Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (6 μέλη και 46 επισκέπτες)

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
:thumbsup:


Αυτό είναι όλο, ελάχιστο σεβασμό στους πελάτες του, νομίζω ότι χρωστάει ο καθένας επαγγελματίας.

Από εκεί και πέρα, τι να λέμε...

Γελάμε μια φορά και άλλες δύο...

Να είσαι καλά...


άσε τα γενικόλογα αλκινε τρέφω σεβασμό οπίου είναι αμοιβαίε. με έμενα μιλάς τώρα




όσοι με ξέρουνε. ξέρουνε ότι  είμαι ένταξη. όπως ξερω πολύ καλά και εγώ
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
στο ενλβαισ πηγε ενασ κολλητοσ μου και μου ειπε πωσ η χριστινα η  αλβανιδα ψηλη μελαχρινη που δουλευε στην ελιζα-σοφια στην δωδεκανησου τωρα βγαζει εκει στην ευα εντελβαισ τα βαρεα ενσυμα τησ!!!νικοσ ευοσμοσ!!!

καλησπέρα

αν δεν κάνω λάθος, στο εντελβάϊς πρέπει να είναι με το όνομα Αγγελική, την είδα στο σαλόνι του μαγαζιού, για τα δικά μου γούστα πολλή όμορφη κοπέλλα γλυκό πρόσωπο και εντυπωσιακή σε εμφάνιση, ως προς τα του αγώνα δεν έχω ιδία αντίληψη ακόμα...

να περνάμε καλά
 

stravadi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2014
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μέγας τσομπάνης ο Σάκης που δεν ξέρει να γράφει ούτε το όνομά του που του σκάτε και 100άρια!
Σοβαρευτείτε λίγο που σας την λέει κιόλας ότι δεν θα σας έβλεπαν καν στον δρόμο οι κοπέλες του!
 

stravadi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2014
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μέγας τσομπάνης ο Σάκης που δεν ξέρει να γράφει ούτε το όνομά του που του σκάτε και 100άρια!
Σοβαρευτείτε λίγο που σας την λέει κιόλας ότι δεν θα σας έβλεπαν καν στον δρόμο οι κοπέλες του!
Αλήθεια με το Σ/κ τι εννοείς;
Καλό ΣΕΚΣ; :2funny: :2funny: :2funny:
 

ziobagos75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2014
Μηνύματα
73
Like
33
Πόντοι
0
ρε παιδες πρωτη φορα μπαινω...παιζει κατι καλο να παρουμε στο σπιτι;
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..
ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΜΑΡΙΑΝΝΑ. ΚΑΘΙΣΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΑΚΙ, ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΗΝ ΒΟΤΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΨΙΛΟΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 10ΛΕΠΤΟ. ΕΙΧΕ 4 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΝΙΝΑ, ΝΕΦΕΛΗ, ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ, ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΕΛΛΑ. ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΘΟΣ. ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΥΖΑΚΙ,  ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΩ ΚΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΧΙΣΕ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ. ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ...ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ. ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΓΛΥΦΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ :grin:. ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΓΙΑ ΠΙΠΑ. ΓΥΡΙΣΕ ΓΙΑ ΠΙΠΑ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΕ 69. ΜΟΥ ΕΙΠΕ " ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΓΛΕΙΨΕΙΣ ΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ, ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙΣ? ΜΟΛΙΣ ΕΧΥΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ, ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΒΑΘΙΑ. ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΗΡΘΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΨΗΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΔΙΕΙΣΔΥΣΗ ΓΙΝΟΤΑΝ ΟΛΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΟΤΕΡΗ. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΥΡΙΖΩ ΣΤΑ 4. (ΕΔΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΒΙΤΣΙΟ ΜΟΥ ΑΓΡΙΟ ΣΕΞ ΣΤΑ 4 ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΛΟΣΚΑΜΠΙΛΟ ΚΑΙ ΒΡΙΣΙΜΟ). ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΑ  4 ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΥΦΟΣ "ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ, ΜΗ ΜΕ ΛΥΠΗΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ..." ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΣ. ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΓΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ 2 ΣΚΑΜΠΙΛΙΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ "ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΡΓΙΟΛΗ ΞΕΣΚΙΣΕ ΜΕ ΘΕΛΩ ΠΟΝΟ". ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΑ 20 ΛΕΠΤΟ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΟ 2 ΜΕΣΑ 1 ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΒΡΙΣΙΜΟ ΜΕ ΕΠΙΘΕΤΑ ΟΠΩΣ ΞΕΚΩΛΙΑΡΑ, ΚΑΥΛΟΜΟΥΝΑ ΒΡΩΜΟΠΟΥΤΑΝΟ Κ.Α. ΤΟ ΠΙΟ ΕΞΟΥΘΕΝΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΝΝΑΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΑΓΡΙΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ. ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΕΞΟΥΘΕΝΩΘΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΙΑ ΠΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΜΕ ΓΥΡΙΖΕΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ  ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΓΡΗ ΠΙΠΑ ΟΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΕ Ο Λ Α !!! ΕΠΕΣΑ ΑΠΟΚΑΜΩΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΟΡΘΩΣΩ ΛΕΞΗ. Η ΣΤΕΛΛΑ ΞΑΠΛΩΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΕ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ. ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΤΡΕΚΛΙΖΩΝΤΑΣ, ΜΑΖΕΨΕ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ. ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 1 ΩΡΑ ΚΑΙ 40 ΛΕΠΤΑ. ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΕ Η ΓΑΜΗΜΕΝΗ Η ΩΡΑ. ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΑΡΔΟΝΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ " ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΩ, ΣΑΣ ΑΚΟΥΣΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΟΣΙΑ ΞΕΝΗ, ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ, ΣΕ ΕΧΕΙ ΑΔΥΝΑΜΙΑ"

Καυλωσα και μονο που το διαβασα !! Σκεψου !!
 

mavropanat

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2012
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα...καποιος το τηλεφωνο της μαριαννας?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.305
Πόντοι
35.697
ρε παιδες πρωτη φορα μπαινω...παιζει κατι καλο να παρουμε στο σπιτι;



Αφου μπαινεις πρωτη φορα κανε τον κοπο να διαβασεις καμια σελιδα.
Ντελιβερι παντος δεν εχει..
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
Μέγας τσομπάνης ο Σάκης που δεν ξέρει να γράφει ούτε το όνομά του που του σκάτε και 100άρια!
Σοβαρευτείτε λίγο που σας την λέει κιόλας ότι δεν θα σας έβλεπαν καν στον δρόμο οι κοπέλες του!

εσένα ρε κόπανε ποιος σε μίλησε και με βρίζεις κιόλας!!!
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Το τηλεφωνο της Μαριαννας και εγω το θελω οποιος μπορει να βοηθησει, μετα την κριτικη του φιλου πιο πανω τρεεεεελαααθηκααα!!!
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Την Καλή μου ημέρα,

Για να μην αδικούμε, κανένα και καμία, η κοπέλα είναι επαγγελματίας,
για την απόδοση της είχα γράψει τα καλύτερα.
Η αρνητική μου αναφορά ήταν στην νοοτροπία
ψεκάστε  :pipa1: , σκουπίστε,  :2on1:, τελειώσαμε  :badair: , σας έφαγα το 80άρη.  :2funny: :2funny: :2funny:,
που έχουν οι ξένες και η συγκεκριμένη  φυσικά...

Πιστεύω ότι αδικούμε τη Μιχαέλα SK (του Σάκη) και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω για πιο λόγο...  :idiot:
Καταρχήν, η κοπέλα είναι εξαιρετικά καθαρή, πραγματικά όμορφη και ιδιαίτερα φιλική όταν της φερθείς με αξιοπρέπεια (GFE).
Η απόδοσή της για το Πρόγραμμα των 80 ευρώ αξίζει και παραπάνω μάλιστα τα λεφτά που παίρνει. Τις ιδιαίτερες λεπτομέρειες δεν είναι σωστό να τις σχολιάζουμε δημόσια και μάλιστα ειρωνικά.  :pipa2:

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί αυτή η αντιπαράθεση με το Σάκη. Τη δουλειά του κάνει ο άνθρωπος (brokeraging), καλά ή κακά θα το κρίνουν οι πελάτες...
Ο ανταγωνισμός στο χώρο μόνο καλό θα κάνει σε ΌΛΟΥΣ. Αντίθετα οι μονοπωλιακές καταστάσεις θα οδηγήσουν μετά βεβαιότητας στην απόλυτη παρακμή για ΌΛΟΥΣ (και τότε το ποτάμι θα πάρει και αυτούς που κυνηγάν φανερά ή κρυφά τον Σάκη...) 
Δηλαδή, οι εγκαταστάσεις του Σάκη δεν ήταν εξαιρετικές για εμάς τους πελάτες? Εάν δεν υπήρχε ο ανταγωνισμός θα έριχνε ο όποιος "Σάκης" αυτά τα λεφτά? ΌΧΙ βέβαια!

Τέλος, κατά την άποψή μου η Μιχαέλα είναι μία από τις καλύτερες και Value for Money σήμερα προτάσεις. :rockon:

Την καλησπέρα μου!!
 

stravadi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2014
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
εσένα ρε κόπανε ποιος σε μίλησε και με βρίζεις κιόλας!!!
κάτσε να κάνω μια μετάφραση στο google γιατι δεν καταλαβα την ερώτηση;
Κοπανε= Κώπαναι; Α!!!!!!!!!!!!!!!
Τώρα κατάλαβα τι λες!
Δεν σε 'εβρισα ρε Σάκη. Αν το λαμβάνεις σαν βρισιά το παίρνω πίσω
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Gioutsos, είσαι καλά;
Ή φαντάζεσαι ότι κανείς δεν μπορεί να γράψει τίποτε, και πρέπει να υβρίζεται,
αν δεν συμφωνεί μαζί σου, ή με τον Σάκη ή με τον Αλκίνο, ή με οποιοδήποτε άλλον;

Ρε, πάτε καλά; Βλέπετε, τι γράφεται;

 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Gioutsos, είσαι καλά;
Ή φαντάζεσαι ότι κανείς δεν μπορεί να γράψει τίποτε, και πρέπει να υβρίζεται,
αν δεν συμφωνεί μαζί σου, ή με τον Σάκη ή με τον Αλκίνο, ή με οποιοδήποτε άλλον;

Ρε, πάτε καλά; Βλέπετε, τι γράφεται;

Το post μου σε καμία περίπτωση δεν στρεφόταν εναντίον σου. Εκτιμώ άλλωστε τη συνεισφορά σου στο thread. Απλά χρησιμοποίησα το post σου όχι για να σε "δείξω" αλλά για να διατυπώσω και συσχετίσω τις απόψεις μου για το θέμα.
Είμαι βέβαιος ότι συμφωνείς και εσύ ότι για εμάς, τους απλούς περιστασιακούς πελάτες, ο αποκλεισμός και λοιδορισμός κάποιων επαγγελματιών δεν μας συμφέρει (πόσο μάλλον όταν αυτός είναι άδικος).
 
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
κάτσε να κάνω μια μετάφραση στο google γιατι δεν καταλαβα την ερώτηση;
Κοπανε= Κώπαναι; Α!!!!!!!!!!!!!!!
Τώρα κατάλαβα τι λες!
Δεν σε 'εβρισα ρε Σάκη. Αν το λαμβάνεις σαν βρισιά το παίρνω πίσω

αφου το καταλαβες παλι καλα! :thumbsup: γιατη πεταχτηκες? εγω με τον αλκινο μιλουσα και απο τον αλκινο πειρα απαντιση.

ΥΓ.ασε την ειρωνια..
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
Gioutsos, είσαι καλά;
Ή φαντάζεσαι ότι κανείς δεν μπορεί να γράψει τίποτε, και πρέπει να υβρίζεται,
αν δεν συμφωνεί μαζί σου, ή με τον Σάκη ή με τον Αλκίνο, ή με οποιοδήποτε άλλον;

Ρε, πάτε καλά; Βλέπετε, τι γράφεται;
ασε τοτε να εχω και εγω τη γνωμη μου.δεν ειναι αναγκη να συμφωνουμε. βλεπεις τη γραφης?????
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.693
Πόντοι
2.560
καλησπέρα

αν δεν κάνω λάθος, στο εντελβάϊς πρέπει να είναι με το όνομα Αγγελική, την είδα στο σαλόνι του μαγαζιού, για τα δικά μου γούστα πολλή όμορφη κοπέλλα γλυκό πρόσωπο και εντυπωσιακή σε εμφάνιση, ως προς τα του αγώνα δεν έχω ιδία αντίληψη ακόμα...

να περνάμε καλά ΣΤΑ ΤΟΥ ΑΩΝΑ ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom