Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 991K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.052
Κριτικές
37
Like
20.939
Πόντοι
4.646
παντως σε αντιθεση με σενα νομιζω,αλλα και αλλους που εχουν γραψει οτι δεν προσφερει cim,με μενα οχι μονο το εκανε,οχι μονο με ρουφηξε,αλλα τη δευτερη φορα καταπιε κιολας.
αγνωσται αι βουλαι της.
Ως γνωστόν αι βουλαι όπως λες τις κάθε κορασίδας.
Στο τελευταίο μού ραντεβού μαζί τής δέχθηκε μόνο cim χωρίς γκρίνιες κλπ, αλλά κατάποση όχι δέν είχαμε.

Ως γνωστόν τά κορίτσια στο ίδρυμα ξέρουν τι γλυκοτσουτσουνος είσαι.... γνωστή ή φήμη σού :sunglasses:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.776
Πόντοι
41.443
Ως γνωστόν αι βουλαι όπως λες τις κάθε κορασίδας.
Στο τελευταίο μού ραντεβού μαζί τής δέχθηκε μόνο cim χωρίς γκρίνιες κλπ, αλλά κατάποση όχι δέν είχαμε.

Ως γνωστόν τά κορίτσια στο ίδρυμα ξέρουν τι γλυκοτσουτσουνος είσαι.... γνωστή ή φήμη σού :sunglasses:
και που να ειχα φαει και γλυκακι πριν :zfuck:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
τεσπα πολυ καλα ηταν για πρωτη φορα που την δοκιμαζω.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.052
Κριτικές
37
Like
20.939
Πόντοι
4.646
και που να ειχα φαει και γλυκακι πριν :zfuck:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
τεσπα πολυ καλα ηταν για πρωτη φορα που την δοκιμαζω.
Εννοείται πάντα τέτοια νά έχουμε.

Τό ανέβασες το νημα κρατάς τόν κόσμο σε αγωνία.... :2funny::2funny::2funny:
45 επισκεπτοπουλα περιμένουν.... από τά χείλη σου κρέμονται :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.776
Πόντοι
41.443
Εννοείται πάντα τέτοια νά έχουμε.

Τό ανέβασες το νημα κρατάς τόν κόσμο σε αγωνία.... :2funny::2funny::2funny:
45 επισκεπτοπουλα περιμένουν.... από τά χείλη σου κρέμονται :2funny::2funny::2funny::2funny:
με τη χαρα θα μεινουν τα παιδια χαχαχαχαχαχαχα
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Εννοείται πάντα τέτοια νά έχουμε.

Τό ανέβασες το νημα κρατάς τόν κόσμο σε αγωνία.... :2funny::2funny::2funny:
45 επισκεπτοπουλα περιμένουν.... από τά χείλη σου κρέμονται :2funny::2funny::2funny::2funny:
Μην το μαρτυρείσετε αλανια αφηστε τους να φαγωθουν το συγκεκριμενο αλογο αν καταλαβα καλα για ποια λετε ειναι αλλου παντα με χαμογελο φΕυγεις επισκεπτες :birdman:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

λεω να περασω σημερα αν τα καταφερω λογο υποχρεωσεων θα ενημερωσω επι του πεδιου
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
56
Like
19.165
Πόντοι
13.636
κατσε να στανιαρω λιγο ρε φιλε.
ακομα δεν εχω συνελθει για να κατσω να γραψω κριτικη.
με ξεζουμισε η καταπιολα. με στεγνωσε.
Drunk Happy Hour GIF
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Πέρασμα από το ίδρυμα σήμερα παρούσες Αλεξάνδρα Ντιάνα Πωλίνα τιμήθηκε Αλεξάνδρα με θετικές εντυπώσεις είναι πιτσιρικά λίγο στρουμπουλη με όμορφο προσωπάκι ήθελε λίγο καθοδήγηση καθωτι αματουρι αλλά δεν τα πήγε άσχημα σίγουρα δεν τα έκλαψα και είναι μια πολύ φρέσκια παρουσία ο χωρος Αρίστος για οσμές που είχαν αναφερθεί σε παλαιοτερη κριτική από την κοπέλα δεν έπεσε κάτι στην αντίληψη μου. Καλά να περνάτε !
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.411
Πόντοι
4.446
Πέρασμα από το ίδρυμα σήμερα παρούσες Αλεξάνδρα Ντιάνα Πωλίνα τιμήθηκε Αλεξάνδρα με θετικές εντυπώσεις είναι πιτσιρικά λίγο στρουμπουλη με όμορφο προσωπάκι ήθελε λίγο καθοδήγηση καθωτι αματουρι αλλά δεν τα πήγε άσχημα σίγουρα δεν τα έκλαψα και είναι μια πολύ φρέσκια παρουσία ο χωρος Αρίστος για οσμές που είχαν αναφερθεί σε παλαιοτερη κριτική από την κοπέλα δεν έπεσε κάτι στην αντίληψη μου. Καλά να περνάτε !
Αλεξάνδρα? Λίγο στρουμπουλή? μάλιστα....
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
101
Like
7.478
Πόντοι
17.806
Πέρασμα από Λαγουμιτζή και σήμερα 6 κοπέλες.
Αγγελική , Βαλεντίνα , Ρίτα , Ντιάνα , Ιλονα ,Έλλη !!

Θα δοκιμασθεί η Ντιάνα
 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
74
Like
39
Πόντοι
0
πέρασμα κατα τις 12και κάτι ψιλά σημερα. όλες οι κοπέλες που αναφέρει ο Ικτίνος αλλά καμία διαθέσιμη. όλες σε ωριαία ραντεβού.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.776
Πόντοι
41.443
γαμαει ο κοσμος,δεν νηστευει κανενας.
κανενας δεν κραταει σαρακοστη ρεεεε? :grin:
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
365
Πόντοι
20
Αλεξάνδρα? Λίγο στρουμπουλή? μάλιστα....
Εγώ κανονική θα την έλεγα με ωραίες αναλογίες. Όπως και να έχει ο κωλος της είναι πέτρα. Τώρα αν είσαι του κλαμπ των ανορεξικων, σίγουρα δεν είναι για τα γούστα σου. Επίσης οι υπηρεσίες της ανέλπιστα καλές για 19 χρονών
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
457
Πόντοι
300
Υπάρχει κάποιος να μας περιγράψει τη Ρίτα σε σχέση με την Αλεξάνδρα;
Με την Ριτα (λεπτή ,ομορφούλα καστανόξανθο κοντοπουτανο με ωραίο 1.5 αρι βυζι)έχω παει αρκετές φορες και γενικά περνάω καλά… με την Αλεξάνδρα 1 φορά και τέρμα . Την βρήκα άσχετη εντελως με το επάγγελμα, ανέκφραστη και παχουλή , δεν το έχει καθόλου το πουτανιστικο .... γνώμη μου . Ελπιζω να βοήθησα
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
365
Πόντοι
20
Με την Ριτα (λεπτή ,ομορφούλα καστανόξανθο κοντοπουτανο με ωραίο 1.5 αρι βυζι)έχω παει αρκετές φορες και γενικά περνάω καλά… με την Αλεξάνδρα 1 φορά και τέρμα . Την βρήκα άσχετη εντελως με το επάγγελμα, ανέκφραστη και παχουλή , δεν το έχει καθόλου το πουτανιστικο .... γνώμη μου . Ελπιζω να βοήθησα
Σε ευχαριστώ. Ελπίζω στο άμεσο μέλλον να την πετύχω
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.411
Πόντοι
4.446
Εγώ κανονική θα την έλεγα με ωραίες αναλογίες. Όπως και να έχει ο κωλος της είναι πέτρα. Τώρα αν είσαι του κλαμπ των ανορεξικων, σίγουρα δεν είναι για τα γούστα σου. Επίσης οι υπηρεσίες της ανέλπιστα καλές για 19 χρονών
α μισό λεπτό....τότε γράψε λάθος....εγώ θυμάμαι την πιο μεγάλη αλεξάνδρα(αδερφή ή ξαδέρφη ή έτερη συγγενής της ξενέρωτης ασχημομούρας βασιλικής) που δούλευαν παλιότερα και φραντζή 7 και αλλού.....
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.951
Κριτικές
15
Like
11.725
Πόντοι
3.846
Παιδιά αυτές οι Ιλονακαι Αννα είναι τιμιες περιπτώσεις;
Θέλω να δοκιμάσω κάτι καινούριο.
Βλέπω CIM κάνουν και οι 2.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom