Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (7 μέλη και 78 επισκέπτες)

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Γιατρέ για την ίδια μιλάμε θα τρελαθώ. Χαρακτηριστικό το μυτερό περίεργο βυζάκι; Θα πάω αμέσως να διαπιστώσω. Κάτι μάλλον δεν έκανα καλά ή μιλάμε για άλλη γκομενα.
Nα πας Ασθενή, να δεις το φώς σου.
Άλλωστε εσύ και ο midthess με τις αντιφατικές αλλά πλήρεις κριτικές σας είσασταν η αιτία που πήγα. Ευχαριστώ.

Ναι μιλάμε για την μιλφ Χριστίνα  :tits: 2, μητερό.

Millefeuille--me-afrati-krema-vanilia.jpg


Y.Γ. Η Κάιτη είχε και αυτή μητερό  :boobies: αλλά ήταν 1.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Ηλικία όμως δεν είπε και μ' ανησυχεί...

Σαν την Ελένη- Μαριάννα, 45+.
Ξανθό, όμορφο πρόσωπο με μεγάλη γκαυλιάρικη μητούλα, υπέροχα κανονικά πόδια, αγήμναστο σώμα με μικρή κυλίτσα :tits2: και λευκό δερματάκι που προδίδει την ηλικία της   :2funny:
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
Ok εξάλλου πάντα στα κορίτσια ότι και να γίνει το παίζω ενθουσιασμένος. Δεν άφησα ποτε και πουθενά κακές εντυπώσεις. Τρέχω Προς δοκιμαστικό και επανέρχομαι  Έχω βέβαια κατι υπόνοιες Ότι δε θα μαλώσουμε ποτε για γυναίκες εμείς οι δύο. ...........καταλαβαίνεις.
 

debatelaw1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2011
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
μα δεν ειναι στο σεβεν 60ε το ελαχιστο? δηλαδη διπλο μασαζ 80ε με επιασαν κοτσο?γιατι δε δεχτηκαν με λιγοτερα!θα μπορουσατε να βοηθησετε τους νεοτερους (οχι απαραιτητα στην ηλικια), οπως ειπε και ο alkinos32, αναφορικα με οικονομικα μασατζιδικα, αλλα και για μασατζουδες με μεγαλο  :tits: ? δεκτα και pm, ευχαριστω !
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Ok εξάλλου πάντα στα κορίτσια ότι και να γίνει το παίζω ενθουσιασμένος. Δεν άφησα ποτε και πουθενά κακές εντυπώσεις. Τρέχω Προς δοκιμαστικό και επανέρχομαι   Έχω βέβαια κατι υπόνοιες Ότι δε θα μαλώσουμε ποτε για γυναίκες εμείς οι δύο. ...........καταλαβαίνεις.

Μια φιλική συμβουλή dbaba ,
Αν σε θυμάτε, αλλά ακόμα και να δεν σε θυμάτε, Χαλάρωσε την.......
Σε διάβασε και θα είναι αγχωμένη.  :idiot:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Ok εξάλλου πάντα στα κορίτσια ότι και να γίνει το παίζω ενθουσιασμένος. Δεν άφησα ποτε και πουθενά κακές εντυπώσεις. Τρέχω Προς δοκιμαστικό και επανέρχομαι   Έχω βέβαια κατι υπόνοιες Ότι δε θα μαλώσουμε ποτε για γυναίκες εμείς οι δύο. ...........καταλαβαίνεις.
dbaba, περιμένουμε και νέα ενημέρωση  :knockinb:.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.876
Κριτικές
30
Like
655
Πόντοι
4.475
ενημερωνονται απο εδω αλκιν?

Εννοείται... Μερικές είναι γραμμένες και σαν χρήστες. Και όχι μόνο από μασάζ. Και cg και ιδιοκτήτες όλων των ειδών. Μπαίνουν είτε σαν επισκέπτες να δουν τι γράφουμε εδώ μέσα είτε είναι χρήστες.
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Σημερινο περασμα απο Ευζωνων με Ολγας.

Ο χωρος απο τα λιγα που ειδα ανετος θα ελεγα, με υποδεχτικε μια μελαχροινη κακομουτσουνη η οποια μου εκανε και την σχετικη ενημερωση. 25 ευρω το απλο μασαζ μου ειπε και τιποτε αλλο. Βεβαια δεν υπηρχε αλλη κοπελλα στον χωρο και απο οτι μου ειπε ηταν στα δωματια με πελατες. Καποιος συναδελφος εδω ανεφερε πως υπαρχει μια ξανθια εκει που το προχοραει το θεμα, οποτε και θα ξαναπαω μπας και την πετυχω. Το θεμα ειναι οτι δεν εκατσα για μασαζ μονο, αυτο μου το κανουν αλλου και τζαμπα  :grin: :grin: :grin:
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Χριστίνα στον Βασίλη Κωλέττη
Για τους λάτρεις των milf  ΟΑΣΗ.
5 φορές έχυσε στην μου.άρα της σε μια ώρα, είπατε τιποτα?
ΟΑΣΗ.-

Καλησπερα σε ολους....Τα ελεγα εγω,,,,το κοριτσι το εχει....και μενα 5 με εχυσε,,,ταριφα εχει μαλλον..χαχαχα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλησπερα παλικαρια...
ακουσατε, ακουσατε...

λοιπον...μαριαννα...αψογη η ηρω. σωματακι μετριο, ομως τελειος χωρος και συμπεριφορα.ηταν και μια ξανθουλα και πολυ ομορφη εκει, αλλα δεν θυμαμαι ονομα. αν εχει κανεις κατι να προτεινη για μαριαννα (Pls οχι milfs) περιμενω pm's.

σεβεν...η ναταλια τριβει το μουνακι της και αν επιμενεις, μπορει και να την δεις να χυνει, αντε και κανα γλυφομου...για τελεια  :pipa2: , δοκιμασε ελενα και θα με θυμηθεις.

εβιτα...μια βολτα περασα...και δεν θα ξαναπερασω...αρκετα...ακριβη και ολο τα ιδια και τα ιδια...εκεινη η νοελ (και καλα απο ολλανδια) κτλ κτλ κτλ.

 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.166
Like
8.269
Πόντοι
2.356
στο σεβεν τι τιμες εχει
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
433
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
καλησπερα παλικαρια...
ακουσατε, ακουσατε...

λοιπον...μαριαννα...αψογη η ηρω. σωματακι μετριο, ομως τελειος χωρος και συμπεριφορα.ηταν και μια ξανθουλα και πολυ ομορφη εκει, αλλα δεν θυμαμαι ονομα. αν εχει κανεις κατι να προτεινη για μαριαννα (Pls οχι milfs) περιμενω pm's.

σεβεν...η ναταλια τριβει το μουνακι της και αν επιμενεις, μπορει και να την δεις να χυνει, αντε και κανα γλυφομου...για τελεια  :pipa2: , δοκιμασε ελενα και θα με θυμηθεις.

εβιτα...μια βολτα περασα...και δεν θα ξαναπερασω...αρκετα...ακριβη και ολο τα ιδια και τα ιδια...εκεινη η νοελ (και καλα απο ολλανδια) κτλ κτλ κτλ.

Και στη Μαριανα τι τιμες εχει ??
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
για τις τιμες τα εχουν πει καμια 100 φορες οι συναδερφοι πιο πανω...

ξεχασα να πω...περασα και απο σοφουλη 50...
λοιπον, δεν εχουν τηλ, περνας απο εκει και κανουν ενημερωση. 25 ευρω το μασαζ, ρωτησα για προγραμματα κτλ, ειπαν πως δεν κανουν κατι αλλο, και χαιρετησα...

ομορφες κοπελιτσες οι 2 που ειδα, αλλα τι να το κανεις...
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Εννοείται... Μερικές είναι γραμμένες και σαν χρήστες. Και όχι μόνο από μασάζ. Και cg και ιδιοκτήτες όλων των ειδών. Μπαίνουν είτε σαν επισκέπτες να δουν τι γράφουμε εδώ μέσα είτε είναι χρήστες.


Και ειχα παντα την απορια "ποιοι" ειναι οι 20 online (μονιμως) επισκεπτες!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
197
Like
132
Πόντοι
1
για τις τιμες τα εχουν πει καμια 100 φορες οι συναδερφοι πιο πανω...

ξεχασα να πω...περασα και απο σοφουλη 50...
λοιπον, δεν εχουν τηλ, περνας απο εκει και κανουν ενημερωση. 25 ευρω το μασαζ, ρωτησα για προγραμματα κτλ, ειπαν πως δεν κανουν κατι αλλο, και χαιρετησα...

ομορφες κοπελιτσες οι 2 που ειδα, αλλα τι να το κανεις...
Καλησπέρα φίλε,σου είναι ευκολο να τις περιγράψεις τις κοπέλες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom