Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Επίσης πέρασμα από dames με Σοφία και μια κοπέλα μελαχρινή μαζί.

Ξέρουν 100% την δουλειά τους. Πεντακάθαρες και Φούλ χημεία.

Value for money
Αδερφε μου που εχει εδρα αυτη την στιγμη το εν λογο μαγαζι;Γιατι αλαζει εδρα πιο συχνα απο οτι αλαζω εγω πουκαμισα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
ναι ρε φιλε σωστος !!! Το bodyFree υπαρχει ; Τι παπα ειχα φαει...ειχαν καμερες εμαθα και πηγαινα καμια 2 χρονια συνεχεια!
Πηγαινες πριν μαθεις για της καμερες η μετα;Το πολυ-πολυ να εβλεπες τον εαυτο σου πρωταγωνιστη σε καμια ταινια του Σειρινακη.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: nmak81

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
ναι ρε φιλε σωστος !!! Το bodyFree υπαρχει ; Τι παπα ειχα φαει...ειχαν καμερες εμαθα και πηγαινα καμια 2 χρονια συνεχεια!
Πολυ πολυ να ξεραν ολες τι μεγαλο παπαρι εχεις..κι εγω πηγαινα..δεν δινω σημασια σ αυτα.

Καινουργια αφιξη golden spa ονοματι Αννα ,ψηλη ξανθια ρουμανα 27-28 για μοντελοπνιχτες με κατι κινκυ κοτσιδακια..τουλαχειστον οταν πηγα εγω..100 φουλ προγραμμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
954
Πόντοι
86
Πηγαινες πριν μαθεις για της καμερες η μετα;Το πολυ-πολυ να εβλεπες τον εαυτο σου πρωταγωνιστη σε καμια ταινια του Σειρινακη.
πηγαινε πριν μαθω....αν το ηξερα δεν θα πατουσα καν! και ξερεις εκει ειχε φουλ προγραμμα σε κρεβατι κανονικο σχεδον.
 

bahas19

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Η Κασσάνδρα στο κρυσταλ τι λέει συναγωνιστές?
 

Mourmao

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι, είμαι καινούριος στο σπορ. Ψάχνω για μασαζ (nuru, χέρια και ιστορίες ) ιδανικά κάπου στο κέντρο. Μπορεί να με κατευθύνει κάποιος και που να πάω αλλά και το τι διαδικασία ακολουθεί, τι πρέπει να ξέρω κτλπ?
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
113
Like
159
Πόντοι
1

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Α
Ψηλή 1,80 όμορφο προσωπο κάπως λίγο μπαμπατσικη μικρό στήθος μέτριος κολος τυπική εκτόνωση καλό μασάζ.
Αν και μικρουλα και εμφανησιμη εγω που περασα μαζι της δεν θα την ξαναεπελεγα.Ολα τυπικοτατα.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
412
Πόντοι
21
Απαντώντας σε συνάδελφο , παρέθεσα στο άλλο νήμα , το οποίο όμως εχω διαπιστώσει ότι δεν επισκέπτονται πολλοί, επιπλέον το μαγαζί ELEGANC και ειδικά το όνομα NICOL, μας έχει απασχολήσει πάρα πολύ, γράφω τα ίδια κι εδώ.
Οι λόγοι που πρέπει κανείς να επισκεφθεί το εν λόγω "ίδρυμα" είναι τρεις:
1ος ) NICOL : Κορίτσι όμορφο, απλό , καταδεκτικό. Μαζί της περνάς όπως και με τη γκόμενά σου. Έχει επίπεδο που σπάνια συναντάς στο χώρο.
2ος) NICOL : Δεν παρακαλάς για τίποτα. Αφού πετάξει αμέσως τα περιττά ρούχα , αρχίζει το πρόγραμμά της. Πολύ αισθησιακά και καθόλου διεκπαιρεωτικά. Υπομονή και επιμονή μέχρι να τελειώσεις και να φύγεις ξαλαφρωμένος.
3ος) NICOL : Σώμα; SUPER καυλωτικό. Στήθος 3,5 φυσικό παρακαλώ, που είναι όλο δικό σου. Όσα κιλά χρειάζονται , ώστε να μη χαΪδεύεις κόκκαλα αλλά ούτε και περιττά κιλά και λίπος. Το καλλίτερο για μένα; Μπουτάρες με tatoo (μέχρι επάνω στο γλουτό). Πιστέψτε με είναι κάτι πολύ καυλωτικό.
Χωρίς πολλά λόγια ELEGANCE = NICOL.
NICOL σε ευχαριστώ θερμά.
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
954
Πόντοι
86
Απαντώντας σε συνάδελφο , παρέθεσα στο άλλο νήμα , το οποίο όμως εχω διαπιστώσει ότι δεν επισκέπτονται πολλοί, επιπλέον το μαγαζί ELEGANC και ειδικά το όνομα NICOL, μας έχει απασχολήσει πάρα πολύ, γράφω τα ίδια κι εδώ.
Οι λόγοι που πρέπει κανείς να επισκεφθεί το εν λόγω "ίδρυμα" είναι τρεις:
1ος ) NICOL : Κορίτσι όμορφο, απλό , καταδεκτικό. Μαζί της περνάς όπως και με τη γκόμενά σου. Έχει επίπεδο που σπάνια συναντάς στο χώρο.
2ος) NICOL : Δεν παρακαλάς για τίποτα. Αφού πετάξει αμέσως τα περιττά ρούχα , αρχίζει το πρόγραμμά της. Πολύ αισθησιακά και καθόλου διεκπαιρεωτικά. Υπομονή και επιμονή μέχρι να τελειώσεις και να φύγεις ξαλαφρωμένος.
3ος) NICOL : Σώμα; SUPER καυλωτικό. Στήθος 3,5 φυσικό παρακαλώ, που είναι όλο δικό σου. Όσα κιλά χρειάζονται , ώστε να μη χαΪδεύεις κόκκαλα αλλά ούτε και περιττά κιλά και λίπος. Το καλλίτερο για μένα; Μπουτάρες με tatoo (μέχρι επάνω στο γλουτό). Πιστέψτε με είναι κάτι πολύ καυλωτικό.
Χωρίς πολλά λόγια ELEGANCE = NICOL.
NICOL σε ευχαριστώ θερμά.
καλησπερα φιλε και σε ευχαριστουμε ! Αν μπορεις το τηλεφωνο απο το ιδρυμα ;
 

Ntarntal0ver

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
20
Like
55
Πόντοι
0
Εχει περάσει κανεις τελευτίο καιρό με Αλεξία στο massagio;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
καλησπερα φιλε και σε ευχαριστουμε ! Αν μπορεις το τηλεφωνο απο το ιδρυμα ;
Το έχει γράψει η Νικολ και με την διεύθυνση μια δυο σελίδες πριν … κοίταξε και θα το βρεις
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
412
Πόντοι
21
καλησπερα φιλε και σε ευχαριστουμε ! Αν μπορεις το τηλεφωνο απο το ιδρυμα ;
Σωστά το λέει ο Anthotypos αλλά μέχρι να δω τι σου έγραψε ήδη το είχα βρει, οπότε πάρτο:
" Καλησπερα. Ουτε εγω μπορω ν σ στειλω ινμποξ. Κανε ενα κοπο απο Δευτερα και στειλε ενα μηνυμα η παρε τηλ για να σ ενημερωσουμε στα τηλ:
κλήσεις ‪+30 694 065 5533‬
Μόνο viber 6949631244.
Σ ευχαριστουμε "
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπερα! Περασμα πριν μερικες μερες απο Relief, ηξερα οτι ειναι πετσεταδικο, αλλα μου ειχε αρεσει πολυ η Νικολ και ηθελε να δοκιμασω μασαζ με πατουσες οποτε ειπα να την κανω την επισκεψη. Πολυ ωραια εμπειρια για τα δικα μου γουστα, η Νικολ πολυ εντυπωσιακη απο κοντα, πολυ πιο ομορφη απο τις φωτογραφιες στο site του μαγαζιου και μολονοτι ασχετος απο μασαζ για να κρινω, με χαλαρωσε και το απολαυσα. Παροτι εφαγα πετσετα οπως αναμενοταν θα ξαναπερασω οταν εχω την ευκαιρια καθως μου αρεσε απιστευτα η φαση, με μονο αρνητικο ισως την τιμη και οτι η διαρκεια ηταν πιο κοντα στα 45 λεπτα παρα στην ωρα.
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
954
Πόντοι
86
Καλησπερα! Περασμα πριν μερικες μερες απο Relief, ηξερα οτι ειναι πετσεταδικο, αλλα μου ειχε αρεσει πολυ η Νικολ και ηθελε να δοκιμασω μασαζ με πατουσες οποτε ειπα να την κανω την επισκεψη. Πολυ ωραια εμπειρια για τα δικα μου γουστα, η Νικολ πολυ εντυπωσιακη απο κοντα, πολυ πιο ομορφη απο τις φωτογραφιες στο site του μαγαζιου και μολονοτι ασχετος απο μασαζ για να κρινω, με χαλαρωσε και το απολαυσα. Παροτι εφαγα πετσετα οπως αναμενοταν θα ξαναπερασω οταν εχω την ευκαιρια καθως μου αρεσε απιστευτα η φαση, με μονο αρνητικο ισως την τιμη και οτι η διαρκεια ηταν πιο κοντα στα 45 λεπτα παρα στην ωρα.
θα βγει η πετσετα αν μυρισουν χρημα μην ανησυχεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σωστά το λέει ο Anthotypos αλλά μέχρι να δω τι σου έγραψε ήδη το είχα βρει, οπότε πάρτο:
" Καλησπερα. Ουτε εγω μπορω ν σ στειλω ινμποξ. Κανε ενα κοπο απο Δευτερα και στειλε ενα μηνυμα η παρε τηλ για να σ ενημερωσουμε στα τηλ:
κλήσεις ‪+30 694 065 5533‬
Μόνο viber 6949631244.
Σ ευχαριστουμε "
σε ευχαριστω-εσυ δουλευεις στο ιδρυμα ;
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
θα βγει η πετσετα αν μυρισουν χρημα μην ανησυχεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


σε ευχαριστω-εσυ δουλευεις στο ιδρυμα ;
Όχι, δίπλα από το ίδρυμα..!
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Καλησπερα! Περασμα πριν μερικες μερες απο Relief, ηξερα οτι ειναι πετσεταδικο, αλλα μου ειχε αρεσει πολυ η Νικολ και ηθελε να δοκιμασω μασαζ με πατουσες οποτε ειπα να την κανω την επισκεψη. Πολυ ωραια εμπειρια για τα δικα μου γουστα, η Νικολ πολυ εντυπωσιακη απο κοντα, πολυ πιο ομορφη απο τις φωτογραφιες στο site του μαγαζιου και μολονοτι ασχετος απο μασαζ για να κρινω, με χαλαρωσε και το απολαυσα. Παροτι εφαγα πετσετα οπως αναμενοταν θα ξαναπερασω οταν εχω την ευκαιρια καθως μου αρεσε απιστευτα η φαση, με μονο αρνητικο ισως την τιμη και οτι η διαρκεια ηταν πιο κοντα στα 45 λεπτα παρα στην ωρα.
Η Νικόλ μόλις μυρίσει χρήμα πετάει την πετσέτα και στον παίζει άριστα με τα πόδια.
Όσο για την κοπριά τη Μαρία, αυτή κάνει και το με τιμούν, ρίχνει κάρτες Ταρώ κτλ ...όπου μυρίσει χρήμα αυτή και απατεωνια πρώτη είναι η Χαλκιδικιωτισσα!! Ορμύλια Ψακούδια όλε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom