Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
244
Πόντοι
20
Εδώ όλοι εξυπνακιδες το παίζουνε ένας άνθρωπος να μας πει κάπου να αξίζει να ακουμπήσουμε τα λεφτά μας δεν βρέθηκε ακόμα λες και θα του φάμε τη γκομενα
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
195
Like
940
Πόντοι
81
Mporei kapoios na proteinei kati kalo Sto luxury giati piksame stis nefeles kai tis domnes?? Theloume allagh kati gia luxury etsi kalo parakalw me swnete
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Epishs opoios paei me irida kai proteinei otan tin valei daktulo as to murisei meta...kalutera giannitswn pio komple einai tzaba fraga kalutera bourdela
Ακόμη έτσι βρωμάει αυτή;; Κρίμα
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
195
Like
940
Πόντοι
81
Για δάχτυλο βάλε Μπελά.. μοσχοβολάει το μουνακι της, για γλείψιμο είναι.. αν σε αφήσει βέβαια!!
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
244
Πόντοι
20

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.969
Πόντοι
726
Εδώ όλοι εξυπνακιδες το παίζουνε ένας άνθρωπος να μας πει κάπου να αξίζει να ακουμπήσουμε τα λεφτά μας δεν βρέθηκε ακόμα λες και θα του φάμε τη γκομενα
ΜΕ 59 μηνύματα πολλά λες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Oldschool83

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
14
Like
54
Πόντοι
0
Κάλεσα σπίτι για δοκιμή αυτή εδώ θεραπευτική χειρομάλαξη θεσσαλονικη - Θεσσαλονίκη Υγεία - Ομορφιά - Θεραπείες Υπηρεσίες Ν. Θεσσαλονίκης, Μακεδονία (75768-7) FreeList.gr
Κέλλυ στο όνομα, petite σωματακι γυμνασμένο, περίπου 28 με 30 την έκοψα, στήθος μεγάλο έμοιαζε σιλικονάτο....
Γενικά δεν έχω διαβάσει κάτι γι αυτή, οπότε η συνάντηση ήταν βολιδοσκόπησης!
Αφήνω λοιπόν το εσώρουχο χωρίς να το βγάλω και ξεκινάει το μασάζ το οποίο ήταν πααααρα πολύ ωραίο....με ανακούφισε πραγματικά.... αφού λοιπόν τελείωσε την ρωτάω αν κάνει εκτόνωση, μου λέει ναι αλλά έχει έξτρα χρέωση....οκ δλδ της λέω; 70 σύνολο μου απαντάει.....και τι περιλαμβάνει της λέω; παίξιμο μόνο λέει!!!!! (ΕΛΕΟΣ) Ρούχα βγάζεις της λέω; Μου λέει με έξτρα χρέωση! χαχαχαχαχαχαχα.....καλά της λέω πάρε τα 30 και τα λέμε!!!

Δλδ για να σου κάνει μια μαλακία θα πλησιάσεις τα 100....τι να πω!!!
 

kontos23

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
207
Like
28
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Πέρασμα προ οληγων ημερών με την Μαρία από το freelist(με τον 50αρη έρωτα που έχει) ξεκίνησε με μασαζ χαλαρό όχι χάιδεμα. Επιμέρους έβαζε από μόνη της δύναμη και ρωτούσε αν με πονάει. Μασαζ στο μισάωρο και κάτι και πέρασμα στο δεύτερο μέρος ξεκινώντας με ένα μικρό μασαζ στο ένα πόδι και στην εκτόνωση. Καλή μεν σίγουρα πολύ διαφορετική όμως. Δεν ξέρω αν θα την προτιμούσα πάλι. 45€ όλα μαζί
αν δεν κουραζω... ποσο χρονων ειναι?
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
322
Like
1.144
Πόντοι
201
Κάλεσα σπίτι για δοκιμή αυτή εδώ θεραπευτική χειρομάλαξη θεσσαλονικη - Θεσσαλονίκη Υγεία - Ομορφιά - Θεραπείες Υπηρεσίες Ν. Θεσσαλονίκης, Μακεδονία (75768-7) FreeList.gr
Κέλλυ στο όνομα, petite σωματακι γυμνασμένο, περίπου 28 με 30 την έκοψα, στήθος μεγάλο έμοιαζε σιλικονάτο....
Γενικά δεν έχω διαβάσει κάτι γι αυτή, οπότε η συνάντηση ήταν βολιδοσκόπησης!
Αφήνω λοιπόν το εσώρουχο χωρίς να το βγάλω και ξεκινάει το μασάζ το οποίο ήταν πααααρα πολύ ωραίο....με ανακούφισε πραγματικά.... αφού λοιπόν τελείωσε την ρωτάω αν κάνει εκτόνωση, μου λέει ναι αλλά έχει έξτρα χρέωση....οκ δλδ της λέω; 70 σύνολο μου απαντάει.....και τι περιλαμβάνει της λέω; παίξιμο μόνο λέει!!!!! (ΕΛΕΟΣ) Ρούχα βγάζεις της λέω; Μου λέει με έξτρα χρέωση! χαχαχαχαχαχαχα.....καλά της λέω πάρε τα 30 και τα λέμε!!!

Δλδ για να σου κάνει μια μαλακία θα πλησιάσεις τα 100....τι να πω!!!
Ετσι !!!
Η ζητηση αυτα κανει !!!


:2funny::2funny::2funny:
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
193
Like
688
Πόντοι
81
Me afhse file na sou pw kati murwdia petakse pisteveis den pisteveis gia glupsimo me.eipe kao den..tis nefelis ontws mosxovolaei
Μαs βγαλατε τα ματια ρε με τis μαλακιεs .......Αν δεν ξερειs ελληνικα να γραφειs γραψτω στα ρωσικα η στα αλβανικα
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
133
Like
208
Πόντοι
21
Εδώ όλοι εξυπνακιδες το παίζουνε ένας άνθρωπος να μας πει κάπου να αξίζει να ακουμπήσουμε τα λεφτά μας δεν βρέθηκε ακόμα λες και θα του φάμε τη γκομενα
τι ακριβός ψάχνεις ?
 

MarasGod

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
10
Like
20
Πόντοι
0
Παιδιά να ρωτησω Μαριαννα luxury τι φάση ;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
πες και εμας βρε να μαθουμε τα αρνητικα-Μαριαννα τι φαση ;
Η συγκεκριμένη έχει κορμάρα, αλλά είναι λίγο αντι-κουκου για εμένα η όλη συμπεριφορά της. Έχει χιούμορ και πετάει ατάκες, αλλά δεν πάμε εκεί για καφέ, για να περάσουμε καλά πάμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom