Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
Επίσης παιδιά μιλησα με την Τεα που κάνει μασάζ στην Αθήνα, για το εάν υπάρχει προοπτική να έρθει Θεσσαλονίκη, μου είπε ότι ειναι 3 κοπέλες που θα μπορούσαν να έρθουν αλλά τις σταματάει το που θα βρούν σπίτι ή hotel με καθαρές πετσέτες κτλ, επίσης θέλουν να ξέρουν εάν υπάρχει ενδιαφέρον από κόσμο εδώ για ραντεβού, οπότε εάν σας ενδιαφέρει γράψτε κάτι εδώ μπας και έρθει κάτι νέο στην πόλη μας
Τυπε άμα είναι νόρμαλ οι κοπέλες σε υπηρεσίες και τιμές να έρθουν αλλιώς μην μας πριζετε τις μπάλες. Εννοείτε ότι δεν έχει αξιόλογες επιλογές η πόλη και αν ειναι vfm δεν θα κλείσουν μπούτι.
Άμα θέλουν σπίτι τις παίρνω εγώ lol :cheesy:
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Αχ… από τότε που έφυγε η ρενα από κρυσταλ δεν έχω δει χαΐρι στον κλάδο
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Τυπε άμα είναι νόρμαλ οι κοπέλες σε υπηρεσίες και τιμές να έρθουν αλλιώς μην μας πριζετε τις μπάλες. Εννοείτε ότι δεν έχει αξιόλογες επιλογές η πόλη και αν ειναι vfm δεν θα κλείσουν μπούτι.
Άμα θέλουν σπίτι τις παίρνω εγώ lol :cheesy:

Ναι σε όλα
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
322
Like
1.144
Πόντοι
201
Αχ… από τότε που έφυγε η ρενα από κρυσταλ δεν έχω δει χαΐρι στον κλάδο
Alfie,μια χαρα περναμε,και τα φοιτητριακια πηδαμε και τα μασαζοκοριτσα πιτσιλαμε κι ο καιρος εξω πολυ ωραιος και παω για καφε:2funny:
 

paratrixas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
76
Like
93
Πόντοι
0
Πόσο Juicy είναι η Εύα? Έχει κανείς κάποια σύγκριση?
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
193
Like
688
Πόντοι
81
Η Ρούμπινη τελικά σταματήσε από το κρυσταλ
Οxi δεν σταματησε ....απλα κανει τα ρεπο των λαδοκορων μου φενεται για 2-3 μεροκαματα την εβδομαδα {ετσι μου ειπε} ......περασμα με Ρουμπινη μεσα στην εβδομαδα που μαs περασε ......μιαs και την ειχα σταμπαρει στην εισοδο και στην εξοδο στην υποδοχη απο προιγουμενο περασμα .....Λοιπον εξυγημενο γυναικακι μπηκε μεσα στο δωματιο και μου συστηθηκε ξανα ωs Ρουμπινη με γκαβλοτικο βλεμα με στρογκυλο γιαλακι σοφιστικε στυλ πολλα υποσχωμενη ....με ταπεραμεντο εξτρα χρεωσηs απο την αρχη . Πολυ ωραιο στυλακι ωραιο σωμα καμπιλωτη με απιστευτη κολαρα μου εκανε μπασιμο επιδυκνιονταs τα σωματικα προσοντα που εχει ωραιο στηθοs τριαρι ανετα θα το ελεγα πολυ ορθιο και πολυ φυσικα στημενο με απαλο χαδακι και με μπολικο λαδακι ξεκινησαμε ......αμαθη εντελωs ομωs απο οτι μου ειπε δεν ειχε σχεση με τον χωρο .......απο μασαζ μην περιμενετε τιποτα το ιδιαιτερο .....περασαμε στο δευτερο μερos σχετικα γρηγορα γιατι βαρεθηκα .....την ζητησα να τα βγαλει ολα και μου ξεκαθαρισε αμεσωs τα +20 ευρο ....ειπα οκ παμε παρακατω κανονικα με πολυ ανεκτικοτητα την εφερα ακριβωs απο πανω μου χωριs μα και μου!!! με αφησε να επεξεργαστω με τα δαχτυλα μου ολo τηs το κορμι χωριs βιασυνεs υπεροχο δερμα πεντακαθαρη ωραιοτατο μουνακι μουσκεμενη στο καργα με αφησε να επεξεργαστω και την κολαρα τηs και την "τριπαρ@ τηs" ...Τα στηθια τηs τα ειχα φαει στην κυριολεξια και το μικρο δεν μασησε καν .......μετα γυρισε αναποδα και με μπολικα φτυσιματα στην επιμαχη περιοχη επιδικνιονταs την κολαρα τηs με απαλεs kινησειs με τα υπεροχα δαχτυλα τηs με τελειωσε πανω στο σωμα τηs ...... Y.Γ Το μικρο μου θημησε εξ αρχηs τα μεγαλεια μιαs oμορφηs συνευρεσηs "εποχηs Kristy"
 
Τελευταία τροποποίηση:

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
235
Like
380
Πόντοι
21
Οxi δεν σταματησε ....απλα κανει τα ρεπο των λαδοκορων μου φενεται για 2-3 μεροκαματα την εβδομαδα {ετσι μου ειπε} ......περασμα με Ρουμπινη μεσα στην εβδομαδα που μαs περασε ......μιαs και την ειχα σταμπαρει στην εισοδο και στην εξοδο στην υποδοχη απο προιγουμενο περασμα .....Λοιπον εξυγημενο γυναικακι μπηκε μεσα στο δωματιο και μου συστηθηκε ξανα ωs Ρουμπινη με γκαβλοτικο βλεμα με στρογκυλο γιαλακι σοφιστικε στυλ πολλα υποσχωμενη ....με ταπεραμεντο εξτρα χρεωσηs απο την αρχη . Πολυ ωραιο στυλακι ωραιο σωμα καμπιλωτη με απιστευτη κολαρα μου εκανε μπασιμο επιδυκνιονταs τα σωματικα προσοντα που εχει ωραιο στηθοs τριαρι ανετα θα το ελεγα πολυ ορθιο και πολυ φυσικα στημενο με απαλο χαδακι και με μπολικο λαδακι ξεκινησαμε ......αμαθη εντελωs ομωs απο οτι μου ειπε δεν ειχε σχεση με τον χωρο .......απο μασαζ μην περιμενετε τιποτα το ιδιαιτερο .....περασαμε στο δευτερο μερos σχετικα γρηγορα γιατι βαρεθηκα .....την ζητησα να τα βγαλει ολα και μου ξεκαθαρισε αμεσωs τα +20 ευρο ....ειπα οκ παμε παρακατω κανονικα με πολυ ανεκτικοτητα την εφερα ακριβωs απο πανω μου χωριs μα και μου!!! με αφησε να επεξεργαστω με τα δαχτυλα μου ολo τηs το κορμι χωριs βιασυνεs υπεροχο δερμα πεντακαθαρη ωραιοτατο μουνακι μουσκεμενη στο καργα με αφησε να επεξεργαστω και την κολαρα τηs και την "τριπαρ@ τηs" ...Τα στηθια τηs τα ειχα φαει στην κυριολεξια και το μικρο δεν μασησε καν .......μετα γυρισε αναποδα και με μπολικα φτυσιματα στην επιμαχη περιοχη επιδικνιονταs την κολαρα τηs με απαλεs kινησειs με τα υπεροχα δαχτυλα τηs με τελειωσε πανω στο σωμα τηs ...... Y.Γ Το μικρο μου θημησε εξ αρχηs τα μεγαλεια μιαs oμορφηs συνευρεσηs "εποχηs Kristy"
Περιγραφικότατος! Σπιθαμή προς σπιθαμή!
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
322
Like
1.144
Πόντοι
201
Οxi δεν σταματησε ....απλα κανει τα ρεπο των λαδοκορων μου φενεται για 2-3 μεροκαματα την εβδομαδα {ετσι μου ειπε} ......περασμα με Ρουμπινη μεσα στην εβδομαδα που μαs περασε ......μιαs και την ειχα σταμπαρει στην εισοδο και στην εξοδο στην υποδοχη απο προιγουμενο περασμα .....Λοιπον εξυγημενο γυναικακι μπηκε μεσα στο δωματιο και μου συστηθηκε ξανα ωs Ρουμπινη με γκαβλοτικο βλεμα με στρογκυλο γιαλακι σοφιστικε στυλ πολλα υποσχωμενη ....με ταπεραμεντο εξτρα χρεωσηs απο την αρχη . Πολυ ωραιο στυλακι ωραιο σωμα καμπιλωτη με απιστευτη κολαρα μου εκανε μπασιμο επιδυκνιονταs τα σωματικα προσοντα που εχει ωραιο στηθοs τριαρι ανετα θα το ελεγα πολυ ορθιο και πολυ φυσικα στημενο με απαλο χαδακι και με μπολικο λαδακι ξεκινησαμε ......αμαθη εντελωs ομωs απο οτι μου ειπε δεν ειχε σχεση με τον χωρο .......απο μασαζ μην περιμενετε τιποτα το ιδιαιτερο .....περασαμε στο δευτερο μερos σχετικα γρηγορα γιατι βαρεθηκα .....την ζητησα να τα βγαλει ολα και μου ξεκαθαρισε αμεσωs τα +20 ευρο ....ειπα οκ παμε παρακατω κανονικα με πολυ ανεκτικοτητα την εφερα ακριβωs απο πανω μου χωριs μα και μου!!! με αφησε να επεξεργαστω με τα δαχτυλα μου ολo τηs το κορμι χωριs βιασυνεs υπεροχο δερμα πεντακαθαρη ωραιοτατο μουνακι μουσκεμενη στο καργα με αφησε να επεξεργαστω και την κολαρα τηs και την "τριπαρ@ τηs" ...Τα στηθια τηs τα ειχα φαει στην κυριολεξια και το μικρο δεν μασησε καν .......μετα γυρισε αναποδα και με μπολικα φτυσιματα στην επιμαχη περιοχη επιδικνιονταs την κολαρα τηs με απαλεs kινησειs με τα υπεροχα δαχτυλα τηs με τελειωσε πανω στο σωμα τηs ...... Y.Γ Το μικρο μου θημησε εξ αρχηs τα μεγαλεια μιαs oμορφηs συνευρεσηs "εποχηs Kristy"
Αυτες οι περιγραφες επειδη ξερω περι τινος προκειτε δεν μου λενε πλεον τιποτα..στο τελος μενεις με μια μλκια που σου κοστιζει 70-80 ευρω πιανοντας ενα μουνι..οποτε εχω κοψει το σπορ της περιπετειας αυτης αν και το εχω κανει αρκετα στο παρελθον..καπου καπου βγαινει και κανενας "λαγος" αλλα φευγει πολυ χρημα..περι ορεξεως λοιπον..
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Για να καταλάβω το παλιό 30 + 20 έχει περάσει ανεπιστρεπτί και τώρα είμαστε στο 30 + 20 + 20 + .... + ....?
Τι διάολο τις επηρέασε και αυτές ο πόλεμος;
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
310
Like
508
Πόντοι
81
Καληεμρα το ίδρυμα τις Βάνας αλλαξε ονομα νεο ονομα Anita spa
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
Καλησπερα παιδια, ξερουμε κατι για ευα απο luxury?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
9
Like
3.429
Πόντοι
736
Μαύρα χάλια θες να πεις μάλλον, κακή αποτρίχωση πιάνεις και τραβιέται μασαζ μηδέν κλέβει σε χρόνο μακριά..
Συμφωνω απολύτως, ξεκίνησε πολύ καλά , αλλά πάει απο το κακό στο χειρότερο!
Μεγάλο μαύρο....
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Χεστηκαμε για τη Βάνα, σιγά τις κωλοχοντρες που έχει..και την κουτοπόνηρη Έλσα που το παίζει επιχειρηματίας κομμωτηρίου με έσοδα από επιλεκτικά ραντεβού με σκλάβους ποδολαγνους με δώρο 150 ευρώ

Ξεφτίλα η καριολα, γαμησι γουστάρει άγριο αλλά το παίζει παντρεμένη...
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
200 ευρώ η ταρίφα Έλσας στο Βάνα Σπα
Αξιολυπητη καριολα, μεγάλη ψεύτρα..ακόμα παντρεύεται η ψεύτρα
Έχει γιο 18 χρονων
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: GRxx

Aris_31

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
23
Like
14
Πόντοι
0
Kαλησπερα, έχει κανείς εμπειρία με Ναταλι από luxury μοναστηριου? Φαίνεται πολύ καλο
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Οxi δεν σταματησε ....απλα κανει τα ρεπο των λαδοκορων μου φενεται για 2-3 μεροκαματα την εβδομαδα {ετσι μου ειπε} ......περασμα με Ρουμπινη μεσα στην εβδομαδα που μαs περασε ......μιαs και την ειχα σταμπαρει στην εισοδο και στην εξοδο στην υποδοχη απο προιγουμενο περασμα .....Λοιπον εξυγημενο γυναικακι μπηκε μεσα στο δωματιο και μου συστηθηκε ξανα ωs Ρουμπινη με γκαβλοτικο βλεμα με στρογκυλο γιαλακι σοφιστικε στυλ πολλα υποσχωμενη ....με ταπεραμεντο εξτρα χρεωσηs απο την αρχη . Πολυ ωραιο στυλακι ωραιο σωμα καμπιλωτη με απιστευτη κολαρα μου εκανε μπασιμο επιδυκνιονταs τα σωματικα προσοντα που εχει ωραιο στηθοs τριαρι ανετα θα το ελεγα πολυ ορθιο και πολυ φυσικα στημενο με απαλο χαδακι και με μπολικο λαδακι ξεκινησαμε ......αμαθη εντελωs ομωs απο οτι μου ειπε δεν ειχε σχεση με τον χωρο .......απο μασαζ μην περιμενετε τιποτα το ιδιαιτερο .....περασαμε στο δευτερο μερos σχετικα γρηγορα γιατι βαρεθηκα .....την ζητησα να τα βγαλει ολα και μου ξεκαθαρισε αμεσωs τα +20 ευρο ....ειπα οκ παμε παρακατω κανονικα με πολυ ανεκτικοτητα την εφερα ακριβωs απο πανω μου χωριs μα και μου!!! με αφησε να επεξεργαστω με τα δαχτυλα μου ολo τηs το κορμι χωριs βιασυνεs υπεροχο δερμα πεντακαθαρη ωραιοτατο μουνακι μουσκεμενη στο καργα με αφησε να επεξεργαστω και την κολαρα τηs και την "τριπαρ@ τηs" ...Τα στηθια τηs τα ειχα φαει στην κυριολεξια και το μικρο δεν μασησε καν .......μετα γυρισε αναποδα και με μπολικα φτυσιματα στην επιμαχη περιοχη επιδικνιονταs την κολαρα τηs με απαλεs kινησειs με τα υπεροχα δαχτυλα τηs με τελειωσε πανω στο σωμα τηs ...... Y.Γ Το μικρο μου θημησε εξ αρχηs τα μεγαλεια μιαs oμορφηs συνευρεσηs "εποχηs Kristy"
Αυτά ειναι. Η κάβλα πληρώνεται. Την έχω δει και ψήνομαι άσχημα για ένα πέρασμα μαζί της.
Θα το κάνω και θα σας πω …. Παντως εχει τι βλεμα που σε καβλωνει μονο που την βλέπεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom