Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
To "θέμα" μας αγαπητέ μου εδώ δεν είναι η προσωπική σου ζωή η οποία καθόλου δε μ ενδιαφέρει.
Το να περιγράφεις όμως "συναντήσεις" που δεν έγιναν ποτέ, ναι μ ενοχλεί.
Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου, έτσι ( ή περίπου ) σου είπαν να γράψεις , έτσι έγραψες.
Ούτε ο πρώτος είσαι ούτε ο τελευταίος που πας να πουλήσεις παραμύθι χωρίς "δράκο".
Το να συνεχίζεις να υποτιμάς την νοημοσύνη των υπολοίπων εδώ μέσα όμως επίσης μ ενοχλεί.
Όσο για το τι "είμαι", ένα θα σου πω : Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις ρε μπαγάσα.
:2funny: :2funny: Μου θύμισες ατάκα από ελληνική ταινία με Αυλωνίτη-Βασιλειάδου!! House, έγραψες πάλι! :thumbsup:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.136
Like
8.081
Πόντοι
2.356
Οποιος δεν πηγε ακομα Μητροπολεως 91 χανει πολλα!!!!!εχει αυτο το 1+1 που ειναι φανταστικο!!!!
:think: :think:
δλδ εσυ διαλεγεις μια κοπελα κ το καταστημα σου δινει αλλη μια δωρεαν??
καλο αυτο μ αρεσε δωσε περισσοτερες πληροφοριες ρε παιχτη μη μας αφηνεις σε αγωνια :P
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168
:think: :think:
δλδ εσυ διαλεγεις μια κοπελα κ το καταστημα σου δινει αλλη μια δωρεαν??
καλο αυτο μ αρεσε δωσε περισσοτερες πληροφοριες ρε παιχτη μη μας αφηνεις σε αγωνια :P
Μη χαιρεσαι χιουμαξ...
Το 1+1 μπορει να ναι και κανενας με παλαμαρι...
:erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.136
Like
8.081
Πόντοι
2.356
:think: :think: :think:
με προβληματισες τωρα :P
μονο ο τσαρκας θα μας διαφωτισει
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.020
Like
210
Πόντοι
36
Ενα εχω να πω

Ο House ειναι απο τα πιο ξηγημενα ατομα εδω μεσα......αν οχι και το πιο ξηγημενο

 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Στηρίζω House of Fun δαγκωτό...Φωτιά και Τσεκούρι στους προμότορες!

Την εκτίμησή μου και την καλημέρα μου.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
1
Ενα εχω να πω

Ο House ειναι απο τα πιο ξηγημενα ατομα εδω μεσα......αν οχι και το πιο ξηγημενο
ΤΗν ιδια αποψη ειχα κι εγω φιλε μου μεχρι προτεινος!Αλλα ενα ατομο που βασιζεται στις ικασιες του και στις υποψιες του για να προσβαλει και να αποκαλεσει "ψευτη" καποιον που ειναι χρονια εδω μεσακαι εχει γραψει για πολλα και διαφορα μαγαζια καθε αλλο παρα σοβαροτητα δειχνει!Εκτος αν θεωρει εαυτον αξιο να βριζει οποιον θελει γιατι εχει τις πλατες των κωλλητων τριγυρω.Βεβαια αν ψαξω στα παλια μου ποστ θα δω οτι παντα στο συγκεκριμενο θρεντ υπηρχε μια παρεα που ελεγε με κωδικα ονοματα διαφορα γυρω απο τα μαγαζια γιατι οι νεοι επρεπε παντα να νοιωθουν ασθενεστεροι διπλα στους παλιοτερους! ΘΥμαμαι οτι παντα ηταν πιο ευκολο να σου γραψουν 2 σελιδες "μπινελικια" γιατι δεν προσεξες 324 σελιδες πισω ενα ποστ απο το να σου γραψουν σε 3 γραμμες την πληροφορια που ζητουσες! Μαλλον κατι τετοιο συμβαθνει!Ο"μεγαλος" εχει καποιους λογους να κανει ικασιες και να ειναι συγουρος για το τι κανει ο καθενας στη ζωη του,και ακομη δεν εχει στοιχειωθετησει απο που ΞΕΡΕΙ το αν εγω πηγα η οχι καπου, και οι αυλικοι απλα στηριζουν γιατι το ειπε ο "μεγαλος"! Οταν σας ανεβαζα φωτος απο την αλλη τη μιλφαρα στο πρωην Νεμεας και την αλλη μερα σας ελεγε ο Dokimazo οτι πηγε εκει και ηταν δυναμιτης δεν ημουνα προμοτορας??? Μαλλον αυτο το μαγαζι που παω τα 2 τελευταια χροναι(και μαλιστα με μεγαλο διαλειμμα  για λογους υγειας) αυτο τον ενοχλει τον μεγαλο! Τι να κανουμε καποιοι απο εμας δεν εχουν την πολυτελεια να τριγυρνανε και πανε στα συγουρα.Οταν παψουν να ικανοποιουνται κοιτανε αλλου αλλοιως Never change the winner!Δεν μπορει κανεις να μας υποδειξει τον τροπο. Και τωρα φιλε μου HoF μς λυπη σου επιστρεφω τον χαρακτηρισμο του ψευτη μιας και η κατηγορια σου εναντιον μου δεν προηλθε απο γνωση οπως ισχυριστηκες αλλα πο ικασια και υποθεση που δεν απεδειξες ΠΟΤΕ! Οσο για οσους βιαστεικαν να παρουν θεση ας ψαξουν διαφορα παλια μου ποστ πρωτα να δουν ποιος ειμαι!Μου αρεσει να γινομαι πελατης και να εχω καλη ατμοσφαιρα εκει που παω!ΠΟΤΕ δεν το χρησιμοποιησα προς οφελος!Το μονο οφελος που πιστευω οτι εχω ειναι καλυτερη ατμοσφαιρα οταν περναω και οχι ψυχρη επαγγελματικη αντιμετωπιση!Απο εκει και μετα το τι βλεπω και τι ακουω το ενημερωνω διαβαζω ενημερωσεις και οποιος θελει ακολουθει οποια συμβουλη θελει οποιος οχι οφειλη σεβασμο και προσοχη στους χαρακτηρισμους προς τα αλλα μελη που δεν εχουν δωσει και κανενα δικαιωμα!Εγω θα διαβαζω ΟΤΙ θελω θα γραφω ΟΤΙ θελω και οποιος νομιζει μπορει οταν βλεπει το nick μου απλα να πηγαινει στο επομενο ποστ!Ο επομενος ομως που θα με προσβαλει θα κανω αναφορα στους admin μιας και ποτε δεν εκανα κατι τετοιο! Τ Ε Λ Ο Σ ! Αγαπητε φιλε HoF προσπαθησε να σταθεις στο υψος που ησουν μεχρι πριν λιγες μερες!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Παίχτη για να το τελειώνουμε γιατί έχει κουραστεί και το "κοινό".
Δεν έγραψα ποτέ ότι δεν πας γενικά, ούτε έγραψα πως έχεις κάποιο συμφέρον από κάποιο μαγαζί.
Δε με "πείραξε" να γράψεις οτιδήποτε εγκωμιαστικό για το μαγαζί. Τόσα χρόνια έχω μάθει να διαβάζω
"ανάμεσα στις γραμμές" σε κάθε ποστ "νέου" ή "παλιού" μέλους.
Έγραψα πως οι δυο τελευταίες "επσκέψεις" σου δεν έγιναν ποτέ.
Πόσο πιο απλά? Όσο για το από που το ξέρω σε παραπέμπω σε προηγούμενο ποστ μου.


edit: Αν θεωρήσεις επίσης εξαιτίας κάποιου  ποστ μου πως πρέπει να μου κάνεις "αναφορά" be my guest.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
1
Παίχτη για να το τελειώνουμε γιατί έχει κουραστεί και το "κοινό".
Δεν έγραψα ποτέ ότι δεν πας γενικά, ούτε έγραψα πως έχεις κάποιο συμφέρον από κάποιο μαγαζί.
Δε με "πείραξε" να γράψεις οτιδήποτε εγκωμιαστικό για το μαγαζί. Τόσα χρόνια έχω μάθει να διαβάζω
"ανάμεσα στις γραμμές" σε κάθε ποστ "νέου" ή "παλιού" μέλους.
Έγραψα πως οι δυο τελευταίες "επσκέψεις" σου δεν έγιναν ποτέ.
Πόσο πιο απλά? Όσο για το από που το ξέρω σε παραπέμπω σε προηγούμενο ποστ μου.


edit: Αν θεωρήσεις επίσης εξαιτίας κάποιου  ποστ μου πως πρέπει να μου κάνεις "αναφορά" be my guest.
Λοιπον ας το σταματησουμε εδω μιας και παλι δεν εξηγεις ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!! Πιθανον το υποθετεις γιατι δεν γραφω λεπτομεριες οπως αλλοι!Επιλογη μου! παντα ετσι γραφω.Οι επισκεψεις μου εγιναν και ελπιζω συντομα τα οικονομικα μου να μου επιτρεψουν και την επομενη! Εγω θα γραφω με τον τροπο που με εκφραζει χωρις τετοιες λεπτομεριες κι εσυ εχεις δικαιωμα να εχεις οποια αποψη θελεις μονο σε παρακαλω πολυ οι χαρακτηρισμοι(ψευτης) εστω και ομορφα καλλυμενοι ας λειψουν! Εχεις καθε δικαιωμα να θεωρησεις αυτην που εγω βλεπω Θεα μπαζο η οποια εγω βλεπω μπαζο Θεα!Συγουρα ομως το που παω και που βρεισκομαι το γνωριζω καλυτερα απο ολους!Καλη σου μερα και have Fun in the House of Fun!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Το ξέρω παίχτη μου μην επιμένεις. Θες να το γράψω δημόσια στο φόρουμ?
Δε θέλω να σε "στεναχωρήσω". Απλά θα σου πω πως "τα πουλάκια κελαηδάνε" και μέσα κι έξω απ το "κλουβί".
Ελπίζω να "συνεννοηθήκαμε" επιτέλους και να κατάλαβες πως ποτέ δε μιλάω χωρίς να έχω γνώση.
Καλή σου μέρα και σένα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Καλα το ειχα καταβει εγω εξ αρχης,οτι ο μιτσος δημητρης ειναι κλωνος του χαουζ οφ φαν και για να θολvσουν το τοπιο,ο ενας την λεει στον αλλον  :grin:

 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Καλα το ειχα καταβει εγω εξ αρχης,οτι ο μιτσος δημητρης ειναι κλωνος του χαουζ οφ φαν και για να θολvσουν το τοπιο,ο ενας την λεει στον αλλον  :grin:
Επιστημονική φαντασία αυτό! :2funny: :2funny:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
1
Καλα το ειχα καταβει εγω εξ αρχης,οτι ο μιτσος δημητρης ειναι κλωνος του χαουζ οφ φαν και για να θολvσουν το τοπιο,ο ενας την λεει στον αλλον  :grin:
unpaiktable!!! Τελικα πραγματι στο κεφαλαιο "μασατζιδικα" υπαρχουν τα πιο "wide minds"!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
1
Την ιδια μερα το ιδιο ποστ με διαφορα 5 ωρων!!!Βαλ'το και μια τριτη και ισως σου δωσουν το τηλ.και τη διευθυνση που δεν εχεις!Καλο να γλυφεις  :kissass2: αλλα μην ξεπερνας και τον εαυτο σου το δηλωσες το πρωι αντε και το μεσημερι υπενθυμητικα???? Παντως παει χαμενο μιας και ειμαστε "κλωνοι"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom