Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντως φοβαμαι γιατι σκεφτομαι εδω και καιρο οτι ποσοι απο εμας ανεβαινουμε κατεβενουμε στης διαφορες οικοδομες και δεν πιστευω να μας παρεχουνε καμια (προστασια) ειδικα απο την γειτονια τι γινεται σε αυτην την περιπτωση????!!!! :think: :S
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
639
Like
976
Πόντοι
86
πηρα τηλεφωνο στην μαριαννα και μου ειπε για μια καινουργια πιτσιρικα με το ονομα ζανα.......εχει περασει  κανενας συναγωνιστης να δωσει περιγραφει.....ευχαριστω
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
πηρα τηλεφωνο στην μαριαννα και μου ειπε για μια καινουργια πιτσιρικα με το ονομα ζανα.......εχει περασει  κανενας συναγωνιστης να δωσει περιγραφει.....ευχαριστω
Η πρωτη μου εμπειρία στο χωρο σας η Ζανα. Μου αφησε καλες εντυπώσεις και ξαναπηγα.
Μικρη, αδυνατη, επικοινωνιακη.
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
Επισκεψη πριν καναδυο βδομαδες στο olga day spa. Ειχα ξαναπαει και τοτε περασα με Ριτα και δεν ενθουσιαστηκα. Αυτη την φορα πηρα την Ξενια. Μετα απο χιλια παρακαλια ειχε μονο :cum: και ειπε οτι ποτε δεν βγαζει την ιατρικη ποδιά της. Ξερεις κανεις κατι διαφορετικο ή μηπως πρεπει να την παρω αλλες 2-3 φορες για να το κανει. Παντως ελεος!
 

prasinomatis01

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
re paidia xorisan h eua kai o basilis?an exei kapoios to neo tou basili as mou to stilei se pm.sto 049 mono h eua milaei.kai tis marrianas poio einai to til ?
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
re paidia xorisan h eua kai o basilis?an exei kapoios to neo tou basili as mou to stilei se pm.sto 049 mono h eua milaei.kai tis marrianas poio einai to til ?

Ψάξτε και λίγο Πήγαινε μερικές σελίδες πιο πίσω στην 1435 και πάρε το τηλ άπω το λινκ το έχει ανεβάσει συναγωνιστής 
 

nikos2504

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα μήπως ξέρετε η Νατάσσα από το olgasday spa,που δουλεύει τώρα,πέρασα σήμερα από το ενλογω κατάστημα και μου είπαν ότι σταματησε,,,
 

bad_shape

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλημέρα. Μετά από 2 1/2 χρόνια αποχής από το σπορ δεν άντεξα και μου ξαναμπήκε το σαράκι... Είπα να επισκεφτώ το παλιό μου λημέρι (resort) αλλά προς μεγάλη μου απογοήτευση το τηλέφωνο που είχα είχε ενεργοποιημένη την φραγή εισερχομένων κλήσεων  :headbang:. Το μέρος λειτουργεί ακόμα; :think: Κάνει κουμάντο ακόμα η Έλενα ή τα πράγματα έχουν αλλάξει; Θα εκτιμούσα πάρα πολύ αν κάποιος φίλος μου έστελνε το τηλέφωνο του resort σε P.M. Ευχαριστώ
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
re paidia xorisan h eua kai o basilis?an exei kapoios to neo tou basili as mou to stilei se pm.sto 049 mono h eua milaei.kai tis marrianas poio einai to til ?

Όχι φίλε.Μαζί είναι στο ίδιο μαγαζί.Την προηγούμενη βδομάδα που πήγα αυτός ήταν εκεί.Της Μαριάννας το τηλ δεν το έχω οπότε κάποιος άλλος ας βοηθήσει
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
  καλησπέρα μετά από πολύ καιρό είπα να επιστρέψω. Όσον αφορά τη Ζάνα από Μαριάννα δεν είναι και πολύ καινούρια, μια μέτρια συμπαθητική παρουσία (προσωπική εκτίμηση πάντα)
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
   καλησπέρα μετά από πολύ καιρό είπα να επιστρέψω. Όσον αφορά τη Ζάνα από Μαριάννα δεν είναι και πολύ καινούρια, μια μέτρια συμπαθητική παρουσία (προσωπική εκτίμηση πάντα)
Οι τιμές πως κυμαίνονται! 80-60-...
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η πρωτη μου εμπειρία στο χωρο σας η Ζανα. Μου αφησε καλες εντυπώσεις και ξαναπηγα.
Μικρη, αδυνατη, επικοινωνιακη.
μας ζαλισατε  τ' αρχίδια με τη Ζανα. :jerking: δεν ειναι εποχες για κασκαντεριληκια  :jerking:


 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αβανταδόροι

συγνώμη αν ξέχασα δεν το κανατε με πρόθεση. :jerking: :jerking: :jerking:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.135
Like
8.075
Πόντοι
2.356
ρε kyska7 δε πας καθολου καλα μου φαινεται
ειπαν 2 ατομα πως τους αρεσε η ζανα κ ειναι αβανταδοροι?

κ μενα μ αρεσει η ζανα πολυ
μπορει ναμαι κ εγω δλδ ε

με τα δικα σου δεδομενα θα θελει καποιος να κανει κριτικη κ θα φοβαται μη τον πεις αβανταδορο
αλλο τι θ ακουσουμε

 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
να απομονωθούν οι προμότορες μαγαζιών.humax
  :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom