Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.030
Like
256
Πόντοι
36
Νέο είναι το παιδι θα μάθει. Που θα πάει.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
Σωστα εν μερει αυτα που λες φιλε μου αλλα υπαρχουν και εξαιρεσεις.Πηγα φορτωμενος σημερα για διπλο με Ευα και Μενια.Τον ηπια αρχικα γιατι η Μενια ειχε αποχωρησει εκτακτως.Ειδα νεα παρουσια ελληνιδα ακυκλοφορητη απ οτι μου ειπε η Ευα ,Μελινα   το ονομα της,πρωτη της μερα στη δουλεια.25 στα 26,φοβερος κωλος,ωραια φατσουλα ,φυσιολογικο βυζακι.Ειπα να την παρω μονη της να δοκιμασω αλλα κατοπιν παροτρυνσεως της Ευας,την πηρα διπλο με Ευα εκ ρωσιας.Αν και νομιζα οτι θα φαω πετσα,το αποτελεσμα με εξεπληξε.Μιλαμε για πραγματικο λεσβειακο,γλωσσοφιλα και γλειφομουνια μεχρι τελικης πτωσεως.Ειχα μεινει μαλακας προς στιγμην μεχρι που μπηκα κι εγω δυναμικα στο παιχνιδι.Τα πρωτα φλοκια εφυγαν υπερ πιστεως και αναψα τσιγαρο.Εκαναν κι αυτες μαζι μου και μετα συνεχισαν να γλειφονται και να φιλιουνται παντου.Σαν τσοντα κανονικη συναγωνιστες.Μολις τελειωσα το τσιγαρο με ξεκινησαν και παλι.Πλανο χυσιματος?Θεικο.Απο πανω μου η Ευα να τη γαμαω και η Μελινα να μου γλειφει τ αρχιδια.Τρελες καυλες μιλαμε.Πιτσιρικας δεν ειμαι ουτε εντυπωσιαζομαι ευκολα,αλλα ηταν ισως το καλυτερο πληρωμενο διπλο μου ever.Γιατι οντως mr bean τα καλυτερα ειναι τα ερασιτεχνικα μας...Οι κοπελες παντως ειχαν τρελη χημεια μεταξυ τους.Και με εξεπληξε η Μελινα γιατι ειναι και νεα στο χωρο.Θα μου πεις ειναι να το εχει η γκομενα.Ημουν λιγο παραστατικος στις περιγραφες μου αλλα ελπιζω να ενημερωσα οσο καλυτερα μπορουσα συναγωνιστες ;)
Μεγάλε βοήθα !!!!!!!!!!!!! σε ποιό μαγαζί;
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.030
Like
256
Πόντοι
36
Μου φαινεται από δω και περα στο Βασίλη θα παιζουν μόνο διπλά.

Πόσο πηγε agxxx ? Εντελώς πληροφοριακά. Γιατι τα γούστα πληρώνονται
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Μου φαινεται από δω και περα στο Βασίλη θα παιζουν μόνο διπλά.

Πόσο πηγε agxxx ? Εντελώς πληροφοριακά. Γιατι τα γούστα πληρώνονται

Φιλε μου σε εμενα πηρε 120  που ειναι πολυ καλη τιμη θεωρω,αλλα ισως γιατι ειμαι τακτικος πελατης αν και ειχα καιρο να παω γιατι ελειπα.Μην σε παρω και στο λαιμο μου ομως για το αν χρεωνεται παραπανω
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε djgato δεν παρακολουθεις τις προηγουμενες σελιδες....Για το Βασιλη πρωην Μοναστηριου μιλαμε
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.030
Like
256
Πόντοι
36
Και γω παλιά τακτικότατος ημουν. (Αχ Μαρια με το ωραιο το μασάζ σου, και όχι μόνο)
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Και γω παλιά τακτικότατος ημουν. (Αχ Μαρια με το ωραιο το μασάζ σου, και όχι μόνο)

Αχ φιλε μου τι ειπες τωρα...Η Μαρια ηταν κορυφη.Που θα παει ρε γαμωτο.Καποτε θα επανερθει ελπιζω
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.030
Like
256
Πόντοι
36
Αν συνεχιστεί η κρίση την βλέπω να ερχεται σίγουρα
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Φιλε μου σε εμενα πηρε 120  που ειναι πολυ καλη τιμη θεωρω,αλλα ισως γιατι ειμαι τακτικος πελατης αν και ειχα καιρο να παω γιατι ελειπα.Μην σε παρω και στο λαιμο μου ομως για το αν χρεωνεται παραπανω
πανω που ελεγα στον ΑΒ66 οτι θελω να παω βασιλη και το σκεφτομουν!! ε λοιπον με εφτιαξες και με εβαλες σε πειρασμο.. κριμα που δεν ειμαι in town!! με την πρωτη ευκαιρια θα σχολιαστει..μετα δοκιμης
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
3.025
επισκεψη σε ρηζορτ....

από την κλασική ομάδα:

Σοφία, Κλειώ, Αλίκη 

Χριστίνα

από τις πρόσφατες αφίξεις (από αλλού)

Ντανιέλα, Αννα

new entry

Ελλη

(έλειπε Αλεξία)

η Ελλη είναι πιπινάκι αξιολογότατο,
αλλά ετιμήθη η Αννα μικρόσωμη τσαχπίνα γύρω στα 30...
πολύ καλή συμμετοχή σε όλα!
  επιτρεψτε μου να κανω μια ερωτηση εκ μερους ενος φιλου..επειδη το εν λογο μαγαζι βολευει για πολλους λογους,σε ποσες επισκεψεις μπορει καποιος να παρει αυτο που ...θελει? :pipa2:...ή :knockinb:...ευχαριστωωωωωωω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom