Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
249
Like
312
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους…Μαριάνα από Λουξουρι έχει πάρει κανείς ?Αξιζει ?
Όχι παίχτη είναι μάπα το καρπούζι αν θες πάρε Αφροδίτη η Αντζελίνα που είναι σφεντόνα σε όλα
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
407
Κριτικές
7
Like
998
Πόντοι
361
IMG_9669.png

Μαγκες τρελο πορνιδιο..
κανει μασαζ αυτή και αν ναι που δουλέυει
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
105
Like
276
Πόντοι
21
Βασικά ξέρουμε ποιο πάει μέχρι αργά σήμερα…Για Εβίτα έλεγα αλλά δεν βρήκα κενό…Λουξουρι νομίζω κλείνει 10
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
249
Like
312
Πόντοι
21

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
249
Like
312
Πόντοι
21
Βάνα έχει πολύ ωραία κορίτσια και υπηρεσίες Βερόνικα Δόμνα Δήμητρα οι πιο πολλές του luxury είναι πρώην της Βανας άντε
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Να θυμηθούμε τα παλιά ε
Α ρε Εύα (edelweiss) π είσαι π βγάζαμε καλά γούστα
Πρέπει να είσαι στα πάτρια εδάφη όμως
Να θυμηθούμε τα παλιά καλά, γιατί πλέον το θέμα...
Όσο για τα πάτρια εδάφη, μη φοβού Humie, ο κύριος με τα σου...
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
132
Like
58
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Επίσκεψη δεύτερη φορά σε φενια στο elegance. Συνεννόηση εύκολη παρούσα Φένια και μια άλλη που κάνει μόνο μασάζ. Πέρασμα μόνο με Φένια. Στα του αγώνα τα γνωστά. Καλύτερη χημεία από την προηγούμενη φορά και πολύ καλο καλαμάκι. Και πάλι μου αρνήθηκε ότι προσφέρει φουλ αν και η ίδια δήλωσε ότι παλιότερα σε άλλο κατάστημα (δεν θυμάμαι σε ποιο) προσέφερε κανονικά.
Ωστόσο στο τέλος όταν της ξαναειπα για φουλ μου είπε "θα δούμε...."
Επίσης πάλι μου αρνήθηκε ότι η Βαλέρια κάνει πρόγραμμα και είπε ότι εκανε παλιότερα. Κόστος 70€
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
10
Like
4.833
Πόντοι
4.895
Καλησπέρα. Επίσκεψη δεύτερη φορά σε φενια στο elegance. Συνεννόηση εύκολη παρούσα Φένια και μια άλλη που κάνει μόνο μασάζ. Πέρασμα μόνο με Φένια. Στα του αγώνα τα γνωστά. Καλύτερη χημεία από την προηγούμενη φορά και πολύ καλο καλαμάκι. Και πάλι μου αρνήθηκε ότι προσφέρει φουλ αν και η ίδια δήλωσε ότι παλιότερα σε άλλο κατάστημα (δεν θυμάμαι σε ποιο) προσέφερε κανονικά.
Ωστόσο στο τέλος όταν της ξαναειπα για φουλ μου είπε "θα δούμε...."
Επίσης πάλι μου αρνήθηκε ότι η Βαλέρια κάνει πρόγραμμα και είπε ότι εκανε παλιότερα. Κόστος 70€
Γυναικες που εκαναν φουλ, σε μερος που προσφερεται εστω πιπα, μπορουν και παλι να κανουν φουλ. Αρκει να βρεις τον τροπο.
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
954
Πόντοι
86
Γυναικες που εκαναν φουλ, σε μερος που προσφερεται εστω πιπα, μπορουν και παλι να κανουν φουλ. Αρκει να βρεις τον τροπο.
ο τροπος ειναι ενας!!! ΧΡΗΜΑ μπολικο και μεγαλο @@ρι να γουσταρουν κιολας!
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
159
Like
264
Πόντοι
21
Μάγκες, γνωρίζετε ότι η Σάσα ο θρύλος της Θεσσαλονίκης υπήρξε αρραβωνιασμενη και έφτασε ένα βήμα πριν την εκκλησία με Λαρισαίο εργάτη?
 

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
68
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μπορείτε να μου πείτε πλεονέκτημα για να κάνεις μασάζ. Θα πω κάποιες απόψεις. Πρώτον, μασάζ υπάρχουν σε άλλα μαγαζιά καλύτερο και πολύ πιθανόν πιο φθηνό. Δεύτερον, οι κοπέλες τις περισσότερες φορές είναι κανονικές όμορφες όχι μοντέλα, οπότε θα μπορούσαμε εν δυνάμει να έχουμε σχέση μαζί τους. Τρίτον, δεν υπάρχει επαφή τις περισσότερες φορές. Τέταρτον, δεν είναι ψέματα ότι υπάρχει ειρωνεία ή να μην της αρέσεις της κοπέλας τις περισσότερες φορές. Κάποιες μιλάνε με ύφος και στο τηλέφωνο. Πέμπτον, κουβέντα κανονική δεν γίνεται, αφού δεν δίνετε δικά σας στοιχεία, οπότε τζάμπα χρόνος. Επίσης, πολλά τα χρήματα και ο χρόνος πολλές φορές δεν είναι ο αναγραφομενος στις υπηρεσίες για μασάζ. Θα ήθελα να μου αναφέρετε τα θετικά από τις απόψεις σας
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
10
Like
4.833
Πόντοι
4.895
Καλησπέρα. Μπορείτε να μου πείτε πλεονέκτημα για να κάνεις μασάζ. Θα πω κάποιες απόψεις. Πρώτον, μασάζ υπάρχουν σε άλλα μαγαζιά καλύτερο και πολύ πιθανόν πιο φθηνό. Δεύτερον, οι κοπέλες τις περισσότερες φορές είναι κανονικές όμορφες όχι μοντέλα, οπότε θα μπορούσαμε εν δυνάμει να έχουμε σχέση μαζί τους. Τρίτον, δεν υπάρχει επαφή τις περισσότερες φορές. Τέταρτον, δεν είναι ψέματα ότι υπάρχει ειρωνεία ή να μην της αρέσεις της κοπέλας τις περισσότερες φορές. Κάποιες μιλάνε με ύφος και στο τηλέφωνο. Πέμπτον, κουβέντα κανονική δεν γίνεται, αφού δεν δίνετε δικά σας στοιχεία, οπότε τζάμπα χρόνος. Επίσης, πολλά τα χρήματα και ο χρόνος πολλές φορές δεν είναι ο αναγραφομενος στις υπηρεσίες για μασάζ. Θα ήθελα να μου αναφέρετε τα θετικά από τις απόψεις σας
Neeeext
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Καλησπέρα. Επίσκεψη δεύτερη φορά σε φενια στο elegance. Συνεννόηση εύκολη παρούσα Φένια και μια άλλη που κάνει μόνο μασάζ. Πέρασμα μόνο με Φένια. Στα του αγώνα τα γνωστά. Καλύτερη χημεία από την προηγούμενη φορά και πολύ καλο καλαμάκι. Και πάλι μου αρνήθηκε ότι προσφέρει φουλ αν και η ίδια δήλωσε ότι παλιότερα σε άλλο κατάστημα (δεν θυμάμαι σε ποιο) προσέφερε κανονικά.
Ωστόσο στο τέλος όταν της ξαναειπα για φουλ μου είπε "θα δούμε...."
Επίσης πάλι μου αρνήθηκε ότι η Βαλέρια κάνει πρόγραμμα και είπε ότι εκανε παλιότερα. Κόστος 70€
Εκανε σε prive στο κεντρο..120
Οσο για τη βαλερια αυτο με τον Τοτό το ξερετε?....:2funny:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.111
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα. Μπορείτε να μου πείτε πλεονέκτημα για να κάνεις μασάζ. Θα πω κάποιες απόψεις. Πρώτον, μασάζ υπάρχουν σε άλλα μαγαζιά καλύτερο και πολύ πιθανόν πιο φθηνό. Δεύτερον, οι κοπέλες τις περισσότερες φορές είναι κανονικές όμορφες όχι μοντέλα, οπότε θα μπορούσαμε εν δυνάμει να έχουμε σχέση μαζί τους. Τρίτον, δεν υπάρχει επαφή τις περισσότερες φορές. Τέταρτον, δεν είναι ψέματα ότι υπάρχει ειρωνεία ή να μην της αρέσεις της κοπέλας τις περισσότερες φορές. Κάποιες μιλάνε με ύφος και στο τηλέφωνο. Πέμπτον, κουβέντα κανονική δεν γίνεται, αφού δεν δίνετε δικά σας στοιχεία, οπότε τζάμπα χρόνος. Επίσης, πολλά τα χρήματα και ο χρόνος πολλές φορές δεν είναι ο αναγραφομενος στις υπηρεσίες για μασάζ. Θα ήθελα να μου αναφέρετε τα θετικά από τις απόψεις σας
Κ έκτον θα πας πουθενά να κάνεις ενημέρωσή η μόνο θα ρωτάς
 

ast1719

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
16
Like
52
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς πρόσφατα dames να πει τι παίζει
 

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
68
Like
103
Πόντοι
0
Αν δεις είχα γράψει που θέλετε να πάω για να κάνω ενημέρωση. Δώστε πληροφορίες και στοιχεία.
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
130
Like
2.312
Συνεχίζεις να εκθέτεις την αξιοπιστία μου, που ευτυχώς είχα παραθέσει το μύνημα που έλαβα. Το θεωρώ προσωπική επίθεση. Και μιά που αναφέρεις την Νικόλ μπορείς να την ρωτήσεις εάν είμαι περίεργος ή όχι. Πάντα φέρομαι με σεβασμό σε τσα2 και κοπέλα. Σέβομαι το λειτούργημα και την υπηρεσία όπως και ότι κάποια κοπέλα μπορεί νμα μην έχει όρεξη μία μέρα. Αλλά έχω και το υπόλοιπο του μηνύματος.
Η Νικολ μπορει ν αργησε να δει τα μυνηματα αλλα οπου μ ζητανε το λογο θα πρεπει ν αναφερω παντα την ειλικρινη μου αποψη .. ν σας πω την αληθεια δεν ξερω γτι αναφερθηκα στο θεμα που σας απασχολει αλλα πρεπει ν τονισω το ποσο κυριος εισαι κ το ποσο αξιος σε χαρακτηρα το οποιο ειναι αδιαπραγματευτο κ αυτο δε χωραει ουτε σε μια παραγραφο του νηματος.. εγω προσωπικα σε συμπαθω τοσο πολυ απο την ημερα που σε γνωρισα κ κανενας ποτε δε θ μ αλλαξει την αποψη που τρεφω για εσενα .. για εμενα εισαι πανω απ ολα φιλος μου κ το κυρος σου ως χαρακτηρας ειναι υπερανω αμφιβολιας γ ολους εμας που σε γνωριζουμε .. καθε ανθρωπος θ πρεπει ν εχει δικαιωμα σε τετοιους ειδους κριτικη , ο σκοπος δεν ειναι ν προστατευουμε μονο τις κοπελες αλλα κ τους πελατες .. η καθεμια μας θ πρεπει ν ειναι τιμια απεναντι στις παροχες της γ ν εχει κ την μεγιστη αποδοχη απο τον κοσμο . Εγω σε καθε περιπτωση οντας ενα ατομο ειλικρινες στη δουλεια π κανω ειμαι μ το μερος σου .. η αρνητικη κριτικη ειναι κατι που ειναι αυτουσια κ θ πρεπει ν λεγεται .. απο εκει κ περα ο καθενας κανει οτι θελει ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom