Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (4 μέλη και 46 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
όλες κάνουν φουλ από ότι ξέρω κώλο δεν ξέρω αν δίνουν όλες .Πάντως Κάτια Σισσυ Σασα οτι κάνουν το κάνουν με όρεξη και σε ευχαριστούνε  
Δεν έχω πάει ποτέ σε μασατζίδικο (παίξιμο και πίπα στην καλύτερη), γιατί το θεωρώ χάσιμο χρόνου και χρημάτων (δεν είναι μομφή για άλλους συναγωνιστές - ο καθένας είναι ελεύθερος να τα ξοδέψει σε αυτό που τον καβλώνει περισσότερο). Συνεπώς αναφέρομαι μόνο σε "κανονικό" πρόγραμμα. Όταν λέω φουλ εννοώ και κώλο.
 

dimitrios79

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα  στην παρέα, έχω έρθει πρόσφατα από Αθήνα στην Θεσσαλονίκη και θα ήθελα πληροφοριες για  εβιτα(που και πως) εάν θέλετε κάποιος σε pm,ευχαριστώ!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
3
Like
1.210
Πόντοι
216
η Ρενα δεν ηταν ποτε ξινη,τουλαχιστον σε εμενα
Ναι αλλα 70 ευρω σύνολο για πιπα ειναι πολλα απο την στιγμη που τα αλλα μαγαζια που προσφέρουν αυτη την υπηρεσια την χρεωνουν 60 ευρω.Οταν δουλευε η Ηρω στο Νταμες πληρωνα 60 ευρω για πιπα και ηταν ολογυμνη και της εκανα και γλυφομουνι οσο ηθελα.
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
  Καλή μέρα φίλοι.
Μήπως λέω μήπως γνωρίζει κάποιος που χάθηκε η Αθηνά , Ρωσίδα milf που δούλευε πέρυσι στη Μαριάνα , Αν γνωρίζει κάποιος θα είμαι ευγνώμων :)
 

eisodimatias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
4
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς να με απαντήσει που έχει πάει η Άννα που δούλεψε ένα φεγγάρι στη Νικολέττα, και στη Βάσια? Μια μελαχροινή milf. Παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος η ο ληξίαρχος.


exoun akoma magazi h nikoleta me th vasia???????
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.165
Like
8.263
Πόντοι
2.356
η βασια συνεχιζει μονη της στο κεντρο

ενω η νικη εδωσε το πελατολογιο της σε καποια που ανοιξε στην αναγεννησεως
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
262
Like
60
Πόντοι
1
η βασια συνεχιζει μονη της στο κεντρο

ενω η νικη εδωσε το πελατολογιο της σε καποια που ανοιξε στην αναγεννησεως
Η ίδια η Νίκη το δουλεύει στο Αναγεννήσεως.
2 κοπέλες, μια περίπου 28 και μια 40άρα μελαχρινή
 

Energie89

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα σας αλανια.ειμαι καινουργιος στο forum και θελω την βοηθεια σας.μεχρι πριν κανενα χρονο πηγαινα στο vana spa στην ελισαβετ.γνωριζει κανεις αν δουλευει ακομα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.165
Like
8.263
Πόντοι
2.356
Καλησπερα σας αλανια.ειμαι καινουργιος στο forum και θελω την βοηθεια σας.μεχρι πριν κανενα χρονο πηγαινα στο vana spa στην ελισαβετ.γνωριζει κανεις αν δουλευει ακομα?
δουλεύει
 

Energie89

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Ευχαριστω για την απαντηση.γνωριζουμε αν  ειναι καλη ακομα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom