?
Να υποθέσουμε ότι, πριν πάρεις την βοήθεια του κοινού, έκανες την έρευνα σου χωρίς αποτέλεσμα; Δηλαδή πήρες τηλέφωνο ή πήγες στην Αγ. Πάντων και δεν μπόρεσες να βγάλεις άκρη. Σωστά;
 

SianiJim

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2014
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Να υποθέσουμε ότι, πριν πάρεις την βοήθεια του κοινού, έκανες την έρευνα σου χωρίς αποτέλεσμα; Δηλαδή πήρες τηλέφωνο ή πήγες στην Αγ. Πάντων και δεν μπόρεσες να βγάλεις άκρη. Σωστά;

Επαναφερω κι εγω με την σειρα μου το θεμα , για αγιων παντων οποιος ξερει κατι ας ενημερωσει
 

debatelaw1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2011
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
δηλαδη δεν υπαρχουν φιλοι του (πολυ) μεγαλου φυσικου στηθους, για να ενημερωσουν τους συναδελφους που εξαιτιας προσωπικων ζητηματων εχουν προσωρινα αφησει το αθλημα, αλλα επιθυμουν διακαως να επιστρεψουν ?
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
[quote author=debate law  link=topic=62047.msg5324445#msg5324445 date=1395397768]
δηλαδη δεν υπαρχουν φιλοι του (πολυ) μεγαλου φυσικου στηθους, για να ενημερωσουν τους συναδελφους που εξαιτιας προσωπικων ζητηματων εχουν προσωρινα αφησει το αθλημα, αλλα επιθυμουν διακαως να επιστρεψουν ?
[/quote]    φιλοι του (πολυ) μεγαλου φυσικου στηθους υπαρχουν τετοιες κοπελες δεν υπαρχουν/δεν βρισκουμε παρολο που ψαχνουμε αρκετα χρονια πλην 1-2 σε μπουρδελα.Μονο Αθηνα ειδα φως..μεγαλο  :tits:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom