Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (7 μέλη και 33 επισκέπτες)

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Δε χρειάζεται να πάει ούτε αυτός,ούτε κανένας μας πουθενά. Όταν σταματήσετε να δίνετε πενηνταρικα για να σας τον παίξουν, και όταν luxury Crystal και massagio βάλουν την πίπα στο πρόγραμμα με 50 άντε το πολύ 60 ευρώ, τότε ίσως τα προτιμήσουμε ξανά. Μέχρι τότε, άκυρο!
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Ακόμη ασχοληστε με το λουξουρι?Πείτε κ εμένα που μένω δίπλα τούς.Ποιο μουφα δεν υπάρχει.Τσαμπα φράγκα.Νικ Εύοσμος!!!!
Και γω διπλα μενω φιλαράκι και τπυλαχιστον σε μενα καπιες απο κει μου τα βγαζουν τα βιτζια και δεν ειναι ζητουλες.............. μαλλον η μαπα σ τους βγαζει αρνίτιλα εγω γουασταρω νατάσα απο κει και θα παω κ βάνα αναμένετε ενημερωση!
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.693
Πόντοι
2.560
Και γω διπλα μενω φιλαράκι και τπυλαχιστον σε μενα καπιες απο κει μου τα βγαζουν τα βιτζια και δεν ειναι ζητουλες.............. μαλλον η μαπα σ τους βγαζει αρνίτιλα εγω γουασταρω νατάσα απο κει και θα παω κ βάνα αναμένετε ενημερωση!
Ποια Νατάσα?Την σιλικονατη?Που δούλευε Venus?Ένα βράδυ την έδωσα κάτι πίπες μέσα στο δωμάτιο ρε φίλε πάντως δυνατό λαρύγγι η χωριατοπούλα!!!!
 

patigos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά έχω να πάω για μασάζ όταν άρχισε ο κωρονοιός. Την τελευταία φορά πήγα ζέσι με ένα μωρό πύραυλος όνομα δεν θυμάμαι. Αν κάποιος γνωρίζει το καινούργιο τηλέφωνο της ροζίτας ας το στείλει διότι είμαι φάν στις παχουλούλες.
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
642
Like
982
Πόντοι
86
Δε χρειάζεται να πάει ούτε αυτός,ούτε κανένας μας πουθενά. Όταν σταματήσετε να δίνετε πενηνταρικα για να σας τον παίξουν, και όταν luxury Crystal και massagio βάλουν την πίπα στο πρόγραμμα με 50 άντε το πολύ 60 ευρώ, τότε ίσως τα προτιμήσουμε ξανά. Μέχρι τότε, άκυρο!
Όλα φίλε μου θα αλλάξουν με τον καιρό την προηγούμενη εβδομάδα κατέβηκα Αθήνα για κάποιες δουλειές και πήρα μασάζ στο σπίτι έξτρα υπηρεσίες πέρασα γαμάτα και με ενημέρωσαν ότι από την καινούργια χρονιά θα ανέβουν και Θεσσαλονίκη να κάνουν γραφείο μόλις πέσει πείνα να δεις πως θα αλλάξει το τροπάριο
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Ποια Νατάσα?Την σιλικονατη?Που δούλευε Venus?Ένα βράδυ την έδωσα κάτι πίπες μέσα στο δωμάτιο ρε φίλε πάντως δυνατό λαρύγγι η χωριατοπούλα!!!!
Νατασα λουξουτι αδερφη κοντό μαλλι γυμνασμενη φισική ομορφια.......και καβει βίτζια το πιο σημαντικο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νατασα λουξουτι αδερφη κοντό μαλλι γυμνασμενη φισική ομορφια.......και καβει βίτζια το πιο σημαντικο
Λουξουρι ευοσμο
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.693
Πόντοι
2.560
Νατασα λουξουτι αδερφη κοντό μαλλι γυμνασμενη φισική ομορφια.......και καβει βίτζια το πιο σημαντικο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Λουξουρι ευοσμο
Ρε φίλε θα μου βγάλεις το μάτι έτσι πως γράφεις.Ηρεμα γράφε μην βιάζεσαι δεν σε κυνηγά κάνεις.λουξουτι, αδερφή,καβει, πωωω πάω για κολλυριο τωραααα!!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Νατασα λουξουτι αδερφη κοντό μαλλι γυμνασμενη φισική ομορφια.......και καβει βίτζια το πιο σημαντικο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Λουξουρι ευοσμο
Βάλε και κανένα κόμμα ρε φίλε…
 

Jorhio

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας αλάνια καλώς σας βρήκα, νέο αίμα στην ομάδα κ άπειρο.. έψαξα κάποιες αγγελίες από γνωστό σάιτ κ έπεσα σε μια bbw rose's δεν είχε αριθμό κ μήνυμα δεν μπόρεσα να στείλω για περισσότερες πληροφορίες... με λίγο ψάξιμο εδώ βρήκα ότι λέγεται Ροζίτα από Ξηροκρήνη.. μπορείτε να με βοηθήσετε με τον αριθμό της αν είναι εφικτό;;; ευχαριστώ!
 

massage_lover

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Like
98
Πόντοι
0
Προ ημερών Crystal - Μοναστηρίου. Συνεδρία με Νάντια. Καστανό, ψηλό θηλυκό, με συμπαθητικό γλυκό πρόσωπο, καμπύλες, στιβαρό κορμί όχι χοντρή, ευγενής και συνεργάσιμη. Είναι η ιδανική επιλογή για τους λάτρεις του πραγματικού μασάζ. Η κοπέλα έχει διάθεση, δύναμη και τεχνική ώστε να κάνει μασάζ αντίστοιχο φυσικοθεραπεύτριας. Συνεδρία στα 45 λεπτά χωρίς επιδίωξη να φάει χρόνο. Αφού ολοκλήρωσε το μασάζ αποκάλυψε τα ευμεγέθη στήθη και οπίσθια της και μου παρείχε μια ευχάριστη απλή εκτόνωση χωρίς εξτραδάκια. Αν εμπλούτιζε κάπως το σκέλος της εκτόνωσης με ερωτικά χάδια, απαλά αγγίγματα, παιχνιδάκια κλπ θα γινόταν ασυναγώνιστη. Συνεδρία στα 50€ (30€ μασάζ + 20€ εκτόνωση). Η σχέση τιμής με τις προσφερόμενες υπηρεσίες είναι αρκετά καλή, σε σύγκριση με αυτά που παρέχονται γενικά στην Θεσσαλονίκη, διότι το μασάζ ήταν πραγματικά καλό και άξιζε τα 30€.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.159
Like
8.231
Πόντοι
2.356
Γεια σας αλάνια καλώς σας βρήκα, νέο αίμα στην ομάδα κ άπειρο.. έψαξα κάποιες αγγελίες από γνωστό σάιτ κ έπεσα σε μια bbw rose's δεν είχε αριθμό κ μήνυμα δεν μπόρεσα να στείλω για περισσότερες πληροφορίες... με λίγο ψάξιμο εδώ βρήκα ότι λέγεται Ροζίτα από Ξηροκρήνη.. μπορείτε να με βοηθήσετε με τον αριθμό της αν είναι εφικτό;;; ευχαριστώ!
Ποιο είναι το γνωστό site
Γιατί δε πας στην κυρία σούλα πού είναι στα ιδία κυβικα
 

Jorhio

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Ποιο είναι το γνωστό site
Γιατί δε πας στην κυρία σούλα πού είναι στα ιδία κυβικα
Το kanesex είναι το σαιτ που εννοώ φίλε humax..
Προτιμώ την Ροζιτα, αν έχεις κάποια βοήθεια θα ήταν πολύ ευχάριστο.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.674
Πόντοι
7.636
Γεια σας αλάνια καλώς σας βρήκα, νέο αίμα στην ομάδα κ άπειρο.. έψαξα κάποιες αγγελίες από γνωστό σάιτ κ έπεσα σε μια bbw rose's δεν είχε αριθμό κ μήνυμα δεν μπόρεσα να στείλω για περισσότερες πληροφορίες... με λίγο ψάξιμο εδώ βρήκα ότι λέγεται Ροζίτα από Ξηροκρήνη.. μπορείτε να με βοηθήσετε με τον αριθμό της αν είναι εφικτό;;; ευχαριστώ!
Καλώς ήρθες τύπε.
Να διαβάσεις μερικές-αρκετές σελίδες πιο πίσω.
Σε λίγο καιρό θα σε κάνουμε ερωτήσεις και θα σε βαθμολογήσουμε.(πλάκα κάνω)

(Ροζίτα) Άστο αδερφέ, προσπέρνα απλά...ψάξε για κάτι άλλο!!!

Καλή συνέχεια!!
 

Jorhio

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Καλώς ήρθες τύπε.
Να διαβάσεις μερικές-αρκετές σελίδες πιο πίσω.
Σε λίγο καιρό θα σε κάνουμε ερωτήσεις και θα σε βαθμολογήσουμε.(πλάκα κάνω)

(Ροζίτα) Άστο αδερφέ, προσπέρνα απλά...ψάξε για κάτι άλλο!!!

Καλή συνέχεια!!
Καλώς σας βρήκα μάγκες και πάλι! Η αλήθεια είναι ότι μελέτησα αλλά ακόμη έχει αρκετή ύλη, σε λίγες μέρες θα είμαι έτοιμος για τέστ!! ?
Μη με αποθαρρύνεται τόσο, αφήστε με να κάνω μια επίσκεψη και μετά θα σας πω και εγω τις δικές μου εντυπώσεις ??
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Ρε φίλε θα μου βγάλεις το μάτι έτσι πως γράφεις.Ηρεμα γράφε μην βιάζεσαι δεν σε κυνηγά κάνεις.λουξουτι, αδερφή,καβει, πωωω πάω για κολλυριο τωραααα!!!
Μήπως εχεις χοντρά δάκτυλα και γράφεις από κινητο..?:think:
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Δοκιμάστηκε η Δανάη από Λουξουρι. Μελαχροινή, νεαρή, πρόσωπο αδιάφορο θα έλεγα, πρέπει να γυμνάζεται γιατί έχει καλό σώμα μυώδες. Στο πρώτο μέρος του προγράμματος μέτριο το μασαζ, όχι κάτι το ιδιαίτερο. Στο δεύτερο μέρος αφαιρεί τα πάνω ρούχα, μικρό στήθος. Τελείωμα κάπως διεκπεραιωτικό χωρίς ιδιαίτερο αισθησιασμό. Από μένα δεν θα ξαναπροτιμηθεί. Αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι καλύτερο στο συγκεκριμένο μαγαζί ή αλλού ας ενημερώσει εδώ ή σε private message. Είμαι σε ένα τέλμα με τα ίδια και τα ίδια (Νάντια, Νεφέλη, Άρτεμις από Κρύσταλ) αλλά δεν έχω καλή εικόνα τι παίζεται στο Λούξουρι...
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.674
Πόντοι
7.636
Δοκιμάστηκε η Δανάη από Λουξουρι. Μελαχροινή, νεαρή, πρόσωπο αδιάφορο θα έλεγα, πρέπει να γυμνάζεται γιατί έχει καλό σώμα μυώδες. Στο πρώτο μέρος του προγράμματος μέτριο το μασαζ, όχι κάτι το ιδιαίτερο. Στο δεύτερο μέρος αφαιρεί τα πάνω ρούχα, μικρό στήθος. Τελείωμα κάπως διεκπεραιωτικό χωρίς ιδιαίτερο αισθησιασμό. Από μένα δεν θα ξαναπροτιμηθεί. Αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι καλύτερο στο συγκεκριμένο μαγαζί ή αλλού ας ενημερώσει εδώ ή σε private message. Είμαι σε ένα τέλμα με τα ίδια και τα ίδια (Νάντια, Νεφέλη, Άρτεμις από Κρύσταλ) αλλά δεν έχω καλή εικόνα τι παίζεται στο Λούξουρι...
την έκανες πέσιμο αδερφέ?
της πρότεινες να κουμπώσει το λαρυγγάκι της στο κοτσαδόρο σου?
πρότεινες στη τελική κάτι, ή κώλωσες?

Αίντε βρε με τα κολομάγαζα.
Δώστε λίγο περιπέτεια, δώστε λίγο ώθηση στην απόλαυση σας, προτείνετε πράματα και καταστάσεις πριν μπείτε μέσα, και αν αντιδράσουν και πουν όχι και παπαριές, πείτε τους καληνύχτα....μην τα στηρίζετε!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.159
Like
8.231
Πόντοι
2.356
Φίλος επισκέφτηκε το κρύσταλ κ επέλεξε την Άντριανα αλλά μόλις πήγε να απλώσει χέρι τον σταμάτησε κ τον ζήτησε αλλά 30
Σύνολό συνεδρίας 30+20+30
Ρε δε πάτε καθόλου καλά εκεί στα ίδρυματα αλλά ούτε και εμείς που σας τα ακουμπάμε :jerking:
80 ευρώ για μία μαλακία
Απ ότι με είπε τον έπιασε απροετοίμαστο κ πάνω στην καβλα κ τα έδωσε:jerking:
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Μπορεί κάποιος να μου δώσει το νέο τηλέφωνο της ροζίτας;
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
140
Like
120
Πόντοι
1
Δε χρειάζεται να πάει ούτε αυτός,ούτε κανένας μας πουθενά. Όταν σταματήσετε να δίνετε πενηνταρικα για να σας τον παίξουν, και όταν luxury Crystal και massagio βάλουν την πίπα στο πρόγραμμα με 50 άντε το πολύ 60 ευρώ, τότε ίσως τα προτιμήσουμε ξανά. Μέχρι τότε, άκυρο!
Συμφωνώ φίλε. Εγώ ήδη απέχω διότι η συμπεριφορά των κοριτσιών, από όλα τα ιδρύματα μηδενός εξαιρουμένου, είναι απαράδεκτη. Σκέφτονται μόνο πως να σε ξεπεταξουν. Κοινώς δεν αξίζουν το 50ρικο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom