Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Like
17
Πόντοι
0
Αλήθεια τώρα έτσι είναι χωρίς εσώρουχο και δεν; Από τιμές πως είναι έχω κάνει

Αλήθεια τώρα έτσι είναι χωρίς εσώρουχο και δεν; Από τιμές πως είναι
Φίλε μου δεν ξέρω τι εννοεί ο φίλος παραπάνω . Εγώ έχω κάνει μια φορά μασάζ εκεί πριν κάνα μήνα, ήθελα απλά μασάζ Όχι τπτ πονηρό, ήμουν με το εσώρουχο.. ένα κανονικό καλουτσικο μασάζ. Τουλάχιστον σε έμενα δεν έκαναν νύξη για τπτ πονηρό.Τωρα αν στο φίλο έχουν άλλη συμπεριφορά δεν ξέρω....Η αλήθεια είναι ότι είναι μυστήριες οι τύπισσες...Η ξανθιά είναι γκομεναρα...αυτά δεν ξέρω αν σε καλυψα
 

djinos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
13
Like
42
Πόντοι
0
Πλέον ονομάζεται Body Spa.Δεν έχω πάει.

Παιδιά που είναι αυτό το παλιό body free είναι;
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
144
Like
150
Πόντοι
1
Ποια αξίζει εδώ;;;
 

Συνημμένα

  • IMG_0441.png
    IMG_0441.png
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 23

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
322
Like
1.142
Πόντοι
201
Μπορεις να γίνεις πιο περιγραφικός αδερφε για την εμμανουέλα;;
Με πιασιματα αλλα οχι χοντρη,καβλοφατσα κατ εμε ,καλουτσικο "μασαζ" ,δυνατη στην πιπα..κανει και καποια guest ανατολικα.
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
144
Like
150
Πόντοι
1
@Addict40 και ποιος ο λόγος;;;

Και εδώ;;;
 

Συνημμένα

  • IMG_0444.jpeg
    IMG_0444.jpeg
    366,6 KB · Εμφανίσεις: 29

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
322
Like
1.142
Πόντοι
201

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.780
Πόντοι
3.786
Για το ενα σου απαντησαν ηδη καμια..αν σου πουν το ιδιο και για το αλλο θα γλυτωσεις και τα λεφτα σου..ή..πας και κανεις το μασαζ σου.
Δηλαδή 0/8;Ξέρω τη φιλοσοφία σου,ότι αν δεν έχει τουλάχιστον πίπα,δεν αξίζει.Πρέπει να μιλάμε όμως με όρους φραπέ στην προκειμένη.Ο καθένας ας επιλέξει ότι θέλει,είτε χειρομάλαξη,είτε πίπα είτε μπριζόλα.Μην κρίνουμε τις επιλογές του καθενός
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
322
Like
1.142
Πόντοι
201
Δηλαδή 0/8;Ξέρω τη φιλοσοφία σου,ότι αν δεν έχει τουλάχιστον πίπα,δεν αξίζει.Πρέπει να μιλάμε όμως με όρους φραπέ στην προκειμένη.Ο καθένας ας επιλέξει ότι θέλει,είτε χειρομάλαξη,είτε πίπα είτε μπριζόλα.Μην κρίνουμε τις επιλογές του καθενός
Δεν υπαρχει μαγαζι κατ εμε που σου πιανουν το πουλι αλλα δεν κανουν πιπα..τοσο απλα..το θεμα ειναι οταν πληρωνεις για μλκια (και παρελκομενα) σε τιμη πιπας..περι ορεξεως..

Το σχολιο μου δεν ηταν ακριβως γι αυτο..αν ειναι δυνατον να περιμενω ποιος θα γραψει που ειναι καλα για να τρεξω..δε θακανα ποτε μασαζ.
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
144
Like
150
Πόντοι
1
Δεν υπαρχει μαγαζι κατ εμε που σου πιανουν το πουλι αλλα δεν κανουν πιπα..τοσο απλα..το θεμα ειναι οταν πληρωνεις για μλκια (και παρελκομενα) σε τιμη πιπας..περι ορεξεως..

Το σχολιο μου δεν ηταν ακριβως γι αυτο..αν ειναι δυνατον να περιμενω ποιος θα γραψει που ειναι καλα για να τρεξω..δε θακανα ποτε μασαζ.
Τώρα ήσουν κατατοπιστικός
Σε ποιο μαγαζί που ξέρεις εσυ ότι έχει και πίπα;;;
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
322
Like
1.142
Πόντοι
201
Τώρα ήσουν κατατοπιστικός
Σε ποιο μαγαζί που ξέρεις εσυ ότι έχει και πίπα;;;
Οποιος γυρναει ξερει που τι και πως..οποτε οπου παιρνει συνεχιζει πηγαινει κι ειναι ευτυχισμενος..!

Εχει και τα ελευθερα ανατολικα..

( Δεν ειναι ειρωνικο το σχολιο)

Το *ευτυχισμενος σε εισαγωγικα:cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.780
Πόντοι
3.786

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom