Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (7 μέλη και 45 επισκέπτες)

poutaniarhs13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα. Πριν καμια εβδομαδα ειχα παει στο crystal για ραντεβου με νεφελη και εμφανιστηκε μια στελλα που εβλεπα πρωτη φορα η οποια ηταν εμφανησιακα παρα πολυ καλη. Απο τοτε πηρα 4 5 φορες τηλ και δεν δουλευε ξερει κανεις που μπορουμε να τν βρουμε;
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Μιας και βρέθηκα Θεςς την προηγ βδομάδα...
Επίσκεψη στο Massagio.
1η φορά πήγαινα. Χώρος καλός και καθαρός.
Παρούσες Αλεξία, Μια(ήταν σε πρόγραμμα και δν την είδα) και μια Ευα(χοντρουλα, αλλά και αντιαισθητικη για τα δικά μ γούστα)
Μπήκα μέσα με Αλεξία. Καλό μασάζ οφείλω να ομολογήσω.
Της ζήτησα εκτόνωση μου πούλησε τρελά ότι δεν κάνει. Αλλά στη συνέχεια προχώρησε μόνη της.
Το χει το παιχνίδι και για όσους σας αρέσουν οι γεμάτουλες είναι καλή επιλογή.
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα. Πριν καμια εβδομαδα ειχα παει στο crystal για ραντεβου με νεφελη και εμφανιστηκε μια στελλα που εβλεπα πρωτη φορα η οποια ηταν εμφανησιακα παρα πολυ καλη. Απο τοτε πηρα 4 5 φορες τηλ και δεν δουλευε ξερει κανεις που μπορουμε να τν βρουμε;

Στο Crystal θα την βρεις, απλα δεν είναι κάθε μέρα, ειναι κυρίως ΠΣΚ και καποια απογεύματα.
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Ειναι καλη στις υπηρεσιες η ειναι ολο μη και μη;
τι να σου πω, προτιμήσεις είναι αυτές. Δεν θα έλεγα ότι είναι μη και μη, αλλά δεν ξέρω πως συμπεριφέρεται σε άλλους. Από τη δική μου εμπειρία, μου αρέσει το στυλ της.
 

Panos_aris

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια! Μασαζάκι στο Crystal μετά από τηλεφωνικό ραντεβού! Έχω κλείσει ραντεβού με Ναντια ! Όταν φτάνω παρούςες ήταν η Τόκιο κ η νεφέλη! Ρώτησα αν θα αργήσει Ναντια κ μου λένε όχι! Επδ βιαζόμουν πέρασα με Τόκιο! Στα του μασάζ πολύ μέτρια πράγματα ! Όταν όμως γύρισα ανάσκελα κ ξεκίνησε η φραπέδια το κορίτσι ήταν όλα τα λεφτά !! Φουλ ανωμαλο ,ομιλητική κ καυλωτικη με βρωμολογα τρομερό eye contact κ πολύ καλή χημεία ! Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα! Τρομερή !!
Ρε φιλε..ποσο το συνολικο κοστος??
 

Giorgos(16)

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
για οποιον ενδιαφερεται για κατ οικον το γραφειo prive nassage εχει στειλε 2 πολυ δυνατες παρουσιες στην θεσσαλονικη !!! για πληροφοριες ινμποξ
Καλησπέρα φιλαράκι επειδή δεν μπορώ να στείλω pm αν μπορείς δώσε μου σε inbox περισσότερες πληροφορίες ευχαριστω !!!
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
τελικα μπορει καποιοσ να μου δωσει τηλ απο angel για φαιη ενδιαφερομαι ευχαριστω.
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Κρυσταλ,Καλησπέρα παιδιά,διαβάζοντας εδώ επέλεξα Ναντια από Κρυσταλ.Δεν την είχα ξαναδεί.Μπαινω μέσα ,ήταν η Νεφέλη,Η Νάντια,και μια μια Ναταλία που δεν τρελάθηκα .Κοιτάω την Νάντια με την προσωπαρα της και τις βυζάρες της,λέω μακάρι να είναι αυτή.Μου λέει με μένα έχεις κλείσει,λέω σούπερ και επανέρχεται το χαμόγελο.Ευγενικη,μασάζ καλό οκ.Προς το τέλος με ρώτησε αν θα κάνουμε σε όλο το σώμα.Λεω ναι ,άρχισε να με χαϊδεύει απαλά ,ανάμεσα στα πόδια ,στα αρχιδια,σηκώνομουν λίγο για να μπορεί να φτάσει το χέρι της και προς τον πουτσο μου.Γυρναω ,γδυνεται,βγάζει τις βυζάρες της,μου τις δίνει στο στόμα ,κατεβάζει το κολάν..και γενικά πολύ ωραία εκτόνωση.εφυγα 10 κιλά ελαφρύτερος.Τι καύλα είναι αυτη με τα μασαζ και τέτοια ωραία γκομενάκια..Κάθε μέρα να μπορούσα ,θα πήγαινα
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.111
Κριτικές
9
Like
3.455
Πόντοι
736
Ρε αδερφέ, ειλικρινά τώρα, υποτίθεται πως είσαι και 6 χρόνια μέλος εδώ μέσα και τα ξέρεις τα κόζια.
Είναι δυνατόν να βγαίνεις δημοσίως και να τα λες αυτά, ότι δλδ η κοπέλα που δουλεύει σε ένα μαγαζί, κανονίζει με πελάτη να βρεθεί εκτός μαγαζιού; Είτε είναι είτε δεν είναι αλήθεια αυτό που έγραψες (δεν γνωρίζω οπότε δεν παίρνω και θέση), την έκαψες την κοπέλα. Αυτός ο χώρος (του πληρωμένου έρωτα εν γένει), πρέπει να απολαμβάνει διακριτικότητας και εχεμύθειας.
Υπέπεσες σε σοβαρότατο ολίσθημα, σύντροφε ...

Ρε αδερφέ, ειλικρινά τώρα, υποτίθεται πως είσαι και 6 χρόνια μέλος εδώ μέσα και τα ξέρεις τα κόζια.
Είναι δυνατόν να βγαίνεις δημοσίως και να τα λες αυτά, ότι δλδ η κοπέλα που δουλεύει σε ένα μαγαζί, κανονίζει με πελάτη να βρεθεί εκτός μαγαζιού; Είτε είναι είτε δεν είναι αλήθεια αυτό που έγραψες (δεν γνωρίζω οπότε δεν παίρνω και θέση), την έκαψες την κοπέλα. Αυτός ο χώρος (του πληρωμένου έρωτα εν γένει), πρέπει να απολαμβάνει διακριτικότητας και εχεμύθειας.
Υπέπεσες σε σοβαρότατο ολίσθημα, σύντροφε ...
Φιλτατε και μονο η φραση ""με αφησε να χαιδεψω τις σιλικονατες βυζαρες τις οποιες οι ρωγες ειχανε γινει πετρα απο τη καυλα."" Οιοσδηποτε έχει ελαχιστη γνωση του χώρου καταλαβαίνει , ποσο ο αναφερόμενος αναζητούσε το 15λεπτο του . Ποσω δε μαλλον υμεις ,με την διακεκριμενη γνωση του χωρου και πολλακις παρασημοφορημένος!!!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Φιλτατε και μονο η φραση ""με αφησε να χαιδεψω τις σιλικονατες βυζαρες τις οποιες οι ρωγες ειχανε γινει πετρα απο τη καυλα."" Οιοσδηποτε έχει ελαχιστη γνωση του χώρου καταλαβαίνει , ποσο ο αναφερόμενος αναζητούσε το 15λεπτο του . Ποσω δε μαλλον υμεις ,με την διακεκριμενη γνωση του χωρου και πολλακις παρασημοφορημένος!!!
Τα λόγια σας είναι δροσερό νερό στα ξερά χείλη στρατοκόπου, εν τω μέσω της ερήμου.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.111
Κριτικές
9
Like
3.455
Πόντοι
736

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
428
Πόντοι
20
Πέρασμα από Venus Spa μετά τη ενθουσιώδη κριτική του συντρόφου περί Νατάσας. Ο χώρος καλός , όχι τίποτα ιδιαίτερο , παλιό διαμέρισμα που το έχουν αναδιοργανώσει με κρεβάτι μασάζ και ντουζιέρα μέσα στο δωμάτιο. Ραντεβού με Νατάσα. Περιγραφή κοπέλας, γύρω στο 1.73 (μετρίου αναστήματος). ωραίο σώμα με καμπύλες. Κοινωνική χωρίς πολλά πολλά όμως. Μασάζ κάτω του μετρίου , γενικό χάιδεμα στο σώμα δηλαδή με κάτι αναλαμπές στην περιοχή της πλάτης όπου έβαζε λίγο περισσότερη πίεση. Στο δια ταύτα, μέτρια προς καλή εκτόνωση αλλά με διεκπαιρεωτικό χαρακτήρα. Παρά την προτροπή μου να κατεβάσει/βγάλει το φόρεμα της, μου αρνήθηκε ευγενικά, μου είπε ότι δεν μπορώ να δω το στήθος της και το μόνο που μπορώ είναι να ανεβάσω το φόρεμα ελαφρώς ώστε να πιάνω κώλο.
Προσωπική εντύπωση : Η όλη φάση θύμισε ξεπέτα, συμπεριλαμβανομένου και του χρόνου ο οποίος στο σύνολο ήταν γύρω στα 40 λεπτά μαζί με το χρόνο των 2 ντουζ (πριν και μετά). δεν γνωρίζω αν πρέπει να ανέλθεις σε "θαμώνας" για να λάβεις και παραπάνω υπηρεσίες (όρεξη/διάθεση, χρόνο, βγάλσιμο ρούχων κλπ.) αλλά έτσι όπως ήταν από μένα είναι όχι.
Κόστος : 50
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.300
Πόντοι
5.646
Παίδες αξίζει το μασατζίδικο 50 ευρω φραπε? κοροιδία δεν είναι?
Οι απόψεις διίστανται φιλαράκι...ο καθένας κάνει ότι θέλει στα λεφτά του!!
Σημασία έχει, εσύ πόσο ικανοποιημένος και γεμάτος(άδειος δηλ.), μετά το τέλος του έργου!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
639
Like
976
Πόντοι
86
Φίλε μου όσο βγάζουν τόσα λεφτά μόνο από το μασάζ μην περιμένεις να αλλάξουν τα πράγματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom