Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (3 μέλη και 48 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Γλυκυτατη η Εβίτα ;;;

Μάλλον δε τη γνωρισατε ακόμα

Είστε στα προκαταρκτικά

Ο παλερμο έφερε ένα παράδειγμα

Με το καιρό θα τη μάθετέ
Και θα συμφωνήσω και θα διαφωνήσω με τον συναγωνιστή. Θα συμφωνήσω στο ότι η Εβίτα δεν είναι και το καλύτερο κορίτσι που υπάρχει. Θα διαφωνήσω στο ότι , είναι δεν είναι καλός άνθρωπος, εμείς για άλλη δουλειά πάμε εκεί , κι όχι για να κάνουμε φιλίες.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Πρέπει να αλλάξει ο τίτλος του θρεντ σε "Μασατζίδικο Εβίτας Θεσσαλονίκη" :cheesy:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Γλυκυτατη η Εβίτα ;;;

Μάλλον δε τη γνωρισατε ακόμα

Είστε στα προκαταρκτικά

Ο παλερμο έφερε ένα παράδειγμα

Με το καιρό θα τη μάθετέ


σιγουρα δεν τη γνωρίσαμε...μια φορά πήγαμε...ΑΛΛΑ σε τελική το να φαίνεται ενας ανθρωπος γλυκύτατος δεν σημαίνει οτι ειναι καλός και άγιος.....ισως ηταν υπερβολή η λεξη ψυχούλα....

κατα τα άλλα παμε παρακάτω....
 

ΙΕΡΙΑ-ΡΟΖΑ

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
72
Πόντοι
1
Πρέπει να αλλάξει ο τίτλος του θρεντ σε "Μασατζίδικο Εβίτας Θεσσαλονίκη" :cheesy:
Σωστός !!!
Και για να μιλήσω και με το χέρι στην καρδιά , εμένα δεν με εντυπωσιάζει και ούτε με εντυπωσιάζε ποτέ και η κυρία και ο χώρος της και οι κορασίδες που είχε
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Σωστός !!!
Και για να μιλήσω και με το χέρι στην καρδιά , εμένα δεν με εντυπωσιάζει και ούτε με εντυπωσιάζε ποτέ και η κυρία και ο χώρος της και οι κορασίδες που είχε
Εγώ να σου πω την αλήθεια ...δεν έχω ΙΔΕΑ ποια είναι και πού εδρεύει το μαγαζί της.
 

pasta

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα,ίσως είμαι  και σε λάθος  θέμα αλλά ψάχνω την μαρια την παοκτσου ,έχει κανένας φίλος το τηλέφωνο της ?
 

DimitrisEyth

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
Χαίρετε παίδες. Ξέρει κανείς για ένα μασατζίδικο spa prive? spaprive.gr απο τις φοτό στο site δεν φαίνεται για κάτι πονηρό αλλά λόγω της περιοχής που βρίσκεται μου μπαίνουν υποψίες.

Πρόσφατα επισκέφτηκα το Μεταξά γιατί ήρθα κυριακή στην Θεσσαλονίκη και άλλα μαγαζία ήταν κλειστά. Πήγα στο ένα απο τα δυο υποκαταστήματα. Ονόματα απο τις κοπέλες δεν συγκράτησα αλλά ήταν 4. Μία μελαχροινή γεματούλα με μεγάλο  :tits: και μία 40άρα την έκοψα σε ηλικία με υποδέχτηκαν. Πέρασα μαζί και με τις 2 με 60 ευρώ για χειρομάλαξη. Μασάζ δεν έπαιξε καθόλου και πιστεύω κακώς τα αναφέρουμε και ως μασατζίδικα τα εν λόγω μαγαζιά. Κανονικά studio είναι που πας μόνο για άλλες υπηρεσίες αλλά γελιόμαστε μεταξύ μας. Αφού τελείωσε η συνεδρία εμφανίστηκαν άλλες δυο, τις έκοψα για μικρές (22-25 χρονων περιπου) ξανθουλικα με ωραια κορμιά. Πολύ πιθανόν τις εμφανίζουν ως δόλωμα για να εχεις κίνητρο να ξαναπας. Ευγενικές οι κοπέλες πάντως. Νομιζω για το εν λόγω μαγαζί είναι γνωστά τα πράγματα αλλά γράφω και εγω την περιγραφή μου να εμπλουτίζεται το forum.
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Γλυκυτατη η Εβίτα ;;;

Μάλλον δε τη γνωρισατε ακόμα

Είστε στα προκαταρκτικά

Ο παλερμο έφερε ένα παράδειγμα

Με το καιρό θα τη μάθετέ

Που είναι το κουμπί του like να το πατήσω?
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Πέμπτη μεσημεράκι για πρώτη φορά στο Angels...μόνο η Εύη στον χώρο .. καμιά 35 χρονών ξανθιά κανονικό σώμα και ύψος...μέτριο μασάζ αλλά τέλεια  :pipa2: 45 λεπτά 50 ευρώ
 

submarinero

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια. Παλιος πελατης στο Ευ ζην και ελειπα 3 μηνες απο Ελλαδα. σε πμ οποιος μπορει τη διευθυνση για το angels. Thanks!
 

gerompixtis

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
η εβιτα ειναι μια χαρα οταν παω θα μου βαλει το ποτο μου να με χαλαρωσει και οταν φυγω θα με κερασει  και την καραμελιτσα
 

chandler2121

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
Χθες επιστρέφοντας από τσάρκα, ανεβαίνοντας την Κωλέττη είδα ένα σπα-άδικο, νομίζω στο 24. Από έξω ήταν δύο μιλφέιγ, μία ξανθιά και μία μελαχρινή. Παίζει τίποτα εκεί;
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
Χθες επιστρέφοντας από τσάρκα, ανεβαίνοντας την Κωλέττη είδα ένα σπα-άδικο, νομίζω στο 24. Από έξω ήταν δύο μιλφέιγ, μία ξανθιά και μία μελαχρινή. Παίζει τίποτα εκεί;
αν εννοεις το spa prive μαλλον δεν παιζει τιποτα...απο προσωπικη εμπειρια και εχοντας παει μια φορα το μασαζ ειναι καταπληκτικο,εισαι κουρασμενος σωματικα και φευγεις πετωντας,αλλος ανθρωπος δηλαδη
 

chandler2121

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
αν εννοεις το spa prive μαλλον δεν παιζει τιποτα...απο προσωπικη εμπειρια και εχοντας παει μια φορα το μασαζ ειναι καταπληκτικο,εισαι κουρασμενος σωματικα και φευγεις πετωντας,αλλος ανθρωπος δηλαδη
Ναι, φίλε αυτό λέω. Να είσαι καλά!  :hi:
 

poiuytrewq

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,ίσως είμαι  και σε λάθος  θέμα αλλά ψάχνω την μαρια την παοκτσου ,έχει κανένας φίλος το τηλέφωνο της ?

Καταπληκτιξες μπαλες.. οταν ηταν ιων. Δραγ την ειχα δοκιμασει. Αν το βρεις το θελω κ εγω!
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, η Έλενα η Βουλγάρα με το φοβερό σιάτσου (Βασ. Γεωργίου, Λουλουδάδικα, στενό Ηλεκτρονικών) που πήγε μετά Αγ. Δημητρίου....
Συνεχίζει ή σταμάτησε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom