Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
2002 ημουν 17 χρονων κι ελεγα στα κοριτσια ημουν 18 για να με βαλουν.! ειχε κατι ωραια στουντιακια ενα στην οδο λαγκαδα κι ενα επι τησ μοναστηριου απεναντι απο το τωρα ξενοδοχειο ροτοντα σε στενακι μεσα. φρεε τοτε απο εφημεριδα .ειχε 5-6 μουναρες ξενες μεσα εκανεσ οτι αγαπουσες ευκολα τοτε .λεφτα αλλωστε υπηρχαν αφθονα εκεινες τις εποχες.
Αρα εισαι 34 χρονων?? :think:
 

newnick

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Επιστροφή στα πάτρια και λέω να κάνω μία επίσκεψη ... Δυστυχώς τηλέφωνα που είχα από Μαριάννα και Εβίτα δεν ισχύουν (λογικό αφού τελευταία μου επίσκεψη εκεί πρέπει να ήταν πριν βγουν τα smartphone) Όποιος συνάδελφος θέλει ας μου τα στείλει σε μήνυμα
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
περασα απο Βανα spa.
Ειμουν ατυχος ανοιξε μια κοπελα Μαγκυ (κοντη μαυρομαλα αδυνατη κοντα στα 25 την εκοψα)
Αλλα ηταν ολες πιασμενες μου ειπε, μετα απο μια ωρα θα ηταν διαθεσιμες αυτη και μια Βερονικα.
Δεν ειχα χρονο.
Ας μου δωσει κανενας καμια πληροφορια για αυτη τη Μαγκυ.

Μη μου πειτε διαβασε γιατι εβγαλα τα ματια μου να διαβαζω και ακρη δε βγαινει πιο πολυ μαλωνετε παρα μιλατε επι του θεματος.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.217
Πόντοι
2.356
περασα απο Βανα spa.
Ειμουν ατυχος ανοιξε μια κοπελα Μαγκυ (κοντη μαυρομαλα αδυνατη κοντα στα 25 την εκοψα)
Αλλα ηταν ολες πιασμενες μου ειπε, μετα απο μια ωρα θα ηταν διαθεσιμες αυτη και μια Βερονικα.
Δεν ειχα χρονο.
Ας μου δωσει κανενας καμια πληροφορια για αυτη τη Μαγκυ.

Μη μου πειτε διαβασε γιατι εβγαλα τα ματια μου να διαβαζω και ακρη δε βγαινει πιο πολυ μαλωνετε παρα μιλατε επι του θεματος.
αν κ δεν ειμαι τακτικος θαμωνας σ αυτου του ειδους αυτο που ξερω ειναι πως κ η μαγκυ κ η βερονικα ειναι καλες κοπελες οχι ξυνες ;) μετριο μασαζ κ καλη εκτονωση τπτ παραπανω ομως

υγ οταν ξαναπας φροντισε να συγκρατησεις τα ονοματα κ περιγραφες κ αν εχει καμια καινουργια
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
τα σημερινα εχουν σημασια ,τα παλια ειναι για τους παλιανθρωπους!πες τα φιλε
Οποιος θυμάται το παρελθόν, να του βγει το ένα μάτι. Όποιος το ξεχνάει, να του βγουν και τα δυο... (παλιά ρωσική παροιμία)
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
περασα απο Βανα spa.
Ειμουν ατυχος ανοιξε μια κοπελα Μαγκυ (κοντη μαυρομαλα αδυνατη κοντα στα 25 την εκοψα)
Αλλα ηταν ολες πιασμενες μου ειπε, μετα απο μια ωρα θα ηταν διαθεσιμες αυτη και μια Βερονικα.
Δεν ειχα χρονο.
Ας μου δωσει κανενας καμια πληροφορια για αυτη τη Μαγκυ.

Μη μου πειτε διαβασε γιατι εβγαλα τα ματια μου να διαβαζω και ακρη δε βγαινει πιο πολυ μαλωνετε παρα μιλατε επι του θεματος.
Η Μαγκυ ειναι καλη. Καλο (σχετικα) μασαζ και καλη εκτονωση. Το βασικο ειναι οτι δεν ειναι ξινη οπως ειπε και προηγουμενος... Η Βερονικα το ιδιο καλη. Κοινο τους γνωρισμα ο σουπερ κ@λος  :kissass: (για να χαζευεις βεβαια, αντε να αγγιζεις βρε αδελφε, γιατι καμια δεν προχωραει παραπανω απο φραπε)!
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
ευχαριστω για τις απαντησεις.
για την Ευα τη γνωμη εχουμε;;; για το ιδιο μαγαζι παλι.
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Πήγα με ραντεβου στο Βανα σπα.(21:00 το ραντεβου)
Εγω μπηκα στο δωματιο 20:58 με Μαγκυ.
Μου λεει η Μακγυ κανε ντουζακι μολις εισαι ετοιμος χτυπας κουδουνι ερχομε.
21:04 χτυπαω ερχετε αμεσως.
Ξεκιναει μασαζ μετριο αλλα με την εμφανηση της και την κουβεντα της και τα αστειακια της και τα κοπλημεντα της, σκεφτομαι εγω: ωραια θα περασω.
Στις 21:37 μου λεει γυρνα απο μπρωστα συνεχιζει ενα μασαζ(χαδι ηταν καθολου μασαζ)και αρκετη κουβεντα.
Στις 21:45 μου λεει παω εξω κανε ντουζ και ελα (περιλιπτικα)
Τις λεω εξτρα δεν εχει;;;;
Μου λεει δεν προλαβενουμε, επρεπε να το ελεγες, τα λενε στιν αρχη αυτα , τα λενε οταν σε γυριζω....κτλ...
Τις λεω 1 ωρα δεν ειναι το μασαζ;;;;
Μου λεει 1 ωρα απο την ωρα που μπηκες.
Τις λεω 21:00 μπηκα , οχι 20:50 μπηκες.

Τελοσπάντων ειπε και αλλες δικεολογιες, δε θελω να σα αφησω ετσι αλλα το μαγαζι δε μας αφηνει, την επομενη φορα.... δεν ειναι οτι δε θελω και αλλα...

Ποιος φταιει παιδες; Αυτη; ή εγω ειμαι μαλακας;
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Πήγα με ραντεβου στο Βανα σπα.(21:00 το ραντεβου)
Εγω μπηκα στο δωματιο 20:58 με Μαγκυ.
Μου λεει η Μακγυ κανε ντουζακι μολις εισαι ετοιμος χτυπας κουδουνι ερχομε.
21:04 χτυπαω ερχετε αμεσως.
Ξεκιναει μασαζ μετριο αλλα με την εμφανηση της και την κουβεντα της και τα αστειακια της και τα κοπλημεντα της, σκεφτομαι εγω: ωραια θα περασω.
Στις 21:37 μου λεει γυρνα απο μπρωστα συνεχιζει ενα μασαζ(χαδι ηταν καθολου μασαζ)και αρκετη κουβεντα.
Στις 21:45 μου λεει παω εξω κανε ντουζ και ελα (περιλιπτικα)
Τις λεω εξτρα δεν εχει;;;;
Μου λεει δεν προλαβενουμε, επρεπε να το ελεγες, τα λενε στιν αρχη αυτα , τα λενε οταν σε γυριζω....κτλ...
Τις λεω 1 ωρα δεν ειναι το μασαζ;;;;
Μου λεει 1 ωρα απο την ωρα που μπηκες.
Τις λεω 21:00 μπηκα , οχι 20:50 μπηκες.

Τελοσπάντων ειπε και αλλες δικεολογιες, δε θελω να σα αφησω ετσι αλλα το μαγαζι δε μας αφηνει, την επομενη φορα.... δεν ειναι οτι δε θελω και αλλα...

Ποιος φταιει παιδες; Αυτη; ή εγω ειμαι μαλακας;

Λίγο εσύ και άλλο λίγο αυτή.
Εσύ έπρεπε να της έχεις δείξει με κάποιο τρόπο οτι θες παραπάνω, και αυτή έπρεπε να σε έχει ρωτήσει.
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Τελικά για αυτή δεν είπε κανείς κάτι συγκεκριμένο
το μόνο που είπε κάποιος είναι να πατήσουμε το τηλέφωνο στο google Και θα καταλάβουμε,
τι ακριβώς να καταλάβουμε; απλα βγάζει διάφορες αγγελίες απο διάφορα site.
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Λίγο εσύ και άλλο λίγο αυτή.
Εσύ έπρεπε να της έχεις δείξει με κάποιο τρόπο οτι θες παραπάνω, και αυτή έπρεπε να σε έχει ρωτήσει.
οταν με γυρισε με ρωτησε αν μου αρεσει και της ειπα δεν ερχετε κανενας εδω μονο για το μασαζ.
Και ειπε ναι αλλα καποιοι θελουν και καλο μασαζ και ψιλοκαναμε κουβεντα.
Εγω κοιτουσα το ρολοι και ειχα χρονο.
Οι συναγωνιστες εδω το πενεψαν το μαγαζι για 1 ωρα μασαζ.
Και εμενα αυτη στα 40-42 λεπτα που ηταν στο δωματιο ειπε φευγω(ευγενικοτατα)
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Κριμα ακομα κλεω το 30 ευρο. Και ειναι ασχημη φαση να το περειμενεις και να τρως ακυρο.
Ας το δει κανενας ΝΕΟΣ να προσεξει.
Οτι και στα λεγομενα "FREE" τρως πετσετα.
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Κριμα ακομα κλεω το 30 ευρο. Και ειναι ασχημη φαση να το περειμενεις και να τρως ακυρο.
Ας το δει κανενας ΝΕΟΣ να προσεξει.
Οτι και στα λεγομενα "FREE" τρως πετσετα.

Πάντως προσωπικα αν με ρωτούσες και εγώ θα το πενευα το μαγαζί, τώρα πως κάθησε τέτοια φάση δεν ξέρω...
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Κριμα ακομα κλεω το 30 ευρο. Και ειναι ασχημη φαση να το περειμενεις και να τρως ακυρο.
Ας το δει κανενας ΝΕΟΣ να προσεξει.
Οτι και στα λεγομενα "FREE" τρως πετσετα.

κοιτα δεν εφαγες και πετσετα γιατι ουτως η αλλως ησουν και γυμνος..τωρα η συγκεκριμενη κοπελα ετσι λειτουργει.. αν δεν της πεις εσυ οτι θελεις εκτονωση δεν σου κανει..οποτε για πρωτη σου φορα στη βανα δεν περασες και ασχημα..απλα μαθαινεις για τις επομενες φορες..δες το οτι γλυτωσες  τα 20ε..
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ
Όταν πηγαίνουμε σε κάποιο μαγαζί και ανεβάζουμε "κριτική/εντυπώσεις"
1. Αναφέρουμε ποιο είναι το μαγαζί
2. Αναφέρουμε που βρίσκεται το μαγαζί (σε περίπτωση που είναι καινούριο).
3. Αναφέρουμε το όνομα της κοπέλας με την οποία περάσαμε στα "ενδότερα"
4. Κάνουμε μια , όσο πιο κατατοπιστική αλλά λακωνική, περιγραφή της κοπέλας.
5. Κάνουμε περιγραφή των παρεχομένων υπηρεσιών.
6. Αναφέρουμε το κόστος αυτών. Αν υπάρχουν και "εξτρά" υπηρεσίες αναγράφουμε και το κόστος αυτών.
Όλοι οι ανωτέρω είναι οι αντικειμενικοί παράγοντες
7. Κάνουμε μια ολιγόλογη κριτική (υποκειμενικός παράγων)
8. (προαιρετικά) Αναφέρουμε την ηλικία μας. Άλλα τα γούστα και τα θέλω του 50αρη, άλλα του 30αρη κοκ
Αυτά, για να μπορούμε να διακρίνουμε την είδηση από το σχόλιο, και τους πραγματικούς "επισκέπτες" των μαγαζιών από τους "φιδέμπορες"
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
αν κ δεν ειμαι τακτικος θαμωνας σ αυτου του ειδους αυτο που ξερω ειναι πως κ η μαγκυ κ η βερονικα ειναι καλες κοπελες οχι ξυνες ;) μετριο μασαζ κ καλη εκτονωση τπτ παραπανω ομως

υγ οταν ξαναπας φροντισε να συγκρατησεις τα ονοματα κ περιγραφες κ αν εχει καμια καινουργια

η βανα δεν εχει καποια καινουρια κοπελα εδω και καιρο..η μεταγραφη της Νατασας δειχνει οτι δεν μπορει να βρει καμια καινουρια καλη..οι μονες καινουριες ηταν στην καραμανλη στο βενους η Στελλα που ηταν αρκετα κρυα μεσα και η φιλη της η Κωνσταντινα που μεσα ηταν πολυ καλη..και οι 2 κοπελες εχει κανα μηνα που εξαφανιστικαν..η Κωνσταντινα σταματησε σιγουρα..για την Στελλα δεν ξερω αν θα την ξαναδουμε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom