Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
831
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
86
Ρε το μαγαζί της Παπαναστασίου μου έχει απαγορέψει τα σχόλια στο site εσάς δεν σας λένε τίποτα ; Τιμή 1 hr άνευ λοκο 80 € δεν είναι ;
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ρε το μαγαζί της Παπαναστασίου μου έχει απαγορέψει τα σχόλια στο site εσάς δεν σας λένε τίποτα ; Τιμή 1 hr άνευ λοκο 80 € δεν είναι ;
κι οχι μονο αυτο ! σχεδον ολα τα μαγαζια λενε οχι σε σχολια! πριβε και μη ! το σαιτ δε θα υπηρχε καν !!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.217
Πόντοι
2.356
Ρε το μαγαζί της Παπαναστασίου μου έχει απαγορέψει τα σχόλια στο site εσάς δεν σας λένε τίποτα ; Τιμή 1 hr άνευ λοκο 80 € δεν είναι ;
για να στο απαγορευσει παει να πει πως τους λες οτι γραφεις η τους ρωτας αλλιως δεν εξηγειται

 

K19671967K

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καποια ενημερωση για τα καλυτερα ιδρυματα υπαρχει ? φυσικα τηλεφωνα και τι περιεχουν σας ευχαριστω εκ των προτερων .
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.217
Πόντοι
2.356
Καποια ενημερωση για τα καλυτερα ιδρυματα υπαρχει ? φυσικα τηλεφωνα και τι περιεχουν σας ευχαριστω εκ των προτερων .
από το 11 πού είσαι γραμμένος δε πήγες πουθενά να κάνεις καμία ενημέρωσή γιατί απ ότι είδα μόνο ερωτήσεις κάνεις
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
  Καλή μέρα κύριοι, επίσκεψη στη Μαριάννα.
Πέρασα με Αφροδίτη 25 περίπου μελαχρινή με καμπύλες ακριβώς εκεί που πρέπει με τρομερό φυσικό στήθος . Φουλ πρόγραμμα και πραγματικά η κοπέλα γουστάρει αυτό που κάνει , 1 ώρα 2 φορές ,δυνατό σημείο της το στοματικό με τελείωμα στο στόμα , λοκώ δεν έδωσε την επόμενη φορά είπε , για μασάζ μη ρωτάτε γιατί δεν το ζήτησα εγώ....δεν κρατήθηκα στη θέα του γυμνου κορμιού της και όρμισα  αμέσως στο ψαχνό ...είπαμε μετά τα 50 τέτοια μωρά σε ανάβουν αμέσως συν το piercing στο ομφαλο συν τα tattoo ... ε!!! Δεν ήθελα και πολύ ποιος το χεζει το μασάζ είπα μέσα μου .
Πέρασα καλά και θα την προτιμήσω ξανά στο άμεσο μέλλον , μακάρι και σε άλλα μαγαζιά του είδους να βρίσκουμε τέτοιες υπηρεσίες και συμπεριφορά όσες φορές πήγα εκεί δεν ένοιωσα ότι οι κοπέλες με βλέπουν για ξεπετα.
Καλό καλοκαίρι σε όλους  (καλοκαίρι να το κάνει ο θεός).

που είναι αυτό το ίδρυμα παιδιά ? που δουλεύει η Αφροδίτη ?
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Η γνώμη που σχημάτισα , τα 2-3 τελευαία χρόνια για τον Στέλιο, είναι ότι επειδή δεν έχει πολύ δουλειά, οι μεν σταθερές έχουν γίνει διεκπεραιωτικές, οι δε γκεστ σταρς, μόλις αντιλαμβάνονται πως δεν έχει δουλειά, φεύγουν. Γι αυτό άλλωστε κράτησε μόνο το μαγαζί στη Βούλγαρη και έκλεισε το 2ο στην Στρατού.

ναι ετσι ειναι..η γνωμη που σχηματισα εγω για τον Στελιο ειναι οτι πριν 2χρονια που ειχε περισσοτερη δουλεια απο τωρα βαρουσε στο κεφαλι με τις τιμες στα υψη..80 η ωρα και η 2η φορα ηταν 140ε ακουσον ακουσον..ολα τα μαγαζια +20 και αυτος +60..τωρα ομως που βαραει μυγες απο την αναδουλεια παρακαλαει να παμε και ριχνει τις τιμες..τι κανει η αποχη ε!!ετσι θελουν ολοι να τους κανουμε για να δουλευουν τιμια με λογικες τιμες!!οσο τους μποικοταρουμε τοσο τους βαζουμε μυαλο και εννοειται οτι γλυτωνουμε τα χρηματα κ μεις!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
ναι ετσι ειναι..η γνωμη που σχηματισα εγω για τον Στελιο ειναι οτι πριν 2χρονια που ειχε περισσοτερη δουλεια απο τωρα βαρουσε στο κεφαλι με τις τιμες στα υψη..80 η ωρα και η 2η φορα ηταν 140ε ακουσον ακουσον..ολα τα μαγαζια +20 και αυτος +60..τωρα ομως που βαραει μυγες απο την αναδουλεια παρακαλαει να παμε και ριχνει τις τιμες..τι κανει η αποχη ε!!ετσι θελουν ολοι να τους κανουμε για να δουλευουν τιμια με λογικες τιμες!!οσο τους μποικοταρουμε τοσο τους βαζουμε μυαλο και εννοειται οτι γλυτωνουμε τα χρηματα κ μεις!!
και τωρα ιδια ειναι η τιμη δεν εχει αλλαξει η ωρα 80 ..
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
737
Like
229
Πόντοι
26
Καλησπέρα η Εβίτα θα είναι κλειστεί 14,15 και 16/8 έτσι έμαθα...
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
Η Καλυψώ στη Βανα συνεχίζει να δουλευει; Γιατι εχω καιρο να την πετύχω...
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
831
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
86
Επίσκεψη στην Εβίτα. Χαμό στο ίσιωμα. Πέντε κοπέλες και τέσσερεις πελάτες ένας τυχερός στην κουζίνα εγώ στο σαλόνι και δυο στα δωμάτια. Πέρασμα με την Σάντρα με τους φυσικούς βύζους και φοβερή tanline από το στρινγκάκι που φορά στη θάλασσα. Καλό αλλά σφιχτό sessiion στα  πλαίσια της πολιτικής  VFM 50ρικου που ακολουθεί το μαγαζί. Παρακαλούνται οι σχετικοί με τα ακίνητα συναγωνιστές να της βρουν 4ρι 150τμ με τις προδιαγραφες που θελει (  κυριως ανωνυμια πολυσυχναστη οικοδομη). Highlight : Έκανα ντουζ μετα το κοκο με κρυο νερό και η Εβίτα αρχισε τις δικαιολογίες περί υπερκατανάλωσης ενώ η Αλεξία είπε ωμά να σφίξει το δέρμα σου. ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Πήγα στο Μπάζα-Σπά ή αλλιώς Βάνα Σπά, παρόντα τρία κομμάτια το ένα πιο χάλια από το άλλο. Το ένα χοντοκώλικο με πεσμένα βυζιά, το άλλο κοντότσουπωτό με μεγάλα βυζιά, το τρίτο εξαφανίστηκε αλλά δεν ήταν άξιο λόγου. Τα δύο είχαν θέμα με το ένα δωμάτιο γιατί βρομούσε και έριχναν άρωμα και το ένα από τα δύο αρνιόταν να μπει μέσα. Πολύ βαριεστημένες, είπα μια και σκοτώνουνε μύγες και ήταν χάλια θα μου παίρνανε μια πίπα αλλά δεν δέχτηκαν, επίσης δεν ήθελαν χουφτώματα. Τα μάζεψα και έφυγα. Η δεύτερη επίσκεψη σε ίδρυμα που είχε μπάζα μέσα.
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Πήγα στο Μπάζα-Σπά ή αλλιώς Βάνα Σπά, παρόντα τρία κομμάτια το ένα πιο χάλια από το άλλο. Το ένα χοντοκώλικο με πεσμένα βυζιά, το άλλο κοντότσουπωτό με μεγάλα βυζιά, το τρίτο εξαφανίστηκε αλλά δεν ήταν άξιο λόγου. Τα δύο είχαν θέμα με το ένα δωμάτιο γιατί βρομούσε και έριχναν άρωμα και το ένα από τα δύο αρνιόταν να μπει μέσα. Πολύ βαριεστημένες, είπα μια και σκοτώνουνε μύγες και ήταν χάλια θα μου παίρνανε μια πίπα αλλά δεν δέχτηκαν, επίσης δεν ήθελαν χουφτώματα. Τα μάζεψα και έφυγα. Η δεύτερη επίσκεψη σε ίδρυμα που είχε μπάζα μέσα.

ονοματα δεν συγκρατησες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom