Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

ZEYS

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας
παιδια καμια πληροφορια για μοναστηριου????????
ασ πμ με καποιος
κατι διαβασα για ευοσμο αλαγες ισχηει?????????
ξερει κανεισ???? :huh: :huh: :huh: :huh:
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ναι αλλα το ποστ που αναφερθηκα στη Εβιτα ηταν κυριως γιατι ζητουσα βοηθεια (= τηλ - διευθυνση για Μοναστηριου) στο οποιο σιωπησες, ενω φαινεται οτι γνωριζεις.....
Ετσι ειναι αυτα τα πραγματα παληκαρι....
Θα μπορουσες να μου στειλεις τα κοντακτς για Μοναστηριου και να ζητησεις τα διεπιστευτηρια για.....

αφου εισαι σιγουρος οτι γνωριζα για μοναστηριου γιατι δεν μου εστειλες πμ??οποιος μου εστειλε και εκρινα οτι μπορω να του δωσο πληροφοριες πηρε απαντησει...επεισης δεν διαβαζω ολες τις σελιδες,τα πμ φυσικα και τα διαβαζω...
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστες οποιος θελει και μπορει ας στειλει με πμ καμμια καλη διευθυνσουλα για μασαζ ,μιας και βρισκομαι στην πατριδα αυτο το διαστημα...Θα γραψω κριτικη, υποσχομαι...Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.026
Like
226
Πόντοι
36
Συναγωνιστές, θέλω να κάνω μια ερώτηση.

Αφήνετε μπουρμπουάρ στα κορίτσια των ιδρυμάτων?
Και αν ναι ποσο πάνω κάτω?

Τα αφεντικά μήπως φωνάζουνε αν το μάθουνε?

Ευχαριστώ

 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Συναγωνιστές, θέλω να κάνω μια ερώτηση.

Αφήνετε μπουρμπουάρ στα κορίτσια των ιδρυμάτων?
Και αν ναι ποσο πάνω κάτω?

Τα αφεντικά μήπως φωνάζουνε αν το μάθουνε?

Ευχαριστώ

εγω εχω δωσει μονο κανα 2 φορες..δεν ξερω,δε μου κανει να δεινω μπορμπουαρ,ουτος η αλλος καλα οικονομανε....τι εγινε με μοναστηριου φιλε?
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.026
Like
226
Πόντοι
36
Ενημέρωση από Μοναστηρίου :

1) κλείσιμο ραντεβού εύκολο

2) πρόσβαση - πάρκιγκ επίσης εύκολο

3) ο χώρος χρήζει όντως ανακαίνισης

4) κοπέλλες 3. Λίνα, νομίζω κάποια άλλη Μαρία αν δεν κάνω λάθος με λίγα παραπάνω κιλά αλλά πολύ ωραίο πρόσωπο και μία άλλη μικρούλα

5) Πήρα Λίνα (κοντούλα και συμπαθητική) πολύ καλό μασάζ παραπάνω από όσο έπρεπε  :dancing: :dancing: και καλαμάκι καλό αλλά δεν πρόλαβα να το ευχαριστηθώ γιατί με ερέθισε τόσο πολύ που καταλαβαίνετε...... :pipa1:

Γενικά καλή εικόνα από υπηρεσίες (για πρώτη φορά βέβαια)

Στα μείον ο χώρος που πρέπει να φτιαχτεί επειγόντως.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
καλημερα.επισκεψη χθες μοναστηριου..3 κοπελες και ηθελα να παρω την μαρια αλλα περδευτικα ο μακακας και πηρα αντριανα...το αφεντικο ειπε οτι κανει τσιμπουκι ακαποτο για 80..μπαινω μεσα,ερχετε η κοπελα και αρχιζει μασαζ που ηταν τισ πλακας!!!κανα 40 λεπτο χαιδευε τα ποδια μου,κονταψα να αποκοιμηθω!..μετα σε καποια φαση μου λεει με καποτα η χωρις,τις λεω οτι τελικα θελω  :jerking: και τοτε τα πηρε στο κρανιο...αλλα μου ειπαν εξω και γιατι δεν θελεις πιπα και τετοια..λεω πειραζει που θελω μαλακια και δεν απαντησε...ασε που δεν με αφησε ουτε τα χερια της να ακουμπισω,σαν τημωρια φαινετε που δεν ηθελα πιπα...τουλαχιστον η εκτωνωση ηταν οκ,αλλα απαραδεκτη συμπεριφορα..θα ξαναπαω για την μαρια,και αν δεν αξιζει και αυτη,θα αρχισω να ψαχνω αλλου...μπορει να εχει μονο 40 ευρω,αλλα προτειμαω να δωσω παραπανω και καλυτερο χωρω θα εχω,και καλητερη συμπεριφορα....
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.026
Like
226
Πόντοι
36
Μάπα το καρπούζι δηλαδή
 

babatsikos

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
παντως η μαρια αφηνει κ πιασιματα κ μαλιστα οταν την πηρα στο τελος επαθα πλακα:πηρε τον αφρο του "φραπε" και αρχισε να τον αλοιφει επανω της!!!
 

andreas.0511

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ας γραψω κι εγω προς γνωση και συμμορφωση των συναγωνιστων που θελουν να επισκευτουν το
''κεντρο ευεξιας και χαλαρωσης'' επι της Πεσοντων Πυροσβεστων(καθετος σε μοναστηριου-γιαννιτσων)...
                              ΓΥΝΑΙΚΕΣ
-Μαρια 26-27 χρονων Ελληνιδα εμφανιση μετρια,υπηρεσιες πολυ καλες...Το εχει το θεμα...Εγω προσωπικα φτανω μεχρι καλαμακι
      αλλα φανταζομαι πως σερβιρει και αλλα...Ελευθερα πιασιματα,ΚΑΙ κωλοδαχτυλο δεχοταν,και εννοηται γυμνη...
-Μαριαννα 20 χρονων Ελληνιδα κοντουλα γεματουλα με σφιχτο καρμι και τρελο βυζομπαλο...Υπηρεσιες μετριες πιστευω λογω
          της απειριας που μου ειπε οτι εχει στον χωρο...Και αυτη μεχρι καλαμακι...Ελευθερα πιασιματα,ΚΑΙ κωλοδαχτυλο
          δεχοταν,και εννοηται γυμνη...
-Ιωαννα 29 χρονων Ελληνιδα μονο για τους μερακληδες με τις φαλαινες...Αυτη κανει και σεξ σιγουρα...Αλλα χαλια...
                              ΧΩΡΟΣ
καινουργιος,αρκετα προσεγμενος και πεντακαθαρος...Η μανταμ εξυπηρετικοτατη και φιλικη
                              ΤΙΜΕΣ
50 φραπεδακι,70 καλαμακι τα απαραδεκτα για τις υπηρεσιες,αλλα κλασικα για την πολη μας τιμολογια...


Θα ηθελα αν ειναι δυνατον τηλ απο Μοναστηριου να ''εξερευνησω'' και εκεινο το χωρο...

 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
παντως η μαρια αφηνει κ πιασιματα κ μαλιστα οταν την πηρα στο τελος επαθα πλακα:πηρε τον αφρο του "φραπε" και αρχισε να τον αλοιφει επανω της!!!

τι εννοεις επανω της?εβγαλε τα ρουχαλακια της?
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ας γραψω κι εγω προς γνωση και συμμορφωση των συναγωνιστων που θελουν να επισκευτουν το
''κεντρο ευεξιας και χαλαρωσης'' επι της Πεσοντων Πυροσβεστων(καθετος σε μοναστηριου-γιαννιτσων)...
                              ΓΥΝΑΙΚΕΣ
-Μαρια 26-27 χρονων Ελληνιδα εμφανιση μετρια,υπηρεσιες πολυ καλες...Το εχει το θεμα...Εγω προσωπικα φτανω μεχρι καλαμακι
       αλλα φανταζομαι πως σερβιρει και αλλα...Ελευθερα πιασιματα,ΚΑΙ κωλοδαχτυλο δεχοταν,και εννοηται γυμνη...
-Μαριαννα 20 χρονων Ελληνιδα κοντουλα γεματουλα με σφιχτο καρμι και τρελο βυζομπαλο...Υπηρεσιες μετριες πιστευω λογω
          της απειριας που μου ειπε οτι εχει στον χωρο...Και αυτη μεχρι καλαμακι...Ελευθερα πιασιματα,ΚΑΙ κωλοδαχτυλο
          δεχοταν,και εννοηται γυμνη...
-Ιωαννα 29 χρονων Ελληνιδα μονο για τους μερακληδες με τις φαλαινες...Αυτη κανει και σεξ σιγουρα...Αλλα χαλια...
                               ΧΩΡΟΣ
καινουργιος,αρκετα προσεγμενος και πεντακαθαρος...Η μανταμ εξυπηρετικοτατη και φιλικη
                               ΤΙΜΕΣ
50 φραπεδακι,70 καλαμακι τα απαραδεκτα για τις υπηρεσιες,αλλα κλασικα για την πολη μας τιμολογια...


Θα ηθελα αν ειναι δυνατον τηλ απο Μοναστηριου να ''εξερευνησω'' και εκεινο το χωρο...

πρωτη φορα ακουω για αυτο τον χωρο...καινουργιος ειναι?οποιος μου ζηταει τηλ απο μοναστηριου,τελικα αυριο θα το δωσο,δεν το εχω μαζι αυτη την στιγμη
 

andreas.0511

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0



Πρεπει να λειτουργει εδω και κανα διμηνο...
Οποιος θελει τηλ ας μου στειλει πμ
Εμενα με την πρωτη φορα επαιξε φραπεδακι...
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Πρεπει να λειτουργει εδω και κανα διμηνο...
Οποιος θελει τηλ ας μου στειλει πμ
Εμενα με την πρωτη φορα επαιξε φραπεδακι...

ειναι πριβε?η κοπελες βγαζουν τα ρουχα της αμα το ζητησω?τελικα τι λες,αξιζει μια επισκεψη?
 

andreas.0511

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δε χανεις τιποτα να πας...Δεν ειναι πριβε,παιρνεις τηλεφωνο και πηγαινεις...
Οι κοπελες αμα τους το ζητησεις τα βγαζουν...Παντως αν θελεις υπηρεσια
παρε την Μαρια...
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Δε χανεις τιποτα να πας...Δεν ειναι πριβε,παιρνεις τηλεφωνο και πηγαινεις...
Οι κοπελες αμα τους το ζητησεις τα βγαζουν...Παντως αν θελεις υπηρεσια
παρε την Μαρια...

πως ειναι απο εμφανιση?κανε μια περιγραφει
 

andreas.0511

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γυρω στο 1.65 μελαχροινη,καλουτσικο προσωπακι μικρο κωλο κανονικο στηθος,αλλα εχει λιγο κοιλιτσα,η οποια ειναι
μαλλον απο τα ''ξυδια''...
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
δωσε κανα τηλ και βλεπουμε ...αυριο θα σου στειλω πμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom