Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 973K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.706
Κριτικές
24
Like
3.354
Πόντοι
2.846
Το πήρα πρέφα ρε ότι έσκασε σκινυ πιπινι ονόματι Μιρα, απλά δεν έσκαγε συχνά για δουλειά γι αυτό και δεν την πρόλαβα , επίσης αυτό που την έφαγε νομίζω ήταν η ασυνεπεια της λογο στριπ , δηλαδή δεν είχε στάνταρ μερες που έσκαγε , μόνο οπότε της την καυλωνε , αυτός νομίζω είναι ο λόγος που την σούταρε η σεριφισα
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
37
Like
20.078
Πόντοι
4.646
Το πήρα πρέφα ρε ότι έσκασε σκινυ πιπινι ονόματι Μιρα, απλά δεν έσκαγε συχνά για δουλειά γι αυτό και δεν την πρόλαβα , επίσης αυτό που την έφαγε νομίζω ήταν η ασυνεπεια της λογο στριπ , δηλαδή δεν είχε στάνταρ μερες που έσκαγε , μόνο οπότε της την καυλωνε , αυτός νομίζω είναι ο λόγος που την σούταρε η σεριφισα
Τό ήξερε ή σοφία ότι δεν έχει σταθερές ημέρες καί ώρες λόγο στριπ, πήγαινε μετά τίς τρείς τέσσερις συνήθως.
Θέλω να πιστεύω άλλοι είναι ή λόγοι....
Τό θέμα είναι ότι δεν προλάβαμε να πάρουμε μεζέ αν ισχύουν τά λεγόμενα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.557
Κριτικές
190
Like
48.108
Πόντοι
41.443

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
37
Like
20.078
Πόντοι
4.646
με εφαγες ρε,με εφαγες.

να θυμισω εδω οτι ο τελευταιος που εγραψε κριτικη,ηταν ο μεσιε @baroc ,αρα αλλου αναζητηστε τον ερωτα της κοπελλας,οχι σε μενα. :grin:
Σωστά ό κουμπάρος πήρε τελευταίος μεζέ, βρε λες ; :think:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
31
Like
25.658
Πόντοι
7.046
Τό ήξερε ή σοφία ότι δεν έχει σταθερές ημέρες καί ώρες λόγο στριπ, πήγαινε μετά τίς τρείς τέσσερις συνήθως.
Θέλω να πιστεύω άλλοι είναι ή λόγοι....
Τό θέμα είναι ότι δεν προλάβαμε να πάρουμε μεζέ αν ισχύουν τά λεγόμενα.
Καλά μη σκας. Άμα την έβλεπες θα καταλάβαινες ότι δεν έχασες και κάτι. Petit κορμάκι ναι, πουτσομεζες ναι, αλλά μέτριο σπασμένο πρόσωπο 35αρας + και χαμόγελο Ταμτακου χωρίς δόντια. Ντεκαβλε γενικά και για χυστες ανάγκης, όχι ποιοτικούς. Ή τουλάχιστον για χυστες που δεν αφήνουν τίποτα νέο χωρίς δοκιμή, έτσι για το παλμαρέ.
Άντε να έρθει η Ντιάνα γαμω τον Αντίχριστο μου να ρίξουμε έναν ποιοτικό μπουτζο! Εκεί το κρατάνε μόνες τους η Ειρήνη και η Βαλεντίνα πλέον.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
334
Κριτικές
43
Like
1.685
Πόντοι
1.011
Καλά μη σκας. Άμα την έβλεπες θα καταλάβαινες ότι δεν έχασες και κάτι. Petit κορμάκι ναι, πουτσομεζες ναι, αλλά μέτριο σπασμένο πρόσωπο 35αρας + και χαμόγελο Ταμτακου χωρίς δόντια. Ντεκαβλε γενικά και για χυστες ανάγκης, όχι ποιοτικούς. Ή τουλάχιστον για χυστες που δεν αφήνουν τίποτα νέο χωρίς δοκιμή, έτσι για το παλμαρέ.
Άντε να έρθει η Ντιάνα γαμω τον Αντίχριστο μου να ρίξουμε έναν ποιοτικό μπουτζο! Εκεί το κρατάνε μόνες τους η Ειρήνη και η Βαλεντίνα πλέον.
Ok..αρα δε χασαμε και κατι φοβερο δηλαδη...
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
160
Like
219
Πόντοι
21
Καλά μη σκας. Άμα την έβλεπες θα καταλάβαινες ότι δεν έχασες και κάτι. Petit κορμάκι ναι, πουτσομεζες ναι, αλλά μέτριο σπασμένο πρόσωπο 35αρας + και χαμόγελο Ταμτακου χωρίς δόντια. Ντεκαβλε γενικά και για χυστες ανάγκης, όχι ποιοτικούς. Ή τουλάχιστον για χυστες που δεν αφήνουν τίποτα νέο χωρίς δοκιμή, έτσι για το παλμαρέ.
Άντε να έρθει η Ντιάνα γαμω τον Αντίχριστο μου να ρίξουμε έναν ποιοτικό μπουτζο! Εκεί το κρατάνε μόνες τους η Ειρήνη και η Βαλεντίνα πλέον.
Η Κίρα παίζει ακόμα;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.345
Πόντοι
5.946
Ρε συ να μην προλάβω την Μίρα να της χύσω τα δοντάκια… ξέρουμε τουλάχιστον σε ποιό στριπ δούλευε;
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
802
Κριτικές
33
Like
2.493
Πόντοι
5.345
Καλησπέρα καλή Κυριακή σε όλους. Υπέροχη ημέρα έξω σήμερα με καταγάλανη ουρανό
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Καλά μη σκας. Άμα την έβλεπες θα καταλάβαινες ότι δεν έχασες και κάτι. Petit κορμάκι ναι, πουτσομεζες ναι, αλλά μέτριο σπασμένο πρόσωπο 35αρας + και χαμόγελο Ταμτακου χωρίς δόντια. Ντεκαβλε γενικά και για χυστες ανάγκης, όχι ποιοτικούς. Ή τουλάχιστον για χυστες που δεν αφήνουν τίποτα νέο χωρίς δοκιμή, έτσι για το παλμαρέ.
Άντε να έρθει η Ντιάνα γαμω τον Αντίχριστο μου να ρίξουμε έναν ποιοτικό μπουτζο! Εκεί το κρατάνε μόνες τους η Ειρήνη και η Βαλεντίνα πλέον.
Τι γίνεται ρε φίλε με τις φαφουτες;;έχω πετύχει κ άλλες..τα έχουν κάψει όλα στη κόκα;;κ μετά περιμένουν κ να τις πληρώσουμε που μοιάζουν με ανάποδο γαμωτο!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
37
Like
20.078
Πόντοι
4.646
Σχετική ηρεμία σήμερα με Βαλεντίνα νά έχει τόν πρώτο ρόλο με ακόλουθες Αγγελική, Άννα, Αγάπη, Έλενα.
Ποίο κάτω στο αδελφακι επίσης ησυχία με Πάολα, Βίκυ, Ελένη.

:hi:
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
196
Κριτικές
14
Like
730
Πόντοι
311
Σχετική ηρεμία σήμερα με Βαλεντίνα νά έχει τόν πρώτο ρόλο με ακόλουθες Αγγελική, Άννα, Αγάπη, Έλενα.
Ποίο κάτω στο αδελφακι επίσης ησυχία με Πάολα, Βίκυ, Ελένη.

:hi:
Η βυκη έχω ακούσει ότι έχει αδυνατίσει έχει γυμναστει δεν ξέρω και έχει ανέβει σε εμφάνιση, αληθεύει??
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
37
Like
20.078
Πόντοι
4.646
Η βυκη έχω ακούσει ότι έχει αδυνατίσει έχει γυμναστει δεν ξέρω και έχει ανέβει σε εμφάνιση, αληθεύει??
Σέ πρόσωπο και σώμα την έχω δει στά καλύτερα τής όταν ξεκίνησε πού έσκαγε με το μαύρο κολάν και έπεφταν σαγόνια. Τώρα ναι έχει αδυνατίσει.
Σέ εμφάνιση την προτιμούσα πρίν
 

Trifonbakatsoulias

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.874
Κριτικές
29
Like
9.625
Πόντοι
2.046
Σέ πρόσωπο και σώμα την έχω δει στά καλύτερα τής όταν ξεκίνησε πού έσκαγε με το μαύρο κολάν και έπεφταν σαγόνια. Τώρα ναι έχει αδυνατίσει.
Σέ εμφάνιση την προτιμούσα πρίν
Την ειχα παρει.καλη ηταν.ειχα περασει καλα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
31
Like
25.658
Πόντοι
7.046
Τι γίνεται ρε φίλε με τις φαφουτες;;έχω πετύχει κ άλλες..τα έχουν κάψει όλα στη κόκα;;κ μετά περιμένουν κ να τις πληρώσουμε που μοιάζουν με ανάποδο γαμωτο!
Όχι δεν είναι αυτό φίλε. Πολλές κοπέλες προέρχονται από πολύ φτωχές οικογένειες με κακή ή λάθος νοοτροπία στο μεγάλωμα των παιδιών τους. Αμελουσαν την υγιεινή των δοντιών στα παιδιά τους και γνωρίζεις πολύ καλά ότι αν δεν τα προσέξεις τα δόντια σου από μικρός θα τα χάσεις στα 40 με 45 χρόνων η από τερηδόνες η από ουλίτιδες.
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Όχι δεν είναι αυτό φίλε. Πολλές κοπέλες προέρχονται από πολύ φτωχές οικογένειες με κακή ή λάθος νοοτροπία στο μεγάλωμα των παιδιών τους. Αμελουσαν την υγιεινή των δοντιών στα παιδιά τους και γνωρίζεις πολύ καλά ότι αν δεν τα προσέξεις τα δόντια σου από μικρός θα τα χάσεις στα 40 με 45 χρόνων η από τερηδόνες η από ουλίτιδες.
Το θέμα της οικογένειας κ της παιδείας πάει αλλού..κ οκ να πάω πάσο να δείξω κατανόηση αλλά μη τη βλέπει κ θεομουνο η φαφουτα που όταν χαμογελάει σου πέφτει αυτόματα!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
31
Like
25.658
Πόντοι
7.046
Το θέμα της οικογένειας κ της παιδείας πάει αλλού..κ οκ να πάω πάσο να δείξω κατανόηση αλλά μη τη βλέπει κ θεομουνο η φαφουτα που όταν χαμογελάει σου πέφτει αυτόματα!
Εγώ την πρώτη φορά που την είδα κατάλαβα ότι κάτι συμβαίνει γιατί έκρυβε το χαμόγελο της. Τεσπα, η κοπέλα απ'οτι φαίνεται είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες. Άμα επενδύσει σε μερικά σημαντικά σημεία στην εμφάνιση της όπως δόντια , μανικιούρ - πεντικιούρ καλύτερο βάψιμο και πιο μοντέρνα κόμμωση θα μασει καλά μεροκάματα. Αλλά απ'οτι είπε ένας συναγωνιστης σταμάτησε άρα δεν ξέρουμε τι θα της φέρει το μέλλον
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Εγώ την πρώτη φορά που την είδα κατάλαβα ότι κάτι συμβαίνει γιατί έκρυβε το χαμόγελο της. Τεσπα, η κοπέλα απ'οτι φαίνεται είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες. Άμα επενδύσει σε μερικά σημαντικά σημεία στην εμφάνιση της όπως δόντια , μανικιούρ - πεντικιούρ καλύτερο βάψιμο και πιο μοντέρνα κόμμωση θα μασει καλά μεροκάματα. Αλλά απ'οτι είπε ένας συναγωνιστης σταμάτησε άρα δεν ξέρουμε τι θα της φέρει το μέλλον
Δυστυχώς ξέρω πολλές τέτοιες που όπως λες αν έφτιαχναν 2-3 βασικά σημεία θα είχαμε πουλήσει κ το νεφρό τώρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom