Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 979K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
37
Like
20.359
Πόντοι
4.646
ποιά εικόνα βρε μην σε πω και δεν θέλω??? έχεις να μου παραθέσεις μόνο την βαλεντίνα η οποία ναι είναι μια χαρά εμφανισιακά αλλά οκ από υπηρεσίες τείνει στο gfe αποκλειστικά από όσο διαβάζω από εσάς. Κάποια άλλη????? και μην αναφερθώ στην ειρήνη που είναι 45+ που οκ μια χαρά είναι για τα δεδομένα.
Πάμε άλλη μία αν καί δεν σέ έχω για χαζό.
Τό Λαγουμιτζή θέλει ανανέωση χθές με μια Βαλεντίνα, Ειρήνη, Ιλονα δεν γίνεται δουλειά. Σωστά;

Τό τί γαμουσαμε παλιά καί με πόσα καί πού τά γαμουσαμε τό ξέρεις και τό λες καί εσύ ό ίδιος.
Πάνε αυτά δυστυχώς ή ευτυχώς τέλος μέχρι νεωτέρας, τώρα έχει ανοίξει όι αγορά από λατινες, Ρωσίδες κλπ σέ γραφεία ή εκτός Ελλάδος.

Τό νά συνεχίζουμε νά λέμε τά ίδια καί τά ίδια για μπαζογαμιαδες καί μπάζα καί σμιγκολ δεν έχει κανένα νόημα πιστεύω.
Σεβαστές οι απόψεις σού όπως καί τού καθένας μας αλλά καί σεβαστό πού θά τόν χώσει ό καθένας μας με τίς επιλογές τού.

Ότι θέλεις μπορείς να με ρωτήσεις θά σού απαντήσω σε όλα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.587
Κριτικές
190
Like
48.413
Πόντοι
41.443
και από όλες αυτές αγαπητέ ποιές είχαν υπηρεσίες σοβαρές?
αυτο εξαρταται τι θεωρει ο καθενας σοβαρο σερβις.
εμενα ας πουμε η Κιρα με καλυπτει πολυ,η Αννα λιγοτερο αλλα κι αυτη με καλυπτει.
η Βικτωρια ηθελε βελτιωση,αλλα ηταν μια χαρα πιπινακι οπως και οι υπολοιπες που ανεφερα πλην Αννας που ηταν λιγο μεγαλυτερη. αν εδιναν και κωλο καποιες θα εκανα πανηγυρια.
σε καμμια περιπτωση ομως δεν τις λες μπαζα,ουτε γριες 50αρες.
τωρα αν εσυ περιμενεις σερβις επιπεδου τσοντας απο 22χρονα και 25χρονα πιπινια,ειναι λιγο δυσκολο να το βρεις.
οι εποχες αλλαξανε,ισως αλλαξαν και τα κοριτσια χουγια,ακομα και στα γραφεια με cg το επιπεδο εχει πεσει και της εμφανισης και του σερβις των κοριτσιων και εμεις ή προσαρμοζομαστε ή συνεχιζουμε να κλαιμε και να γκρινιαζουμε.
κι εμενα δεν μου αρεσουν οι Λατινες,αλλα δυστυχως εχει πλημμυρισει η αγορα απο δαυτες.
προσωπικα προτιμω να εκμεταλλευτω απο το υπαρχον ροστερ οτι καλυτερο μπορω,σε συνδυασμο με αλλα κοριτσια εκτος επισημης αγορας και μπορω να πω οτι ακομα καλα περναω.
για αυριο δεν ξερω.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.074
Κριτικές
33
Like
5.212
Πόντοι
4.096
αυτο εξαρταται τι θεωρει ο καθενας σοβαρο σερβις.
εμενα ας πουμε η Κιρα με καλυπτει πολυ,η Αννα λιγοτερο αλλα κι αυτη με καλυπτει.
η Βικτωρια ηθελε βελτιωση,αλλα ηταν μια χαρα πιπινακι οπως και οι υπολοιπες που ανεφερα πλην Αννας που ηταν λιγο μεγαλυτερη. αν εδιναν και κωλο καποιες θα εκανα πανηγυρια.
σε καμμια περιπτωση ομως δεν τις λες μπαζα,ουτε γριες 50αρες.
τωρα αν εσυ περιμενεις σερβις επιπεδου τσοντας απο 22χρονα και 25χρονα πιπινια,ειναι λιγο δυσκολο να το βρεις.
οι εποχες αλλαξανε,ισως αλλαξαν και τα κοριτσια χουγια,ακομα και στα γραφεια με cg το επιπεδο εχει πεσει και της εμφανισης και του σερβις των κοριτσιων και εμεις ή προσαρμοζομαστε ή συνεχιζουμε να κλαιμε και να γκρινιαζουμε.
κι εμενα δεν μου αρεσουν οι Λατινες,αλλα δυστυχως εχει πλημμυρισει η αγορα απο δαυτες.
προσωπικα προτιμω να εκμεταλλευτω απο το υπαρχον ροστερ οτι καλυτερο μπορω,σε συνδυασμο με αλλα κοριτσια εκτος επισημης αγορας και μπορω να πω οτι ακομα καλα περναω.
για αυριο δεν ξερω.
αν εδιναν και κωλο καποιες ......
Γι αυτο σ αγαπαω εσενα:smiling-face-with-heart-eyes:
 

sotos-nl

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
30
Like
1.509
Πόντοι
2.391
α ψόφια πράγματα... οι πολύ καλές είναι πολύ ακριβές και τα πάντα είναι έξτρα έξτρα... μόνο κάτι κακομοίρες κάνουν σούπερ καλό σέρβις...
καλά ότι τα πάντα είναι έξτρα το ξέρω
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.505
Κριτικές
23
Like
5.010
Πόντοι
2.846

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.368
Πόντοι
5.946

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.587
Κριτικές
190
Like
48.413
Πόντοι
41.443
μετα το Σ40-42 περασα μια βολτα κι απο δω χθες νωρις το απογευμα.
παρουσες η Βαλεντινα :smiling-face-with-heart-eyes: που μολις εμπαινε σε δωματιο,
η Αγγελικη,η Ελλη και η Μελινα.
τζιφος κι εδω και αποχωρηση.
η Ντιανα εκτελουσε χρεη υπηρεσιας. ανετα την εβαζα στο δωματιο γιατι οι αλλες πλην Βαλεντινας ηταν :badair:
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.366
Κριτικές
31
Like
2.276
Πόντοι
4.655
Εγω πηρα το Σαββατο πρωτη φορα Βαλεντινα..
Δεν με ενθουσιασε σε κανενα τομεα,τα εκανε ολα βεβαια σε ανεκτο βαθμο αλλα ουτε σαν εμφανιση(και πολυ ασπρη ρε παιδι μου)ουτε στο προγραμμα εχω κατι να θυμαμαι

Φιλια χωρις γλωσσα,γλυφομουνι δεν πολυαφηνε περαν του απλου γλυψιματος γιατι ειπε οτι της ειχε συμβει ατυχημα και ποναγε λιγο,πιπα η πιο αργη που μου εχουν κανει αλλα θετικο προσημο θα εβαζα(τα πηρε στο στομα και τις 2 φορες),σεξ δεν ανεβασε στροφες και ουτε και εγω καθως δεν με καυλωσε ποτέ ιδιαιτερα,μασαζ ζητησα σκληρο και ηταν τιμια.

Το Σαββατο δεν ηταν η κα Σοφια,κατι πρεπει να παιζει μεταξυ τους και δεν την προωθει απ'οτι καταλαβα,εμενα μου εδωσε την καρτα της για να κλεινω ραντεβου κατευθειαν μαζι της με μηνυμα,δυσκολο παντως να το κανω.Μην μου ζητατε το νουμερο.
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
Πέρασμα νωρίτερα σήμερα μετά από καιρό εν μέσω βροχής. Επιλογή μιας Ουκρανής μελαχρινής κοπέλας με όμορφα μάτια και συμπαθητικό πρόσωπο που αν θυμάμαι καλά την λέγανε Αγάπη. Η κοπέλα είναι ψηλή (γύρω στο 1.75) με αρκετά καλό σώμα και 1.5 προς 2 στήθος και ηλικία θα έλεγα γύρω στα 30 (ισως και μικρότερη) . Στο σώμα θα έβαζα ένα 7 με 8 καθώς με χάλαγαν λιγο τα μπούτια. Όχι κάτι αντιαισθητικο μιας και το σύνολο ήταν αρκετά γαμευσιμο. Συνεννόηση με λίγα ελληνικά και λίγα αγγλικά αρκετά ικανοποιητική. Στα του αγώνα κινούμενος σε gfe ρυθμούς σιγά σιγά χαλάρωσε και ήταν πιο θερμή με πιο βαθιά φιλιά. Πιπα βασική με προσπάθεια για deep throat ανεπιτυχώς. Φιλότιμη όμως διάθεση που βελτίωνε την κατάσταση. Στις στάσεις δεν έκλεβε και φαινόταν να το απολαμβάνει. Πίσω πόρτα δεν εδωσε (παρά τις αριστοτεχνικες και φιλότιμες προσπάθειες μου) αλλά η συνέδρια είχε ένα θετικό πρόσημο. Μασάζ δεν κάναμε από δική μου επιλογή. Καλή συνέχεια σε όλους..
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
Εγω πηρα το Σαββατο πρωτη φορα Βαλεντινα..
Δεν με ενθουσιασε σε κανενα τομεα,τα εκανε ολα βεβαια σε ανεκτο βαθμο αλλα ουτε σαν εμφανιση(και πολυ ασπρη ρε παιδι μου)ουτε στο προγραμμα εχω κατι να θυμαμαι

Φιλια χωρις γλωσσα,γλυφομουνι δεν πολυαφηνε περαν του απλου γλυψιματος γιατι ειπε οτι της ειχε συμβει ατυχημα και ποναγε λιγο,πιπα η πιο αργη που μου εχουν κανει αλλα θετικο προσημο θα εβαζα(τα πηρε στο στομα και τις 2 φορες),σεξ δεν ανεβασε στροφες και ουτε και εγω καθως δεν με καυλωσε ποτέ ιδιαιτερα,μασαζ ζητησα σκληρο και ηταν τιμια.

Το Σαββατο δεν ηταν η κα Σοφια,κατι πρεπει να παιζει μεταξυ τους και δεν την προωθει απ'οτι καταλαβα,εμενα μου εδωσε την καρτα της για να κλεινω ραντεβου κατευθειαν μαζι της με μηνυμα,δυσκολο παντως να το κανω.Μην μου ζητατε το νουμερο.
αμ τα λέω γώ αλλά δεν με ακούει κανείς....τώρα τι να πεί κανείς για τον "χαμό" που γίνεται για αυτό το μέτριο από κάθε άποψη πλάσμα της φύσης?
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Εγω πηρα το Σαββατο πρωτη φορα Βαλεντινα..
Δεν με ενθουσιασε σε κανενα τομεα,τα εκανε ολα βεβαια σε ανεκτο βαθμο αλλα ουτε σαν εμφανιση(και πολυ ασπρη ρε παιδι μου)ουτε στο προγραμμα εχω κατι να θυμαμαι

Φιλια χωρις γλωσσα,γλυφομουνι δεν πολυαφηνε περαν του απλου γλυψιματος γιατι ειπε οτι της ειχε συμβει ατυχημα και ποναγε λιγο,πιπα η πιο αργη που μου εχουν κανει αλλα θετικο προσημο θα εβαζα(τα πηρε στο στομα και τις 2 φορες),σεξ δεν ανεβασε στροφες και ουτε και εγω καθως δεν με καυλωσε ποτέ ιδιαιτερα,μασαζ ζητησα σκληρο και ηταν τιμια.

Το Σαββατο δεν ηταν η κα Σοφια,κατι πρεπει να παιζει μεταξυ τους και δεν την προωθει απ'οτι καταλαβα,εμενα μου εδωσε την καρτα της για να κλεινω ραντεβου κατευθειαν μαζι της με μηνυμα,δυσκολο παντως να το κανω.Μην μου ζητατε το νουμερο.
Θα συμφωνησω μαζι σου για Βαλεντινα! Αλλα ημουν πριν κανα μηνα σαλονι και δεν ειχε ερθη το ραντεβου της Βαλεντινας,και η Σοφια την ρωτησε ανθα περιμενει η θα παρη εμενα; Και πηρε εμενα που ειμαι ασχημος κτλ!Αρα για εμενα σωστες και οι δυο!!!
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
Θα συμφωνησω μαζι σου για Βαλεντινα! Αλλα ημουν πριν κανα μηνα σαλονι και δεν ειχε ερθη το ραντεβου της Βαλεντινας,και η Σοφια την ρωτησε ανθα περιμενει η θα παρη εμενα; Και πηρε εμενα που ειμαι ασχημος κτλ!Αρα για εμενα σωστες και οι δυο!!!
Άσχημος αλλά αρχοντικός φίλε μην ξεχνάμε.. Λολ
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
489
Κριτικές
35
Like
1.457
Πόντοι
3.625
Εγω πηρα το Σαββατο πρωτη φορα Βαλεντινα..
Δεν με ενθουσιασε σε κανενα τομεα,τα εκανε ολα βεβαια σε ανεκτο βαθμο αλλα ουτε σαν εμφανιση(και πολυ ασπρη ρε παιδι μου)ουτε στο προγραμμα εχω κατι να θυμαμαι

Φιλια χωρις γλωσσα,γλυφομουνι δεν πολυαφηνε περαν του απλου γλυψιματος γιατι ειπε οτι της ειχε συμβει ατυχημα και ποναγε λιγο,πιπα η πιο αργη που μου εχουν κανει αλλα θετικο προσημο θα εβαζα(τα πηρε στο στομα και τις 2 φορες),σεξ δεν ανεβασε στροφες και ουτε και εγω καθως δεν με καυλωσε ποτέ ιδιαιτερα,μασαζ ζητησα σκληρο και ηταν τιμια.

Το Σαββατο δεν ηταν η κα Σοφια,κατι πρεπει να παιζει μεταξυ τους και δεν την προωθει απ'οτι καταλαβα,εμενα μου εδωσε την καρτα της για να κλεινω ραντεβου κατευθειαν μαζι της με μηνυμα,δυσκολο παντως να το κανω.Μην μου ζητατε το νουμερο.
Θα συμφωνήσω με το δόκτορα. Τίποτα αξιομνημονευτο.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Η Αγάπη, είναι η παλιά Αγάπη σε μελαχρινό?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
TΊ νέα έχουμε???? ακόμη κλείνουν 4ωρα την Βάλ???! όσο για ζωή μάλλον ήταν ανέκδοτο και "ψευδοβόμβα" όσο ήταν και για κάτι άλλα αστέρια σε κοντινά ευαγή ιδρύματα....ονόματα δε λέμε , ούτε θίγουμε οικογένειες!!!!!!!!!! Εν πάσει περιπτώσει το πράγμα έχει ολοκληρωτικά σκατέψει....οπότε όσοι έχουν κάποιο χρήμα παραπάνω χτυπάνε τα σωστά κωλ γκέρλια και περνάνε μπέικα και οι υπόλοιποι με τις μετριάντζες!!!!!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.587
Κριτικές
190
Like
48.413
Πόντοι
41.443
επισκεψη την περασμενη εβδομαδα και συνεδρια με την Αγαπη.
νεα παρουσια στο ιδρυμα και στη δουλεια οπως φανηκε.
η κριτικη αναμενει εγκριση.
μια μικρη περιληψη βαζω πιο κατω.



με δυο λογια ηταν μια μετρια συνεδρια για τωρα.
το κοριτσι ηταν καπως αγχωμενο,καπως δεν μπορουσε να διαχειριστει και να μοιρασει καλα τον χρονο της στο δωματιο,αλλα μια πιστωση χρονου κατα την γνωμη μου την θελει σαν νεα παρουσια, προκειμενου να φανει αν υπαρξει βελτιωση.
στο κομματι του σεξ ηταν συμμετοχικη μεν,αλλα απειρη. ακολουθει τον παρτενερ της,αλλα δεν παιρνει πρωτοβουλιες. δεχεται υποδειξεις και συμβουλες στο πως να κανει τη δουλεια της ομως και βελτιωνεται κι αυτο το βαζω στα θετικα.
για ολα αυτα λοιπον εγω μια πιστωση χρονου της την δινω,καθως και μια δευτερη ευκαιρια στο κοντινο μελλον για να δω αν θα υπαρξει καποια διαφορα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom