Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (5 μέλη και 46 επισκέπτες)

protomastoras

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από πολύ καιρό, να γράψω και εγώ μια κριτική. Να πω την αμαρτία μου περισσότερο το έκανα (δεν γράφω) γιατί θέλω όταν παίρνω τηλ. να κλείνω εύκολα ραντεβού, αλλά η κοπέλα το αξίζει.
Επίσκεψη Έλενα κέντρο. Στα περίπου 35 (τώρα 2 πάνω 2 κάτω δεν νομίζω να κάνει την διαφορά)κοντούλα και λεπτή με μικρό βυζάκι.
Από ένα από τα περιθωριακά μαγαζιά που μια φορά στο τόσο φέρνουν και κάτι καλό.
Δικός της χώρος που δουλεύει μόνη της.
Καθαρός & περιποιημένος με την ντουζιέρα του το σαλονάκι του...κτλ όπως λέγαμε μικροί. Από την ώρα που θα πας τουλάχιστον 5-10 λεπτά social
Ντουζ, και μασάζ περίπου 1 ώρα (από τα καλύτερα που εγώ έχω κάνει σε όσα μαγαζιά έχω πάει). Τελειώνει το πρώτο πρόγραμμα με body to body (πλέον του συμπαθητικού)και μετά φυσικά  :pipa2: χωρίς να βιάζεται(βαθειά και υγρή :grin:) αν σε γουστάρει και  :fuck1: Με ελεύθερα πιασιματα αλλαγή στάσεων...
Όσες φορές έχω πάει ο χρόνος συνεδρίας αγγίζει την Μιαμιση ώρα, κόστος προγράμματος 50€
Έχω λέει μόνο ένα πρόγραμμα.

όσοι την έχουμε δοκιμάσει νομίζω δεν την αλλάζουμε εύκολα γιατί το value for money στην περίπτωση της είναι απλά λιγο.

Να ζούμε να μυοχαλαρώνουμε

Υγεία
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.275
Like
727
Πόντοι
96
Προς αποφυγη παρεξηγήσεων : αναφερεσαι στην βουλγαρα επι της Β. Ηρακλείου;
 

Giannis Sperminator

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ενημέρωση απο Escape. Χθες Αλεξία ψηλή ξανθιά και Ιωάννα η ιταλίδα κοντούλα καστανή τέλειο δίπλο που πήρα στα 120€ για μία ώρα. Ωραία συνδιάζονται τα 2 κορίτσια το έχουν δουλέψει φαίνεται το διπλό οι δυο τους. Και ο συνδιασμος ξανθού και καστανού τέλειος!! 4 χέρια να τρίβουν και 2 στόματα να  :pipa1: ταυτοχρονα. Το καλυτερο ομως ηταν η Αλεξία απο κάτω Ιωαννα απο πανω σε 69 και εγω να διαλέγω στομα η μουνι.
 

stealth45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ενημέρωση απο Escape. Χθες Αλεξία ψηλή ξανθιά και Ιωάννα η ιταλίδα [size=10pt]αλβανιδα[/size] κοντούλα καστανή τέλειο δίπλο που πήρα στα 120€ για μία ώρα. Ωραία συνδιάζονται τα 2 κορίτσια το έχουν δουλέψει φαίνεται το διπλό οι δυο τους. Και ο συνδιασμος ξανθού και καστανού τέλειος!! 4 χέρια να τρίβουν και 2 στόματα να  :pipa1: ταυτοχρονα. Το καλυτερο ομως ηταν η Αλεξία απο κάτω Ιωαννα απο πανω σε 69 και εγω να διαλέγω στομα η μουνι.
στα αλλα τα μαγαζια ηταν αλβανιδα εκει τη κανατε ιταλιδα???

οσο για την αλεξια ουτε κρυο ουτε ζεστη, τπτ το ιδιαιτερο
 

thegeopi

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από πολύ καιρό, να γράψω και εγώ μια κριτική. Να πω την αμαρτία μου περισσότερο το έκανα (δεν γράφω) γιατί θέλω όταν παίρνω τηλ. να κλείνω εύκολα ραντεβού, αλλά η κοπέλα το αξίζει.
Επίσκεψη Έλενα κέντρο. Στα περίπου 35 (τώρα 2 πάνω 2 κάτω δεν νομίζω να κάνει την διαφορά)κοντούλα και λεπτή με μικρό βυζάκι.
Από ένα από τα περιθωριακά μαγαζιά που μια φορά στο τόσο φέρνουν και κάτι καλό.
Δικός της χώρος που δουλεύει μόνη της.
Καθαρός & περιποιημένος με την ντουζιέρα του το σαλονάκι του...κτλ όπως λέγαμε μικροί. Από την ώρα που θα πας τουλάχιστον 5-10 λεπτά social
Ντουζ, και μασάζ περίπου 1 ώρα (από τα καλύτερα που εγώ έχω κάνει σε όσα μαγαζιά έχω πάει). Τελειώνει το πρώτο πρόγραμμα με body to body (πλέον του συμπαθητικού)και μετά φυσικά  :pipa2: χωρίς να βιάζεται(βαθειά και υγρή :grin:) αν σε γουστάρει και  :fuck1: Με ελεύθερα πιασιματα αλλαγή στάσεων...
Όσες φορές έχω πάει ο χρόνος συνεδρίας αγγίζει την Μιαμιση ώρα, κόστος προγράμματος 50€
Έχω λέει μόνο ένα πρόγραμμα.

όσοι την έχουμε δοκιμάσει νομίζω δεν την αλλάζουμε εύκολα γιατί το value for money στην περίπτωση της είναι απλά λιγο.

Να ζούμε να μυοχαλαρώνουμε

Υγεία
Έχει αγγελία η συγκεκριμένη; Πως την βρίσκουμε;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
επίσκεψη και απο μένα στον Σάκη τον γνωστό πλέον ,ο οποίος είναι ξηγημένος θεωρώ και έχει κάνει εναν πολύ καλό χώρο.

Παρουσίες ήταν δύο η Βίκυ Ρωσίδα ξανθιά 30 φεύγα αλλά καλό κορμί και σχετικά καλούλα, θεωρώ πως έχει να δώσει ,αλλα μεχρι να δώσει θα περάσει λίγος καιρός.(καθώς ελλήνικά δεν παίζει καθόλου)Αν είστε απο τους τύπους που θέλετε να έχετε τον έλεγχο και να κάνετε εσεις παιχνίδι είναι αρκετά πρόθυμη και καλή περίπτωση.

Σόνια επίσης πιτσιρίκα καλή εμφάνιση....Τα δυνατά χαρτιά έλειπαν οπότε θα ξανα κάνω μια επίσκεψη σύντομα
 

Leonidas Raftis

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα απο Ανθεων 51, 4 κοριτσια. Η Ναταλια ντυμενη Αγιοβασιλίνα χωρις βρακάκι ξανθιά με πράσινα μάτια και ωραίο σώμα. Έρικηα ελληνίδα κοκκινομάλλα με πρασινα μάτια κι αυτή γύρω στα 30, Κορίνα ελληνίδα καστανή με αθλητικό σώμα και γυρω στο 1,70. Και η αγαπημένη μου Έλενα ξανθιά ρωσσίδα με 2μέτρα πόδι μελαχροινή με βυζάρες και οπως εχω ξαναπει δυνατή στο μασάζ και πολύ ορεξη στις υποηρεσίες με 50 ευρω
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.275
Like
727
Πόντοι
96
Μόνο ο Αkarnan ...έχει ώρα στο thread? Οι υπόλοιποι δεν έχουν?
Έχουν και οι υπόλοιποι φίλε αλλά δεν την δίνουν!
Πιο πολυ όμως με εκνευρίζουν αυτοί που ρωτάνε αλλά μια ενημέρωση δεν κάνουν!
Μου φαίνεται πως είναι καλύτερο να αφήσουμε μόνο τους μαγαζάτορες να ενημερώνουν (φανερά ή συγκεκαλυμένα) και να γίνουμε και μείς παρτάκηδες κρατώντας κάθε πληροφορία για τον εαυτό μας.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Καλησπέρα αγαπητοί φίλοι. Έλειπα αρκετό καιρό απο τη πόλη και άρτι αφιχθείς είπα να ανοιξω και με έπιασε μαύρη απελπισία. Δε σχολιάζετε δε μαλώνετε και μάλλον δε Πηδάτε κιόλας. 12μερες λείπω 4-5 σελιδούλες δε γέμισαν. Κρίμα κρίμα θα μπω στη δράση απο αύριο και θα ενημερώσω σχετικά. Καλά να περνάτε.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα αγαπητοί φίλοι. Έλειπα αρκετό καιρό απο τη πόλη και άρτι αφιχθείς είπα να ανοιξω και με έπιασε μαύρη απελπισία. Δε σχολιάζετε δε μαλώνετε και μάλλον δε Πηδάτε κιόλας. 12μερες λείπω 4-5 σελιδούλες δε γέμισαν. Κρίμα κρίμα θα μπω στη δράση απο αύριο και θα ενημερώσω σχετικά. Καλά να περνάτε.
Ορθότατες παρατηρήσεις..τουλάχιστον κατά τα δύο τρίτα
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
  Επισκεψη στον Βασιλη Κωλετη .Στον καναπε  η Νορα και η Λιζα  .Η Νορα εχει τιμηθει αλλες φορες γιαυτο προτιμηθηκε η Λιζα .Μελαχρινη μετριου ανασηματος MLF ,δεν εχει το σωμα φωτια της Νορας αλλα ξερει πως να κανει εναν αντρα να χαμογελαει  :knockinb:,δεν λεει μη  μα μου και τετοια και το καλυτερο κανει ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ μασαζ ,Για μενα προσωπικα το τελευταιο ειναι που μετραει περησοτερο γιατι εχω φαει ΙΖΟΛΑ στη μαπα απο κορμια απο αυτα που τα φωτογραφιζει η πιρελι για τα ημερολογια της ουκ ολιγες φορες .Βλεπεις ενα κομρμι φωτια στο σαλονι και πας στο δωματιο και μετα οχι εκει μη εδω και τελος στο μασαζ σαν τη γιαγια που ανοιγει φυλλα για στριφτη τυροπιοτα .Παντως τα 80 ειναι πολλα ακομη και για φουλ ,ακι φυσικα ετεθει θεμα στον σεριφη γαι χερρκουτ  :) διοτι οι εποχες ειναι δυσκολες και τα οβολα βγαινουν και αυτα δυσκολα.
Αυτα OILBOYS να περνατε καλα και παντα λαδωμενοι  :)
 

only milfs

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους
με αρεσε πολυ ο χωρος σου τριενα κ ειδικα τα κοριτσια σου
η σωστη δουλεια να λεγεται
παιζει να εισαι κ 1ος ποθ εχει site κ προβαλει ετσι το σπορ που αγαπαμε
μ αρεσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom