Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Πέρασα από την Αλεξία  στην Δωδεκανήσου να πνίξω το πόνο μου. 
Δίκιο έχετε. Εξαιρετική κατάσταση.  Αν τον έπαιρνε κιόλας θα είχε πάρει το χρυσό καυλί της πόλης. 
Παραδέχομαι. 
Και ναι για αυτούς που ρωτάνε που αναφερόμουν στο ξέσπασμα.... Ναι ακριβώς εκεί που καταλάβατε.
Πρέπει να βάλει μυαλό ο κλάδος γενικότερα. 
Άι σιχτιρ.   
 

Gilfhunter3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα. Οπαδός milf / gilf, λέω να επισκεφτώ την Κορίνα.
 

Salonikios23

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
23
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα. Οπαδός milf / gilf, λέω να επισκεφτώ την Κορίνα.
αν πας ρε φιλαρακι ριξε και μια ενημερωση μαζι με το τηλ της ... καποιος μου το ειχε δωσει και το αποθηκευσα επειδη σκεφτομαι κι εγω να παω !
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.026
Like
226
Πόντοι
36
αν πας ρε φιλαρακι ριξε και μια ενημερωση μαζι με το τηλ της ... καποιος μου το ειχε δωσει και το αποθηκευσα επειδη σκεφτομαι κι εγω να παω !

Το αποθηκευσα αλλα δωστο μου....χαχαχχα
 
Εγγρ.
8 Φεβ 2020
Μηνύματα
16
Like
39
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα, γνωρίζει κανεις κάτι για αυτή την αγγελία?
Απο τη στιγμή που λέει "ενεργειακή θεραπεύτρια" δεν υπάρχει περίπτωση να ειναι κάτι "πονηρό". Εξ άλλου με 20€, ποιό σερβις θα μπορούσες να περιμένεις?
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Απο τη στιγμή που λέει "ενεργειακή θεραπεύτρια" δεν υπάρχει περίπτωση να ειναι κάτι "πονηρό". Εξ άλλου με 20€, ποιό σερβις θα μπορούσες να περιμένεις?

διαβασε στις πισω σελιδες ,καποιος εγραψε κατι που πηγε οτι  μονο μασαζ τιποτα αλλο
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.200
Πόντοι
216
:fuck1:Μετα απο αρκετο καιρο σημερα εχω υποστει μεγαλη ηττα.Κατα της μια το μεσημερι πηγα καρφι στο Ζεσι σπα να απολαυσω την Μελινα.Παρουσες εκεινη την ωρα ηταν η Μελινα η Μαρια η Σωφια η Αννα και μια καινουργια η Ριτα.Παρολο που ηταν στο σαλονι μου ειπαν οτι η Μελινα ειχε ραντεβου.Ειπα να δοκιμάσω την καινουργια την Ριτα γιατι ειναι μικρη με ωραιο πρόσωπο και καποια μου θυμιζε.Μπαινω στο δωμάτιο κανω ντουζ και ερχεται το μικρο.Της ειπα οτι θα κανουμε το φουλ και την ρωτησα αν εχει δουλεψει και αλλου.Μετα απο κουβεντα μου ειπε οτι εχει δουλεψει πριν απο ενα χρόνο περιπου για κανα τριμηνο στο Μεταξα στην Τσιμισκή.Η Ριτα ειναι 22 χρονον κοντουλα ξανθο βαμμένο μαλλί λεπτη μεση και μετα φαρδαινει πολυ.Στο Μεταξα την ειχα παρει μια φορα αλλα δεν την θυμόμουν και καλα ειχε και μαυρο μαλλι.Αν την ειχα θυμηθεί ποιο νωρίς θα ειχα αποφυγει την ηττα.Κανουμε κανα δεκαλεπτο μασαζ και μου λεει γυρνα.Γυρναω βγαζει τα ρουχα της και εκει πλεον σιγουρευτηκα για την ηττα μου.Ειδα τα χαρακτηριστικα μπουτια με τα ψωμακια το σωμα γεματω κυτταρίτιδα το πεσμενο στηθος και ξενέρωσα.Εκανα κουραγιο για να τελειοσω και τα καταφερα.Ενταξει μεσα στο παιχνιδι ειναι και η ηττα αλλα αυτο που με πειραξε ειναι αλλο.Εισαι νεο κοριτσι και θελεις να κανεις αυτη την δουλεια.Φτιαξου σουλουποσου γυμνασου κανε σύσφιξη επενδυσε στον εαυτο σου.Μονο η καλη θεληση και το καλο πρόγραμμα δεν αρκουν.Κριμα τα νιάτα τους .Εχουν γεμισει τα μαγαζια με νεαρα μπαζακια χοντρουλες και με χαλαρο σωμα μεγαλες μετριοτητες που ο μονος στοχος τους ειναι πος θα παρουν τα λεφτα μας χωρις μεγαλη προσπαθεια.Κατι τετοιες φορες λεω στον εαυτο μου ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ.Για αυτο το λογο θα πω στον φιλο μου τον Μπουξο μακαρι να ειχαμε στα μαγαζια της πολης περισσοτερες Μελινες.Ετσι θα γλίτωνα καιεγω την σημερινη πατατα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.200
Πόντοι
216
Αυτο το συνεχες ροτεισον που γινεται με της κοπελες του μασαζ που φευγουν απο το ενα μαγαζι στο αλλο οταν δεν εχουν πλεον δουλεια στο παλιο μαγαζι εχει καταντησει κουραστικο για μας τους παικτες.Φευγεις απο ενα μαγαζι για να αποφυγεις κοπελες που πλεον δεν σε ικανοποιουν και πεφτεις πανω τους σε αλλα μαγαζια.Δυσκολα πλεον ερχονται καινουργια κοριτσια μικρα εμφανησιμα και που να εχουν την διαθεση να δουλεψουν σωστα και να κανουν και ολα τα προγραμματα.
 

Adius

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
223
Πόντοι
280
:fuck1:Μετα απο αρκετο καιρο σημερα εχω υποστει μεγαλη ηττα.Κατα της μια το μεσημερι πηγα καρφι στο Ζεσι σπα να απολαυσω την Μελινα.Παρουσες εκεινη την ωρα ηταν η Μελινα η Μαρια η Σωφια η Αννα και μια καινουργια η Ριτα.Παρολο που ηταν στο σαλονι μου ειπαν οτι η Μελινα ειχε ραντεβου.Ειπα να δοκιμάσω την καινουργια την Ριτα γιατι ειναι μικρη με ωραιο πρόσωπο και καποια μου θυμιζε.Μπαινω στο δωμάτιο κανω ντουζ και ερχεται το μικρο.Της ειπα οτι θα κανουμε το φουλ και την ρωτησα αν εχει δουλεψει και αλλου.Μετα απο κουβεντα μου ειπε οτι εχει δουλεψει πριν απο ενα χρόνο περιπου για κανα τριμηνο στο Μεταξα στην Τσιμισκή.Η Ριτα ειναι 22 χρονον κοντουλα ξανθο βαμμένο μαλλί λεπτη μεση και μετα φαρδαινει πολυ.Στο Μεταξα την ειχα παρει μια φορα αλλα δεν την θυμόμουν και καλα ειχε και μαυρο μαλλι.Αν την ειχα θυμηθεί ποιο νωρίς θα ειχα αποφυγει την ηττα.Κανουμε κανα δεκαλεπτο μασαζ και μου λεει γυρνα.Γυρναω βγαζει τα ρουχα της και εκει πλεον σιγουρευτηκα για την ηττα μου.Ειδα τα χαρακτηριστικα μπουτια με τα ψωμακια το σωμα γεματω κυτταρίτιδα το πεσμενο στηθος και ξενέρωσα.Εκανα κουραγιο για να τελειοσω και τα καταφερα.Ενταξει μεσα στο παιχνιδι ειναι και η ηττα αλλα αυτο που με πειραξε ειναι αλλο.Εισαι νεο κοριτσι και θελεις να κανεις αυτη την δουλεια.Φτιαξου σουλουποσου γυμνασου κανε σύσφιξη επενδυσε στον εαυτο σου.Μονο η καλη θεληση και το καλο πρόγραμμα δεν αρκουν.Κριμα τα νιάτα τους .Εχουν γεμισει τα μαγαζια με νεαρα μπαζακια χοντρουλες και με χαλαρο σωμα μεγαλες μετριοτητες που ο μονος στοχος τους ειναι πος θα παρουν τα λεφτα μας χωρις μεγαλη προσπαθεια.Κατι τετοιες φορες λεω στον εαυτο μου ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ.Για αυτο το λογο θα πω στον φιλο μου τον Μπουξο μακαρι να ειχαμε στα μαγαζια της πολης περισσοτερες Μελινες.Ετσι θα γλίτωνα καιεγω την σημερινη πατατα.
Same old story my friend!!!!Keep going!!!!
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Ερωτηση προς το κοινο, στο crystal πριν λιγο καιρο δουλευε μια Ελενα μελαχροινη μακρυ μαλλι πολυλογου. Ξερω οτι σταματισε απο εκει, ξερει κανεις τι απεγινε?
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Ερωτηση προς το κοινο, στο crystal πριν λιγο καιρο δουλευε μια Ελενα μελαχροινη μακρυ μαλλι πολυλογου. Ξερω οτι σταματισε απο εκει, ξερει κανεις τι απεγινε?

Είναι στη Βάνα στην Σταυρουπολη
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
:fuck1:Μετα απο αρκετο καιρο σημερα εχω υποστει μεγαλη ηττα.Κατα της μια το μεσημερι πηγα καρφι στο Ζεσι σπα να απολαυσω την Μελινα.Παρουσες εκεινη την ωρα ηταν η Μελινα η Μαρια η Σωφια η Αννα και μια καινουργια η Ριτα.Παρολο που ηταν στο σαλονι μου ειπαν οτι η Μελινα ειχε ραντεβου.Ειπα να δοκιμάσω την καινουργια την Ριτα γιατι ειναι μικρη με ωραιο πρόσωπο και καποια μου θυμιζε.Μπαινω στο δωμάτιο κανω ντουζ και ερχεται το μικρο.Της ειπα οτι θα κανουμε το φουλ και την ρωτησα αν εχει δουλεψει και αλλου.Μετα απο κουβεντα μου ειπε οτι εχει δουλεψει πριν απο ενα χρόνο περιπου για κανα τριμηνο στο Μεταξα στην Τσιμισκή.Η Ριτα ειναι 22 χρονον κοντουλα ξανθο βαμμένο μαλλί λεπτη μεση και μετα φαρδαινει πολυ.Στο Μεταξα την ειχα παρει μια φορα αλλα δεν την θυμόμουν και καλα ειχε και μαυρο μαλλι.Αν την ειχα θυμηθεί ποιο νωρίς θα ειχα αποφυγει την ηττα.Κανουμε κανα δεκαλεπτο μασαζ και μου λεει γυρνα.Γυρναω βγαζει τα ρουχα της και εκει πλεον σιγουρευτηκα για την ηττα μου.Ειδα τα χαρακτηριστικα μπουτια με τα ψωμακια το σωμα γεματω κυτταρίτιδα το πεσμενο στηθος και ξενέρωσα.Εκανα κουραγιο για να τελειοσω και τα καταφερα.Ενταξει μεσα στο παιχνιδι ειναι και η ηττα αλλα αυτο που με πειραξε ειναι αλλο.Εισαι νεο κοριτσι και θελεις να κανεις αυτη την δουλεια.Φτιαξου σουλουποσου γυμνασου κανε σύσφιξη επενδυσε στον εαυτο σου.Μονο η καλη θεληση και το καλο πρόγραμμα δεν αρκουν.Κριμα τα νιάτα τους .Εχουν γεμισει τα μαγαζια με νεαρα μπαζακια χοντρουλες και με χαλαρο σωμα μεγαλες μετριοτητες που ο μονος στοχος τους ειναι πος θα παρουν τα λεφτα μας χωρις μεγαλη προσπαθεια.Κατι τετοιες φορες λεω στον εαυτο μου ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ.Για αυτο το λογο θα πω στον φιλο μου τον Μπουξο μακαρι να ειχαμε στα μαγαζια της πολης περισσοτερες Μελινες.Ετσι θα γλίτωνα καιεγω την σημερινη πατατα.

Εάν έφυγε και αυτή από την Μεταξά, θα ήθελα να μάθω ποιες ξεπέτες έχει τώρα... Πάντως εάν την αφήνουν και αυτές οι μέτριες που έχει, ελπίζω να καταλάβει ότι με πορδες δεν βάφουν αυγά! Το θέμα είναι να βελτίωση την ποιότητα της υπηρεσίας, μιας και πλέον οι κοπέλες που δουλεύουν στα φρι είναι από άσχημες έως μέτριες
 

Adius

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
223
Πόντοι
280
Περασμα από Μαριάννα. Γιάννα,Σοφία,Έλλη,Νάνσυ.Οι 3 πρωτες γνωστές.Νανσυ αρτι αφιχθεις 40+ λέει 45+την έκοψα αλλα το σωμα της δεν προδίδει την ηλικία της.Μιλφοκατασταση , σφιχτό σώμα πολυ καλο  στητο βυζι για την ηλικία της,καλό μασάζ και πιπα πολύ καλή και υγρή αλλά δεν την αφησα πολύ γιατί δεν θα προλάβαινα την συνέχεια που ήταν πολύ καλή.Ξερει να αφήνετε και να συμμετέχει. Για τους λάτρεις του είδους συνιστατε με κλειστά μάτια.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.158
Like
8.227
Πόντοι
2.356
Περασμα από Μαριάννα. Γιάννα,Σοφία,Έλλη,Νάνσυ.Οι 3 πρωτες γνωστές.Νανσυ αρτι αφιχθεις 40+ λέει 45+την έκοψα αλλα το σωμα της δεν προδίδει την ηλικία της.Μιλφοκατασταση , σφιχτό σώμα πολυ καλο  στητο βυζι για την ηλικία της,καλό μασάζ και πιπα πολύ καλή και υγρή αλλά δεν την αφησα πολύ γιατί δεν θα προλάβαινα την συνέχεια που ήταν πολύ καλή.Ξερει να αφήνετε και να συμμετέχει. Για τους λάτρεις του είδους συνιστατε με κλειστά μάτια.
η Έλλη ποια είναι

Ηρθε κ μία Κλειώ δεν ήταν εκεί??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom