Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 980K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
649
Κριτικές
30
Like
5.886
Πόντοι
11.005
επισκεψη την περασμενη εβδομαδα και συνεδρια με την Αγαπη.
νεα παρουσια στο ιδρυμα και στη δουλεια οπως φανηκε.
η κριτικη αναμενει εγκριση.
μια μικρη περιληψη βαζω πιο κατω.



με δυο λογια ηταν μια μετρια συνεδρια για τωρα.
το κοριτσι ηταν καπως αγχωμενο,καπως δεν μπορουσε να διαχειριστει και να μοιρασει καλα τον χρονο της στο δωματιο,αλλα μια πιστωση χρονου κατα την γνωμη μου την θελει σαν νεα παρουσια, προκειμενου να φανει αν υπαρξει βελτιωση.
στο κομματι του σεξ ηταν συμμετοχικη μεν,αλλα απειρη. ακολουθει τον παρτενερ της,αλλα δεν παιρνει πρωτοβουλιες. δεχεται υποδειξεις και συμβουλες στο πως να κανει τη δουλεια της ομως και βελτιωνεται κι αυτο το βαζω στα θετικα.
για ολα αυτα λοιπον εγω μια πιστωση χρονου της την δινω,καθως και μια δευτερη ευκαιρια στο κοντινο μελλον για να δω αν θα υπαρξει καποια διαφορα.

Σ ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

Εμφάνιση κοπέλας?
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.592
Κριτικές
190
Like
48.451
Πόντοι
41.443
Σ ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

Εμφάνιση κοπέλας?
ψηλη γυρω στο 1,75,κανονικο σωμα,οχι χοντρη αλλα με λιγο ενισχυμενα μπουτια,μελαχρινη με κοντα μαλλια,στηθος 2αρι και τιμιο κωλο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.803
Κριτικές
15
Like
11.453
Πόντοι
3.846
ψηλη γυρω στο 1,75,κανονικο σωμα,οχι χοντρη αλλα με λιγο ενισχυμενα μπουτια,μελαχρινη με κοντα μαλλια,στηθος 2αρι και τιμιο κωλο.
Η εθνικότητα δεν ανήκει στην περιγραφή;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
ψηλη γυρω στο 1,75,κανονικο σωμα,οχι χοντρη αλλα με λιγο ενισχυμενα μπουτια,μελαχρινη με κοντα μαλλια,στηθος 2αρι και τιμιο κωλο.
ενισχυμένα μπούτια=μπάζο δηλ. μην κρυβόμαστε!!!!!!!!! θέλουμε κέβιν ντε μπρούινε πόδια όχι τζενάρο γκατούζο.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.592
Κριτικές
190
Like
48.451
Πόντοι
41.443
Ήταν κούραση το Σαββατοκύριακο στο εξοχικό με την προετοιμασία για το καλοκαίρι και γυρίζοντας σήμερα ανεβαίνοντας την αμαρτωλή λεωφόρο κάνω ένα τηλεφώνημα στην κυρία Σοφία να ρωτήσω τι υπάρχει διαθέσιμο.

Με πληροφόρησε ότι υπήρχαν δέκα κοπέλες διαθέσιμες και μεταξύ αυτών η μιλφαρα η Ειρήνη.

Σε δέκα λεπτά είχα φτάσει.
Ήθελα μόνο να χαλαρώσω και να ξεκουραστώ από το ζόρι που τράβηξα το Σαββατοκύριακο.

Αφέθηκα κυριολεκτικά στα χέρια και τα χείλη της μιλφαρας ,ξάπλωσα στο κρεβάτι και σε μια ώρα έφυγα άλλος άνθρωπος.
Η κοπέλα πραγματικά με χαλάρωσε πλήρως.
Κάτι η μουσική που βάζει από το κινητό της,κάτι το πολύ καλό μασάζ που προσφέρει,κάτι το πολύ καλό στοματικό που κάνει μου έφυγε όλη η κούραση.
Ούτε να πηδήξω ήθελα σήμερα, ούτε τίποτα.
Με χαλάρωσε και με άδειασε δύο φορές, ήπιε το σπέρμα μου,ρουφήξε το μεδούλι μου,χαλάρωσε το σώμα μου και μου άδειασε το μυαλό εντελώς.
Αυτή η γυναίκα ξέρει πραγματικά να κάνει αυτό που κάνει άριστα.
Πέρασα τέλεια και φορτισα τις μπαταρίες μου για την πιο δύσκολη και πιο ζεστή εβδομάδα που έρχεται.


Ευτυχείτε συνάδελφοι.
 
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
171
Like
186
Πόντοι
1
Σημερινό τηλεφωνικό scouting: Αναστασία, Αλεξάνδρα, Αγγελική και Γιούλια. Μόνο 4!!! Οι υπόλοιπες στις παραλίες είναι?
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
37
Like
20.422
Πόντοι
4.646
Σημερινό τηλεφωνικό scouting: Αναστασία, Αλεξάνδρα, Αγγελική και Γιούλια. Μόνο 4!!! Οι υπόλοιπες στις παραλίες είναι?
Κοίτα να δεις.....για ειρήνη αναμενόμενο νά μήν ήταν εκεί καί πιθανών καί τίς επόμενες τρεις μέρες.
Ό λόγος γνωστός πλέον, πέρασε από εκεί μία ψυχή καί έκανε ραντεβού χαλάρωσης ,ονόματα δεν λέμε.... αλλά όλοι έχετε καταλάβει :tooth::tooth::tooth::tooth:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.592
Κριτικές
190
Like
48.451
Πόντοι
41.443
Κοίτα να δεις.....για ειρήνη αναμενόμενο νά μήν ήταν εκεί καί πιθανών καί τίς επόμενες τρεις μέρες.
Ό λόγος γνωστός πλέον, πέρασε από εκεί μία ψυχή καί έκανε ραντεβού χαλάρωσης ,ονόματα δεν λέμε.... αλλά όλοι έχετε καταλάβει :tooth::tooth::tooth::tooth:
τις υπολοιπες απο τη δεκαδα που ηταν χθες,μηπως τις απασχολησες εσυ και πηραν σημερα ρεπο? :think:
:grin:
 

oldguy

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
3
Like
577
Πόντοι
21
Σημερινό τηλεφωνικό scouting: Αναστασία, Αλεξάνδρα, Αγγελική και Γιούλια. Μόνο 4!!! Οι υπόλοιπες στις παραλίες είναι?
Η Ειρήνη είναι εκεί μόνο Τρίτη, Πέμπτη και ΣΚ....Για Ιλόνα κάτι ανάλογο ίσως.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.803
Κριτικές
15
Like
11.453
Πόντοι
3.846
Σημερινό τηλεφωνικό scouting: Αναστασία, Αλεξάνδρα, Αγγελική και Γιούλια. Μόνο 4!!! Οι υπόλοιπες στις παραλίες είναι?
Το τηλέφωνο δε λέει τίποτα.
Μπορεί να πας και να μη βρεις και καμία.
Επίσης δεν πιστεύω τίποτα πια από όσα λένε εκεί μέσα.
Έχει τύχει να πάω και να είναι χάλια το ροαστερ, να λένε για την επόμενη το πρόγραμμα και να πηγαίνω και να είναι πάλι χάλια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom