Νέα

μασαζ λιζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
παιδια τι εγινε με το θεμα της τιμης της Κας λιζας? ισχυει το 35 η αυξηθηκε, οποτε πρεπει να την αποριψουμε?
 

collateral

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
339
Κριτικές
93
Like
448
Πόντοι
3.280
35 € είναι καλή τιμή για τις εν λόγω υπηρεσίες της κυρίας παιδιά.
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
35 και ουτε σεντ παραπανω...
και αποκλειστικα με 2 εκτονωσεις!!!
μια στο μπανιο ή πριν...κα;ι μια μετά το μασαζ...
για μια 50νταρα ρωσιδα χωρις τπτ το ιδιαιτερο...
και με λιγο μπλα μπλα παραπανω...
και σε καμια περιπτωση καλο μασαζ...
ενα απλο χαιδολογημα με πασαλειμμα λαδιου!

αποψη μου...μια φορα για την εμπειρια απο μιλφακηδες...

*τελειως αντεργκραουντ και ντεκαντανς σκηνικο!!!
 

dim7197

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Με τη συγκεκριμένη κυρία πέρασα πριν κάμποσες μέρες...ο χώρος ψιλοαπαράδεκτος, σαν σπίτι που κρυβόταν ο Πάσσαρης. Η κυρία στα 45+++, πολύ μέτρια τόσο στο πρόσωπο όσο και στο σώμα εκτός αν θες να πας για ένα ζευγάρι βυζιά. Παρόλα αυτά πολύ ευγενική, κομπλαρισμένη δε (φαίνεται ότι είναι καινούρια στο χώρο). Στα του μασάζ δεν θα πω πολλά...πολύ μέτριο μασάζ και άβολο το κρεββάτι καθότι δεν είναι μασαζοκρέββατο. Μετά έκανε κάποιες προσπάθειες να παίξει με τον Περικλή, πολύ άγαρμπα και αμήχανα. Εν τέλει, όποιος μιλφάκιας ψήνεται ας πάει, τα 35 μου φάνηκαν πολλά μετά την εμπειρία.
...να έχετε μαζί σας προφυλακτικό καθότι δεν προσφέρεται από το "κατάστημα"  ;)
 

lizadardana

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλη σας μερα. Ειμαι Λιζα. Εχω παει στο σχολειο για να μαθω ελλινικη γλοσα. Μαλον δεν καταφερα καλα και οταν γραφω κανω λαθη,  σας ζητω συγγνωμη για λαθη μου.

Προσφερω μασσαζ πολυ καλη τιμι και καλη πιοτιτα περισοτερες πλιροφοριες και τηλεφωνο με πμ.

Μπορητε να με παρετε τηλεφωνο απο 8 το πρωη και καθε 2 ωρες 5 λεπτα πριν και 5 λεπτα μετα.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων για την προσοχη σας και σας περιμενω

Με εκτιμηση Λιζα.
 

fido dido

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
μπορώ να εχω το τηλ της κυρίας παρακαλώ.........

ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

aficionado30

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
35ευρο η ωρα ειναι?
δεν ειναι ασχημα...

Ποια ωρα, δυωρο ειναι, αλλα πρωτον πρεπει να κανει κατι με το σπιτι που μενει γιατι πρεπει να ναι "τρομος" απο οτι εχω καταλαβει και δευτερον να εχει καποτες παντα μαζι της, και μιας και εγινε και μελος εδω στο site, καλο θα ηταν να βαλει και καμια φωτογραφια, λεω εγω τωρα.. να βλεπουμε και που παμε.. 
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Ποια ωρα, δυωρο ειναι, αλλα πρωτον πρεπει να κανει κατι με το σπιτι που μενει γιατι πρεπει να ναι "τρομος" απο οτι εχω καταλαβει και δευτερον να εχει καποτες παντα μαζι της, και μιας και εγινε και μελος εδω στο site, καλο θα ηταν να βαλει και καμια φωτογραφια, λεω εγω τωρα.. να βλεπουμε και που παμε.. 

με 2ωρο ακομα καλυτερα....καποτες ας εχει ο πελατης δεν πειραζει...εγω δεν θα ηθελα φωτο αλλα να εχω και την αγωνια της πρωτης επαφης...και μ αρεσουν τα underground!!!  :dancing:
 

aficionado30

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
με 2ωρο ακομα καλυτερα....καποτες ας εχει ο πελατης δεν πειραζει...εγω δεν θα ηθελα φωτο αλλα να εχω και την αγωνια της πρωτης επαφης...και μ αρεσουν τα underground!!!  :dancing:

Καλη τυχη τοτε..
 

onfire

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
μπορώ να εχω το τηλ σε πμ πλιζ
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
με 2ωρο ακομα καλυτερα....καποτες ας εχει ο πελατης δεν πειραζει...εγω δεν θα ηθελα φωτο αλλα να εχω και την αγωνια της πρωτης επαφης...και μ αρεσουν τα underground!!!  :dancing:













η αγωνια θα μετατραπει σε ....τρομο....
 

Pman

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2012
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα κ απο μένα...έχω προσπαθήσει να στείλω pm στη λιζα αλλά δεν μπορω(ίσως αν ήξερε κάποιος να μ´ενημερωνε), αν Μπορεί κάποιος ή η Lizaru θα ήθελα το τηλέφωνο της.
Ευχαριστώ!!!!

Αγωνιστικά χαιρετίσματα
 

zoulinakos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες μπορώ να έχω το τηλ της λιζας παρακαλώ πολύ;
 

johnt7

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
14
Πόντοι
0
καλησπερα και απο μενα θα ηθελα και εγω  το τηλ της λιζας
να δοκιμασο και εγω οποιος μπορει ασ μου το στηλει σε pm  Ευχαριστώ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom