Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.217
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα και από εμένα. Πηγαίνω πολλά χρόνια Βάνα σπα (πλέον Ανίτα σπα). Είχα φάει τη ζωή μου με την μαγγυ παλιά και από τότε που έφυγε γενικά ήταν πολύ μέτριο. Τελευταία εβδομάδα όμως πήγα και έφαγα εγκεφαλικό. Έφερε 2 δεκαριά την Αλίκη και την Νελη οι οποίες δούλεψαν 2 βδομαδες και σταμάτησαν. Ξέρει κανεις που μπορούμε να τις βρούμε ; Τα κορίτσια ήταν γεννημένες για αυτή τη δουλειά.
Καμία πιπουλιτσα έπαιξε με τις 2 κ της ψάχνεις
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Προχθές πέρασα από το εν λόγω "ίδρυμα"...Συνεννόηση πρώτα με τηλέφωνο με γυναίκα (ωραία φωνή-θα ήθελα να τη γνωρίσω) που κανόνιζε τις ώρες των ραντεβού και η οποία βρισκόταν εκτός του χώρου. Παρούσες ήταν τρεις γυναίκες, δύο ξανθιές και μία μελαχροινή. Τα ονόματά τους, Νίνα, Σοφία και Αναστασία. Η Αναστασία, (η μελαχροινή) από τη πρώτη στιγμή μου έβγαλε μία "ξυνίλα" στη φάτσα της και δεν τη προτίμησα παρότι αυτό που φορούσε ήταν σέξι (ένα διχτυωτό ολόσωμο καλσόν). Προτίμησα τις δύο ξανθιές τη Νίνα και τη Σοφία. Πέρασα με "διπλό" στα 90 Ευρ΄ω. Ο χώρος δεν ήταν ανακαινισμένος και φαινόταν η "ηλικία" του διαμερίσματος που ήταν γύρω στα 40 έτη. Πάμε να σχολιάσουμε τις εμφανίσεις και των δύο γυναικών: Ηλικιακά, και οι δύο έχουν περάσει τα δεύτερα άντα, να μη πω ότι ειδικά η μία, η Σοφία μπορεί να έχει περάσει και τα πρώτα ήντα, η Σοφία είναι μία αρκετά αδύνατη γυναίκα (την έπιανα σε κάποια στιγμή και ακουμπούσα το κόκκαλο στη λεκάνη της), ξανθιά με μαλλί περίπου στο ύψος του σουτιέν φορώντας και αυτή ένα ολόσωμο μαύρο καλσόν χωρίς γόβες, τις οποίες ευτυχώς, τις φόρεσε μέσα στο δωμάτιο. Μου δικαιολογήθηκε γι' αυτό, λέγοντας ότι ακούγεται ο ήχος στη πολυκατοικία και ότι μένουν μεγάλοι άνθρωποι πάνω και κάτω και δεν θέλουν μ' αυτό το τρόπο, να δίνουν αφορμές για οτιδήποτε. Κατανόησα το λόγο, άσχετα αν διαφώνησα και δεν το έβγαλα προς τα έξω. Η άλλη ξανθιά της παρέας, η Νίνα (μου φάνηκε γνωστή σαν φάτσα, μάλλον πρέπει να ήταν στο μασατζίδικο της Λίζας στη Πλ. Δημοκρατίας στο Βαρδάρη-εκεί πήγαινα πολύ συχνά), πιο μικρή από τη Σοφία, πιο μακρυά μαλλιά περίπου στη μέση της φορούσε ΄΄ενα μαύρο κολλητό σόρτς και μπότες μέχρι το γόνατο. Έκανα ντουζάκι και περίμενα τις κοπέλες να έρθουν από το διπλανό κουζινάκι. Το δωμάτιο είχε μασαζοκρέβατο, το οποίο χρησιμοποιήθηκε καθαρά για σεξ. Μασάζ δεν υπήρξε, πέσαμε κατευθείαν στα "βαθιά". Για ξεκίνημα, ακούμπησαν και οι δύο τους πάνω στο μασαζοκρέβατο παίζοντας με τη Σοφία με γλωσσόφιλα (δίνει φιλιά και μάλιστα, πολλά-το απολαμβάνει) και με το δεξί μου χέρι, έπαιζα με τη μούνα της Νίνας πάνω από το εσώρουχό της. Δεν πέρασαν δευτερόλεπτα και άρχισε να μου λέει πόσο τη καβλώνω κλπ (τη Νίνα). Η Σοφία είχε πάρει στα σοβαρά το γλωσσόφιλο και δε σταματούσε ενώ είχα ήδη γίνει "τούρμπο"! Μετά, ξάπλωσα και άρχισε να με πιπώνει πότε η μία και πότε η άλλη. Περισσότερο με πίπωσε η Σοφία που μου έκανε καλή πίπα, μέχρι εκεί. Φευγαλέο πέρασμα και από τα "δίδυμα" και μετά, άρχισε ο "αγώνας". ΄Μου έδωσε τη μούνα της στο πρόσωπο η Σοφία και την έγλειψα για κανα πεντάλεπτο. Μου ανέφερε μάλιστα, ότι έχυσε. Για να είμαι ειλικρινής, δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο. Τέλος πάντων. Την ίδια στιγμή, με πίπωνε η Νίνα. Καλό το στοματάκι της, αλλά και εκείνη ήταν στα επίπεδα της Σοφίας. Αφού μου έγινε "κάγκελο", με καβάλησε η Σοφία και ήρθε η Νίνα μπροστά να της κάνω γλειφομούνι. Τα ίδια και εκείνη, κάποιες ψεύτικες καβλωτικές κραυγές ενώ "κοπανιόταν" δυνατά η Σοφία πάνω στη πούτσα μου. Κυκλικές και πάνω-κάτω κινήσεις στηριζόμενη πάνω μου, με την αίσθηση ότι το ευχαριστιόταν. Αλλαγή θέσεων και σειρά της Νίνας να ανέβει από πάνω μου, ενώ εγώ φιλιόμουν ασταμάτητα με τη Σοφία. Η Νίνα, ξέχασα να το αναφέρω, από τη τελευταία φορά που την είχα δει και περάσει μαζί της, έχει πάρει λίγα κιλάκια παραπάνω χωρίς να είναι κατ' ανάγκη αρνητικό αυτό, αλλά φάνηκε ότι έχει κάνει αρκετά μεγάλη κολάρα για τους λάτρεις των "πιασιμάτων". Το τέλος, ήρθε με "παίξιμο" της πούτσας με αρκετά γρήγορο ρυθμό και με έντονο χύσιμο από μέρους μου. Εν κατακλείδι, μία καλούτσικη συνεύρεση χωρίς κάτι το εξαιρετικό. Ο χρόνος παραμονής στο δωμάτιο ήταν 35 λεπτά.
Ευχαριστούμε για την περιγραφή φίλε!
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
106
Like
304
Πόντοι
21
Ρε αδερφέ, σε όλα μαζί σου....αλλά τι ύφος έχει ένα σαη με όνομα bourdela.

Με έπιασε το κυριλέ μου και το έπαιξα καθηγητής
Ωραία και εύστοχη η παρατήρηση σου και η αλήθεια είναι ότι γέλασα . Στο δίνω
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
20
Like
42
Πόντοι
0
Τα προγράμματα που περιγράφεις, τα κάνουν όλες οι κοπέλες; Πχ δεν μπορώ να φανταστώ την Ξένια στο τζακουζι. Αυτήν την ακουμπούσες και σε "έβριζε"
Εγώ οταν πήγα ήταν δύο η Ναταλία και η Βικτώρια.. με είπε τι υπάρχει από 60 ντυμένη μασαζ 70 βγάζει τονοανω και 80 με είπε στοματικό αλλά και καλά δεν κάνει αυτή. Ρωτάει την Βικτώρια αλλά είχε πελάτη και δεν μπόρεσε να δώσει απάντηση. Μετά μου είπε η Ναταλία κοίτα υπάρχει μια περίπτωση να κάνω εγώ αλλά θέλω να δω αν είσαι καθαρός και μιλάμε για να μην έχει τρίχα εκεί κάτω δάσος.. Την Έδωσα για αρχή 70 και μου είπε αν θα κάνει θα δώσω μετά αλλά 10. Είπα οκ μπήκαμε μια με είπε από την αρχή μπορώ να σου κάνω μια γενικά έκανε αρκετή ώρα και μου πέταξε και ενα μη τελειώσεις ακόμα.. λογικά ολες θα κάνουν.... γιατί με είπε αυτά είναι τα προγράμματα στην αρχή. + 20 ακόμα με είπε μπορώ να μπω και μέσα με κοπέλα στο τσακουζι.. δηλαδή 100..
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Περασμα με ευα απο λουξουρι..Αβυζη ομορφη με ωραιο πεταχτο κολαρακι,αλλα ηταν τραγικη, με εκνευρισε και με ξενερωσε.Προκειται για ενα κακομαθημενο κοριτσακι ,μακρια.Εκει που περιμενω να με γυρισει μου πεταει μας εμειναν πεντε λεπτα.Που ειναι το αισθησιακο κομματι που μου ειπες της λεω,αυτο ειναι λεει το μασαζ..δεν θα με γυρισεις την ρωταω..αα θελεις και τετοια μου λεει:jerking::jerking:..πλακα μας κανεις την λεω και μου λεει σαν χαζο τι? γιατι δεν θελεις να μου κανεις την ρωταω..επειδη λεει μου ειπες οτι ηρθες πρωτη φορα:jerking::jerking:Μπορω λεει να φωναξω αλλη κοπελα για την εκτονωση αν ειναι διαθεσιμη γιατι εγω εχω ραντεβου.Εν τελει ηρθε η ατζελινα με τελειωσε..Μαυρο απο μενα στο μαγαζακι και στο κακομαθημενο την ευα που νομιζει οτι μας κανει και χαρη.
Σε μένα πάντως ήταν τίμιους τη….σεξυ… παιχνιδιάρα και αννετη…το μόνο μείον το μικρό στήθος αλλά κωλαρακι φωτιά… κ πολύ δοτική… πιστεύω κάτι φοβήθηκε μαζί σου… γτ ήταν πολύ αννετη γενικα
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
430
Κριτικές
7
Like
1.730
Πόντοι
481
Εγώ οταν πήγα ήταν δύο η Ναταλία και η Βικτώρια.. με είπε τι υπάρχει από 60 ντυμένη μασαζ 70 βγάζει τονοανω και 80 με είπε στοματικό αλλά και καλά δεν κάνει αυτή. Ρωτάει την Βικτώρια αλλά είχε πελάτη και δεν μπόρεσε να δώσει απάντηση. Μετά μου είπε η Ναταλία κοίτα υπάρχει μια περίπτωση να κάνω εγώ αλλά θέλω να δω αν είσαι καθαρός και μιλάμε για να μην έχει τρίχα εκεί κάτω δάσος.. Την Έδωσα για αρχή 70 και μου είπε αν θα κάνει θα δώσω μετά αλλά 10. Είπα οκ μπήκαμε μια με είπε από την αρχή μπορώ να σου κάνω μια γενικά έκανε αρκετή ώρα και μου πέταξε και ενα μη τελειώσεις ακόμα.. λογικά ολες θα κάνουν.... γιατί με είπε αυτά είναι τα προγράμματα στην αρχή. + 20 ακόμα με είπε μπορώ να μπω και μέσα με κοπέλα στο τσακουζι.. δηλαδή 100..
Η ξένια πάντως δεν νομίζω να κάνει πίπα με τίποτα !θα πλήρωνα 80€ μόνο και μόνο να την έχυνα στο στόμα και να έβλεπα την ξινίλα της που για λίγα χρήματα αλλάζει ο άνθρωπος .
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
Για Στέλλα από λουξουρι και Αλίκη από Βάνα έχουμε καμία πληροφορία
 

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
25
Like
17
Πόντοι
0
Μάγκες για massagio κάτω τούμπα ξέρουμε τι παίζει?
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
430
Κριτικές
7
Like
1.730
Πόντοι
481
IMG_1251.png
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.108
Πόντοι
201
Τελικά όλες ξεκινάνε απο την πίπα και το γυρνάνε σε καθηγήτριες πανεπιστημίου.Ευα η γιατρός τώρα η Μαρία κλπ
να πας στο μ,εντιουμ για coachlife να πηδηξςεις απο το μπαλκόνι λεμε,και ομως θα χει κοσμο που θα πηγαινει σιγουρα σαν την αλλη την τρελη στην Ποσειδωνος την δερματολογο
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.667
Κριτικές
2
Like
5.350
Πόντοι
1.056
Κράζουμε τους συναγωνιστές που δίνουν αβέρτα τα 50αρικα για να βγάλει η μασαζοκοπέλα κάνα ρούχο. Αυτούς που θα δώσουν λεφτά για να πάνε για life coaching σε αυτήν τι πρέπει να τους κάνουμε;;;;
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
430
Κριτικές
7
Like
1.730
Πόντοι
481
Κι εμένα πιο πιθανό μου φαίνεται να το γυρίσει σε σάιμπερ σεξ session παρά Σε life coach
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tefras

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.422
Like
16.880
ανατολικα ε? μια χαρα. τι προγραμματα εχεις εσυ? δωρακι κτλ...
Ναι ναι μιας και θα είναι τελευταία επίσκεψη για φέτος θεσσαλονίκη ας γίνει ανατολικά όχι άλλο δυτικά που ερχόμουν συνήθως !
Στείλε μου μηνυματάκι αγάπη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom