Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Παιδιά να ρωτήσω κάτι και ίσως είναι ψιλοβλακεία. Για να πας για μασάζ στο Crystal για παράδειγμα, πρέπει να κλείσεις νωρίτερα ή πας εκεί και σε εξυπηρετούν; Επίσης η εκτόνωση εννοείται ή πρέπει να το διαπραγματευτείς; Ευχαριστώ.
Καλησπερα. Εννοείται με ραντεβού. Εννοείται πως δεν ρωτάς «θα μου κάνεις εκτόνωση», αλλά φέρεσαι κύριος και όλα παίρνουν τον δρόμο τους
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Like
149
Πόντοι
0
Καλησπερα. Εννοείται με ραντεβού. Εννοείται πως δεν ρωτάς «θα μου κάνεις εκτόνωση», αλλά φέρεσαι κύριος και όλα παίρνουν τον δρόμο τους
Ωραία, ευχαριστώ. Άρα ούτε από το τηλέφωνο ρωτάω κάτι τέτοιο; Και πώς ξέρω τότε τι τιμές παίζουν; Γιατί φαντάζομαι το 30 ευρώ για 50 λεπτά μασάζ που έχουν στη διαφήμιση δεν είναι με την εκτόνωση μέσα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ωραία, ευχαριστώ. Άρα ούτε από το τηλέφωνο ρωτάω κάτι τέτοιο; Και πώς ξέρω τότε τι τιμές παίζουν; Γιατί φαντάζομαι το 30 ευρώ για 50 λεπτά μασάζ που έχουν στη διαφήμιση δεν είναι με την εκτόνωση μέσα
Ακριβώς.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

30+20
 

dxb

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Σε σχεση μ αυτο που ηταν παλιοτερα εχει φτιαξει πολυ,ολα πλαστικα βυζια ,χειλια,φρυδια ολα,σαν την Κατερινα Καινουργιου απο Lidl,μασαζ ειναι μετριο προς κατιουσα δηλαδη χαιδολογαει γιατι εχει κατι νυχια σαν κατσαβιδια και φοβαται μην τα σπασει,στα του αγωνα εβγαλε βυζους τουμπανους με νυχοχαιδεμα στα παπαρια και το αλλο χερι να εκτελει τιιμια,αν σ αρεσει το στυλ του τσοκαρου μπινμπο αξιζει
Απο αλλη υπηρεσια δεν παιζει,τουλαχιστον σ εμενα ,ααλλα παλιοτερα εχει παιξει σε πολλους οταν ηταν στο Πανοραμα και γαμησια
Κοστος 50Ε
Καλησπέρα, είναι πριβέ το συγκεκριμένο γιατί το τηλέφωνο έχει φραγή;

Ευχαριστώ
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.270
Πόντοι
446
Kαλησπέρα σε ολα τα καρντάσια...την βοήθεια σας θέλω για μια περιπτωσάρα!!!!Εχει κανεις σας εμπειρία μασαζ με μια Maria Cmouratidou, ιδιοκτήτρια του Relief Massage???Τι υπηρεσίες προσφέρει και ποσο προχωράει???Ειναι μελαχρινο υπερτούμπανο και ενδιαφέρομαι για ραντεβου μαζι της αυτες τις μέρες που ειναι Αθήνα!!!!
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.108
Πόντοι
201
Kαλησπέρα σε ολα τα καρντάσια...την βοήθεια σας θέλω για μια περιπτωσάρα!!!!Εχει κανεις σας εμπειρία μασαζ με μια Maria Cmouratidou, ιδιοκτήτρια του Relief Massage???Τι υπηρεσίες προσφέρει και ποσο προχωράει???Ειναι μελαχρινο υπερτούμπανο και ενδιαφέρομαι για ραντεβου μαζι της αυτες τις μέρες που ειναι Αθήνα!!!!
Είχα πάει εγώ πριν κάνα 2 χρόνια που ήταν σε στενό στην Αιγαίου,όντως είναι τουμπανο,μασάζ αδιαφορο και πετσέτα περιοπής ,δεν έκανε τίποτα απολύτως δυστυχώς
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Καλησπέρα κυριοι.

Επιστροφή στο μασαζ μετά από πολυ καιρό αποχής, έχομε και λεμε...Οι παρακάτω συνεδρίες είναι τους προηγουμενους 2 μηνες. Ολες λαδοκόρες που θα αναφέρω είναι τσουπωτες.


Crystal
Πέρασμα από Crystal. Δευτερα απόγευμα, μόνος ημουν, πολλές οι επιλογες, για όλα τα γούστα θα έλεγα. Ισως και 10 κοπέλες, δεν συγκράτησα ονόματα, έψαχνα Αρτεμη αλλά δεν την βρήκα. Επέλεξα Ολιβια που διέκρινα βυζι μεγάλο (3,5αρι). Φιλότιμη προσπάθεια, έπιασε τη βάση η Ολιβια. Μασάζ μέτριο και 2ος γύρος προστιχος , φοραει και καυλωτικα γυαλια. Βγάζει κατι προστιχο, σκυλέ και πικραμένο.

massagio
Πήγα μια βόλτα από massagio αναζητώντας την Αλεξία(γνωστή σε αυτο το νήμα). Την πρώτη φορά δεν διέκρινα ότι τα βυζιά της είναι ψευτικα, δεν με χάλασε και τόσο ,καλή δουλειά έκανε ο χειρούργος. Την Αλεξία θα μπορουσα να την πηδάω όλο το 24ωρο, είναι στα γούστα μου. Λίγο κρύα μου φάνηκε βέβαια, ίσως έχει κουραστεί δεν ξέρω. Πρώτο μέρος αρκετά καλό, μασάζ με δύναμη. Δεύτερο όχι και τόσο.

Βανα σπα.
Την πρώτη φορά πέρασμα με Βερόνικα. 26 ετών τσουπωτη ξανθιά, βυζί 3αρι , προσωπάρα. Μασάζ πολύ κάτω του μετρίου αλλά ρεφαρεις στο δεύτερο γύρο, εκτόνωση με προστυχόλογα .
Επόμενη συνεδρια με Δόμνα ψηλή μελαχρινή με τεράστιο κώλο , 23 ετών. Μασάζ ανύπαρκτο αλλά δευτερο μέρος σουπερ απογειωτικό, περασα καλά.

Αυτά τα ολίγα....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.270
Πόντοι
446
Είχα πάει εγώ πριν κάνα 2 χρόνια που ήταν σε στενό στην Αιγαίου,όντως είναι τουμπανο,μασάζ αδιαφορο και πετσέτα περιοπής ,δεν έκανε τίποτα απολύτως δυστυχώς
Ειναι για μεγάλες μάχες...ισως θελει υπομονη,επιμονή και κανα εξτρα μαρουλάκι...σ ευχαριστω για την πληροφορηση αδερφέ!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tefras

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
κοπέλα του μασάζ που μια έχει γκόμενο και το παίζει κυρία και σε κοιτάει υποτιμητικά. Και όταν την στέλνει ο γκόμενος, επιστρέφει στην πραγματικότητα του μασάζ και κάνει την καλή.
Ελεος. Άντε βρε κορίτσι μου καθάρισε κανένα πάτωμα, στρώσε κανενα κρεβάτι και μάθε να φέρεσαι και να σέβεσαι.
Την είδατε όλες μουναρες με ξένα λεφτά
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.108
Πόντοι
201
Ξέρει κάποιος για ένα Velvet Spa κάπου στην Τούμπα?,αν παίζει κάτι η ανειναι πριβέ κτλ??
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
2
Like
5.390
Πόντοι
1.056
κοπέλα του μασάζ που μια έχει γκόμενο και το παίζει κυρία και σε κοιτάει υποτιμητικά. Και όταν την στέλνει ο γκόμενος, επιστρέφει στην πραγματικότητα του μασάζ και κάνει την καλή.
Ελεος. Άντε βρε κορίτσι μου καθάρισε κανένα πάτωμα, στρώσε κανενα κρεβάτι και μάθε να φέρεσαι και να σέβεσαι.
Την είδατε όλες μουναρες με ξένα λεφτά
Για ποια λες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom