Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
Ρε κομπαρε πουτάνα φορτωσαμε στο κόσμος θα πάμε. Γιατι δε βγάζουμε και προσκλητηρια γάμου αν είναι έτσι. Εκει θα σε δει μέχρι κι ο Πάπας της ενορίας σου. Ενώ στη Ποτίδαια κάτι λίγοι ντόπιοι. Πεινασμένους βεβαίως γιατι πριν 2,5 χρόνια έκλεισε το xxx και έχουν πρόβλημα.
 

jj86

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες κανενας για συσταση στο ιδρυμα στα λαδαδικα?
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Πολύ ησυχία ΣΗΜΕΡΑ.
ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ "ΚΑΛΑ" ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ και ΣΗΜΕΡΑ?
Κανέις δεν βοηθά να τονωθεί ξανά η αγορά?
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Παρακαλώ την προσοχή σας!!!!
ΖΗΤΗΤΟΥΝΤΑΙ στοιχεία για την παρακάτω μασαζο-persona, με το γνωστό βελούδινο στήθος και το διαπεραστικό βλέμα.
Aαζητήτε εναγωνίος από τον ΑΝΤΡΙΚΟ ΠΛΥΘΙΣΜΟ της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ για ακόμα καλύτερες ΜΕΡΕΣ & ΝΥΧΤΕΣ.
Μόνο με p.m στο alkinos32.
Mετά από την οριστική διασταύρωση των στοιχείων θα γίνει ενημέρωση όλων των ενδιαφερομένων.
 

Συνημμένα

  • 001.jpg
    001.jpg
    141,7 KB · Εμφανίσεις: 31

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
5
Like
689
Πόντοι
96
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Παρακαλώ την προσοχή σας!!!!
ΖΗΤΗΤΟΥΝΤΑΙ στοιχεία για την παρακάτω μασαζο-persona, με το γνωστό βελούδινο στήθος και το διαπεραστικό βλέμα.
Aαζητήτε εναγωνίος από τον ΑΝΤΡΙΚΟ ΠΛΥΘΙΣΜΟ της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ για ακόμα καλύτερες ΜΕΡΕΣ & ΝΥΧΤΕΣ.
Μόνο με p.m στο alkinos32.
Mετά από την οριστική διασταύρωση των στοιχείων θα γίνει ενημέρωση όλων των ενδιαφερομένων.

καλοοο  ειναι εδω?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
4
Like
1.140
Πόντοι
216
Πάντος δυο φορές επιχείρησα να πάω Μαριάννα, και μου είπε ότι πρέπει να πάω ματά τις 8 το βράδυ,
γιατί όλες είχαν ραντεβού μέχρι τότε. Δεν το πολυπίστεψα βέβαια!
Μάλλον θα πάω στον Μάκη για Ελπίδα.
Έχει κανένας τηλέφωνο;
Πρέπει να έχεις συστάσεις;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Τελικά, ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ  ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΠΑΡΈΑ,
και ας μην είχαμε την τύχη ναπιούμε ποτέ, ούτε έναν καφέ όλοι μαζί.
Με συγκινήσατε σήμερα με την συναδελφικοτητα σας....
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
:thumbsup:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Καλησπερα και απο μενα σε ολους! Γουσταρω πολυ μασατζιδικες φασεις και διαβαζω εδω για να ψιλοενημερωνομαι.Εχω καιρο να παω σε μασαζ λογω γκομενας και επειδη ειμαι ικανοποιημενος.Αλλα εδω και καιρο μου τριβελιζει το μυαλο μου να κανω καμια επισκεψουλα.Θελω να παω στο Αvis και στον Βασιλη city gate! Για τον Βασιλη ακουσα οτι εχει ωραια μωρα,για το Avis δεν ξερω τιποτα.Θα παω καποια στιγμη και θα σας πω!
...στο avis συνιστώ ΛΊΝΑ..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Χρόνια σας πολλα και καλη χρονιά σε όλους και σε όλες. Επιστροφή σήμερα απο αθηνα για μένα και καταθέτω εμπειρία nuru. Άπαιχτο παιδιά αυτο το ζεστό ζουμί το τρίψιμο της γκομενας το prostate massage μέσα στη κάβλα και τα 150€ πιστεύω θα αποσβεστούν απο τις φορές που αντι για θεσσαλονικιότικο μασσατζίδικο θα τον παίξω. Όταν έχυσα θα ήθελα να ζυγιστώ. Φαντάζομαι θα έχασα κανά κιλό. Σας εύχομαι την νέα αυτη χρόνια να καταφέρετε να πάτε.
:thumbsup:
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Παρακαλώ την προσοχή σας!!!!
ΖΗΤΗΤΟΥΝΤΑΙ στοιχεία για την παρακάτω μασαζο-persona, με το γνωστό βελούδινο στήθος και το διαπεραστικό βλέμα.
Aαζητήτε εναγωνίος από τον ΑΝΤΡΙΚΟ ΠΛΥΘΙΣΜΟ της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ για ακόμα καλύτερες ΜΕΡΕΣ & ΝΥΧΤΕΣ.
Μόνο με p.m στο alkinos32.
Mετά από την οριστική διασταύρωση των στοιχείων θα γίνει ενημέρωση όλων των ενδιαφερομένων.
στο χωρο των μασαζ δεν εχω προυπηρεσια θα ηθελα μια ενημερωση εαν η εν λογω κυρια απο αποψεως εμφανισης συγκαταλεγεται στις καλες επειδη σκεφτομαι να επισκευτω ΜΑΡΙ.....Α οι κοπελες που βρισκονται εκει ειναι καλυτερες οι χειροτερες απο αυτη
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Παρακαλώ την προσοχή σας!!!!
ΖΗΤΗΤΟΥΝΤΑΙ στοιχεία για την παρακάτω μασαζο-persona, με το γνωστό βελούδινο στήθος και το διαπεραστικό βλέμα.
Aαζητήτε εναγωνίος από τον ΑΝΤΡΙΚΟ ΠΛΥΘΙΣΜΟ της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ για ακόμα καλύτερες ΜΕΡΕΣ & ΝΥΧΤΕΣ.
Μόνο με p.m στο alkinos32.
Mετά από την οριστική διασταύρωση των στοιχείων θα γίνει ενημέρωση όλων των ενδιαφερομένων.

Ρε φίλε τι είναι αυτο το άπαιχτο που το βρήκαμε. Αν είναι αλήθεια και όχι ιντερνετικη εικόνα στείλε πμ.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
στο χωρο των μασαζ δεν εχω προυπηρεσια θα ηθελα μια ενημερωση εαν η εν λογω κυρια απο αποψεως εμφανισης συγκαταλεγεται στις καλες επειδη σκεφτομαι να επισκευτω ΜΑΡΙ.....Α οι κοπελες που βρισκονται εκει ειναι καλυτερες οι χειροτερες απο αυτη

Γιατρέ μου όλα είναι υποκειμενικά στο τι θέλει ο καθένας. Αντικειμενικά αυτη είναι πιο fuckable απο τα κορίτσια της μαριάννας αλλα αν βαφτούν και ποζάρουν και αυτές αλαξει το σκηνικό. Ποιός ξέρει πανε βόλτα και πες μας και μας πως περασες.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.165
Like
8.263
Πόντοι
2.356
Πάντος δυο φορές επιχείρησα να πάω Μαριάννα, και μου είπε ότι πρέπει να πάω ματά τις 8 το βράδυ,
γιατί όλες είχαν ραντεβού μέχρι τότε. Δεν το πολυπίστεψα βέβαια!
Μάλλον θα πάω στον Μάκη για Ελπίδα.
Έχει κανένας τηλέφωνο;
Πρέπει να έχεις συστάσεις;
αν σε ξερει η ελπιδα εισαι οκ αν οχι μη πας καθολου
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
5
Like
689
Πόντοι
96
λαδαδικα πηρα τηλ ειπε μονο μασαζ τριψιμο και ψαρωσα δεν πηγα....βασιλης στο γκειτ? τα ιδια ειναι? αν ειχε καποιος τηλ θα το εκτιμουσα απο βασιλη....ευχαριστω τα παιδια που μουστειλε μην για λαδαδικα  ναναι καλα
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
Γιατρέ μου όλα είναι υποκειμενικά στο τι θέλει ο καθένας. Αντικειμενικά αυτη είναι πιο fuckable απο τα κορίτσια της μαριάννας αλλα αν βαφτούν και ποζάρουν και αυτές αλαξει το σκηνικό. Ποιός ξέρει πανε βόλτα και πες μας και μας πως περασες.
φιλε εγω ξενερωσα με τη θειτσα αν αυτο που θα συναντησω στη ΜΑ...Α ειναι πιο μπαζο απο αυτη θα το σκεφτω να κατσω
 

masterblaster1270

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Παρακαλώ την προσοχή σας!!!!
ΖΗΤΗΤΟΥΝΤΑΙ στοιχεία για την παρακάτω μασαζο-persona, με το γνωστό βελούδινο στήθος και το διαπεραστικό βλέμα.
Aαζητήτε εναγωνίος από τον ΑΝΤΡΙΚΟ ΠΛΥΘΙΣΜΟ της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ για ακόμα καλύτερες ΜΕΡΕΣ & ΝΥΧΤΕΣ.
Μόνο με p.m στο alkinos32.
Mετά από την οριστική διασταύρωση των στοιχείων θα γίνει ενημέρωση όλων των ενδιαφερομένων.

παιδια αν υπαρχει αυτη η γυναικα και κυριως αν ξερει να αισθησιαζει και οχι μονο να  :knockinb: τοτε παρακαλω να μαθω
και εγω με pm για να προσκινησω. Ουτε αθηνα δεν υπαρχει τετοια θεά...
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Παρακαλώ την προσοχή σας!!!!
ΖΗΤΗΤΟΥΝΤΑΙ στοιχεία για την παρακάτω μασαζο-persona, με το γνωστό βελούδινο στήθος και το διαπεραστικό βλέμα.
Aαζητήτε εναγωνίος από τον ΑΝΤΡΙΚΟ ΠΛΥΘΙΣΜΟ της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ για ακόμα καλύτερες ΜΕΡΕΣ & ΝΥΧΤΕΣ.
Μόνο με p.m στο alkinos32.
Mετά από την οριστική διασταύρωση των στοιχείων θα γίνει ενημέρωση όλων των ενδιαφερομένων.

καλημερα ! εμενα γιατι δεν μαρεσει ?  :think:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom