Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

nik1453

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
προς Θεου, δεν ειπα οτι μου την λες...ολοι το ιδιο καλο θελουμε...να πεσουν οι τιμές...αντε να δουμε με τη νεα χρονια τι θα γινει
φιλε εμεις στη θεσσαλονικη εχουμε και φουλ με 60 ευρω ,(ρηλαξ)ειμαστε πολυ φθηνοτεροι απο την κωλοπιαστρα αθηνα.
παντως εδω στο φορουμ βλεπω περισσοτερο ενοχλουντε με τα 80αρια παρα με τα 100αρια που παιρνουν αρκετα μασατζιδικα.
με αυτο τον τροπο θα αναγκαστουν και αυτα που το εχουν 80 να το κανουν 100 για να μην τους τη λενε!!!!!
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny:
φιλε εμεις στη θεσσαλονικη εχουμε και φουλ με 60 ευρω ,(ρηλαξ)ειμαστε πολυ φθηνοτεροι απο την κωλοπιαστρα αθηνα.
παντως εδω στο φορουμ βλεπω περισσοτερο ενοχλουντε με τα 80αρια παρα με τα 100αρια που παιρνουν αρκετα μασατζιδικα.
με αυτο τον τροπο θα αναγκαστουν και αυτα που το εχουν 80 να το κανουν 100 για να μην τους τη λενε!!!!!
 

parsifalx

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2011
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Επειδή τον τελευταίο καιρό αναλλώνομαι στα ίδια και τα ίδια,αν μπορεί καποιος να στείλει το τηλέφωνο από τα λαδάδικα,θα του ήμουν ευγνώμων.

Επίσης,μια ερώτηση προς τα εμπειρότερα μέλη που έχουν "κλειδιά" για τα περισσότερα μαγαζιά.Όσο αντικειμενικότερα γίνεται,ποιο ίδρυμα θεωρείτε οτι έχει τις καλύτερες υπηρεσίες/ομορφότερες κοπέλες αυτόν τον καιρό;

Τέλος,πήγε κανένας συνάδελφος τελευταία στο αμαρυλλίς να δώσει καμιά περιγραφή του τι παίζει;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Καλή χρονιά με υγεία σε όλους και όλες.
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Στην δουλειά και τον αγώνα...
το  :fuck2: ζωή να γίνει!!!
Alkinos32 δεν μας ακούς όπως φαίνετε,όλοι κάτι τηλέφωνα θέλουμε από τα λαδάδικα,πως να περάσουμε καλά  :knockinb:αν δεν το έχουμε; :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Alkinos32 δεν μας ακούς όπως φαίνετε,όλοι κάτι τηλέφωνα θέλουμε από τα λαδάδικα,πως να περάσουμε καλά  :knockinb:αν δεν το έχουμε; :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Εγώ πάντος φίλε pouto, δεν έχω πάει ποτέ εκεί.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Τότε όποιος ακούει ας μας στείλει αυτός τηλέφωνο σε pm μας.Ευχαριστώ alkinos32 που ανταποκρίθηκες πάντως.
pouto, πάντα στην διάθεση σου, για αυτό άλλωστε έιμαστε εδώ. ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.
Όπως έχω πει και παλαιότερα ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΣ, ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
pouto, πάντα στην διάθεση σου, για αυτό άλλωστε έιμαστε εδώ. ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.
Όπως έχω πει και παλαιότερα ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΣ, ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.
Πως με καταλαβαίνεις,νομίζω ότι σε γνωρίζω καιρό,και πάλι ευχαριστώ καλό μεσημέρι.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
παντως δε θυμαμαι αν στο ειχα πει αλλα στο μακη ειχε μια στα γουστα σου

οσο για τη σιλικονη που θελει ο dekerakos δεν εχει κατι στη πιατσα

η μονη με σιλικονη ηταν η λουνα(που σιγουρα τη ξερει απο τα στουντιο)

αλλα τωρα αγνοειται η τυχη της
ποια λουνα ρε φιλε?
την γαμουσα με 30ε κ θα παω να της σκασω 80 τωρα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.149
Πόντοι
2.356
Καλή χρονιά με υγεία σε όλους και όλες.
χρονια πολλα καλη χρονια δασκαλε  ;)

χρονια κ ζαμανια τι κανεις

dekerako νομιζω πως ηταν στο λα φαμ στο μυλο με το ιδιο ονομα

αλλα οτι ηταν στα μαγαζια ειναι  σιγουρο
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
χρονια πολλα καλη χρονια δασκαλε  ;)

χρονια κ ζαμανια τι κανεις

dekerako νομιζω πως ηταν στο λα φαμ στο μυλο με το ιδιο ονομα

αλλα οτι ηταν στα μαγαζια ειναι  σιγουρο
λα φαμ με τατοο της μερσεντες πισω στη μεση
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.149
Πόντοι
2.356
ωραια γλυκεια μελαχροινη με τουμπανο οι σιλικονες κ καλη εξηπηρετηση δε θυμαμαι το τατου

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom