Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (6 μέλη και 45 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.275
Like
727
Πόντοι
96
αν σε γνωριζει καποια απο τις κοπελες θα μπορεσεις να μπεις

αλλα ολες οι κοπελες ειναι καινουργιες στο χωρο εκτος απο μια
Τότε ας μου στείλει κάποιος το τηλ. σας παρακαλώ για να δοκιμάσω να μπώ. Από την περιγραφή που έκανες τις προάλες νομίζω οτι έχω πετύχει κάποια από αυτές που ανέφερες και σε άλλο μαγαζί!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.161
Like
8.247
Πόντοι
2.356
πες μου ποια νομιζεις πως ξερεις η ελα πμ για να σου πω αν ειναι ετσι η οχι

γιατι πηγε το μυαλο μου σε καποια
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Να είστε καλά για την βοήθεια. Εγώ απλώς προτείνω στον administrator να κάνει ένα ξεχωριστό forum στο οποιο ίσως λέω ίσως κάποιος να έχει την όρεξη να βοηθάει και τους νέους....
Πολύ κλάψας ο Βρεταννόπαις... π.χ. στα παρακάτω πήγες? Αν ναι πες καμμιά εντύπωση, αν όχι, ορίστε πεδίον δόξης λαμπρόν:

Η οποία Νάνσυ χτυπά την κρίση με φαντασία... μειώνοντας τον χρόνο συνεδρίας από 40' στα 30'  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Σε ελεύθερη ματάφραση: Ήταν στραβό το κλίμα, το φαγε κι ο γάϊδαρος  :2funny: :2funny: :2funny:

Το μαγαζί αυτό, όπως και το αδελφάκι του λίγο παρακάτω στο Seven, αξιοποίησαν μια πολύ έξυπνη (όπως αποδείχτηκε τότε) επιχειρηματική ιδέα, κεντρική ιδέα της οποίας είναι η λογική που περιέγραψα λίγο παραπάνω.
Χωρίς να έχω συγκεκριμένα στοιχεία, πιστεύω ότι υπήρξε μια περίοδος ιδιαίτερα παχιών αγελάδων.
Όμως ο άκρατος ανταγωνισμός που ακολούθησε (όπου ο πελάτης απλά και σχετικά εύκολα εύρισκε αυτό που ήθελε και σε ανταγωνιστικές τιμές), η... παγκοσμιοποίηση (δηλαδή το παρόν site κυρίως, μέσω της ταχείας ανταλλαγής πληροφοριών) και βοηθούσης και της κρίσης, άλλαξαν άρδην τα δεδομένα.
Έτσι τα συγκεκριμένα μαγαζιά υποχρεώθηκαν να προβούν σ' έναν ιστορικό συμβιβασμό και ν' αλλάξουν το μίγμα πολιτικής τους (sic!)
Οι καταβολές (αλλά και το επίπεδο των τιμών!) όμως φαίνεται ότι έχουν γραφεί στο DNA τους και αναδίδουν μία αίσθηση έκπτωτου αριστοκράτη.

...το (σχετικά) νέο της Μαρτίου (με αγγελία). Πρόσβαση αέρα-πατέρα, διευθύνων ΓΤΠ, τιμές 50-60-80, εργαζόμενες κάποιες εκ μεταγραφής εκ του Π. Χορν (της γνωστής Μελινοτάτης συμπεριλαμβανομένης). Not bad αλλά βγάζει κάτι σε decadence...

Αν εννοείς της Δήμητρας, είναι αυτό που μόλις προαναφέρθηκε στην Αγ. Πάντων, με αγγελία στον αγγελιοφόρο.. Στυλ φοιτητικού σπιτιού..

Επίσκεψη Relax (Καραμανλή 143)
Επί της υποδοχής, αλλά και μάχιμη, μια ενδιαφέρουσα περίπτωση. Ήταν σαν να έβλεπες και (κυρίως) να ΑΚΟΥΓΕΣ  :2funny: :2funny: την Τζένη Θεωνά στο  ‘Πίσω στο σπίτι’. Εντάξει μην το παρακάνουμε, αλλά αν προσθέσεις καμιά εικοσαριά χρόνια στο Τζενάκι φθάνεις πολύ κοντά στο αποτέλεσμα (sorry Τζενάκι….  :*). Ακόμη:
-Άννα
-Βίκυ
Αμφότερες αυξημένων κυβικών αλλά και Μαϊων

Εδώ ένα είναι το σχόλιο: 'Οπως λέει και ο humax, ο Νικολά (νομίζει ότι) έχει τα καλύτερα μουνιά  :jerking:

Παρατήρηση:
Φυσικά στο thread υπάρχουν αναλυτικότερες, χρησιμότερες και εγκυρότερες περιγραφές από άλλα μέλη.
Ήταν όμως σαφώς ευκολότερο για μένα να καταφύγω στις δικές μου, που εν πάση περιπτώσει σκοπό έχουν να δώσουν μια γενική εικόνα αυτών των ιδρυμάτων ώστε να βοηθηθεί ένας νέος στο χώρο αυτό. Ζητώ την κατανόηση σας
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Καλημέρα αγαπητοί συναγωνιστές.
 

Giannis Sperminator

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα αδέλφια. γραφω πρωτη φορα, και διαβαζω συνεχεια τα σχολια σας θέλω να πω κάτι σημαντικό κατά τη γνώμη μου. πέρασα απο τη μαριαννα πήρα τη Ζωη καλή πίπα, πολύ καυλιάρα ΑΛΛΑ (πάντα υπάρχει ένα αλλά) ξενέρωσα και φοβήθηκα γιατί μου είπε για σεξ χωρίς καπότα με 10 ευρω συν. Σηκώθηκα και έφυγα, είπαμε να  :knockinb: οχι να αρρωστήσουμε.
το αφεντικό της ειναι ενημερωμένο ή οχι ξέρει κανένας

Ε ρε τι άλλο θα δούμε εδώ μέσα υπάρχουν άνθρωποι που το ζητάνε αυτό τέτοιες εποχές. Δεν πηδάνε απο τον Λευκό Πυργο καλύτερα. Αν συνέβει αυτό πρέπει να ενημερώσουμε τον κόσμο και το αφεντικό αν και το πιθανότερο ειναι να το ξέρει φαντάζομαι. Φίλος μαλακια που δεν το ανέφερες στο αφεντικό αμέσως.
 

Giannakis 32

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ε ρε τι άλλο θα δούμε εδώ μέσα υπάρχουν άνθρωποι που το ζητάνε αυτό τέτοιες εποχές. Δεν πηδάνε απο τον Λευκό Πυργο καλύτερα. Αν συνέβει αυτό πρέπει να ενημερώσουμε τον κόσμο και το αφεντικό αν και το πιθανότερο ειναι να το ξέρει φαντάζομαι. Φίλος μαλακια που δεν το ανέφερες στο αφεντικό αμέσως.

Μήπως να παω να το ερευνήσω; Κανένας μαζί για παρέα μη με πιάσουν για κατασκοπία;  :s&m_3:
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Χαχαχα.Φιλε τωρα και να πας το εχουν διαβασει ηδη και δεν προκειται να βγαλεις ακρη
 

Giannakis 32

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Χαχαχα.Φιλε τωρα και να πας το εχουν διαβασει ηδη και δεν προκειται να βγαλεις ακρη

Ετοιμάζεται ο μασκοφόρος ντετεκτιβ να ερευνήσει το πολύ πολύ να μου πουν εμεις ποτε δεν κάναμε τετοια, τι ειναι αυτά που λέτε κύριε για ποιες μας περάσατε, εμεις ειμαστε με γαλλικά και  πιάνο
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Ετοιμάζεται ο μασκοφόρος ντετεκτιβ να ερευνήσει το πολύ πολύ να μου πουν εμεις ποτε δεν κάναμε τετοια, τι ειναι αυτά που λέτε κύριε για ποιες μας περάσατε, εμεις ειμαστε με γαλλικά και  πιάνο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.275
Like
727
Πόντοι
96
Μήπως να παω να το ερευνήσω; Κανένας μαζί για παρέα μη με πιάσουν για κατασκοπία;  :s&m_3:
Τι να ερευνήσεις ρε Γιαννάκη; Αφου σε χάλασε τόσο αυτό που έγινε, δεν μας είπες: γιατί δεν το ανέφερες στο αφεντικό της?  :s&m_3:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Ρε σεις, σας υποχρεώνει κανένας να πηδήξετε χωρίς καπότα :headbang: Και σας φταίει το κοριτσάκι ρε, ανήλικα είστε?... Ουαί υμίν :cussing:

Εμένα μου κάνει μάλλον ηλιθιότητα, παρά ιστορία κατασκοπείας/αντικατασκοπείας
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Kalispera ki apo emena, meta apo poli kairo. Sorry gia ta greekglish alla to pc den dia8eti ellinika  >:(
Episkepsi prin apo 10 meres sto ESCAPE, prwti fora. Eyxaristw ton sinagwnisri pou mou ekane to kone  :2funny: . Arketes parousies, gia ola ta gousta, alla simera den 8a grapsw gia to programma, alla gia tin katinia tous. Eida  kapoies gnostes parousies pou prin ligo kairo itan se allo institouto. Entupwsi pou prokalese loipon auta pou elegan gia to proigoume ergasiako tous peribalon. katigories oxi mono gia ton/tin sinergati tous alla kai gia to pelatologio kai gia ton xoro. Ma kala den skeftontai oti ki egw anikw sto pelatologio? kai malista oxi tou enos kai tou allou idrimatos, alla olwn twn idrimatwn tis polis. Koritsia skeftite ligo, kapoia stigmi 8a 3anapate sto idrima pou katigorisate kai 8a 8elete na sas "timisoume" kai pali, alla me auta pou eipate kai lete, mallon den 8a 3anatimi8ite, opou kai na eiste.
Giati an katigoreis ton sinergati sou, fantasou ti les gia ton pelati "sou", mi 3exnate oti mporei na leme kamia malakia gia na xalarwsoume kai na gelasoume, alla panta 8eloume tin "mistikotita" mas se auta pou leme kai kanoume.

Auta.... wra gia episkespi  :P
P.S.
Re koritsia sto masaz patiste ligo parapano
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.275
Like
727
Πόντοι
96
Kalispera ki apo emena, meta apo poli kairo. Sorry gia ta greekglish alla to pc den dia8eti ellinika  >:(
Episkepsi prin apo 10 meres sto ESCAPE, prwti fora. Eyxaristw ton sinagwnisri pou mou ekane to kone  :2funny: . Arketes parousies, gia ola ta gousta, alla simera den 8a grapsw gia to programma, alla gia tin katinia tous. Eida  kapoies gnostes parousies pou prin ligo kairo itan se allo institouto. Entupwsi pou prokalese loipon auta pou elegan gia to proigoume ergasiako tous peribalon. katigories oxi mono gia ton/tin sinergati tous alla kai gia to pelatologio kai gia ton xoro. Ma kala den skeftontai oti ki egw anikw sto pelatologio? kai malista oxi tou enos kai tou allou idrimatos, alla olwn twn idrimatwn tis polis. Koritsia skeftite ligo, kapoia stigmi 8a 3anapate sto idrima pou katigorisate kai 8a 8elete na sas "timisoume" kai pali, alla me auta pou eipate kai lete, mallon den 8a 3anatimi8ite, opou kai na eiste.
Giati an katigoreis ton sinergati sou, fantasou ti les gia ton pelati "sou", mi 3exnate oti mporei na leme kamia malakia gia na xalarwsoume kai na gelasoume, alla panta 8eloume tin "mistikotita" mas se auta pou leme kai kanoume.

Auta.... wra gia episkespi  :P
P.S.
Re koritsia sto masaz patiste ligo parapano
Έδω είναι που κολάει απόλυτα το απόφθεγμα  του treflejack: Μη φτύνεις εκεί που φιλούσες. Μη φιλάς εκεί που έφτυνες!
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Όσο για τα 10 ευρώ και τη σημασία που έχουν, εδώ τα πράγματα είναι σχετικά, κατά τη γνώμη μου.
Γνωρίζω κοπέλλες που θα προτιμούσαν να αποφύγουν το full πρόγραμμα, θεωρώντας ότι τα 10 επιπλέον ευρώ που θα κερδίσουν (τόσα κατά κανόνα βγάζουν), δεν αξίζουν την σωματική και ψυχική δοκιμασία.
Απ' την άλλη μεριά υπάρχουν κοπέλλες (μεταξύ τους και πολυσυζητημένη νεόκοπη ντίβα) που φθάνουν στο σημείο ν' αρνούνται διακριτικά να μπουν σε μη full πρόγραμμα, ακριβώς για να μην χάσουν αυτά τα 10 Ευρώ.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom