Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 994K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ARHS:13.12

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2016
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
0
Πρέπει Να έχει γυρίσει η γνωστή Μαρίνα,
Και Να χει γίνει Χαμουλης,
Θα τη βρούμε διαθέσιμη; Γτ η κατά τα αλλά ευγενεστατη στο τηλ κυρία,
Μου τα λέει δύσκολα καθότι πρέπει να την έχουν πάει τρένο! :/
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Εχει γυρίσει η μαρίνα;;
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.002
Κριτικές
4
Like
7.496
Πόντοι
2.306
Τύποι εγώ σε σημερινό τηλέφωνο μου είπε η κυρία ότι η Μαρίνα δεν δουλεύει γενικά.. Τελικά τι ισχύει? Ας ενημέρωσει κάποιος έμπειρος.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Τύποι εγώ σε σημερινό τηλέφωνο μου είπε η κυρία ότι η Μαρίνα δεν δουλεύει γενικά.. Τελικά τι ισχύει? Ας ενημέρωσει κάποιος έμπειρος.
Αρχίσανε και αυτοί τις βλακείες που έκανε η άλλη στο συγγρού ...:headbang::headbang:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Πέρασμα εχθές το απόγευμα απο το μαγαζι.

Παρήλασαν οι Ρίτα, Κάτια, Ελλη, Ναταλυ, Αγάπη, Πολίνα, και μια καινούργια κοπέλα η Ντάρια.

Ετιμήθη στο πλαίσιο των κασκαντερικών μου αναζητήσεων η Ντάρια.

Η συνέχεια στην κριτική.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.301
Κριτικές
18
Like
16.459
Πόντοι
4.546
Αρχίσανε και αυτοί τις βλακείες που έκανε η άλλη στο συγγρού ...:headbang::headbang:
Δηλαδή ποιές βλακείες; Και τι έγινε στο άλλο μαγαζί, εννοείς Σ42;
Αν σου είναι εύκολο απαντάς, εννοείται...
Επεξεργασία: ας το αφήσουμε εδώ, δεν χρειάζεται απάντηση, δεν χρειάζεται να το σκαλίσουμε περισσότερο.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Buda

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.301
Κριτικές
18
Like
16.459
Πόντοι
4.546
Εντάξει, δεν χρειάζεται να πούμε περισσότερα, ας το αφήσουμε εκεί. Μάλλον ήταν αφελής η ερώτηση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Buda

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.506
Κριτικές
21
Like
10.047
Πόντοι
3.346
Πέρασμα εχθές το απόγευμα απο το μαγαζι.

Παρήλασαν οι Ρίτα, Κάτια, Ελλη, Ναταλυ, Αγάπη, Πολίνα, και μια καινούργια κοπέλα η Ντάρια.

Ετιμήθη στο πλαίσιο των κασκαντερικών μου αναζητήσεων η Ντάρια.

Η συνέχεια στην κριτική.
Πάλι μας αφήνεις με την αγωνία:P
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αρχίσανε και αυτοί τις βλακείες που έκανε η άλλη στο συγγρού ...:headbang::headbang:
Νομίζω ότι κατάλαβα τι εννοείς.

Οτι δηλαδή ενώ πράγματι δουλεύει η Μαρίνα δεν την παρουσιάζουν για να "προωθήσουν" άλλες που έχουν λιγότερη δουλειά.

Τυχαίνει να ξέρω την Μαρίνα πάνω απο 5 χρόνια. Απο τότε που είχε λίγα κιλά παραπάνω.? Στο Συγγρού 40-42.

Στο συγκεκριμένο λοιπον μαγαζί στη Λαγουμιτζή δηλαδή δεν συμβαίνει αυτό το πράγμα.

Απλά η Μαρίνα έχει κάποια προσωπικά προβλήματα και δεν δουλεύει κάθε μέρα.

Ουσιαστικά δουλεύει εντελώς ακανόνιστα όποτε μπορεί.

Επιπλέον όταν δουλεύει σπάνια τη πετυχαίνεις γιατί έχει φανατικό κοινό. Θέμα τύχης είναι να την πετύχεις λοιπόν.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.814
Πόντοι
3.846

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Τα σημαντικά που δεν ανέφερες, να υποθέσω ότι δεν παίζουν.
Κωλο δεν δίνει, ούτε ακαπωτο κάνει;
Σωστός. Παράλειψη. Αν και στη κριτική νομίζω το πεδίο το έχω συμπληρώσει. Ακάποτο στοματικό κάνει. Πρωκτικό όχι.
 

djnet71

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
33
Like
576
Πόντοι
6.055
Πέρασμα εχθές το απόγευμα απο το μαγαζι.

Παρήλασαν οι Ρίτα, Κάτια, Ελλη, Ναταλυ, Αγάπη, Πολίνα, και μια καινούργια κοπέλα η Ντάρια.

Ετιμήθη στο πλαίσιο των κασκαντερικών μου αναζητήσεων η Ντάρια.

Η συνέχεια στην κριτική.
Ξέρουμε αν η Ντάρια κάνει φουλ?
 

ARHS:13.12

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2016
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
0
Νομίζω ότι κατάλαβα τι εννοείς.

Οτι δηλαδή ενώ πράγματι δουλεύει η Μαρίνα δεν την παρουσιάζουν για να "προωθήσουν" άλλες που έχουν λιγότερη δουλειά.

Τυχαίνει να ξέρω την Μαρίνα πάνω απο 5 χρόνια. Απο τότε που είχε λίγα κιλά παραπάνω.? Στο Συγγρού 40-42.

Στο συγκεκριμένο λοιπον μαγαζί στη Λαγουμιτζή δηλαδή δεν συμβαίνει αυτό το πράγμα.

Απλά η Μαρίνα έχει κάποια προσωπικά προβλήματα και δεν δουλεύει κάθε μέρα.

Ουσιαστικά δουλεύει εντελώς ακανόνιστα όποτε μπορεί.

Επιπλέον όταν δουλεύει σπάνια τη πετυχαίνεις γιατί έχει φανατικό κοινό. Θέμα τύχης είναι να την πετύχεις λοιπόν.
Εχεις απόλυτο δίκιο, και παίρνω τη πάσα να σου απαντήσω μιας που το ψιλό έθιξα,

Μου είχε πει οτι ήταν αν θυμάμαι καλά τη τετάρτη εκεί η Μαρίνα αλλά μονίμως κλεισμένη , αλλά τις επόμενες μέρες
μου τα γύρισε πως δεν είναι και δε ξέρει πότε θα ξανά δουλέψει .

Τεσπά , βλέπουμε! προφανώς το κορίτσι έχει το πρώτο και τελευταίο λόγο,
οτι θέλει και μπορεί απο εκεί και έπειτα!

καλή συνέχεια σε όλους!
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Νομίζω ότι κατάλαβα τι εννοείς.

Οτι δηλαδή ενώ πράγματι δουλεύει η Μαρίνα δεν την παρουσιάζουν για να "προωθήσουν" άλλες που έχουν λιγότερη δουλειά.

Τυχαίνει να ξέρω την Μαρίνα πάνω απο 5 χρόνια. Απο τότε που είχε λίγα κιλά παραπάνω.? Στο Συγγρού 40-42.

Στο συγκεκριμένο λοιπον μαγαζί στη Λαγουμιτζή δηλαδή δεν συμβαίνει αυτό το πράγμα.

Απλά η Μαρίνα έχει κάποια προσωπικά προβλήματα και δεν δουλεύει κάθε μέρα.

Ουσιαστικά δουλεύει εντελώς ακανόνιστα όποτε μπορεί.

Επιπλέον όταν δουλεύει σπάνια τη πετυχαίνεις γιατί έχει φανατικό κοινό. Θέμα τύχης είναι να την πετύχεις λοιπόν.
Αυτο ακριβώς εννοώ..και με την τζέσσικα το έκαναν κάποιες φορές..
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
σήμερα πάντως τρέχαν όλες πανικόβλητες, απο το ένα δωμάτιο έβγαιναν στο άλλο έμπαιναν.. πήρα Ρίτα που μόλις είχε βγει αλλά πήγε έκανε ντουζάκι μέχρι να κάνω και εγώ και ήταν απλά υπέροχη και μοσχομύριζε προδερμ! Νεανικό κοριτσάκι που προσπαθεί να κάνει τα πάντα για να σε ικανοποιήσει με σχετικά όμορφο πρόσωπο, υπέροχα μάτια και πολύ ωραίο σώμα για όσους αρέσκονται στα πετιτ αδύνατα. Πίσω τρυπούλα δεν δίνει και δείχνει και αδούλευτη τελείως, αλλά δεν γαμιέται..
Δεν είπε όχι σε τίποτα παρόλο που σε μερικές στάσεις την είδα να πονάει και να αλλάζει γωνία για να της έρθει ευκολότερο αλλά δεν παραπονέθηκε καθόλου. Το μασάζ δεν έχει καθόλου ή μάλλον πρέπει να το έχει γιατί όταν ήθελε έπιασε μερικούς κόμπους και πίεζε στα σωστά σημεία αλλά δεν νομίζω ότι πηγαίνει κάποιος μαζί της για το μασάζ...

Ερώτηση.. μια Ελληνίδα γύρω στα 25-30, απότι κατάλαβα, μελαχρινή με ψιλοζγουρό μαλλί με ελάχιστα παραπάνω κιλά πως την λένε? Αν δεν έβγαινε η Ρίτα σίγουρα θα έπαιρνα εκείνη γιατί έσκασε ένα χαμόγελο όταν με είδε και συνήθως όταν σκάει τέτοιο χαμόγελο η κοπέλα.. δύσκολα δεν περνάς καλά

Είδα και την νέα την Ντάρια αλλά θα την έπαιρνα μόνο στην έκδοση του εαυτού της 5-10 χρόνια πριν.. πρέπει να ήταν αστέρι στα νιάτα της αυτή. Γενικά μαρέσει η κατηγορία 22-26 εμένα αλλά γουστα είναι αυτά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom