Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (11 μέλη και 54 επισκέπτες)

Furious1988

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
15
Like
46
Πόντοι
0
Συνάντησα Εύα τις προηγούμενες μέρες στο one Salonica. Καλή περίπτωση χωρίς βιασύνες και ωραίο αισθησιακό μασάζ. Δυο εκτονώσεις στις βυζάρες της....
Την Εύα από το jumpo λες? Τη γιατρεσσα?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.718
Κριτικές
2
Like
5.456
Πόντοι
1.056
Δευτέρα, δεύτερη φορά επίσκεψη crystal είχα πάρει την Ρουμπίνι την πρώτη φορά και οι προσδοκίες μου πλέον ήταν ψηλές :D:. Διάλεξα την Άρτεμις λόγω Ξάνθου μαλλιού που με τραβάει και 3αρι βυζί ως titman. 20 λεπτά μασαζακι ( ζήτησα ψιλοrough) επειδή ήμουν πολύ πιασμένος και με δούλεψε καλά,λογω μεγάλης αγάπης για το μουνι ζήτησα σαν έξτρα γλυφομούνι, το μωρό πρώτα από ολα πεντακάθαρο και δεκτικό. Σπαρταρουσε σαν το ψάρι, έμεινα μαλακας από την γκαβλα που έβγαλε. Επίσκεψη ξανά στα κοντά σίγουρα.

Σπάσιμο τηλεφώνων αυτή την εβδομάδα και όλοι να ζητάνε Άρτεμις
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
1.260
Πόντοι
201
Σπάσιμο τηλεφώνων αυτή την εβδομάδα και όλοι να ζητάνε Άρτεμις
Θ ακουσαν οτι με +50 γλυφεις μουνι..αφου ειναι μονο για κιμπαρηδες..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την Εύα από το jumpo λες? Τη γιατρεσσα?
Αλλη ειναι εκεινη.
 

Tzon50

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0
Συνάντησα Εύα τις προηγούμενες μέρες στο one Salonica. Καλή περίπτωση χωρίς βιασύνες και ωραίο αισθησιακό μασάζ. Δυο εκτονώσεις στις βυζάρες της....
Πληροφορίες φίλε πως την βρίσκουμε;
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Καλημέρα!εχει δοκιμάσει κανεις αρετή από λουξουρι να μας πει εντυπώσεις;
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.854
Κριτικές
37
Like
5.271
Πόντοι
5.595
από GOLDEN SPA, ποια κάνει φουλ ρε παίδες, ξέρει κάποιος?
Είχα περάσει από το συγκεκριμένο χώρο...Νομίζω ένα μελαχροινό Ρουμανάκι, δε θυμάμαι όνομα! 4 κοπέλες παρούσες, η μία μόνο έκανε φουλ, αυτή που μόλις ανέφερα...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.854
Κριτικές
37
Like
5.271
Πόντοι
5.595
Παίδες, επειδή μένω κοντά στο μασατζιο υπάρχει καμία που να αξίζει ή είναι όλες για τα σκυλιά? Κ επίσης αν αξίζει να επισκεφτώ στεφάνια όταν ανέβει. Με ψήνει κάπως!
Τη Στεφανία την έχω δοκιμάσει, φίλε μου! Αξίζει και θα την ξαναπροτιμήσω! Ανεβαίνει Θεσσαλονίκη αυτή την εβδομάδα...
 

kokoy

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
50
Like
20
Πόντοι
0
Συνάντησα Εύα τις προηγούμενες μέρες στο one Salonica. Καλή περίπτωση χωρίς βιασύνες και ωραίο αισθησιακό μασάζ. Δυο εκτονώσεις στις βυζάρες της....
Όταν λες καλή περίπτωση....
Πόσα κιλά είναι φίλε??
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Παίδες, επειδή μένω κοντά στο μασατζιο υπάρχει καμία που να αξίζει ή είναι όλες για τα σκυλιά? Κ επίσης αν αξίζει να επισκεφτώ στεφάνια όταν ανέβει. Με ψήνει κάπως!
Μεθαύριο Τετάρτη απόγευμα έρχομαι στη Νεάπολη :*
θα σ περιμένω ν κανονίσουμε!
 

kontos23

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
207
Like
28
Πόντοι
1
Επίσκεψη στη Μαριάννα πριν κανένα μήνα παρούσες ένα σωρό Κατερίνα χαρά κάτω των 30 Γιάννα Εύα Ήρα Ζωή +- 40
Ετιμήθη Κατερίνα καλή κοπέλα πολύ καλή συμμέτοχη
δωσε περιγραφη
 

Vaggosss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2022
Μηνύματα
37
Like
60
Πόντοι
0
Συνάντησα Εύα τις προηγούμενες μέρες στο one Salonica. Καλή περίπτωση χωρίς βιασύνες και ωραίο αισθησιακό μασάζ. Δυο εκτονώσεις στις βυζάρες της.... τιμή μπορούμε να

Συνάντησα Εύα τις προηγούμενες μέρες στο one Salonica. Καλή περίπτωση χωρίς βιασύνες και ωραίο αισθησιακό μασάζ. Δυο εκτονώσεις στις βυζάρες της....
Μπορείς να μας πεις τιμή?
 

Furious1988

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
15
Like
46
Πόντοι
0
Μεθαύριο Τετάρτη απόγευμα έρχομαι στη Νεάπολη :*
θα σ περιμένω ν κανονίσουμε!
Το ξερω και σ έχω τσεκάρει ήδη στην ατζέντα για επίσκεψη.. Απ ότι βλέπω κ διαβάζω, οι πιο πολλοί εδώ μέσα με "σπρωχνουν" στο να σ επισκεφτω
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές,
Πέρασμα από κρυσταλ και συγκεκριμένα με Ρουμπίνι προ ημερών.
Όμορφη αρκετα για εμενα, με ωραίο κωλο. Μπήκε έμεινε απευθείας με το στρινκ και άρχισε την μαλαξη και τον διάλογο. Έχεις ξανά έρθει.. από που είσαι.. κτλ..
Μασαζ πρώτο μέρος καλό, χαλαρωτικό, γνωριμίας όπως πρέπει.
Ένιωσε άνετα με την παρουσία μου κ άρχισε και αυτή να χαϊδεύει κάποια στιγμή τον που..ο.. αναμεσα απο τα πόδια αλλά με καυλα, και με εφτασε σε σημείο να στάζει πριν γυρίσω, γούσταρε να την αγγίζω και εγώ..τέτοια ώστε να γίνει αισθητό πως καυλωνει κ αυτή..
Δεύτερο μέρος
Άρχισε με σχόλιο για το οτι της αρέσει που ειναι τόσο σκληρός.
Δεν άφησε κανένα σημείο χωρις επεξεργασία. το στρινκ το δικό της ήταν μούσκεμα...
Στα του τελείωμα με.κοιταει στα μάτια κ μ λέει θέλω να χυσεις για μένα..
Κ εκει εξερράγη ο πύραυλος...

Συνολικη εμφάνιση 9/10
Πρώτο μέρος 9/10
Δεύτερο μέρος 9,4/10

Θα ξανά προτιμηθεί.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
533
Κριτικές
1
Like
549
Πόντοι
86
Αν και δεν συνηθίζω να κακολογω τις κοπέλες , όταν πας να είσαι προετοιμασμένος για μεταβολή εκτός αν σου αρεσει. Η κοπέλα είναι τουλάχιστον 30 κιλά παραπάνω από το νορμάλ . Βέβαια τα πάντα έχουν το αγοραστικό κοινό τους, be prepared.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.166
Like
8.269
Πόντοι
2.356
Το ξερω και σ έχω τσεκάρει ήδη στην ατζέντα για επίσκεψη.. Απ ότι βλέπω κ διαβάζω, οι πιο πολλοί εδώ μέσα με "σπρωχνουν" στο να σ επισκεφτω
Να δούμε όταν την επισκεφτείς θα σπρώχνεις κ εσύ άλλους να πάνε η θα ψάχνεις να σπρώξεις:fuck1: αυτούς π σε έστειλαν
 

Furious1988

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
15
Like
46
Πόντοι
0
Να δούμε όταν την επισκεφτείς θα σπρώχνεις κ εσύ άλλους να πάνε η θα ψάχνεις να σπρώξεις:fuck1: αυτούς π σε έστειλαν
Αδερφέ δε προμοταρω καμία. Διαβάζω σχόλια.αν δεν την επισκεφτώ δε θα ξέρω αν αξίζει η οχι.οπότε για να μάθω πρέπει να πάω. Όταν πάω θα γράψω κριτική για το αν άρεσε σε μενα η όλη φαση ή όχι. Εξ άλλου τα γούστα του καθενός διαφέρουν. Ιδωμεν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom