Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 997K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Δεν αναφέρθηκε το κορίτσι, αλλά ίσως και να τό ξέχασα :woldman:
Καί εμείς τόν βρεξαμε, σέ ιδιωτική πισίνα που μου σύστησε ένας καλός φίλος :wink:


Υ.Γ στην Ε λούντα στην Κρήτη έχεις πάει ωραίες παραλίες έχει. :hi:
Ισχύει
Καλοκαίρι εκεί δεν βρίσκεις ούτε τελάρο να καθίσεις.Οχι ξαπλώστρα...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.919
Πόντοι
41.443
Βρέξει χιονίσει
Ο peter θα .....
Για την Τζούλια θα κάνουμε μια συμπληρωματική.
Αλήθεια αυτή είναι μια που ήταν στο 42?
Δεν ξέρω φίλε.
Από το τηλέφωνο πήρα ρόστερ και έκλεισα το ραντεβού μου. Την Τζούλια δεν την έχω δει καν, αλλά για να λέει ο κος καθηγητής έτσι μάλλον δίκιο θα έχει.
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
6
Like
881
Πόντοι
361

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
6
Like
881
Πόντοι
361

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
985
Πόντοι
81
έχουμε βαρεθεί τους γνωστούς,άγνωστους που γράφουν κριτικές για διάφορα μαγαζιά με ονόματα η χωρίς για να βγάλουν μεροκάματο ,η καλύτερη λύση πας μόνος σου και βλέπεις την πραγματικότητα.τα αλλά εδώ απλά πιάνουν χώρο στα ποστ...
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
56
Like
19.499
Πόντοι
13.636
έχουμε βαρεθεί τους γνωστούς,άγνωστους που γράφουν κριτικές για διάφορα μαγαζιά με ονόματα η χωρίς για να βγάλουν μεροκάματο ,η καλύτερη λύση πας μόνος σου και βλέπεις την πραγματικότητα.τα αλλά εδώ απλά πιάνουν χώρο στα ποστ...
Κάτι ήθελες να πεις εσύ τώρα αλλά τα έχεις μπερδέψει στο μυαλό σου .
Α) πως βγάζεις μεροκάματο με κριτική χωρίς όνομα .
Β) πως βγάζεις μεροκάματο με κριτική ονομαστική .
Γ) αν πηγαίνεις μόνος και βλέπεις , ποιος ο λόγος να παρακολουθείς το site .
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.919
Πόντοι
41.443
έχουμε βαρεθεί τους γνωστούς,άγνωστους που γράφουν κριτικές για διάφορα μαγαζιά με ονόματα η χωρίς για να βγάλουν μεροκάματο ,η καλύτερη λύση πας μόνος σου και βλέπεις την πραγματικότητα.τα αλλά εδώ απλά πιάνουν χώρο στα ποστ...
δεν μας αναφερεις και ονοματα για να ξερουμε ποιοι ειναι αυτοι που λες και για να προσεχουμε κιολας ποιους διαβαζουμε?
γιατι ετσι στο φλου που τα λες,ευκολα μπορει να σου πει καποιος οτι λες μαλακιες.
ή μηπως λες οντως? :grin:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.733
Κριτικές
24
Like
3.478
Πόντοι
2.846
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μη φοβάσαι, αντέχει!!
Ρε ότι αντέχει αντέχει η μιλφαρα , και τα δυνατά παπαρια και τα μεσαία αντέχει η μουνα της .... το θέμα είναι να βάλει κάνα καλό τελείωμα στο μενού να την πάμε τρένο μετά την άλογα !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
985
Πόντοι
81
δεν μας αναφερεις και ονοματα για να ξερουμε ποιοι ειναι αυτοι που λες και για να προσεχουμε κιολας ποιους διαβαζουμε?
γιατι ετσι στο φλου που τα λες,ευκολα μπορει να σου πει καποιος οτι λες μαλακιες.
ή μηπως λες οντως? :grin:
τους ξέρουν και η κοπέλες από τα μαγαζιά που πάνε και βγάζουν χαρτζιλίκι εγω δεν θα ασχοληθώ άλλο γιατί δεν με νοιάζει απλα ασχολήθηκα γιατί δεν τρώω το παραμυθι
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.919
Πόντοι
41.443
τους ξέρουν και η κοπέλες από τα μαγαζιά που πάνε και βγάζουν χαρτζιλίκι εγω δεν θα ασχοληθώ άλλο γιατί δεν με νοιάζει απλα ασχολήθηκα γιατί δεν τρώω το παραμυθι
ασε τι ξερουν οι αλλοι-ες.
εσυ εχεις τιποτα να πεις? να τεκμηριωσεις αυτα που λες?
αμα δεν εχεις να πεις τιποτα,τοτε αυτο που εγραψες πριν ειναι μπαρουφα με το συμπαθειο.
αμα εχεις πεστα να σου πουμε και μπραβο.
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
985
Πόντοι
81
ασε τι ξερουν οι αλλοι-ες.
εσυ εχεις τιποτα να πεις? να τεκμηριωσεις αυτα που λες?
αμα δεν εχεις να πεις τιποτα,τοτε αυτο που εγραψες πριν ειναι μπαρουφα με το συμπαθειο.
αμα εχεις πεστα να σου πουμε και μπραβο.
εσυ γιατί ανχωθηκες τόσο γιατί δεν μας λες οποίος θέλει να μάθει ρωτάει οχι εμενα ψάξε εδώ πως κάποιοι μέσα σε μια μέρα είναι σε ολα τα μαγαζιά ξέρουν όλες τις κοπέλες και αυτές που δεν υπάρχουν για να κάνουν κάποιους να πάνε εκεί για υπηρεσίες που δεν υπάρχουν αυτά καληνύχτα τέλος...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.919
Πόντοι
41.443
επισκεψη χθες το απογευμα μετα απο ραντεβου και συνεδρια με την γνωστη υποπτη.
με την συμπαθεια μου δηλ. για διωρο προγραμμα μετα απο αρκετο καιρο που ειχα να την δω.

μοναδικη gfe εμπειρια απο το κοριτσι.
ξερει να φτιαχνει ωραια ατμοσφαιρα αμεσως με την εισοδο της στο δωματιο.
αναψε κερια,εβαλε τη δικη της μουσικη,γδυθηκε αργα και αποκαλυψε το αγαλματενιο κορμι της κι αρχισε ο αγωνας σιγα σιγα στα ορθια.
μεταφερθηκαμε στο μεγαλο κρεββατι οπου την περιποιηθηκα αρκουντως και επειτα μου ανταπεδωσε την περιποιηση με ενα αισθησιακο,αργο στοματικο το οποιο ανετα το κατατασσω στο top5 μου.
τελειωμα βαθια μεσα στο στομα και χαλαρωση μετα με μασαζ.
μασαζ επαγγελματικο οπως λιγες κοπελλες προσφερουν στο χωρο,αφου η κοπελλα το κατεχει κι αυτο πολυ καλα.
ακολουθησαν αλλοι δυο γυροι ευκολα με σεξακι σε gfe τεμπο,αφου αυτο ειναι το στυλ της κοπελλας και ξερει να το πουλαει πολυ καλα.


τα μελη ολοι καταλαβαν σε ποια αναφερομαι.
οι επισκεπτες να πα να γαμηθουν τα ρεμαλια.
φωτο αυτη τη φορα δεν βαζω δημοσια. θα στειλω σε μερικους που μιλαμε και ισως δεν την γνωριζουν.

ευτυχειτε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.166
Πόντοι
4.646
επισκεψη χθες το απογευμα μετα απο ραντεβου και συνεδρια με την γνωστη υποπτη.
με την συμπαθεια μου δηλ. για διωρο προγραμμα μετα απο αρκετο καιρο που ειχα να την δω.

μοναδικη gfe εμπειρια απο το κοριτσι.
ξερει να φτιαχνει ωραια ατμοσφαιρα αμεσως με την εισοδο της στο δωματιο.
αναψε κερια,εβαλε τη δικη της μουσικη,γδυθηκε αργα και αποκαλυψε το αγαλματενιο κορμι της κι αρχισε ο αγωνας σιγα σιγα στα ορθια.
μεταφερθηκαμε στο μεγαλο κρεββατι οπου την περιποιηθηκα αρκουντως και επειτα μου ανταπεδωσε την περιποιηση με ενα αισθησιακο,αργο στοματικο το οποιο ανετα το κατατασσω στο top5 μου.
τελειωμα βαθια μεσα στο στομα και χαλαρωση μετα με μασαζ.
μασαζ επαγγελματικο οπως λιγες κοπελλες προσφερουν στο χωρο,αφου η κοπελλα το κατεχει κι αυτο πολυ καλα.
ακολουθησαν αλλοι δυο γυροι ευκολα με σεξακι σε gfe τεμπο,αφου αυτο ειναι το στυλ της κοπελλας και ξερει να το πουλαει πολυ καλα.


τα μελη ολοι καταλαβαν σε ποια αναφερομαι.
οι επισκεπτες να πα να γαμηθουν τα ρεμαλια.
φωτο αυτη τη φορα δεν βαζω δημοσια. θα στειλω σε μερικους που μιλαμε και ισως δεντην γνωριζουν.

ευτυχειτε.
Πάει το χάσαμε το κορμί για είκοσι μέρες το λιγότερο :confused:

Όσοι πήρατε πήρατε οι υπολοιποι από Μάρτιο και βλέπουμε :tooth:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
επισκεψη χθες το απογευμα μετα απο ραντεβου και συνεδρια με την γνωστη υποπτη.
με την συμπαθεια μου δηλ. για διωρο προγραμμα μετα απο αρκετο καιρο που ειχα να την δω.

μοναδικη gfe εμπειρια απο το κοριτσι.
ξερει να φτιαχνει ωραια ατμοσφαιρα αμεσως με την εισοδο της στο δωματιο.
αναψε κερια,εβαλε τη δικη της μουσικη,γδυθηκε αργα και αποκαλυψε το αγαλματενιο κορμι της κι αρχισε ο αγωνας σιγα σιγα στα ορθια.
μεταφερθηκαμε στο μεγαλο κρεββατι οπου την περιποιηθηκα αρκουντως και επειτα μου ανταπεδωσε την περιποιηση με ενα αισθησιακο,αργο στοματικο το οποιο ανετα το κατατασσω στο top5 μου.
τελειωμα βαθια μεσα στο στομα και χαλαρωση μετα με μασαζ.
μασαζ επαγγελματικο οπως λιγες κοπελλες προσφερουν στο χωρο,αφου η κοπελλα το κατεχει κι αυτο πολυ καλα.
ακολουθησαν αλλοι δυο γυροι ευκολα με σεξακι σε gfe τεμπο,αφου αυτο ειναι το στυλ της κοπελλας και ξερει να το πουλαει πολυ καλα.


τα μελη ολοι καταλαβαν σε ποια αναφερομαι.
οι επισκεπτες να πα να γαμηθουν τα ρεμαλια.
φωτο αυτη τη φορα δεν βαζω δημοσια. θα στειλω σε μερικους που μιλαμε και ισως δεντην γνωριζουν.

ευτυχειτε.
Βλέπω το δυωρακι έγινε στάνταρ .
Σε λίγο θα κλεινεις όλο το απόγευμα και άντε μετά να βρει κανείς κόκκαλο να μασήσει.
Θεωρώ ότι η τυχερή αρχίζει το όνομα της από Ι...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
επισκεψη χθες το απογευμα μετα απο ραντεβου και συνεδρια με την γνωστη υποπτη.
με την συμπαθεια μου δηλ. για διωρο προγραμμα μετα απο αρκετο καιρο που ειχα να την δω.

μοναδικη gfe εμπειρια απο το κοριτσι.
ξερει να φτιαχνει ωραια ατμοσφαιρα αμεσως με την εισοδο της στο δωματιο.
αναψε κερια,εβαλε τη δικη της μουσικη,γδυθηκε αργα και αποκαλυψε το αγαλματενιο κορμι της κι αρχισε ο αγωνας σιγα σιγα στα ορθια.
μεταφερθηκαμε στο μεγαλο κρεββατι οπου την περιποιηθηκα αρκουντως και επειτα μου ανταπεδωσε την περιποιηση με ενα αισθησιακο,αργο στοματικο το οποιο ανετα το κατατασσω στο top5 μου.
τελειωμα βαθια μεσα στο στομα και χαλαρωση μετα με μασαζ.
μασαζ επαγγελματικο οπως λιγες κοπελλες προσφερουν στο χωρο,αφου η κοπελλα το κατεχει κι αυτο πολυ καλα.
ακολουθησαν αλλοι δυο γυροι ευκολα με σεξακι σε gfe τεμπο,αφου αυτο ειναι το στυλ της κοπελλας και ξερει να το πουλαει πολυ καλα.


τα μελη ολοι καταλαβαν σε ποια αναφερομαι.
οι επισκεπτες να πα να γαμηθουν τα ρεμαλια.
φωτο αυτη τη φορα δεν βαζω δημοσια. θα στειλω σε μερικους που μιλαμε και ισως δεν την γνωριζουν.

ευτυχειτε.
κύριε κύριε να το πω?
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.166
Πόντοι
4.646
Βλέπω το δυωρακι έγινε στάνταρ .
Σε λίγο θα κλεινεις όλο το απόγευμα και άντε μετά να βρει κανείς κόκκαλο να μασήσει.
Θεωρώ ότι η τυχερή αρχίζει το όνομα της από Ι...
Μπα από άλλο γράμμα θά είναι το όνομα ή όχι; :think:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.919
Πόντοι
41.443
Πάει το χάσαμε το κορμί για είκοσι μέρες το λιγότερο :confused:

Όσοι πήρατε πήρατε οι υπολοιποι από Μάρτιο και βλέπουμε :tooth:
δεν ειμαι σαν την αφεντια σου κυριε.
κύριε κύριε να το πω?
εχουμε εγκαινιασει τετοιου τυπου αναφορες. αστο λιγο να δουμε πως θα μας βγει.
Βλέπω το δυωρακι έγινε στάνταρ .
Σε λίγο θα κλεινεις όλο το απόγευμα και άντε μετά να βρει κανείς κόκκαλο να μασήσει.
Θεωρώ ότι η τυχερή αρχίζει το όνομα της από Ι...
οχι κυριε.
εχετε πμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom