Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
235
Like
380
Πόντοι
21
Πέρασμα από golden και έκλεισα τηλεφωνικά ραντεβού με την Μαρίνα γτ διάβασα εδώ καλές κριτικές. Τίμιο θα έλεγα, προσπαθεί για το καλύτερο, το μασάζ εμένα δεν με ενδιαφέρει και πολύ. Διάλεξα το τζακουζι μαζί της , που στην τελική δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο και τζάμπα έδωσα +20€. Προχωρήσαμε στο στοματικό που ήταν ικανοποιητική, δεν είχε μα και μου. Κατά την είσοδο μου συστήθηκε και μια Χριστίνα νομίζω, η οποία δεν μου πολύ άρεσε, θεωρώ πως η Μαρίνα είναι πιο κοντά στα δικά μου γούστα.
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Καλημέρα στη παρέα. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν γνώμες για το Aqua, roster,κλπ Κάτι νέο?
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
235
Like
380
Πόντοι
21
Καλημέρα στη παρέα. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν γνώμες για το Aqua, roster,κλπ Κάτι νέο?
Το aqua πλέον λέγεται golden . Από πάνω έγραψα μια κριτική και έχουν γράψει και άλλοι συνάδελφοι πιο πριν.
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
καλημερα παλικαρια
ξερει κανενας τιποτα για Ευα απο εντελβαις .
μεγαλη καψουρα αυτο το μαγαζι .
ΑΑΑΑΑΑΧ.
Οπως το λες … ΑΑΑΑΑΧ …. , εχει αποσυρθεί εδώ και πολλά χρόνια …. Μιλάγαμε αλλα εχει σταματησει καθε δραστηριότητα , προφανώς άλλαξε ζωή …
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Πέρασμα από golden και έκλεισα τηλεφωνικά ραντεβού με την Μαρίνα γτ διάβασα εδώ καλές κριτικές. Τίμιο θα έλεγα, προσπαθεί για το καλύτερο, το μασάζ εμένα δεν με ενδιαφέρει και πολύ. Διάλεξα το τζακουζι μαζί της , που στην τελική δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο και τζάμπα έδωσα +20€. Προχωρήσαμε στο στοματικό που ήταν ικανοποιητική, δεν είχε μα και μου. Κατά την είσοδο μου συστήθηκε και μια Χριστίνα νομίζω, η οποία δεν μου πολύ άρεσε, θεωρώ πως η Μαρίνα είναι πιο κοντά στα δικά μου γούστα.
Ποιο ειναι το golden ? Εχει κάποια σελίδα ή fb ?
 

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Ξέρουμε αν είναι ανοιχτό κανένα σήμερα;;;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.272
Like
723
Πόντοι
96
Έχει σταματήσει οριστικά η Ρίτα μας , έχει φύγει από την πόλη.
και νομίζω πολύ καλά έκανε γιατί τελευταία είχε κουραστεί και ολές εκει μεσα (μετα και τη αποχώρηση της Δανάης) άρχισαν να ζητάνε εξτρα και για να βγάλουν ρουχα κλπ. Το Aqua είναι νομίζω η τρίτη φορά που αλλάζει όνομα αλλά οι υπηρεσίες πάνε από το κακό στο χειρότερο αυξάνοντας και τις τιμές, οπότε και απο μένα μαύρο στο aqua - golden.
¨Οσο για το φιλόδοξο εγχείρημα της πρωην μασαζοκορασίδας του Aqua και ιδρυτικό μέλος του Elegance μάλλον ισχύει το γνωστό: μ όποιον δασκαλο καθίσεις τετοια γραμματα θα μάθεις. Ο χώρος είναι καθαρός αλλά όχι τόσο ευρύχωρος. Οι υπηρεσίες μασαζ είναι μέτριες.και το ρόστερ πρέπει να εμπλουτιστεί. Η Νικόλ ειδικότερα δεν βγαζει ρουχα από τη μέση και κάτω ενώ η πίπα της είναι μέτριας απόδοσης και με πολύ χέρι. Το γεγονός οτι ζητάνε να πληρωθούν πριν την παροχή των υπηρεσιών σε μένα χτυπησε άσχημα. Συνεπώς σε γενικές γραμμες οι υπηρεσίες τους είναι ακριβες γι αυτό που προσφέρουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
229
Πόντοι
1
Η Έλλη έπαιρνε φοβερά τσιμπούκια ..αγνοείται η τύχη και τον 2 αν γνωρίζει κάποιος φίλος κάτι παραπάνω ας ενημερώσει
Αδερφέ επιβεβαιωνω η ελλη πολυ καλο τσιμπουκι έτος 2017 αν θυμάμαι καλά κουδουνι Μεταξά Τσιμισκή και Αγγελάκη..μαλιστα έλεγα στην ελλη και για γαμησι ενώ είχαμε φτάσει στην απόλυτη καυλα ηξερα οτι ήθελε αλλά αρνήθηκε δεν ξέρω ίσως φοβούμενη αν και είχα παει αρκετές φορές.μαλιστα μέχρι και από το μαγαζί μου είχαν στείλει μήνυμα τότε ότι άλλαξαν διεύθυνση. Παρολαυτα έτος 2023 ξέρουμε για ελλη τι απέγινε το κορίτσι;
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
235
Like
380
Πόντοι
21
και νομίζω πολύ καλά έκανε γιατί τελευταία είχε κουραστεί και ολές εκει μεσα (μετα και τη αποχώρηση της Δανάης) άρχισαν να ζητάνε εξτρα και για να βγάλουν ρουχα κλπ. Το Aqua είναι νομίζω η τρίτη φορά που αλλάζει όνομα αλλά οι υπηρεσίες πάνε από το κακό στο χειρότερο αυξάνοντας και τις τιμές, οπότε και απο μένα μαύρο στο aqua - golden.
¨Οσο για το φιλόδοξο εγχείρημα της πρωην μασαζοκορασίδας του Aqua και ιδρυτικό μέλος του Elegance μάλλον ισχύει το γνωστό: μ όποιον δασκαλο καθίσεις τετοια γραμματα θα μάθεις. Ο χώρος είναι καθαρός αλλά όχι τόσο ευρύχωρος. Οι υπηρεσίες μασαζ είναι μέτριες.και το ρόστερ πρέπει να εμπλουτιστεί. Η Νικόλ ειδικότερα δεν βγαζει ρουχα από τη μέση και κάτω ενώ η πίπα της είναι μέτριας απόδοσης και με πολύ χέρι. Το γεγονός οτι ζητάνε να πληρωθούν πριν την παροχή των υπηρεσιών σε μένα χτυπησε άσχημα. Συνεπώς σε γενικές γραμμες οι υπηρεσίες τους είναι ακριβες γι αυτό που προσφέρουν
Σε εμένα φίλε μου πάντως η Νικόλ δεν ζήτησε να πληρωθει πριν.
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
129
Like
2.250
και νομίζω πολύ καλά έκανε γιατί τελευταία είχε κουραστεί και ολές εκει μεσα (μετα και τη αποχώρηση της Δανάης) άρχισαν να ζητάνε εξτρα και για να βγάλουν ρουχα κλπ. Το Aqua είναι νομίζω η τρίτη φορά που αλλάζει όνομα αλλά οι υπηρεσίες πάνε από το κακό στο χειρότερο αυξάνοντας και τις τιμές, οπότε και απο μένα μαύρο στο aqua - golden.
¨Οσο για το φιλόδοξο εγχείρημα της πρωην μασαζοκορασίδας του Aqua και ιδρυτικό μέλος του Elegance μάλλον ισχύει το γνωστό: μ όποιον δασκαλο καθίσεις τετοια γραμματα θα μάθεις. Ο χώρος είναι καθαρός αλλά όχι τόσο ευρύχωρος. Οι υπηρεσίες μασαζ είναι μέτριες.και το ρόστερ πρέπει να εμπλουτιστεί. Η Νικόλ ειδικότερα δεν βγαζει ρουχα από τη μέση και κάτω ενώ η πίπα της είναι μέτριας απόδοσης και με πολύ χέρι. Το γεγονός οτι ζητάνε να πληρωθούν πριν την παροχή των υπηρεσιών σε μένα χτυπησε άσχημα. Συνεπώς σε γενικές γραμμες οι υπηρεσίες τους είναι ακριβες γι αυτό που προσφέρουν
Καλησπερα. Ευχαριστω πολυ για την κριτικη. Θα σχολιασω μονο το θεμα της πληρωμης καθως οπως ολοι καταλαβαινετε το αν κανω καλα το στοματικο η οχι ειναι θεμα υποκειμενικο, σε καποιους θα αρεσει κ σε κάποιους οχι. Μετα λοιπον απο ενα περιστατικο που συνεβη απο καποιον που πρωτη φορα ηρθε στο μαγαζι χρησιμοποιησε τις υπηρεσιες μου κ ΔΕΝ με πληρωσε αλλαξαμε πολιτικη και ζηταμε με ολο το σεβασμο να πληρωνομαστε προκαταβολικα απο πελατες που δεν τους ξερουμε κ δεν εχουν ξαναερθει στο μαγαζι.. στο γνωστο μας πελατολογιο δεν ζηταμε προκαταβολικα πληρωμη πολυ απλα γτι υπαρχει εμπιστοσυνη.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Τελικά επειδή με μπερδέψατε με pm και ατάκτως ειρημένες πληροφορίες στο forum.
Δουλευει κάπου η Δανάη με άλλο όνομα .?
Κάνει σόλο καριέρα prive?
Τα παράτησε?
Τι συμβαίνει τελικά.
Το μόνο που κατάλαβα μέχρι στιγμής είναι ότι πάχυνε.
 

Panos19822

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
44
Like
46
Πόντοι
0
και καπως έτσι δημιουργούνται οι αστικοί μύθοι....
Η πολυδιαφημισμένη κορασίδα αγαπητέ είναι μια κοντούλα λεπτούλα με μικρό βυζακι τίποτα το extraordinary δηλαδή.
Βεβαια όλα εξαρτώνται απο τις προσλαβανουσες που έχει ο καθένας , αλλά γενικά κρατά μικρό καλάθι σε ότι ακούγετε.
Γνώμη μου!
Πολύ δυνατή όμως στο μασαζζ!!!θα ήθελα πολύ να με ξαναθαραπευση
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ποιο μασαζ ειναι κοντα στη δεθ ερχομαι απο αθηνα και δεν γνωριζω ευχαριστω
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
174
Πόντοι
0
και νομίζω πολύ καλά έκανε γιατί τελευταία είχε κουραστεί και ολές εκει μεσα (μετα και τη αποχώρηση της Δανάης) άρχισαν να ζητάνε εξτρα και για να βγάλουν ρουχα κλπ. Το Aqua είναι νομίζω η τρίτη φορά που αλλάζει όνομα αλλά οι υπηρεσίες πάνε από το κακό στο χειρότερο αυξάνοντας και τις τιμές, οπότε και απο μένα μαύρο στο aqua - golden.
¨Οσο για το φιλόδοξο εγχείρημα της πρωην μασαζοκορασίδας του Aqua και ιδρυτικό μέλος του Elegance μάλλον ισχύει το γνωστό: μ όποιον δασκαλο καθίσεις τετοια γραμματα θα μάθεις. Ο χώρος είναι καθαρός αλλά όχι τόσο ευρύχωρος. Οι υπηρεσίες μασαζ είναι μέτριες.και το ρόστερ πρέπει να εμπλουτιστεί. Η Νικόλ ειδικότερα δεν βγαζει ρουχα από τη μέση και κάτω ενώ η πίπα της είναι μέτριας απόδοσης και με πολύ χέρι. Το γεγονός οτι ζητάνε να πληρωθούν πριν την παροχή των υπηρεσιών σε μένα χτυπησε άσχημα. Συνεπώς σε γενικές γραμμες οι υπηρεσίες τους είναι ακριβες γι αυτό που προσφέρουν
Μέχρι στιγμής έχω κάνει 3 συνεδρίες με την Εύα και τα έβγαλε κανονικά και πλήρωσα στο τέλος. Ίσως με τη Νικόλ είναι διαφορετικά. Δεν έχω δοκιμάσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom