Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726
Πέρασμα από massagio spa στον νέο χώρο επι βασσιλης Ολγας 159. Ο χώρος πολύ πιο ωραίος. Περιποιημένος. Σε κάθε δωμάτιο και ντουζιέρα. Πέρασμα με Άννυ. Πολύ λεπτή,μικρός κωλος,αβυζη. Χάιδεμα με επιμέρους λίγο δύναμη σε σημεία που την είπα. Δεύτερο μέρος πολύ απλό απλά τον έπαιζε κοιτώντας τον. Επικοινωνία σχετικά καλή
οι υπολοιπες? τανκερ ?
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Γνωρίζει κάποιος που πήγε τ μωρό;; Λιζα από luxury
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.901
Κριτικές
5
Like
11.820
Πόντοι
3.786
Γεια σας παιδιά θα επισκεφθώ τη Θεσσαλονίκη μεταξύ των γιορτών και ψάχνω για ένα ωραίο στούντιο μασάζ. Μπορείτε να μου προτείνετε ένα μέρος που προσφέρει nuru ή body to body. Εννοώ σε ειδικό κρεβάτι και όχι σε τραπέζι μασάζ. Προτιμώ νεότερες και fit (αλλά όχι πολύ αδύνατες) κορίτσια. Η ποιοτική εξυπηρέτηση είναι απαραίτητη.

Ευχαριστώ!


Η μόνη γνωστή επιλογή για nuru.Μια πετίτ με καλή εμφάνιση σε δικό της χώρο στο κέντρο.Ιδανικός σωματότυπος για nuru.Σε ειδικό στρώμα γίνεται η φάση με δύο εκτονώσεις στα 100.Αν δεις ότι το κάνει γρήγορα,πες της να το κάνει πιο χαλαρά και αισθησιακά.Όσο γίνεται βέβαια,γιατί το nuru gel γλιστράει πολύ
 

nouboulis1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
24
Like
80
Πόντοι
0
Με την αφορμή που διαβάζω περί υγιεινής των κοριτσιών θα συμφωνήσω απόλυτα. Πρέπει να την πάτησα και εγώ από κάποιο ίδρυμα και κόλλησα ουρεοπλασμα και μυκοπλασμα , μεγάλη ταλαιπωρία και στεναχώρια, ειδικά αν κολλήσεις και την γυναίκα σου μετά. Ίσως αυτός είναι και ο λόγος που κάποια κορίτσια εξαφανιζονται μια μερα και ύστερα τις ψάχνουμε, πχ Κρίστι,Φαίδρα κλπ.
Μεγάλη προσοχή στις πετσέτες και στα ντουζ που μπορεί να υπάρχει το οτιδήποτε εκεί πέρα.
Από εδώ και στο εξής αν ξανά πάω , θα έχω δική μου πετσέτα με κάποιον τρόπο, και αν τύχει πίπα στο Γκόλντεν πάντα με προφυλακτικό πλέον για να έχουμε όλα τα κεφάλια μας ήσυχα.
ΥΓ. Περιττό να αναφέρω ότι έχουμε φάει πάνω από 250€ σε γιατρούς και εξετάσεις μέσα σε 1,5-2 μήνες και ακόμα δεν έχουμε ξεμπερδεψει.
Γεια σου συναγωνιστή. Από περιέργεια ...πως το αιτιολόγησες στην γυναίκα σου; Γιατί φαντάζομαι δεν της έχεις πει κιόλας ότι πάς στα μασατζίδικα...(εκτός αν είναι πολύ προχωρημένη η σύζηγος) ..
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
235
Like
380
Πόντοι
21
Γεια σου συναγωνιστή. Από περιέργεια ...πως το αιτιολόγησες στην γυναίκα σου; Γιατί φαντάζομαι δεν της έχεις πει κιόλας ότι πάς στα μασατζίδικα...(εκτός αν είναι πολύ προχωρημένη η σύζηγος) ..
Θεωρείται ότι μπορείς να το κολλήσεις και από τουαλέτα, οπότε και ο γυναικολόγος και ο ουρολόγος που πήγαμε προσπάθησαν να μην κάνουν συζήτηση για σεξουαλικώς μεταδιδόμενο. Επίσης , μπορεί να το έχεις και να μην έχει σύμπτωματα, οπότε σε ένα άγχος μια πίεση μπορεί να εμφανιστεί τότε. Όλα αυτά κράτησαν ήρεμα τα νερά . Πολύ πιθανό βέβαια από μέσα της να πιστεύει ότι την απάτησα, δεν ξέρω.
 

nouboulis1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
24
Like
80
Πόντοι
0
Θεωρείται ότι μπορείς να το κολλήσεις και από τουαλέτα, οπότε και ο γυναικολόγος και ο ουρολόγος που πήγαμε προσπάθησαν να μην κάνουν συζήτηση για σεξουαλικώς μεταδιδόμενο. Επίσης , μπορεί να το έχεις και να μην έχει σύμπτωματα, οπότε σε ένα άγχος μια πίεση μπορεί να εμφανιστεί τότε. Όλα αυτά κράτησαν ήρεμα τα νερά . Πολύ πιθανό βέβαια από μέσα της να πιστεύει ότι την απάτησα, δεν ξέρω.
Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση συναγωνιστή! Αυτό με την τουαλέτα το ήξερα αλλά γενικά είχα καταλάβει από γιατρούς ότι είναι το ολιγοπίθανο ενδεχόμενο. Αυτό που είπες ότι είναι σαν έρπης που το έχεις ασυμπτωματικά και σου βγαίνει όταν πέφτει το ανοσοποιητικό δεν το ήξερα...είναι πολύ καλό και βολεύει ! :) Γιατί πρόσφατα έκανα εξετάσεις και ήμουν πεντακάθαρος από όλα (και τις είδε και η σύζυγος) και δεν θα μπορέσω να το δικαιολογήσω αν ξαφνικά βγει κάτι. Όπως και να έχει χαίρομαι πολύ που την γλύτωσες με το θέμα της γυναίκας ...όσο είναι σε επίπεδο υποψίας μόνο δεν πειράζει...οι περισσότερες πάντα υποπτεύονται κάτι ακόμη και να μην κάνεις τίποτα...
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Γνωρίζει κάποιος που πήγε τ μωρό;; Λιζα από luxury
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση συναγωνιστή! Αυτό με την τουαλέτα το ήξερα αλλά γενικά είχα καταλάβει από γιατρούς ότι είναι το ολιγοπίθανο ενδεχόμενο. Αυτό που είπες ότι είναι σαν έρπης που το έχεις ασυμπτωματικά και σου βγαίνει όταν πέφτει το ανοσοποιητικό δεν το ήξερα...είναι πολύ καλό και βολεύει ! :) Γιατί πρόσφατα έκανα εξετάσεις και ήμουν πεντακάθαρος από όλα (και τις είδε και η σύζυγος) και δεν θα μπορέσω να το δικαιολογήσω αν ξαφνικά βγει κάτι. Όπως και να έχει χαίρομαι πολύ που την γλύτωσες με το θέμα της γυναίκας ...όσο είναι σε επίπεδο υποψίας μόνο δεν πειράζει...οι περισσότερες πάντα υποπτεύονται κάτι ακόμη και να μην κάνεις τίποτα...
Υπάρχουν θεωρίες να πεις. Τον έπιασες με βρώμικα χέρια για να κατουρήσεις. Η κατούρησες σε δημόσια τουαλέτα και σταγονίδια πετάχτηκαν πίσω. Η, απλά δεν έχεις ιδέα που το βρήκες. Ή μπορεί και να στο έφερε αυτή και στείλε την για εξετάσεις.
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
196
Like
694
Πόντοι
81
Επίσκεψη μετά από καιρό στο "στέκι" του Μιχάλη (Zesi Spa) το οποίο μεταφέρθηκε σε νέο χώρο από την Αγίων Πάντων πάνω στη Μοναστηρίου. Συνεννόηση στο τηλέφωνο με μία Λίνα, που την έβλεπα πρώτη φορά. Άλλωστε, όπως γνωρίζουν όλοι, τα κορίτσια "αλλάζουν" σαν τα πουκάμισα. Φθάνω έξω από τη πόρτα, μου ανοίγει η κοπέλα που μου συστήθηκε ως Λίνα. Όταν τη πρωτοείδα, μου άφησε καλές εντυπώσεις. Είναι μία ψηλή γυναίκα, ξανθιά με μακρύ σχετικά ίσιο μαλλί, 1.74 το ύψος της, το ντύσιμό της ήταν οκ (φούστα λίγο πάνω από το γόνατο, γόβες και μία μπλούζα από πάνω). Πλήρωσα 80 Ευρώ για 45 λεπτά, αλλά η συνάντηση κράτησε λίγο λιγότερο. Πήρα το φουλ πρόγραμμα (μασάζ+σεξ) αλλά δεν έμεινα και πολύ ικανοποιημένος. Η κοπέλα, έκανε μπάνιο και ήρθε στο δωμάτιο, εντελώς γυμνή, δε φορούσε ούτε τις γόβες της. Στην ερώτησή μου, γιατί δε φόρεσε έστω τις γόβες, μου απάντησε ότι τα τακούνια "ακούγονται" στον όροφο και δε θέλω να δίνω στόχο. Η κατάσταση αυτή ήταν λίγο "ντεκαβλέ" για μένα, γιατί ο ήχος από τα τακούνια με καυλώνει ιδιαίτερα και με "φτιάχνει". Εμ πα΄σει περιπτώσει, ξαπλώνω στο κρεβάτι, βγάζει τη πετσέτα της και βλέπω αρκετή χαλάρωση, κάτι σαν ραγάδες ή σημάδια ουλών στη κοιλιά της που ήταν αρκετά αντιαιασθητικά. Κατά τ' άλλα, ο βύζος ήταν αξιόλογος (4άρι νούμερο), ασχολήθηκα ιδιαίτερα μαζί του, καθότι βυζολάγνος. Το μασάζ, δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, λίγο λάδι στα πόδια και στη πλάτη, συνοδεία χαϊδεμάτων. Στο σεξ, τώρα...Δεν με ενθουσίασε, ήταν τόσο όσο...Για αρχή, πίπα ακα καλούτσικη θα τη χαρακτήριζα, χωρίς να με τρελαίνει ιδιαίτερα (ίσως το πιο καλό κομμάτι). Αν τη βαθμολογούσα, με άριστα το 10, θα την έβαζα ένα 6. Μετά, παίχτηκαν τρεις στάσεις, η μία από πάνω, όπου ήταν φιλότιμη και "κοπανήθηκε" αρκετά, ενώ εγώ "έπαιζα" παράλληλα, με τις "μπάλες" της. Δεύτερη στάση, στα 4, όπου εντάξει, ήταν υποφερτά τα πράγματα, αφού άντεχε σε δυνατές κινήσεις και "σπρωξίματα", όμως με τη χρήση gel που έβαλε στο κόλπο της, έφτασα στο σημείο να μη μπορώ να νιώσω το μουνί της. Για το τέλος, στάση στο πλάι, όπου έφτασα στο τέλος και έχυσα. Μία σχετικά μέτρια συνάντηση, που γρήγορα, θα ξεχαστεί παρόλο, που γενικά, σαν εμφάνιση και πρώτη εντύπωση, σκέφτεται κάποιος ότι αξίζει το κόπο. Όμως, περισσότερο εξελίχτηκε σε μία εντελώς διεκπεραιωτική συνάντηση αφού όλο το ραντεβού κράτησε μόλις μισή ώρα.
Αν δεν κανω λαθοs Συναγωνιστη η συγκεκριμενη κοπελα η Λινα .....του Μιχαλη ....δουλευε παλιοτερα σε γνωστο ελαιοτριβιο δυτικα Ευοσμο με το ονομα Στεφανια
 

Black japan

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
και εκεί πάνω που λές απογειωνόμαστε πάντα έρχεται κάποιος να ρωτήσει απο πού ξεκινάει η αλφαβήτα.

Relief δεν έχω πάει αλλά απ ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα υπάρχει μια Νικολ (καμία σχέση με την νικολ του elegance) που πολλοί θέλουν να την πηδήξουν αλλά αυτή δεν το δίνει, κάνει μόνο μασάζ και εκτόνωση με το χέρι. Απο την άλλη αυτή που έχει το relief είναι κουτοπόνηρη και το δίνει αλλά όποτε γουστάρει. Γενικά δεν μου κίνησε την περιέργεια.
Καλησπερα Φιλε παλια η Μαρια εκανε και μασαζ τωρα τελευταία που πηγα μου λεει μασαζ μόνο με την Νικολ και την Βασιλεια.Αλλα αυτες δεν το δινουν.Τωρα δεν ξερω κανενας φιλος αν μπηκε με μια απο τις δυο και μετα συνεχισε η Μαρια να μας πει;;
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
Για Τζένη από λουξουρι έχουμε καμία περιγραφή
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Για Τζένη από λουξουρι έχουμε καμία περιγραφή
Ομορφουλα, αδύνατη, όχι πιασίματα, ωραίο στυλ, ξέρει να μιλήσει, από μασάζ τίποτα, εκτόνωση προσπαθεί αλλά είναι λίγο μονότονη η φάση. Για μια φορά ναι, για δεύτερη όχι
 

bbaseplate2212

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0


Η μόνη γνωστή επιλογή για nuru.Μια πετίτ με καλή εμφάνιση σε δικό της χώρο στο κέντρο.Ιδανικός σωματότυπος για nuru.Σε ειδικό στρώμα γίνεται η φάση με δύο εκτονώσεις στα 100.Αν δεις ότι το κάνει γρήγορα,πες της να το κάνει πιο χαλαρά και αισθησιακά.Όσο γίνεται βέβαια,γιατί το nuru gel γλιστράει πολύ
Σε αυτή την περίπτωση, ποιες είναι οι καλύτερες επιλογές για ένα μασάζ με αίσιο τέλος; Βλέπω ότι τα κορίτσια Luxury Spa Μοναστηρίου 163 είναι πολύ καυτά
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726
Ομορφουλα, αδύνατη, όχι πιασίματα, ωραίο στυλ, ξέρει να μιλήσει, από μασάζ τίποτα, εκτόνωση προσπαθεί αλλά είναι λίγο μονότονη η φάση. Για μια φορά ναι, για δεύτερη όχι
Πήγα σήμερα, συμφωνώ απόλυτα... Την είπα να βγάλει το εσώρουχο.... Ούτε με εξτραδακι.... Πολύ μπλα μπλα... Πολύ θεωρία... Πολύ καλός χαρακτήρας... Αβυζη τελείως
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
235
Like
380
Πόντοι
21
Υπάρχουν θεωρίες να πεις. Τον έπιασες με βρώμικα χέρια για να κατουρήσεις. Η κατούρησες σε δημόσια τουαλέτα και σταγονίδια πετάχτηκαν πίσω. Η, απλά δεν έχεις ιδέα που το βρήκες. Ή μπορεί και να στο έφερε αυτή και στείλε την για εξετάσεις.
Αν ήταν χλαμύδια ξέρω γω δεν υπάρχει η περίπτωση τουαλέτας κλπ
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.901
Κριτικές
5
Like
11.820
Πόντοι
3.786
Σε αυτή την περίπτωση, ποιες είναι οι καλύτερες επιλογές για ένα μασάζ με αίσιο τέλος; Βλέπω ότι τα κορίτσια Luxury Spa Μοναστηρίου 163 είναι πολύ καυτά
Δεν γνωρίζω κάποιο μασατζίδικο με nuru και body to body massage.Εδώ και τουλάχιστον 2 χρόνια κανείς δεν έχει γράψει κάτι σχετικό.Body to body με λάδι κάνει η Στεφανία όταν έρχεται από την Αθήνα,αλλά με προϋποθέσεις.Για πιο απλό μασάζ με εκτόνωση ας μιλήσουν οι γνώστες
 

gio1981_

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2023
Μηνύματα
9
Like
20
Πόντοι
0
Ομορφουλα, αδύνατη, όχι πιασίματα, ωραίο στυλ, ξέρει να μιλήσει, από μασάζ τίποτα, εκτόνωση προσπαθεί αλλά είναι λίγο μονότονη η φάση. Για μια φορά ναι, για δεύτερη όχι
ακριβώς όπως τα είπε ο φίλος.. για μια φορά για δοκιμή..
 

bbaseplate2212

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Δεν γνωρίζω κάποιο μασατζίδικο με nuru και body to body massage.Εδώ και τουλάχιστον 2 χρόνια κανείς δεν έχει γράψει κάτι σχετικό.Body to body με λάδι κάνει η Στεφανία όταν έρχεται από την Αθήνα,αλλά με προϋποθέσεις.Για πιο απλό μασάζ με εκτόνωση ας μιλήσουν οι γνώστες
ποια στούντιο είναι τα καλύτερα αυτή τη στιγμή; Ακόμα κι αν δεν είναι nuru ή body to body
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom