Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.112
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
Εγω παντως Ναυαρινου παω μονο για κρεπουλα.
 

EYFYHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
72
Like
15
Πόντοι
0
Ναι το SPA PRIVE στην Κωλέττη είναι μόνο για μασάζ από όσο έχω ακούσει κι εγώ. Περίεργα μασάζ, με πέτρες, αιθέρια έλαια, σοκολάτες κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο αλλά μέχρι εκεί. Κοκό και τέτοια τσουκ. Ουτε καν για φραπέ δεν έχω ακούσει.
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Μην λετε μαλακιες, φραπε εχει και εσπρεσο και νεσ και οτι αλλο ζητησεις.  :birdman:

Τιποτα χειροπιαστο  :jerking: μην ζητησετε μονο γιατι θα σας παρουν με τις πετρες που κανονικα σου τις βαζουν στην πλατη  :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σπα πριβε εχω παει 3-4 φορες ..
ημουν πιασμενος γιαυτο  :cheesy:

Φραπεδες χυμοι κλτ μονο σε γυαλινα ποτηρια
πιθανοτητα να ασχοληθουν με το πουλακι δεν υπαρχει.

Μασαζ καλο, αναλογα την μασατζου φυσικα
Γενικα  ακριβο ομως
σχετικα με κατι αλλα που εχω δει  :rolleyes:


Χαρτης δε θα γινει οπως Αθηνα -Πειραια ?  :think:
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστες ξερει κανεις η εχει παει σε κανα  :zfuck: :zfuck: μασατζιδικο στη Μητροπολεως? {στο τερμα της?}
Αν ναι ας ενημερωσει :rockon: :rockon:
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
474
Πόντοι
26
επισκεψη σε ιδρυμα επι της μοναστηριου το σαββατο. 2 κοπελες,μια ελληνιδα 25 χρονων αδυνατη ψηλη δεν θυμαμαι ονομα κ μια τσεχα ανω των 30 ψηλη γυρω στο 1.75 με ωραιο σωμα αδυνατη που επελεχθη. φουλ προγραμμα,πολυ καλη κ με διαθεση.κ στο μασαζ ικανοποιητικη. ρενατα το ονομα της. το μονο αρνητικο η τιμη που ειναι στα 100 το φουλ προγραμμα. για το μαγαζι υπαρχει κ αγγελια στον αγγελιοφορο
 

tsarouxis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
ποια απο ολες ειναι για το συγκεκριμενο.....?
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Σκατομαγαζο με ολη τη  σημασια της λεξης . Χωρος τρισαθλιος , πανακριβος ( 60-80-100 ), με μονο θετικο την Ελλη , η οποια στην αρχη οταν  ξεκινησε στο  χωρο αυτο ,καπου την ανοιξη , πετουσε .Δυστυχως ομως επαγγελματοποιηθηκε πολυ γρηγορα .Η σεριφισσα Δημητρα , πραγματι ειναι για μπατσες . Για καποιο φεγγαρι μασατζου , την εχω πετυχει παλια ,που  ομως δε μπορω να θυμηθω , που το εριξε τωρα  στις μασαζομπιζνες . Με λιγα  λογια μακρια
Στην Β Ολγας πανω απο Seven  ;)
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
194
Like
128
Πόντοι
1
Συναγωνιστες ξερει κανεις η εχει παει σε κανα  :zfuck: :zfuck: μασατζιδικο στη Μητροπολεως? {στο τερμα της?}
Αν ναι ας ενημερωσει :rockon: :rockon:

Sanel πρεπει να λεγεται...οποιος ξερει κατι παραπανω ας μας διαφωτησει!!!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Καλησπέρα στην παρέα.

Κάθε Κυριακή πολύ ξεραίλα γμτ.
Όλα τα καλά μαγαζία με Ελληνίδες, κλειστά. Μόνο το ρηλάξ και το χάνι της Γραβιάς ανοικτό. Απαράδεκτο!!!
Φυσικό οι σκληρά εργαζόμενες μασατσούδες χρειάζονται και αρκετή ξεκούραση αλλά χάθηκε ο κόσμος κύριοι & κυρίες μασαζοεπιχειρηματίες, κάποιοι από εσάς να είστε κλειστοί Δευτέρα και Τρίτη και ανοικτοί Σάββατο & Κυριακή?
Άλλωστε Σάββατο & Κυριακή, ο κόσμος κάθετε, και φυσικά κάποιοα μασαζο-περόνα θέλει να περιποιηθεί το κουρασμένο σώμα του... :pipa2:
Εγώ αυτήν την Κυριακή, αναγκάστικα να επιλέξω οίκους ανοχής> Επισκεύτικα 2. Βάτεψα=πήδηξα μια Θεία της διπλανής πόρτας & μια νέα όμορφη και εντελώς άπειρη Ουκρανίδα(για ενδιαφερόμενους δες σχετικές κριτικές μου). Καλά τα κορίτσια αλλά, άλλη η ποιότητα παροχής υπηρεσιών στα μασατζίδικα, και άλλα στο 15' στo μπουρδέλο γμτ...

Για να δούμε τι θα άλλαξει τα ΣαββατοΚύριακα στα Μασατζίδικα.
Επιχειρηματίες ξυπνάτεεεεεεεε... βοηθήστε την δουλειά σας.


Υ.Γ. Παρακαλούντα αξιότιμοι Στρατηγός και λοιποί αξιωματούχοι να βοηθήσουν, την πατρίδα εις την ανάπτυξη της αγοράς μασάζ, βοηθώντας να κινηθεί το  :pipa1: και το χρήμα....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Sanel πρεπει να λεγεται...οποιος ξερει κατι παραπανω ας μας διαφωτησει!!!

Απενατνι απο την ΔΕΗ ειναι, εκλεισα ραντεβου μεσω τηλεφωνου, πηγα αλλα κατι μου ειπε να την κανω πριν μπω μεσα.
Δεν ξερω αν εκαναν καλα απλα μου φανικε απατη η ολη φαση. Αν εχει κανεις πληροφωριες καλοδεχουμενες!
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Προς το μελος που μου στελνει  Pm και ρωταει που εχει καλο φραπε κοντα στην Αριστοτελους.  :cum:

Χιουμορ εκανα αδερφε, εγω μιλουσα για κανονικο Φραπε  :2funny:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Απενατνι απο την ΔΕΗ ειναι, εκλεισα ραντεβου μεσω τηλεφωνου, πηγα αλλα κατι μου ειπε να την κανω πριν μπω μεσα.
Δεν ξερω αν εκαναν καλα απλα μου φανικε απατη η ολη φαση. Αν εχει κανεις πληροφωριες καλοδεχουμενες!
Καλησπέρα paranomos68
Ενημέρωσε μας για τιμές? Σου είπαν τίποτα άλλο από το τηλέφωνο?
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Δεν μου ειπε απο το τηλεφωνο ακοιχτα και ξαστερα τι παιζει εκει.
Απλα ο ολος διαλογος ηταν ο κλασσικος του στουντιομασατζιδικου.
Μου ειπε οτι το μασαζ εχει 50 ευρο και απο εκει και περα εχει και αλλα προγραμματα
που θα μου τα ελεγε στο μαγαζι. Δεν πηγα δεν ξερω αν εκανα μαλακια θα φανει στην πορεια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom