Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 997K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.900
Πόντοι
41.443
Ή δοκιμή είναι ο καλύτερος κριτής.
Αλλά κατάλαβα αν λές ή αρχίζεις εσύ τά γραφόμενα σού με χμμμμ τότε πάμε για άλλα.
για μενα ειναι υπερβολικα υψηλες οι βαθμολογιες στις κριτικες.
θα δουμε παλι μετα απο καιρο τι βελτιωση θα υπαρξει. μπορει να την πετυχα σε κακη μερα.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
σημερα το ροστερ ειχε
Ριτα,Μελινα,Ντιανα,Αννα,Βικτωρια,Αναστασια,Τατιανα και Κριστινα.


συνεδρια λοιπον με τη μικρη Βικτωρια.
χμμμ '' καλο'' το κοριτσι,μετριας ομως εμφανισεως για την ηλικια της και σε υπηρεσιες οπως ακριβως το περιμενα,δηλ. χωρις πολλες πρωτοβουλιες και καπως μαγκωμενη.
δεν τρελλαθηκα δηλαδη,ουτε απο την εμφανιση τοσο,αλλα ουτε και απο το σερβις και απορω πως ειχε γινει τοσος ντορος τελικα εδω στο νημα.
συμμετειχα κι εγω εν μερει στον ντορο -για χαβαλε περισσοτερο που ειναι πιπινι κι εγω προτιμω τα πιπινια- χωρις να εχω δοκιμασει,αλλα τωρα που δοκιμασα αναθεωρω.
ας ελπισουμε να βελτιωθει. εγω θα της ξαναδωσω αλλη μια ευκαιρια παντως μετα απο λιγο καιρο.
ενα φαουλ απο πλευρας της που διαπιστωσα θα το αναφερω εκει που πρεπει την επομενη φορα για να διορθωθει.

ευτυχειτε.
Η Βικτώρια είναι μια πολύ λεπτή, ψιλή, μελαχρινή, πιπίνι, αλλά με μέτριο (και πολλά λέω) πρόσωπο, και μόνιμα συνεσταλμένη;
Αυτήν όσες φορές την πέτυχα ήταν μόνιμα κλεισμένη... Αλλά δεν μου έκανε και κλικ και δεν ρώτησα...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.900
Πόντοι
41.443
Η Βικτώρια είναι μια πολύ λεπτή, ψιλή, μελαχρινή, πιπίνι, αλλά με μέτριο (και πολλά λέω) πρόσωπο, και μόνιμα συνεσταλμένη;
Αυτήν όσες φορές την πέτυχα ήταν μόνιμα κλεισμένη... Αλλά δεν μου έκανε και κλικ και δεν ρώτησα...
ακριβως. αυτη ειναι.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.450
Κριτικές
99
Like
25.123
Πόντοι
26.236

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
ακριβως. αυτη ειναι.
Αχ βρε peter, μου χάλασες το όνειρο! Με όσα διάβαζα εδώ για την Βικτώρια είχα την εικόνα ότι είναι κάτι το πολύ καλό... φεύ...
Αλλά δεν πειράζει, το 2023 θα μας φέρει πολλά νέα φρέσκα πιπινάκια, να τα μασουλήσουμε "χράτσα-χρούτσα" με το μασελάκι μας :angel:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.364
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Παίδες μην τα ξαναλέμε......το ίδρυμα είναι προς αποφυγήν λόγω μπάζων γριών ή πιπινιών άσχημων ή και ανέραστων.....γενικά τα μασατζίδικα πλην 3-4 καλών επιλογών είναι για τον πέοντα την τελευταία διετία-τριετία....
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.733
Κριτικές
24
Like
3.478
Πόντοι
2.846
Σίγουρα περνάει μια φάση σαν λαδομαγαζο , αλλά προς αποφυγή δεν θα το έλεγα , για αποφυγή τι να πούνε και το Καλλιροης και Φρατζη7 που έχουν ξεμείνει με τις θειαδες για ροστερ , να μην πω αλλά προς κέντρο και τα ρίξω στα ταρταρα , απλα κρατιέται σε μέτρια επίπεδα με κάνα 2- 3ις που του δίνουν ένα Level Up απ τα υπόλοιπα , αλλωστε πιπινες και αματουρια δεν βρίσκεις συχνά πλέον σε τέτοια μαγαζιά ρε bixter
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
703
Κριτικές
26
Like
3.417
Πόντοι
1.436
Παίδες μην τα ξαναλέμε......το ίδρυμα είναι προς αποφυγήν λόγω μπάζων γριών ή πιπινιών άσχημων ή και ανέραστων.....γενικά τα μασατζίδικα πλην 3-4 καλών επιλογών είναι για τον πέοντα την τελευταία διετία-τριετία....
Έχω κατέβει από προχθές Αθήνα , και ήθελα να περάσω από Λαγουμιτζή , καθώς δεν ξερω κάποιο άλλο λαδομαγαζο. Συμφωνώ με αυτο που λες για το συγκεκριμένο μαγαζί , οπότε εσυ πού θα πρότεινες να δοκιμάσω ;
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
56
Like
19.488
Πόντοι
13.636
Έχω κατέβει από προχθές Αθήνα , και ήθελα να περάσω από Λαγουμιτζή , καθώς δεν ξερω κάποιο άλλο λαδομαγαζο. Συμφωνώ με αυτο που λες για το συγκεκριμένο μαγαζί , οπότε εσυ πού θα πρότεινες να δοκιμάσω ;
Τύπε ο καθένας λέει το μακρύ και το κοντό του .
Αν ρωτάς εμένα , και πάλι παρόλο που έχουν φύγει βαριά χαρτιά του κλάδου από το ίδρυμα , παραμένει πάνω από τον μέσο όρο σε επιλογές σε σχέση με τα υπόλοιπα μαγαζιά της ευρύτερης περιοχής που σφύζουν από gilf ...
 

asteris1973(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
183
Κριτικές
8
Like
598
Πόντοι
301
Εγω λέω να μην πηγαίνει κάνεις να βρίσκουμε διαθέσιμες εμείς οι θαμώνες
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
56
Like
19.488
Πόντοι
13.636
Εγω λέω να μην πηγαίνει κάνεις να βρίσκουμε διαθέσιμες εμείς οι θαμώνες
Καλά και να μην πηγαίνουμε εμείς , πηγαίνουν οι "επισκέπτες" οπότε πάλι υπάρχει έλλειψη διαθεσιμότητας
:hmm::hmm:
 

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
114
Like
455
Πόντοι
21
Καλημερα,
Επειδη σκοπευω να παρω την ειρηνη, βοηθήστε με λιγο: τα παιρνει στο στομα;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Παίδες μην τα ξαναλέμε......το ίδρυμα είναι προς αποφυγήν λόγω μπάζων γριών ή πιπινιών άσχημων ή και ανέραστων.....γενικά τα μασατζίδικα πλην 3-4 καλών επιλογών είναι για τον πέοντα την τελευταία διετία-τριετία....
Όλο θαβεις το μαγαζί αλλά δεν έχω δει ποτέ να προτείνεις κατι καλύτερο από τις πιο καλές επιλογές που έχεις υπόψιν.
Για πες, ακούμε. Αλλιώς δε βλέπω κάποιο νόημα στα ποστ σου.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
543
Κριτικές
19
Like
2.213
Πόντοι
1.196
Σίγουρα περνάει μια φάση σαν λαδομαγαζο , αλλά προς αποφυγή δεν θα το έλεγα .......... απλα κρατιέται σε μέτρια επίπεδα με κάνα 2- 3ις που του δίνουν ένα Level Up απ τα υπόλοιπα ..........
Νομίζω ότι όταν υπάρχει ποικιλία σε ηλικίες, διαστάσεις κ χρώματα στις κοπέλες, είναι καλό πράγμα κ αυξάνει το περιθώριο της επιλογής κ διαθεσιμότητας
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.900
Πόντοι
41.443
Αχ βρε peter, μου χάλασες το όνειρο! Με όσα διάβαζα εδώ για την Βικτώρια είχα την εικόνα ότι είναι κάτι το πολύ καλό... φεύ...
Αλλά δεν πειράζει, το 2023 θα μας φέρει πολλά νέα φρέσκα πιπινάκια, να τα μασουλήσουμε "χράτσα-χρούτσα" με το μασελάκι μας :angel:
κι εγω ετσι νομιζα χωρις να την εχω δει καν,αλλα μονο απο την κουβεντα εδω. τελος παντων παμε για αλλα.
Παίδες μην τα ξαναλέμε......το ίδρυμα είναι προς αποφυγήν λόγω μπάζων γριών ή πιπινιών άσχημων ή και ανέραστων.....γενικά τα μασατζίδικα πλην 3-4 καλών επιλογών είναι για τον πέοντα την τελευταία διετία-τριετία....
δεν εχεις δικιο,παλι εισαι λιγο υπερβολικος ή εστω πολυ απαιτητικος στα θελω σου και οχι απαιτητικος εκει που πρεπει,εννοωντας οτι δεν μπορεις να εχεις υπερβολικες απαιτησεις απο τετοιου ειδους μαγαζια.
αν θελει καποιος υπαρχουν αλλου αλλες επιλογες πολυ καλυτερες σε αλλη κατηγορια κοριτσιων.
καποτε οντως υπηρξαν καποιες καλυτερες επιλογες στα μασαζ,ακομα υπαρχουν μερικες,αλλα ηταν η εξαιρεση,οχι ο κανονας, και τοτε που λες η πλειοψηφια ηταν β' κατηγοριας κοπελλες.
οσο για τα μπαζα και γριες που λες, εδω δεν εχει μονο μιλφογκιλφ,εχει και πολλα περισσοτερα πιπινακια σε συγκριση με αλλα μαγαζια που σου ανεφερε κι ο τσικο στη γυρω περιοχη. αν πουμε δε για κεντρο ή νεο κοσμο κλπ,ασε καλυτερα,ουτε απ εξω.
Καλημερα,
Επειδη σκοπευω να παρω την ειρηνη, βοηθήστε με λιγο: τα παιρνει στο στομα;
δεν την εχω παρει,αλλα σε κριτικες γραφουν πως οχι δεν τα παιρνει και το αποφευγει με τροπο.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
37
Like
21.156
Πόντοι
4.646

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom