Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
163
Like
325
Πόντοι
21
Καλημέρα φίλε!μπορείς να κάνεις μια περιγραφή της κοπέλας και τι πρόγραμμα έκανες μαζί της?
Καλησπέρα. Φουλ πρόγραμμα είχε. Η τυπισσα στο 1,75 μεγάλο βυζι,κωλος μεγάλος αλλά όχι όπως φαίνεται στις εικόνες που έχει ανεβάσει. Κάποια κιλά έξτρα σίγουρα τα είχε
 

marcelo77

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα στους Μασαζολαγνους… καταδρομική στο relief, παρούσα μια κοπέλα ξανθιά/όμορφη δεν συγκράτησα όνομα.. μασάζ μόνο χαλαρωτικό! Ωραίος χώρος, καθαρός ιδανικος για πεοπαιχνιδια κατ έμε και η κοπέλα ευγενική!
Άρα τίποτα...Ε έτσι δεν αξίζει. Έχει μασάζ κ με 15 20 ευρώ... Επαγγελματικά... Τεσπα ευχαριστούμε για την ενημέρωση!!
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
269
Like
1.038
Πόντοι
201
Νωρίτερα επίσκεψη στο Kristal με Νεφέλη.
Τι να λέμε, το κορίτσι είναι όλα τα λεφτά. Λίγο υπερβολικό ντύσιμο και βάψιμο στην αρχή αλλά ΟΚ, αναμενόμενο. Μετά όμως, Κορμάρα 10 με τόνο, αδύνατη αλλά με καμπύλες, κανονικό μοντέλο! Και εξαιρετική διάθεση, ξεντύθηκε από την αρχή, πρώτο μέρος χωρίς καμία βιασύνη, 2ο μέρος απίθανο, κίνηση, τρίψιμο, γλώσσες, στησίματα. Από τα καλύτερα χωρίς πίπα και σεξ ever.
Είπε κάποιος κάτι για ξινίλα και βαριεστημάρα; Καμία σχέση! Και κατά τη γνώμη μου vfm. Μπράβο Νεφέλη!
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
163
Like
325
Πόντοι
21
Έχει καταφέρει κάποιος να επικοινωνήσει με την τυπισσα ;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.933
Like
23.422
Πόντοι
6.056
Έχει καταφέρει κάποιος να επικοινωνήσει με την τυπισσα ;
μια κοντοστουπα ειναι τιποτα ιδιαιτερο εμφανισιακα

μασαζ δεν υπαρχει incall cg ειναι...κατι ελεγε παλια το παλευε τουλαχιστον αν και ηταν με τις ωρες της παντα

μετα την ειδε αλλιως και για να κανει ραντεβου θελει να της στειλεις φωτο τα μουτρα σου

αμε σιγουρα :thumbsup:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.994
Like
68.434
Πόντοι
12.756
μια κοντοστουπα ειναι τιποτα ιδιαιτερο εμφανισιακα

μασαζ δεν υπαρχει incall cg ειναι...κατι ελεγε παλια το παλευε τουλαχιστον αν και ηταν με τις ωρες της παντα

μετα την ειδε αλλιως και για να κανει ραντεβου θελει να της στειλεις φωτο τα μουτρα σου

αμε σιγουρα :thumbsup:
πως βρεθηκες εσυ εδω ? :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Έχει καταφέρει κάποιος να επικοινωνήσει με την τυπισσα ;
Ααα το Μαρκελακι ναι.. παρόν, το πήδαγα ανελλιπώς πριν καιρό.. 70 μισή 129 μια ώρα! Του γούστου μου πολύ.. μικροκαμωμένο.. 2αρι βυζακι στητό.. όμορφο κορίτσι! Πίπα αρκετά καλή(στα μάτια με κοιτάζε).. μουνακι σφιχτό και κωλακι επίσης! Αλλά.. μετά από 2/3 φορές η τυπισσα έσκαγε με ντουμάνι στο χέρι και άλλες από αλλά πιωμένη φαινόταν! Όποτε έφαγε άκυρο, δεν τα μπορώ αυτά!
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
Ξερει κανεις κατι για αυτην ;;


 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Ξερει κανεις κατι για αυτην ;;


Πάλι εγώ… γεματουλα χυμώδεις .. ομορφούλα! Τρώγεται πάνε.. την πιπωσα μια φορά, ωραία ήταν! Αν μπορούσα θα την πηδουσα κιόλα αλλά τότε ήμουν σε φάση πιπεν.. Σκοτι Πιπεν.. χαχαχαχα.. καλούτσικη είναι πάνε.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
Πάλι εγώ… γεματουλα χυμώδεις .. ομορφούλα! Τρώγεται πάνε.. την πιπωσα μια φορά, ωραία ήταν! Αν μπορούσα θα την πηδουσα κιόλα αλλά τότε ήμουν σε φάση πιπεν.. Σκοτι Πιπεν.. χαχαχαχα.. καλούτσικη είναι πάνε.
Θυμασαι τιμες για μονο μασαζ με γκυψιμο ;;
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
108
Like
515
Πόντοι
81
Εχω μιά αποθηκευμενη επαφή μεταξα. Θυμαται καποιος παλιος ποιό μασατζιδικο ήταν? Μ εβγαλε στο viber
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Πάλι εγώ… γεματουλα χυμώδεις .. ομορφούλα! Τρώγεται πάνε.. την πιπωσα μια φορά, ωραία ήταν! Αν μπορούσα θα την πηδουσα κιόλα αλλά τότε ήμουν σε φάση πιπεν.. Σκοτι Πιπεν.. χαχαχαχα.. καλούτσικη είναι πάνε.
Η Ξένια είναι αυτή ή κάνω λάθος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom