Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.439
Πόντοι
206
Θεωρώ οτι ενα χρονο εχω βοηθήσει αρκετα με τις ενημερώσεις μου άσχετα που εχω βοηθηθεί λιγότερο. Αλλα επειδη εχει παραγίνει όποιος μου στέλνει ερωτημα σε πμ χωρις να εχει ενεργή συμμετοχή θα πρέπει για καθε ερωτηση του να προηγείται ενημέρωση απο την πιο προσφατη του επίσκεψη.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.485
Πόντοι
736
Την βαλεντινα δεν την λες και εμφανίσιμη, αλλά όλα τελικά εξαρτώνται από το διάστημα που έχει μείνει κανείς αγάμητος. 
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Θεωρώ οτι ενα χρονο εχω βοηθήσει αρκετα με τις ενημερώσεις μου άσχετα που εχω βοηθηθεί λιγότερο. Αλλα επειδη εχει παραγίνει όποιος μου στέλνει ερωτημα σε πμ χωρις να εχει ενεργή συμμετοχή θα πρέπει για καθε ερωτηση του να προηγείται ενημέρωση απο την πιο προσφατη του επίσκεψη.

Καλησπέρα στην παρεα.........
Ελπιζω φιλε να μην το έγραψες για μενα αυτο.....

Αν το εγραψες για μενα να κανω και την ερωτηση εδω τοτε να μην σε ενοχλει!!
Ρε παιδια μπορει κάποιος να μου πει για την 50αρα που γράφτηκε εδω στο φορουμ στην αρχη β.ολγας???
Αν αξιζει και να με δωσει εστω με π.μ. Τηλ η τροπο επικοινωνίας ??
 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
80
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρεα.........
Ελπιζω φιλε να μην το έγραψες για μενα αυτο.....

Αν το εγραψες για μενα να κανω και την ερωτηση εδω τοτε να μην σε ενοχλει!!
Ρε παιδια μπορει κάποιος να μου πει για την 50αρα που γράφτηκε εδω στο φορουμ στην αρχη β.ολγας???
Αν αξιζει και να με δωσει εστω με π.μ. Τηλ η τροπο επικοινωνίας ??

για την Ολγας
 

Fotis Panagiwtou

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
Την Βαλεντινα την γνωρισα πριν 4 χρονια σε μαγαζι που προσφερε μονο μασαζ  Ελληνιδα ειναι γλυκο και ναζιαρικο κοριτσακι 23 χρ με σφιχτο κορμι ειναι πολυ δυνατη στο στοματικο
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
ποιο φουλ δεν γινετε... μεχρι και δακτυλο μπορει να σου βαλει..  :embarrased:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Την Βαλεντινα την γνωρισα πριν 4 χρονια σε μαγαζι που προσφερε μονο μασαζ  Ελληνιδα ειναι γλυκο και ναζιαρικο κοριτσακι 23 χρ με σφιχτο κορμι ειναι πολυ δυνατη στο στοματικο
θα παω μαγκυ απο βδομαδα να την δω απο κοντα χεχε ενας αλλος λεει εμφανισιακα δε λεει τοσο ειδωμεν περι ορεξεως μαλον..αρκει να φοραει γοβες λεω εγω ως μερακλης ..
 

Christw793

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
41
Like
12
Πόντοι
0
Παιδια help.. Μονο το body free τις dames ξερω.. Καποιος ας μου στειλει κανα αλλο οπως αυτη η μαγκυ που λετε.. Ευχαριστω..
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Παιδιά κάποιος να μας κατατοπίσει πήγα Μαγγυ και στο aqua spa φόλα και τα δύο.
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Παιδιά κάποιος να μας κατατοπίσει πήγα Μαγγυ και στο aqua spa φόλα και τα δύο.

Για Μαγγυ δεν ξέρω αλλα το aqua δεν το λες και φόλα, ενα νορμαλ μασατζίδικο είναι που προσφέρει
μέχρι στοματικό με τις περισσότερες αν όχι με όλες πλεον τις κοπέλες και είναι και free, χτυπας το κουδούνι και μπαίνεις.
Τι περίμενες δηλαδή; Αμα θέλεις άλλα κόλπα πανε σε κανα στούντιο και πάρε φουλ πρόγραμμα με τζακούζια κτλ, πιο λίγο θα σου κοστίσει
απο το να βρεις κάτι τέτοιο σε μασατζίδικο.
Θα σου πρότεινα και το Βάνα σπα αλλα απο την στιγμή που δεν σου άρεσε το aqua δεν νομίζω να αλλάξει κάτι με το Βάνα.
Νομιζω οτι απλα ψάχνεις το λάθος πράγμα στο λάθος είδος μαγαζιού.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.145
Πόντοι
2.356
Παιδια help.. Μονο το body free τις dames ξερω.. Καποιος ας μου στειλει κανα αλλο οπως αυτη η μαγκυ που λετε.. Ευχαριστω..
για να τα ξέρεις σημαίνει ότι πήγες

Δεν είδαμε όμως καμία αναφορά σου γιατί να σε προτείνουμε κάποιο άλλο

Πες μου ένα λόγο κ θα σε προτείνω εγώ
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παιδια πρεπει να καταλαβουμε κατι να το καταλαβουν δλδ και οι ιδιοκτητες των χωρωςν αυτων εκεινοι μας εχουν αναγκη οχι εμεις αυτους..σταματαμε να πηγαινουμε και ξαφνικα τους στελνουμε στο οαεδ..ξερω ακουγομαι σκληρος μα σε μας τους αρχαιους αναφερομαι ποτε θα ξυπνησουμε επιτελους ελπιζω προτου βγουμε συνταξη κουραστηκα με τη σαπιλα
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.439
Πόντοι
206
Παιδια help.. Μονο το body free τις dames ξερω.. Καποιος ας μου στειλει κανα αλλο οπως αυτη η μαγκυ που λετε.. Ευχαριστω..

ή ουτε αυτά τα 2 που λες ξέρεις και πουλάς παπά ή πήγες και τα έμαθες και δεν μας είπες πως περασες
διάλεξε ποιο απο τα δύο ενδεχόμενα είναι χειρότερο...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Για Μαγγυ δεν ξέρω αλλα το aqua δεν το λες και φόλα, ενα νορμαλ μασατζίδικο είναι που προσφέρει
μέχρι στοματικό με τις περισσότερες αν όχι με όλες πλεον τις κοπέλες και είναι και free, χτυπας το κουδούνι και μπαίνεις.
Τι περίμενες δηλαδή; Αμα θέλεις άλλα κόλπα πανε σε κανα στούντιο και πάρε φουλ πρόγραμμα με τζακούζια κτλ, πιο λίγο θα σου κοστίσει
απο το να βρεις κάτι τέτοιο σε μασατζίδικο.
Θα σου πρότεινα και το Βάνα σπα αλλα απο την στιγμή που δεν σου άρεσε το aqua δεν νομίζω να αλλάξει κάτι με το Βάνα.
Νομιζω οτι απλα ψάχνεις το λάθος πράγμα στο λάθος είδος μαγαζιού.


Άλλαξε πάλι το aqua spa? Υποτίθεται πως δεν κάνανε στοματικό. Άρχισαν πάλι; Τιμές ξέρουμε; Εγώ έμεινα στα 50€ χωρίς στοματικό... Ε ρε πάνε οι εποχές με ΝΑΤΑΣΑ κτλ εκεί μέσα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom