Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (8 μέλη και 19 επισκέπτες)

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Πήγα στο Μπάζα-Σπά ή αλλιώς Βάνα Σπά, παρόντα τρία κομμάτια το ένα πιο χάλια από το άλλο. Το ένα χοντοκώλικο με πεσμένα βυζιά, το άλλο κοντότσουπωτό με μεγάλα βυζιά, το τρίτο εξαφανίστηκε αλλά δεν ήταν άξιο λόγου. Τα δύο είχαν θέμα με το ένα δωμάτιο γιατί βρομούσε και έριχναν άρωμα και το ένα από τα δύο αρνιόταν να μπει μέσα. Πολύ βαριεστημένες, είπα μια και σκοτώνουνε μύγες και ήταν χάλια θα μου παίρνανε μια πίπα αλλά δεν δέχτηκαν, επίσης δεν ήθελαν χουφτώματα. Τα μάζεψα και έφυγα. Η δεύτερη επίσκεψη σε ίδρυμα που είχε μπάζα μέσα.
βερονικα ελισαβετ ευα λενα κανονικα παρουσες σημερα εκει. τα παραλες μαλον τουλαχιστον οι 3 απο τις 4 στο δωματιο ειναι σουπερ ..
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Επίσκεψη στην Εβίτα. Χαμό στο ίσιωμα. Πέντε κοπέλες και τέσσερεις πελάτες ένας τυχερός στην κουζίνα εγώ στο σαλόνι και δυο στα δωμάτια. Πέρασμα με την Σάντρα με τους φυσικούς βύζους και φοβερή tanline από το στρινγκάκι που φορά στη θάλασσα. Καλό αλλά σφιχτό sessiion στα  πλαίσια της πολιτικής  VFM 50ρικου που ακολουθεί το μαγαζί. Παρακαλούνται οι σχετικοί με τα ακίνητα συναγωνιστές να της βρουν 4ρι 150τμ με τις προδιαγραφες που θελει (  κυριως ανωνυμια πολυσυχναστη οικοδομη). Highlight : Έκανα ντουζ μετα το κοκο με κρυο νερό και η Εβίτα αρχισε τις δικαιολογίες περί υπερκατανάλωσης ενώ η Αλεξία είπε ωμά να σφίξει το δέρμα σου. ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ
Με τα κεσάτια που έχει το εν λόγω μαγαζί, σε λίγο θα μας ζητάει να φέρουμε και προφυλακτικά μαζί μας...
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Επίσκεψη στην Εβίτα. Χαμό στο ίσιωμα. Πέντε κοπέλες και τέσσερεις πελάτες ένας τυχερός στην κουζίνα εγώ στο σαλόνι και δυο στα δωμάτια. Πέρασμα με την Σάντρα με τους φυσικούς βύζους και φοβερή tanline από το στρινγκάκι που φορά στη θάλασσα. Καλό αλλά σφιχτό sessiion στα  πλαίσια της πολιτικής  VFM 50ρικου που ακολουθεί το μαγαζί. Παρακαλούνται οι σχετικοί με τα ακίνητα συναγωνιστές να της βρουν 4ρι 150τμ με τις προδιαγραφες που θελει (  κυριως ανωνυμια πολυσυχναστη οικοδομη). Highlight : Έκανα ντουζ μετα το κοκο με κρυο νερό και η Εβίτα αρχισε τις δικαιολογίες περί υπερκατανάλωσης ενώ η Αλεξία είπε ωμά να σφίξει το δέρμα σου. ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ
η σισυ δεν δουλευει πλεον?
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
831
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
86
Παρούσες Σοφία GRE, Αλεξία RUS, Σάντρα ALB αν και λέει ROM, Σάσα με κορμί αθλήτριας πόδια πέτρρρα και πλατάρες αλλά και με τεχνητά βυζιά BLR Λευκορωσία και μια κοντούλα γεμάτη που δεν συγκράτησα από που είναι ! Και φυσικά η Σάντρα ρωτούσε τι θα γράψω για αυτήν στο site ! Τι εννοείτε αποτοξίνωση ; Από αυτό που έχουν οι μισές στην Γιαννιτσών ;
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Παρούσες Σοφία GRE, Αλεξία RUS, Σάντρα ALB αν και λέει ROM, Σάσα με κορμί αθλήτριας πόδια πέτρρρα και πλατάρες αλλά και με τεχνητά βυζιά BLR Λευκορωσία και μια κοντούλα γεμάτη που δεν συγκράτησα από που είναι ! Και φυσικά η Σάντρα ρωτούσε τι θα γράψω για αυτήν στο site ! Τι εννοείτε αποτοξίνωση ; Από αυτό που έχουν οι μισές στην Γιαννιτσών ;
Όχι ρε αδερφέ. Απλά η Σίσι , αν δεν πιει 2 μπουκάλια την μέρα, δεν μπορεί να λειτουργήσει.
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Παρούσες Σοφία GRE, Αλεξία RUS, Σάντρα ALB αν και λέει ROM, Σάσα με κορμί αθλήτριας πόδια πέτρρρα και πλατάρες αλλά και με τεχνητά βυζιά BLR Λευκορωσία και μια κοντούλα γεμάτη που δεν συγκράτησα από που είναι ! Και φυσικά η Σάντρα ρωτούσε τι θα γράψω για αυτήν στο site ! Τι εννοείτε αποτοξίνωση ; Από αυτό που έχουν οι μισές στην Γιαννιτσών ;
η σασα μας ενδιαφερει ηλικια της?
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Πήγα στο Μπάζα-Σπά ή αλλιώς Βάνα Σπά, παρόντα τρία κομμάτια το ένα πιο χάλια από το άλλο. Το ένα χοντοκώλικο με πεσμένα βυζιά, το άλλο κοντότσουπωτό με μεγάλα βυζιά, το τρίτο εξαφανίστηκε αλλά δεν ήταν άξιο λόγου. Τα δύο είχαν θέμα με το ένα δωμάτιο γιατί βρομούσε και έριχναν άρωμα και το ένα από τα δύο αρνιόταν να μπει μέσα. Πολύ βαριεστημένες, είπα μια και σκοτώνουνε μύγες και ήταν χάλια θα μου παίρνανε μια πίπα αλλά δεν δέχτηκαν, επίσης δεν ήθελαν χουφτώματα. Τα μάζεψα και έφυγα. Η δεύτερη επίσκεψη σε ίδρυμα που είχε μπάζα μέσα.
Πολύ σωστά τα τα λές συνάδελφε! Και στα δύο αδελφοποιημένα ιδρύματα (Vana & Venus) γενικά είναι : Πάρε τη μια και βάρα την άλλη!! με εξαίρεση τις 2 μιλφ (Βάλια & Ελισαβετ). Και δεν αναφέρομαι στο θέμα της εμφάνισης τους αλλά στο θέμα της συμπεριφοράς προς στον πελάτη και στις υπηρεσίες που παρέχουν. Μόνο αυτές οι δύο κάνουν καλύτερο μασαζ και περιποιημένο happy ending!! Επίσης στα 50 ευρώ δεν βγάζει καμία τα ρούχα της.
Αντιθέτως στο με τα κορίτσια (Ρένα & Ρίτα) στα 50 ευρώ κάνεις μασαζάκι, θηλάζεις, θωπεύεις  ελευθερα και εκτονώνεσαι! και με +30 ευρώ σου παίρνουν και μια περιποιημένη πίπα!! Σε πρόσφατη επίσκεψη διαπίστωσα οτι το ρόστερ ενισχύθηκε από pettite skiny μελαχροινή τριαντάρα ονόματι Ιωάννα. Αν δοκιμάσει κανείς ας ενημερώσει! Η Ευα μας τελείωσε από το συγκεκριμένο μαγαζί!
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Τελικά βρήκα την ηρεμία μου όταν πήγα στο Studio Paradise (Σφαγεία) μετά τις 8 το βράδυ καθαριότητα, μανάρι νομίζω άρχιζε το όνομά της άπω A, επαγγελματίας με 50 ευρώ φραπές, πίπα και σεξάκι, με χουφτώματα και όχι παρακάλια και παζάρια.
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
βερονικα ελισαβετ ευα λενα κανονικα παρουσες σημερα εκει. τα παραλες μαλον τουλαχιστον οι 3 απο τις 4 στο δωματιο ειναι σουπερ ..

Αυτές που ήταν εκεί πρέπει να παρακαλούνε να τις κάνουνε σεξ έτσι που είναι, γιατί έξω από εκεί ούτε σκυλος δεν τις γαμάει. Αυτή είναι η δική μου οπτική, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Πολύ σωστά τα τα λές συνάδελφε! Και στα δύο αδελφοποιημένα ιδρύματα (Vana & Venus) γενικά είναι : Πάρε τη μια και βάρα την άλλη!! με εξαίρεση τις 2 μιλφ (Βάλια & Ελισαβετ). Και δεν αναφέρομαι στο θέμα της εμφάνισης τους αλλά στο θέμα της συμπεριφοράς προς στον πελάτη και στις υπηρεσίες που παρέχουν. Μόνο αυτές οι δύο κάνουν καλύτερο μασαζ και περιποιημένο happy ending!! Επίσης στα 50 ευρώ δεν βγάζει καμία τα ρούχα της.
Αντιθέτως στο με τα κορίτσια (Ρένα & Ρίτα) στα 50 ευρώ κάνεις μασαζάκι, θηλάζεις, θωπεύεις  ελευθερα και εκτονώνεσαι! και με +30 ευρώ σου παίρνουν και μια περιποιημένη πίπα!! Σε πρόσφατη επίσκεψη διαπίστωσα οτι το ρόστερ ενισχύθηκε από pettite skiny μελαχροινή τριαντάρα ονόματι Ιωάννα. Αν δοκιμάσει κανείς ας ενημερώσει! Η Ευα μας τελείωσε από το συγκεκριμένο μαγαζί!
καποιος κλωνος που βγηκε καποτε να σε υποστηριξει ακαρναν στην πρωτη του ενημερωση στην ομαδα στη βαλια ανφερθηκε ! τυχαιΟ? ..δεν εχω κατι μαζι σου ακαρναν ποτε δεν ειχα...συναδελφοι ειμαστε οχι εχθροι!!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
καποιος κλωνος που βγηκε καποτε να σε υποστηριξει ακαρναν στην πρωτη του ενημερωση στην ομαδα στη βαλια ανφερθηκε ! τυχαιΟ? ..δεν εχω κατι μαζι σου ακαρναν ποτε δεν ειχα...συναδελφοι ειμαστε οχι εχθροι!!!
τωρα σε οτι αφορα την ουσια οσων λες για τα εν λογω ιδρυματα¨ σε μενα εχει βγαλει τα ρουχα της αφου το ζητησα χωρισ κατι εχτρα περαν του 20ρικου κοπελα του ιδρυματος.συμφωνω ομως για την ελισαβετ πως ναι και σε υπηρεσιες αλλα και σε εμφανιση αν τη δεισ καλοφτιαγμενη μετραει!οσο για το ακουα κι εκει ειναι 50 μεν αλλα στο δωματιο μερικες πονηρες ζητουν εχτρα χαρτζιλικακι...να μαστε αντικειμενικοι και λογικοι !!!!! μιας και με θελετε λογικο κι οχι συναισθηματικο σας δινω αυτο που ζητατε!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

nicko1212

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
σας ευχαριστω για τις πληροφοριες σας.τελικα πηγα και ηταν οντως μονο μασαζ οπως ειχατε πει.τωρα θα ψαξω να βρω κατι αλλο καλυτερα με βαση τις πληροφοριες που εχετε δωσει ολοι εσεις
 

stef14

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καποιος κλωνος που βγηκε καποτε να σε υποστηριξει ακαρναν στην πρωτη του ενημερωση στην ομαδα στη βαλια ανφερθηκε ! τυχαιΟ? ..δεν εχω κατι μαζι σου ακαρναν ποτε δεν ειχα...συναδελφοι ειμαστε οχι εχθροι!!!
ρε φίλε μην ξαναμασας τα ίδια , δεν είμαι ο akarman πόσες φορές να στο γράψω!! Αλλά εδώ φταίει και ο ίδιος που δεν βγήκε μια φορά (οχι να με υποστηρίξει) , αλλά να επιβεβαιώσει αυτό που γράφω! Παρόλα αυτά πάλι θα συμφωνήσω μαζί του για τα εν λόγω μαγαζιά που έκανε κριτική. Όσο για σένα συνέχισε να τα χώνεις κανονικότητα στις κορασίδες που σε δουλεύουν ώστε πραγματικά μια μέρα να .....πέσουν και οι τιμές
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
ρε φίλε μην ξαναμασας τα ίδια , δεν είμαι ο akarman πόσες φορές να στο γράψω!! Αλλά εδώ φταίει και ο ίδιος που δεν βγήκε μια φορά (οχι να με υποστηρίξει) , αλλά να επιβεβαιώσει αυτό που γράφω! Παρόλα αυτά πάλι θα συμφωνήσω μαζί του για τα εν λόγω μαγαζιά που έκανε κριτική. Όσο για σένα συνέχισε να τα χώνεις κανονικότητα στις κορασίδες που σε δουλεύουν ώστε πραγματικά μια μέρα να .....πέσουν και οι τιμές
και ξαφνικα εμφανιστηκες ! οχι παλι εσυ..και που ξερεις εσυ οτι τα χωνω στις κορασιδες ? γτ το λες και το ξαναλες? τοσο πολυ με εχεις παρακολουθησει? τοσο πολυ σε ενδιεφερα μαλον? ρε ξεκολλα ειναι η τελευταια φορα που απανταω σε σενα...οταν περασουν χρονια πολλα και κανεις ενημερωσεις στο φορουμ και δωσεις καποια ουσιαστικη βοηθεια τοτε τα ξαναλεμε αντιο
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
καλησπέρα παλικάρια
ξανά μαζί σας μετά από πολύ καιρό και μόνο για μια μέρα.
όποτε θέλω τη βοηθεια σας.

υπάρχει χρόνος μόνο για αύριο όποτε ακούω προτάσεις.
  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
καλησπέρα παλικάρια
ξανά μαζί σας μετά από πολύ καιρό και μόνο για μια μέρα.
όποτε θέλω τη βοηθεια σας.

υπάρχει χρόνος μόνο για αύριο όποτε ακούω προτάσεις.
  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
βανα σπα ! βενουσ σπα ! μεταξα-νταμες ! για κυριακη φιλε μου!!ολα τα πριβε κλειστα οπως επισης και το ακουα σπα κλειστο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom