Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

adventure1290

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
373
Κριτικές
1
Like
941
Πόντοι
81
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον mindreader γιατι χάρη σε αυτόν είχα μια υπέροχη συνεύρεση με την Βίκη.
Πέρασα την προηγούμενη Παρασκευή και γινόταν ένας χαμούλης, κοσμος εμπαινε και εβγαινε, μεχρι που μια αλαφιασένη υπευθυνη με βάζει σε ένα δωμάτιο και φεύγει.
Ερχετε μετα από λιγο και μου λέει, επτά κοπέλες είναι όλες σε δωμάτια και αν θέλω να περιμένω, πόσο; της λέω, 10 λεπτα, μου λέει, θα περιμένω της λέω.
Μετα απο λίγο ανοιγει την πόρτα άλλη υπευθυνη, που αγνοούσε την παρουσία μου για να παρκάρει άλλον συναγωνιστή, σας πειράζει; ρωτησε, τωρα είναι αργά σκέφτηκα, και είπα όχι. Μετα από λιγο ξαναμπαινει και μας λεει αν θέλετε Μαρινα λέιπει, ο συναγωνιστής είχε ανοιξει το κινητό να βλέπει κριτικές και ρωτούσε: Λειλά; μολις μπήκε για ώρα. Μαίρη; μολις μπήκε για ώρα και μετα έχει ραντεβου. Ρώτησε και άλλα ονόματα αλλά έλειπαν.
Πάμε καμια βόλτα κα ξαναρχόμαστε σε καμια ώρα προτείνει και σηκωνόμαστε να φύγουμε, στα σκαλιά ρωταω την υπυθυνη αν είναι διαθέσιμη η Βίκη, που την ειχα στοχοποιήσει από τις περιγραφές και κριτικές του mindreader. Πάει να τσεκάρει και γυρνάει λεγοντας μου ναι, θα περάσεις; και περάσα χωρις να την έχω δει καν!
Και τι καλά που έκανα!! Η συνέχεια στην κριτική που θα ανεβάσω...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον mindreader γιατι χάρη σε αυτόν είχα μια υπέροχη συνεύρεση με την Βίκη.
Πέρασα την προηγούμενη Παρασκευή και γινόταν ένας χαμούλης, κοσμος εμπαινε και εβγαινε, μεχρι που μια αλαφιασένη υπευθυνη με βάζει σε ένα δωμάτιο και φεύγει.
Ερχετε μετα από λιγο και μου λέει, επτά κοπέλες είναι όλες σε δωμάτια και αν θέλω να περιμένω, πόσο; της λέω, 10 λεπτα, μου λέει, θα περιμένω της λέω.
Μετα απο λίγο ανοιγει την πόρτα άλλη υπευθυνη, που αγνοούσε την παρουσία μου για να παρκάρει άλλον συναγωνιστή, σας πειράζει; ρωτησε, τωρα είναι αργά σκέφτηκα, και είπα όχι. Μετα από λιγο ξαναμπαινει και μας λεει αν θέλετε Μαρινα λέιπει, ο συναγωνιστής είχε ανοιξει το κινητό να βλέπει κριτικές και ρωτούσε: Λειλά; μολις μπήκε για ώρα. Μαίρη; μολις μπήκε για ώρα και μετα έχει ραντεβου. Ρώτησε και άλλα ονόματα αλλά έλειπαν.
Πάμε καμια βόλτα κα ξαναρχόμαστε σε καμια ώρα προτείνει και σηκωνόμαστε να φύγουμε, στα σκαλιά ρωταω την υπυθυνη αν είναι διαθέσιμη η Βίκη, που την ειχα στοχοποιήσει από τις περιγραφές και κριτικές του mindreader. Πάει να τσεκάρει και γυρνάει λεγοντας μου ναι, θα περάσεις; και περάσα χωρις να την έχω δει καν!
Και τι καλά που έκανα!! Η συνέχεια στην κριτική που θα ανεβάσω...


Να είσαι καλά φίλε !!:hi:

Αυτός είναι ο λόγος που γράφουμε.. Για την αλληλοενημέρωση.

Καλή συνέχεια
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Μεγαλο μαγαζι,πολλοι πελατες,μικρο μαγαζι, λιγοτεροι πελατες,αλλα και στις δυο περιπτωσεις συνωστισμος και οχι διακριτικοτητα. Πολλους δεν τους πειραζει,καθε αλλο κανουν και χαβαλε με "συναγωνιστες",αλλα καποιοι θελουν να γνωριζουν μονο οι ιδιοι και η κυρια της υποδοχης ,οτι πανε για πηδημα (μασαζ με πηδημα εστω).
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.827
Πόντοι
3.846
Για αύριο τι πρόγραμμα υπάρχει;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Η ανάγκη για σπάσιμο της ρουτίνας στο σέξ με οδήγησε σήμερα στο γνωστό στάνταρντ για μένα τελευταία χώρο που κατά την άποψή μου σε θέματα καθαριότητας και πολυτέλειας είναι κορυφαίος.

Είχα συνηθίσει σε περισσότερες κοπέλες στο συγκεκριμένο μαγαζί.

Σήμερα το απόγευμα παρήλασαν μόνο 5.

Κάτια, Γιάννα, Αγάπη, Ρίτα, Ντιάνα.

Τα στανταράκια μου έλειπαν και η μόνη που δεν είχα δοκιμάσει απο τις παραπάνω ήταν η Κάτια.

Ηθελα και κάτι νέο, κλήρωσε λοιπόν η Κάτια.

Περισσότερα στη Κριτική.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Τιτανοτεράστιε Mindreader εκπλήττομαι! Μονάχα πέντε! ΤΙ έγιναν οι άλλες? Στο προηγούμενο ποστ σου είχες αναφέρει κάπου 15, και είχα εντυπωσιαστεί έντονα!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Τιτανοτεράστιε Mindreader εκπλήττομαι! Μονάχα πέντε! ΤΙ έγιναν οι άλλες? Στο προηγούμενο ποστ σου είχες αναφέρει κάπου 15, και είχα εντυπωσιαστεί έντονα!

Καλησπέρα φίλε. :hi:

Και εμένα μου έκανε εντύπωση ο μικρός αριθμός γυναικών σήμερα.

Η ευγενέστατη κυρία Σοφία μου είπε οτι το φαινόμενο ήταν συγκυριακό. Κάποιες σε περίοδο, κάποιες άλλες υποχρεώσεις κλπ.

Το μέλλον θα δείξει. Ας μας πουν και άλλοι φίλοι την εμπειρία τους από το Σαββατοκύριακο για να καταλάβουμε τι παίζει.



 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.810
Κριτικές
36
Like
35.743
Πόντοι
18.565
Τιτανοτεράστιε Mindreader εκπλήττομαι! Μονάχα πέντε! ΤΙ έγιναν οι άλλες? Στο προηγούμενο ποστ σου είχες αναφέρει κάπου 15, και είχα εντυπωσιαστεί έντονα!

Καλησπέρα φίλε. :hi:

Και εμένα μου έκανε εντύπωση ο μικρός αριθμός γυναικών σήμερα.

Η ευγενέστατη κυρία Σοφία μου είπε οτι το φαινόμενο ήταν συγκυριακό. Κάποιες σε περίοδο, κάποιες άλλες υποχρεώσεις κλπ.

Το μέλλον θα δείξει. Ας μας πουν και άλλοι φίλοι την εμπειρία τους από το Σαββατοκύριακο για να καταλάβουμε τι παίζει.
:hi:Το "καποιες σε περιοδο" μου ακουγεται λιγο παραξενο. Απο οτι ξερω οι περισσοτερες κοπελες παιρνουν χαπια για να τους κοβεται η περιοδος (με οτι αυτο συνεπαγεται) και να μην χανουν μεροκαματα.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.450
Κριτικές
99
Like
25.125
Πόντοι
26.236
Μακράν το καλύτερο μαγαζί σε καθαριότητα, πολυτέλεια κ ευγένεια στην υποδοχή. Το ρόστερ σταθερό Κ μεγαλώνει που σημαίνει ότι κ οι κοπέλες είναι ικανοποιημένες .
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.003
Κριτικές
4
Like
7.497
Πόντοι
2.306
Τιτανοτεράστιε Mindreader εκπλήττομαι! Μονάχα πέντε! ΤΙ έγιναν οι άλλες? Στο προηγούμενο ποστ σου είχες αναφέρει κάπου 15, και είχα εντυπωσιαστεί έντονα!

Καλησπέρα φίλε. :hi:

Και εμένα μου έκανε εντύπωση ο μικρός αριθμός γυναικών σήμερα.

Η ευγενέστατη κυρία Σοφία μου είπε οτι το φαινόμενο ήταν συγκυριακό. Κάποιες σε περίοδο, κάποιες άλλες υποχρεώσεις κλπ.

Το μέλλον θα δείξει. Ας μας πουν και άλλοι φίλοι την εμπειρία τους από το Σαββατοκύριακο για να καταλάβουμε τι παίζει.
:hi:Το "καποιες σε περιοδο" μου ακουγεται λιγο παραξενο. Απο οτι ξερω οι περισσοτερες κοπελες παιρνουν χαπια για να τους κοβεται η περιοδος (με οτι αυτο συνεπαγεται) και να μην χανουν μεροκαματα.
Εγω πιστεύω ότι επειδή έγινε λίγο χαμός τις προηγούμενες ημέρες από κόσμο, ίσως να θέλουν να κουλαρουν λίγο τη ροή για ξεκάρφωμα.. Δεν γίνεται με τόσες κοπέλες και μια είσοδο να μην τρακαρουν παίχτες μεταξύ τους.. Κάνει κακό σε κάποιες ομάδες ατόμων π.χ. Παντρεμένοι, που είναι καλή πελατεία.
 

day622

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2016
Μηνύματα
132
Like
101
Πόντοι
1
Καλημερα ρε παιδια παταω πανω στο website του λαγουμινζη 23 και με παει σε studio xxx . Μασαζ δεν ειναι??
 

MACTE ANIMA

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0
Χθεσινό δικό μου μεσημεριανό πέρασμα από το ίδρυμα. Για ακόμη μία φορά μετωπική με συναγωνιστή. Είναι η δεύτερη φορά που συμβαίνει, σε σύνολο 5 επισκέψεων.Ίσως η κα Σοφία πρέπεινα εξετάσει το ενδεχόμενο κατασκευής μίας θύρας αποκλειστικά για την έξοδο των αναζητούντων τις θεραπευτικές συνεδρίες του ιδρύματος. Δεν πήρα τηλ. εξαρχής, είπα να κάνω καταδρομική επειδή προέκυψε ελεύθερος χρόνος από επαγγελματική συνάντηση που ακυρώθηκε. Όντως 5 κοπέλες μόνο στο roster. Οι 4 στο δωμάτιο, μόνο η Ντιάνα διαθέσιμη. Ενημέρωση απο την υποδοχή: Λέιλα λόγω υποχρεώσεων θα επιστρέψει την άλλη εβδομάδα, η Τατιάνα σταμάτησε ή δουλεύει αλλού (δεν ήταν απόλυτα ξεκάθαρο). Τελικά επέλεξα Αγάπη, γιατί δεν είχα διάθεση για πειραματισμούς.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Καλησπέρα σε όλους.:hi::hi:

Απο φίλο, που δεν γράφει στο site, φανατικό θαμώνα του μαγαζιού.

Πέρασε σήμερα από το μαγαζί και με ενημέρωσε οτι παρήλασαν 12 κοπέλες.

Μαίρη, Λέιλα, Ζωή, Νικόλ, Ρίτα, Κορίνα, Βαλέρια, Λίζα, Αγάπη, Ντιάνα, Κάτια, Γιάννα.

Αρα το περιορισμένο πρόσφατα ρόστερ μάλλον ήταν συγκυριακό.

Καλό βόλι.
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
273
Κριτικές
9
Like
557
Πόντοι
301
Χθεσινό δικό μου μεσημεριανό πέρασμα από το ίδρυμα. Για ακόμη μία φορά μετωπική με συναγωνιστή. Είναι η δεύτερη φορά που συμβαίνει, σε σύνολο 5 επισκέψεων.Ίσως η κα Σοφία πρέπεινα εξετάσει το ενδεχόμενο κατασκευής μίας θύρας αποκλειστικά για την έξοδο των αναζητούντων τις θεραπευτικές συνεδρίες του ιδρύματος.

Εσύ το μασαζάκι σου πας να κάνεις, δεν υπάρχει λόγος να κρύβεσαι, δεν κάνεις κάτι κακό, απλώς σε πονάει η μέση σου (ή ο πούτσος σου) κάτι σε πονάει τελωσπάντων και θες μασάζ.

Εγώ βρίσκω λίγο δήθεν αυτά τα μη συναντηθούνε δυο πελάτες. Η μισή ντροπή δική του και η μισή δική σου.

'Άλλωστε φόραγες τη μάσκα σου σωστά;..

Σε λίγο θα φοράμε μάσκα, καπέλο και γυαλιά ηλίου για να μη μας γνωρίσουν στους γαμιστρώνες και τις μασαζερί.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.403
Κριτικές
1
Like
33.632
Πόντοι
6.256
Καλησπέρα σε όλους.:hi::hi:

Απο φίλο, που δεν γράφει στο site, φανατικό θαμώνα του μαγαζιού.

Πέρασε σήμερα από το μαγαζί και με ενημέρωσε οτι παρήλασαν 12 κοπέλες.

Μαίρη, Λέιλα, Ζωή, Νικόλ, Ρίτα, Κορίνα, Βαλέρια, Λίζα, Αγάπη, Ντιάνα, Κάτια, Γιάννα.

Αρα το περιορισμένο πρόσφατα ρόστερ μάλλον ήταν συγκυριακό.

Καλό βόλι.
εσενα φυσικα δε σε ενδιεφερε, απλα ο φιλος σε ενημερωσε, οκ

για πες μας τωρα ποια ειναι η πιο κοντη μπας και περασω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.827
Πόντοι
3.846
Δοκίμασα τελικά και εγώ το φουλ πρόγραμμα. Σύντομα θα ανεβάσω κριτική για την Katia, έναslim Ρωσιδακι που γενικά το χάρηκα.
Γενικά να πω,.ότι είναι εκπληκτικό μέρος,.πολύ οργανωμένο αν και με προβλημάτισαν λίγο οι δεκάδες οθόνες πίσω από την ρεσεψιόν που δείχνουν να καταγράφουν τα πάντα
Επίσης, παίζει θέμα ασφάλειας σε περίπτωση ανάγκης να βγεις από το κτίριο, πχ σε περίπτωση σεισμού ή φωτιάς. Όλες οι έξοδοι θέλουν κωδικό για να βγεις!! Πήγα να φύγω μόνος μου μετά την συνεδρία και η έξοδος είχε κλειδωμένη πόρτα ασφαλείας!! Αυτό δεν είδα να το αναφέρει άλλος.

Έχω 2 απορίες όμως.
- Το 30λεπτο δεν πρέπει να τηρείται;.Τελείωσα στα 20 λεπτά και η κοπέλα έφυγε ενώ επέστρεψε μετά από 5-10 απλά για να με ξεπροβοδισει.
- Φουλ Πρόγραμμα δεν σημαίνει στάνταρ τελείωμα στο στόμα; Ενώ με έλιωσε στο ακαπωτο μπουκι, στο τέλος δεν ήθελε να τα πάρει στο στόμα. Μήπως έχω καταλάβει εγώ λάθος ότι στο φουλ πρόγραμμα έχεις πρωκτικό και.CIM στάνταρ;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.827
Πόντοι
3.846
Επίσης ξέχασα να προσθέσω ότι μόνο 5 κοπέλες ήταν διαθέσιμες.
Καθημερινή πρωί προς μεσημέρι, αν παίζει ρόλο.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Καλησπέρα σε όλους.:hi::hi:

Απο φίλο, που δεν γράφει στο site, φανατικό θαμώνα του μαγαζιού.

Πέρασε σήμερα από το μαγαζί και με ενημέρωσε οτι παρήλασαν 12 κοπέλες.

Μαίρη, Λέιλα, Ζωή, Νικόλ, Ρίτα, Κορίνα, Βαλέρια, Λίζα, Αγάπη, Ντιάνα, Κάτια, Γιάννα.

Αρα το περιορισμένο πρόσφατα ρόστερ μάλλον ήταν συγκυριακό.

Καλό βόλι.
εσενα φυσικα δε σε ενδιεφερε, απλα ο φιλος σε ενημερωσε, οκ

για πες μας τωρα ποια ειναι η πιο κοντη μπας και περασω

Πάντα με ενδιέφερε, αλλά σήμερα είχα άλλα πλάνα. Εχουμε και γκόμενες να κουλαντρίσουμε φίλε. :wink:

Πήγαινε με τη Ρίτα. Καλά θα περάσεις.

Αν θέλεις πιο extreme κατάσταση πάρε Τατιάνα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Δοκίμασα τελικά και εγώ το φουλ πρόγραμμα. Σύντομα θα ανεβάσω κριτική για την Katia, έναslim Ρωσιδακι που γενικά το χάρηκα.
Γενικά να πω,.ότι είναι εκπληκτικό μέρος,.πολύ οργανωμένο αν και με προβλημάτισαν λίγο οι δεκάδες οθόνες πίσω από την ρεσεψιόν που δείχνουν να καταγράφουν τα πάντα
Επίσης, παίζει θέμα ασφάλειας σε περίπτωση ανάγκης να βγεις από το κτίριο, πχ σε περίπτωση σεισμού ή φωτιάς. Όλες οι έξοδοι θέλουν κωδικό για να βγεις!! Πήγα να φύγω μόνος μου μετά την συνεδρία και η έξοδος είχε κλειδωμένη πόρτα ασφαλείας!! Αυτό δεν είδα να το αναφέρει άλλος.

Έχω 2 απορίες όμως.
- Το 30λεπτο δεν πρέπει να τηρείται;.Τελείωσα στα 20 λεπτά και η κοπέλα έφυγε ενώ επέστρεψε μετά από 5-10 απλά για να με ξεπροβοδισει.
- Φουλ Πρόγραμμα δεν σημαίνει στάνταρ τελείωμα στο στόμα; Ενώ με έλιωσε στο ακαπωτο μπουκι, στο τέλος δεν ήθελε να τα πάρει στο στόμα. Μήπως έχω καταλάβει εγώ λάθος ότι στο φουλ πρόγραμμα έχεις πρωκτικό και.CIM στάνταρ;

Φίλε μη μπερδεύεσαι. Φουλ πρόγραμμα στην αργκώ των λαδάδικων σημαίνει απλά πρωκτικό. Τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.

Τα cim, cif κλπ είναι αλλες υπηρεσίες που κάποιες κάνουν κάποιες όχι.

Οσον αφορά την κεντρική είσοδο/έξοδο πάντα ανοικτή είναι. Στους ορόφους μόνο για να μπεις και να βγεις θέλει κωδικό ώστε να μπαινοβγαίνεις μόνο μαζι με τις γυναίκες του μαγαζιού.

Τώρα σε κάποια φάση στην είσοδο/έξοδο μπορεί πράγματι να πέσεις πάνω σε συναγωνιστή στη σκάλα. Και σε εμένα έχει τύχει. Αλλά ο μόνος τρόπος να το ελέγξει αυτό το μαγαζί είναι να κλειδώσει την κεντρική είσοδο/έξοδο και να ανοίγει μόνο μετά απο έλεγχο, η εναλακτικά να εχει διαφορετική είσοδο και έξοδο.

Περιθώριο για βελτιώσεις υπάρχει παντού. Ακόμα και στους κορυφαίους χώρους όπως ο συγκεκριμένος.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom