Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6

Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα. Συννενόηση πολύ εύκολη και γρήγορα κανονίστικε ραντεβού. Χώρος πολύ καλός, ο καλύτερος
που έχω συναντήσει στη μικρή μου καριέρα στα ιδρύματα αυτά. Άνετα θα έλεγα 9 στα 10 για το χώρο.
Δύο κοπέλες την ώρα της επίσκεψης.
Σίσσυ ξανθιά ψηλή όμορφη και Χριστίνα μελαχρινή ψηλή ωραίο στήθος δήλωσε από αλβανία κάτι που δε με χάλασε καθόλου και προτιμήθηκε λόγω της κλήσης μου προς το μελαρινό. Μετά από ντουζάκι έρχεται η κοπέλα με το χαμόγελο στο στόμα και πολύ ευχάριστη έσπασε ο πάγος άνετα.
Το μασάζ δε με ξετρέλανε αλλά η  :pipa2: ήταν το κάτι άλλο.
60 ευρώ το ακάποτο και η κοπέλα τα τίμησε με το παραπάνω.
Σίγουρα θα ξανατιμηθεί.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16

Αυτό είναι το καινούργιο υποκατάστημα της πρώην "Νεμέας" κλπ, δηλ αυτό:

Τωρα δεν είναι ούτε στο πρωην Νεμεας (Κ.Καραμανλη 149) ουτε στο Μπελαμι (Α. Γεωργιου 4) αλλα σε ένα καινούριο παραρτημα  που άνοιξε ο ιδιοκτητης του Μπελαμι ανατολικα (Μαρτιου με Β. Ολγας). Πηρε μεταθεση το βαθυ λαρυγγι! Έχει τηλ. στον αγγελιοφορο αλλα μπορεις να το ζητησεις και απο το Μπελαμι!
ή κάνω λάθος?
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
paidia na rwtisw kati?eimai kainourios sto forum.eimai 23 kai den exw paei me trans mono poutanes..m xei bei emoni idea na parw pipa.an vrw ena traveli(opws leei k to thread) mono g pipa 8a m parei peripou posa lefta?
kserete paidia kana bourdelo me travelia sti thessaloniki?
masatzidiko pou na gamas iparxei? episis iparxei masatzidiko me trans?
masatzidiko 8elw re oxi poutana...  :rockon:
Τι θα γίνει με τούτον; :s&m_3: Αδελφές και παλληκάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια :tickedoff:
Άραγε να διαβάζει η [size=14pt]ΕΥΑ[/size] το thread?
 

Giannis Sperminator

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα αδελφες και παληκάρια!!! κανα καλό κουλούρι που μπορούμε να φάμε;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Μάλλον κάνεις λάθος gagarin. Υποπτεύομαι τραβελοκατάσταση, ειδικά αν είναι κάποιο από τα links που παρετέθησαν σήμερα.  :S
Η Εβίτα είναι λίγο πιό πριν από τον Αγ. Παντελεήμονα (ΟΧΙ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ!!!) στο ύψος του "Μίλτος". Και το 'πα στο παραδίπλα thread της λατρεμένης... Βάλτε ένα google χάρτη.. :2funny:
και ο αγιος παντελεημωνας είναι πάνω απο το μιλτο τρεφλ :)
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
και ο αγιος παντελεημωνας είναι πάνω απο το μιλτο τρεφλ :)
Σωστά. Η γεωγραφία είναι σωστή. Δεν το διευκρίνησα σωστά. Εννοούσα ότι το "ίδρυμα" που εννοούσε ο Mitsos δεν είναι η Εβίτα. Η λατρευτή μας χοντρούλα δεν δουλεύει έτσι..
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους.
Λόγω οικονομικών απέχω και απλά διαβάζω αραιά και που.
Έχω καιρό να διαβάσω για Μαριάννα Ιπποκράτειο.
Έκτος οτι άλλαξε χώρο, ξέρουμε τίποτα άλλο? Το νούμερο σε 791 ισχύει?
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Εδώ, παρά το ότι λειτουργεί ακόμη το web–ad, ()
όντως η Μαριάννα τείνει να privateοποιήσει την κατάσταση.
Το team αμιγώς ελληνικό.
-Νίνα. (New entry). Ψηλή αδύνατη, πιτσιρίκα (~20), μελαχρινή
-Ζωή. (New entry). Ξανθιά (~25), επίσης ψηλή, κυβικά μεσαία
-Φοίβη. Έχουν γραφεί (και κραχτεί) πολλά  :2funny:
-Ηρώ. Εδώ κι αν έχουν γραφεί και κραχτεί πολλά  :2funny:
-Σοφία. Στην κατηγορία MILF+, με μακρά προϋπηρεσία σε Resort και Edelweiss. Αδύνατη με χαρακτηριστικό μαύρο μαλλί.

Απ’ ότι κατάλαβα υπάρχει διάθεση για πιο χαρντοκίνκυ καταστάσεις στο εν λόγω κατάστημα. Π.χ. η διάθεση κάποιων κοριτσιών να χώσουν την γλώσσα τους εκεί που δεν πρέπει, ή και να δοκιμάσουν μπρος/πίσω διαφορικό. Δυστυχώς ή ευτυχώς ανήκω στους natural αγαπούληδες, οπότε οι γνώσεις μου δεν επαρκούν…
Παρέλειψα την Ειρήνη. I'm sorry
 

stef2211

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα. Για τον house of fun Που ζήτησε ενημέρωση. :)
Πήγα στη αγγελία που ανέφερα χθες. Ο χώρος είναι σε έναν δρόμο πίσω από ένα σχολείο, απέναντι από το Νταλίπη, Ιάσωνος είναι η οδός. Στο τηλέφωνο απαντάει μία Μελίνα. Μελίνα χοντρή θείτσα, ήτανε 2 trans μάλλον εγχειρισμένες, Κέλλυ και Σαμάνθα. Αυτή η Κέλλυ τάχα δούλευε σε Platinum, είναι γυμνάστρια και μαλακίες. Τιμές 60 και 80. Φυσικά και έκανα μεταβολή. Μάλλον δεν ξεκίνησε καλά η πρώτη απόπειρα με μασατζίδικα που θέλησα να κάνω!!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Οσο ζούμε μαθαίνουμε φιλε.....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366

Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα. Συννενόηση πολύ εύκολη και γρήγορα κανονίστικε ραντεβού. Χώρος πολύ καλός, ο καλύτερος
που έχω συναντήσει στη μικρή μου καριέρα στα ιδρύματα αυτά. Άνετα θα έλεγα 9 στα 10 για το χώρο.
Δύο κοπέλες την ώρα της επίσκεψης.
Σίσσυ ξανθιά ψηλή όμορφη και Χριστίνα μελαχρινή ψηλή ωραίο στήθος δήλωσε από αλβανία κάτι που δε με χάλασε καθόλου και προτιμήθηκε λόγω της κλήσης μου προς το μελαρινό. Μετά από ντουζάκι έρχεται η κοπέλα με το χαμόγελο στο στόμα και πολύ ευχάριστη έσπασε ο πάγος άνετα.
Το μασάζ δε με ξετρέλανε αλλά η  :pipa2: ήταν το κάτι άλλο.
60 ευρώ το ακάποτο και η κοπέλα τα τίμησε με το παραπάνω.
Σίγουρα θα ξανατιμηθεί.
Aυτό πάλι ποιο είναι?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
H Nίνα της Μαριάννας μήπως είναι αυτή που πέρασε ενα φεγγάρι από Κωλέτη και Εβίτα?
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Aυτό πάλι ποιο είναι?
House αυτο ειναι το καινουργιο.Μιλησα στο τηλ.το σηκωσε η Στελλα aka deepthroat!! Ειναι κοριτσια απο το νεμεας και απο οτι μου ειπε γινανε μετα απο διασπαση συνεταιρισμου!Θα παω μια απο αυτες τις μερες και θα ενημερωσω!
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
:2on1:
αυτο ειναι το πρωην Νεμεας και νυν ΚΚ και Μαρτιου! (Αυτη πρεπει να ειναι η Μισελ η Ρουμανα) Μολις βρεικα και τη Στελιτσα το βαθυ λαρυγγι σε ενα καινουργιο στην Μαρτιου και Ολγας!!!
M'αρεσει που εχει "ιδιαιτερες τιμες για συνταξιουχους" ...
Κι αν τους μεινει κανας παππους στο κρεβατι? (αν και στην ελλαδα οι μισοι συνταξιουχοι ειναι μεταξυ 40-50)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom