Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 979K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
Εσύ έχεις κάψει άλλου καρδιές ακόμα σέ περιμένουν.
ναι καλά... μας είπαν Κίττυ Κίττυ Κίττυ, κι ακόμα περιμένουμε...

hello-kitty-maskotka-niebieska-pluszowa-oryginal-b-iext121692840.jpg
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
551
Πόντοι
301
Άσε τους μωρέ να λένε με την μετριότητα!!!!!! Αφου δε ξέρουν τι πάει να πει Γ Α Μ Η Σ Ι με την κυριολεκτική έννοια του όροι Ορισμένοι εκεί έξω ...και εδώ μέσα...
Αυτά τα μπιμπελό δεν είναι για τα δόντια σου.
Πες μας πού πας εσύ να ακολουθήσουμε... γιατί ακούγεσαι πολύ επιλεκτικός
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
110
Like
17.735
Πόντοι
20.686
ναι καλά... μας είπαν Κίττυ Κίττυ Κίττυ, κι ακόμα περιμένουμε...

hello-kitty-maskotka-niebieska-pluszowa-oryginal-b-iext121692840.jpg
Εδώ χάθηκαν και οι δύο Ουκρανες που φέραν .
Δεν φαίνονται πια στο πρόγραμμα.
Διάττοντες αστέρες μάλλον.
 

mark_22

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Ρε παίδες τι παίζει με το ίδρυμα τις τελευταίες μέρες όποτε έχω πάρει τηλ μου λένε ότι το ρόστερ έχει μία κοπέλα π.χ. χθες ήταν μόνο η Αγάπη.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.400
Πόντοι
2.846
Ρε παίδες τι παίζει με το ίδρυμα τις τελευταίες μέρες όποτε έχω πάρει τηλ μου λένε ότι το ρόστερ έχει μία κοπέλα π.χ. χθες ήταν μόνο η Αγάπη.
Γενικά Κυριακές και ειδικά τις Δευτέρες αμα έχει και καλό καιρό οι λαδοκορες περνούν το ρεπό τους από μόνες τους ..... ρεπουδαρα και καφεδαρα !!!

.... ,ειδικά οι δυνατες μιλφες όπως η Ειρηναρα που Πεμπτες και Σάββατα δεν κλείνει μπουτι , μαζευει ολο το μαρούλι και από Δευτέρα ξεκουραζει λιγο το μοτέρ να έρθει καυλωμενη και ορεξατη την Τρίτη της ....
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
' Μεραα...
Πήγα χθες, μόνο την κουβανη είχε.
Φεύγω, ξαναπάω απογιομα, την ίδια κ μια μεξικανα καινούργια.
Παίρνω το Μεξικό, τζίφος.
Λίγο τον σήκωσε, τπτ άλλο, απόμακρη.
Παίρνω κ την κουβανη, μαλακιες.
Δε λέω, κορμάρα, ωραίο παιδί, αλλά τζίφος πάλι...
Όχι για σεξ κ μασάζ δεν κάνουν.
Ούτε για αυγά να φτιάξουν.
Στο διάλειμμα, αναφέρω στη Σοφία ότι η καινούργια δε λέει, με κοίταζε σαν χαζό, ούτε να πει ένα 20ικο επιστροφή όπως έλεγε....
Πάει κ αυτό το μαγαζί μου φαίνεται.
Κατρακύλα. Δεν ενδιαφέρει κανέναν αν θα περάσουμε καλά και αν μείναμε ευχαριστημένοι.
Κρίμα, έχω περάσει πολύ καλά εκεί μέσα πάμπολλες φορές !
Με κρύα καρδιά αν ξαναπάω, έτσι για να το εμπεδωσω απλά ότι δεν πρόκειται να ξαναπατησω....
Καλά να περνάτε....
Χρατς Χρουτς
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Αυτά τα μπιμπελό δεν είναι για τα δόντια σου.
Πες μας πού πας εσύ να ακολουθήσουμε... γιατί ακούγεσαι πολύ επιλεκτικός

' Μεραα...
Πήγα χθες, μόνο την κουβανη είχε.
Φεύγω, ξαναπάω απογιομα, την ίδια κ μια μεξικανα καινούργια.
Παίρνω το Μεξικό, τζίφος.
Λίγο τον σήκωσε, τπτ άλλο, απόμακρη.
Παίρνω κ την κουβανη, μαλακιες.
Δε λέω, κορμάρα, ωραίο παιδί, αλλά τζίφος πάλι...
Όχι για σεξ κ μασάζ δεν κάνουν.
Ούτε για αυγά να φτιάξουν.
Στο διάλειμμα, αναφέρω στη Σοφία ότι η καινούργια δε λέει, με κοίταζε σαν χαζό, ούτε να πει ένα 20ικο επιστροφή όπως έλεγε....
Πάει κ αυτό το μαγαζί μου φαίνεται.
Κατρακύλα. Δεν ενδιαφέρει κανέναν αν θα περάσουμε καλά και αν μείναμε ευχαριστημένοι.
Κρίμα, έχω περάσει πολύ καλά εκεί μέσα πάμπολλες φορές !
Με κρύα καρδιά αν ξαναπάω, έτσι για να το εμπεδωσω απλά ότι δεν πρόκειται να ξαναπατησω....
Καλά να περνάτε....
Χρατς Χρουτς
έτσι είναι δυστυχώς. Εδώ και πολύ καιρό πλην ειρήνης άντε και άλλης μία το πολύ δεν υπάρχει λόγος επίσκεψης κάν......όπως έχω γράψει και παλαιόθεν έχουμε χτίσει το μπερναμπέου και αμυντικό χαφ έχουν τον μπουχαλάκη, σέντερ μπακ τον ρέτσο, τερματοφύλακα τον κονστάντσο και χαφ τον μάνταλο.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.400
Πόντοι
2.846
Πέρασα κι εγώ πριν 2 βδομάδες καθώς ήμουν Νέο Κόσμο για φαγητό και έτσι όταν έφυγα είπα να περάσω απ τα Λαδομαζαζα Φραντζή , Λαγουμτζη και Συγγρού να δω τι παίζει ..... κι εδώ ερχόμαστε στα λόγια του γκρινιαρη μεν αλλά ντομπρου bixteriou , τέτοια παρακμα είχα χρόνια να δω , Φράτζη μηδαμινο ροστερ εκτός Σοφίας τουμπανιαρας , Φρατζη το κατω φουλ της λατίνος που τις αποφεύγω καθώς 8 στις 10 κερνανε λατιν φόλα, Λαγουμιτζη μηδαμινο ροστερ και Συγγρού απουσία Μαρίνας και οι υπόλοιπες ούτε για φτύσιμο , μέτρια Τζούλια και Βίκυ πονηρή αγενής Αλβανιαρα στην οποία δεν θα εκαιγα ούτε 60αρι γι αυτό το απολυφαδι ρε όξω λέμε
...... δυστυχώς έχει πέσει πάρα πολύ το επίπεδο και σε φατσες και σε κορμια και απο υπηρεσιες , κοπελες πλέον δεν υπάρχουν γαμω τον Πουτινα , κι έχει μείνει ι ο κατιμας πλέον μόνο για σκληρούς κτηνοβατες , επιτόπου έκανα στροφή και πήγα σε στανταρακι μου σε στουδιο εκεί πλέον έχω βρει κάνα 2 καλά , ελπίζω μέσα στο Μάρτη να βρούνε λύσεις στα λαδομαγαζα αλλιώς θα τον παίζουμε με τις αναμνήσεις πλέον , φιλιά πολλά και καλή βδομάδα πόρνοι μου , Α και μην ξεχάστω ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΓΑΜΙΕΣΤΕ !!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Πέρασα κι εγώ πριν 2 βδομάδες καθώς ήμουν Νέο Κόσμο για φαγητό και έτσι όταν έφυγα είπα να περάσω απ τα Λαδομαζαζα Φραντζή , Λαγουμτζη και Συγγρού να δω τι παίζει ..... κι εδώ ερχόμαστε στα λόγια του γκρινιαρη μεν αλλά ντομπρου bixteriou , τέτοια παρακμα είχα χρόνια να δω , Φράτζη μηδαμινο ροστερ εκτός Σοφίας τουμπανιαρας , Φρατζη φουλ της λατίνος που τις αποφεύγω καθώς 8 στις 10 κερνανε λατιν φόλα, Λαγουτζη μηδαμινο ροστερ και Συγγρού απουσία Μαρίνας και οι υπόλοιπες ούτε για φτύσιμο , μέτρια Τζούλια και Βίκυ πονηρή αγενής Αλβανιαρα στην οποία δεν θα εκαιγα ούτε 60αρι γι αυτό το απολυφαδι , δυστυχώς έχει πέσει πάρα πολύ το επίπεδο , κοπελες πλέον δεν υπάρχουν κι έχει μείνει κι ο κατιμας πλέον , επιτόπου έκανα στροφή και πήγα σε στανταρακι μου σε στουδιο εκεί πλέον έχω βρει κάνα 2 καλά , ελπίζω μέσα στο Μάρτη να βρούνε λύσεις στα λαδομαγαζα αλλιώς θα τον παίζουμε με τις αναμνήσεις πλέον , φιλιά πολλά και καλή βδομάδα πόρνοι μου , Α και μην ξεχάστω ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΓΑΜΙΕΣΤΕ !!!!

+1000.. έκανες κατάθεση ψυχής τύπε
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.400
Πόντοι
2.846
+1000.. έκανες κατάθεση ψυχής τύπε
Δυστυχώς εγραψα ότι είδα και αντίκρισα ,και λιγα τα εγραψα .....
..... πραγματικά πριν 5 χρόνια φεύγαμε για τσαρκα με μια 150αρα στη τσέπη και δεν ξέραμε που να πρωτογαμισουμε απ τα μουνια και τις ρωσσιδαρες , κι εσύ Josex όπως κι εγώ όπως και ο peofessoras και μερικοί άλλοι μασσαζοβιοι έχουμε φάει πολύ δυνατά μωρά και άλογα σε μασσατζιδικα του κέντρου αλλά και της Συγγρού-Φιξ οπότε όταν βλέπεις τέτοια κατάσταση να μην βρίσκεις ούτε μια να ρίξεις ένα απλό γαμησι , πραγματικά δεν υπάρχει κάτι πιο αποκαρδιοτικο , έχουνε απίστευτους χώρους και δεν έχουν κοπέλες ρε , τι να λεμε φίλε μου , τρατζικ τελείως ...
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.796
Κριτικές
56
Like
18.289
Πόντοι
13.636
Δυστυχώς εγραψα ότι είδα και αντίκρισα ,και λιγα τα εγραψα .....
..... πραγματικά πριν 5 χρόνια φεύγαμε για τσαρκα με μια 150αρα στη τσέπη και δεν ξέραμε που να πρωτογαμισουμε απ τα μουνια και τις ρωσσιδαρες , κι εσύ Josex όπως κι εγώ όπως και ο peofessoras και μερικοί άλλοι μασσαζοβιοι έχουμε φάει πολύ δυνατά μωρά και άλογα σε μασσατζιδικα του κέντρου αλλά και της Συγγρού-Φιξ οπότε όταν βλέπεις τέτοια κατάσταση να μην βρίσκεις ούτε μια να ρίξεις ένα απλό γαμησι , πραγματικά δεν υπάρχει κάτι πιο αποκαρδιοτικο , έχουνε απίστευτους χώρους και δεν έχουν κοπέλες ρε , τι να λεμε φίλε μου , τρατζικ τελείως ...
Εάν δεν κλείσει η στρόφιγγα της λατινικής Αμερικής και να ανοίξει ξανά αυτή της Ρωσίας - Ουκρανίας δεν θα δούμε χαρά στα σκέλια μας φίλε @chicharito :woldman: .
Αυτό ισχύει όχι μόνο για τα Λαδάδικα αλλά και για τα γραφεία .

Έλα , το γαμήσανε εντελώς .
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Δυστυχώς εγραψα ότι είδα και αντίκρισα ,και λιγα τα εγραψα .....
..... πραγματικά πριν 5 χρόνια φεύγαμε για τσαρκα με μια 150αρα στη τσέπη και δεν ξέραμε που να πρωτογαμισουμε απ τα μουνια και τις ρωσσιδαρες , κι εσύ Josex όπως κι εγώ όπως και ο peofessoras και μερικοί άλλοι μασσαζοβιοι έχουμε φάει πολύ δυνατά μωρά και άλογα σε μασσατζιδικα του κέντρου αλλά και της Συγγρού-Φιξ οπότε όταν βλέπεις τέτοια κατάσταση να μην βρίσκεις ούτε μια να ρίξεις ένα απλό γαμησι , πραγματικά δεν υπάρχει κάτι πιο αποκαρδιοτικο , έχουνε απίστευτους χώρους και δεν έχουν κοπέλες ρε , τι να λεμε φίλε μου , τρατζικ τελείως ...

Άσε φίλε μου, εγώ μεγάλωσα με τις μουνάρες του σωλήνα στη γνωστή λεωφόρο.. τι να λεμε..
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
37
Like
20.318
Πόντοι
4.646
Δυστυχώς εγραψα ότι είδα και αντίκρισα ,και λιγα τα εγραψα .....
..... πραγματικά πριν 5 χρόνια φεύγαμε για τσαρκα με μια 150αρα στη τσέπη και δεν ξέραμε που να πρωτογαμισουμε απ τα μουνια και τις ρωσσιδαρες , κι εσύ Josex όπως κι εγώ όπως και ο peofessoras και μερικοί άλλοι μασσαζοβιοι έχουμε φάει πολύ δυνατά μωρά και άλογα σε μασσατζιδικα του κέντρου αλλά και της Συγγρού-Φιξ οπότε όταν βλέπεις τέτοια κατάσταση να μην βρίσκεις ούτε μια να ρίξεις ένα απλό γαμησι , πραγματικά δεν υπάρχει κάτι πιο αποκαρδιοτικο , έχουνε απίστευτους χώρους και δεν έχουν κοπέλες ρε , τι να λεμε φίλε μου , τρατζικ τελείως ...
Στο προηγούμενο μύνημα σου έγραψες αλήθειες :hi:

Κάποτε είχαμε επιλογές μπόλικες δεν ξέραμε σέ ποια νά τά ακουμπήσουμε καί τώρα σκεφτόμαστε αν αξίζει έστω νά πάμε, όι επιλογές πλέον λίγες καί πόσες φορές νά πάρεις την ίδια καί την ίδια;
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
37
Like
20.318
Πόντοι
4.646
Εάν δεν κλείσει η στρόφιγγα της λατινικής Αμερικής και να ανοίξει ξανά αυτή της Ρωσίας - Ουκρανίας δεν θα δούμε χαρά στα σκέλια μας φίλε @chicharito :woldman: .
Αυτό ισχύει όχι μόνο για τα Λαδάδικα αλλά και για τα γραφεία .

Έλα , το γαμήσανε εντελώς .
Σάν τό σλαβικό μουνι δεν υπάρχει.
Καλές και όι λατινες αλλά όπως έχει πει και ό φίλος @baroc λίγες είναι πού αξίζουν μετρημένες και αυτές πάνε νά χαλάσουν όι χάλασαν από τίς άλλες μετριότητες πού υπάρχουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom