Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (20 μέλη και 67 επισκέπτες)

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
55
Like
102
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανείς από Βάνα Τίνα ή Τατιάνα ? Η σε προσωπικό μύνημα
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
55
Like
102
Πόντοι
0
Η Τίνα ή η Τατιάνα? Από υπηρεσίες? Αξίζει να δοκιμάσω ? Θα πάω αύριο
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.854
Κριτικές
37
Like
5.271
Πόντοι
5.595
περιμενες κατι διαφορετικο απο αυτο το κωλοχωρι εδω?ειπαμε η συγκριση Θεσσαλονικης - Αθηνας δεν πρεπει να μπαινει καν στο τραπεζι
Κατσε να δεις που η πρωτευοσιανες το πηρανε χαμπαρι οτι οι δικες μας ειναι ζωα και θα ερθουν να παρουν πολυ μεγαλο κομματι τις αγορας, ευχομαι να ανεβει η Τεα και η ομαδα ρης.....εκει να δεις πως θα κλαινε με μαυρο δακρυ τα μπαζα τα δικα μας......
Καλώς να 'ρθουν! Να "ανοίξει" η αγορά, να αντιληφθούν τα εδώ "μοσχάρια" ότι δεν είμαστε "Αμερικανάκια" να μας τρώνε τα λεφτά αμάσητα...Μέσα Νοέμβρη ανεβαίνει η Στεφανία από Αθήνα, περιμένουμε φυσικά και Τέα αλλά και άλλον καλό κόσμο! Άντε να δούμε μία "άσπρη μέρα"...Θέλουμε πραγματικές υπηρεσίες που να ανταποκρίνονται στις αντίστοιχες πληρωμές...Να θυμηθώ και μία φράση που "φοριέται" πολύ τελευταία...Κατάσταση win-win!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.854
Κριτικές
37
Like
5.271
Πόντοι
5.595
15νοεμβ ως 5δεκ.
Τρεις ολόκληρες εβδομάδες!εξάλλου από το Μάιο έχω να σας δω! Θέλω το χρόνο μου στη Θεσσαλονίκη γιατί την έχω σύνδεσει με χειμώνα και πολύ μου αρέσει αυτή η εξόρμηση :* θα είναι επετειακή έκδοση πέρσι πρώτη φορά Νοεμβρίο ήρθα!
Αυτή τη φορά δεν θα είσαι κέντρο, αλλά στα δυτικά της πόλης, έτσι; Περιμένω αναλυτικότερα στοιχεία για ακριβές σημείο της περιοχής...
 

Trelamenoa

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2023
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Παιδια ανατολικα υπαρχει κατι να ασχοληθω? Ή πρεπει να τραβηχτω δυτικα? Ειμαι πολυ νεος στο αθλημα...
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
καλημερα ξερει καποιοσ η κριστυ απο βανα τι εγινε που ειναι.και απο τισ νεεσ πια αξιζει
 

Lok32

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα σήμερα πέρασα από Κρύσταλ. Δεύτερη φορά και τις 2 φορές με Μπέλα. Για την κοπέλα δεν μπορώ να πω κορμαρα ευδιάθετη κλπ. Την πρώτη φορά ήμουν φουλ ευχαριστημένος. Σήμερα βέβαια λίγο ξενέρωσα με το σκηνικό του έξτρα 20ρικο για να βγάλει τ από κάτω. Ουσιαστικα σε βάζει σε μια δύσκολη θέση να αρνηθείς. Και από την άλλη άμα είναι έξτρα και αυτό το έχουμε χαμένο.. Να δώσεις έξτρα 20 30 και 50 άμα λάχει για να κάνει κάτι παραπάνω ναι το καταλαβαίνω αλλά αυτό Όχι. Να προσθέσω πως τη πρώτη φορά απλά τ έβγαλε δεν ήταν έξτρα.
Δεν ξέρω βέβαια αν είναι πολιτική του γραφείου η κάθε κοπέλα κάνει τ δικά της.
Κριμα.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
50
Like
5.729
Πόντοι
7.636
από GOLDEN SPA, ποια κάνει φουλ ρε παίδες, ξέρει κάποιος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom