Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ή έχουν κλείσει όλα τα μαγαζιά,που δεν έχουν κλείσει,ή δεν πάει κανείς να γράψει μια κουβέντα.Δεν έχω άλλη εξήγηση.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.149
Πόντοι
2.356
ΠΡΟΝΟΙΑ το καταντησαμε εδω μεσα ολοι βοηθεια ζητανε :2funny:
 

protomastoras

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Ή έχουν κλείσει όλα τα μαγαζιά,που δεν έχουν κλείσει,ή δεν πάει κανείς να γράψει μια κουβέντα.Δεν έχω άλλη εξήγηση.

Σε αυτά που έχουμε πάει αν αξιζε τον κόπο γράψαμε κάτι, Για τα άλλα για να πάμε πρέπει να πάρουμε συστάσεις.
Αν δεν έχουμε τι να πάμε να κάνουμε? Δώσε λοιπόν αφεντικό τα φώτα σου να σου γράψουμε τις κριτικές μας

:cheesy: χωρίς παρεξήγηση πάντα

 

mpeloboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαρια μηπως ειναι αυτη που ηταν στην μοναστηριου στον βασιλη ???
Η Μαρία στο άνθος είναι άλλη κοπέλα είναι με μελαχρινα μαλλιά λευκή επιδερμίδα απαλή και πολλή καλή στη  :pipa1:στο :knockinb: και στο μασάζ  εγώ πέρασα υπέροχα      Στην συνεχεία της βόλτας έφαγα και την πρώτη πόρτα  στα μούτρα  στο ESCEYP δύσκολο πράγμα  ολόκληρη εξώπορτα                                                                                                               
 

kyost

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλά παιδιά ένας-ένας έχει κλατάρει το inbox από τα pm :)
anyhow θα ψαχτώ λίγο με μια άλλη άκρη και βλέπουμε, review αν τελικά τα καταφέρω.
cheers  :rolleyes:
 

chicken19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες γεια χαρα..ημουν μέλος και στο παλιο φορουμ.ονομα zakatos.Εχω παει 2 φορες στο σεβεν απο επανω αλλα το μονο που εγινε ηταν απλο μασαζ..εχω να παω εκει  γυρω στον ενα χρονο..Το αλλο στην ολγασ(126) προσφερει τουλ φραπε?Αν ναι γίνεται να μου στειλετε με πμ ενα τηλ?
 

the real joker

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις για ενα νεο που ανοιξε εδω κ δυο μηνες το angelspa με ευα κ αφροδιτη τι παιζει
 

the real joker

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
στον φοινικα λιγο πιο πριν το γηπεδο του παοκ ευα μιλφ αφροδιτη γυρω στα 20
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
μήπως είναι το παλιό angelspa από πανόραμα ?
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
το παλιο angelspa απο φιλελλήνων πανοραμα ειχε κατα καιρους πολυ δυνατα θεματάκια, κατι ειχα ακουσει οτι λογω κρισης θα κατεβαινε προς τα κατω , απο την αλλη ομως υπηρχε και δευτερο angelspa στην καλαμαρια . Εχω να τα δω και τα 2 αρκετο καιρο οποτε μήπως μπορει να βοηθησει ο παπους ή ο χαουζ ή κάποιος αλλος παλιος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom